Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
21. feb 2011

@bambola vsak aj ja uz mozem na kociky zabudnut,ale to Bee mi aj tak vrta v hlave 😀 dievcata,opustam vas,idem trosku upratovat...

maxara
21. feb 2011

@bambola moja je fialova uz dlho 😉 a teba kedy cakam?

@mirka285 ale ved jamrcnik je dietny 😀
@kafoditka oki, tak vas cakam pred uz pred dvanastou.. 🙂

vierkaha
21. feb 2011

Dobré ránko,
dnes tuším všetky deti pekne spali aj ten náš sa dnes zobudil až 8:40, normálne som bola príjemne prekvapená 😀
My sme včera boli v dráčikovi a kúpili sme malému taký volant na behák, lebo máme len taký obyč s pultíkom po neteri
aspoň že je zelený ( zelená je švagrinina úchylka 😀 ) a teraz mi tu vytrubuje po obyvačke no podarený je strašne.

Ozaj baby tie čo kupujete sunar 2 zstali mi dve krabice - dala by som ich za 7 € jednu - Maťko sa rozhodol, že mu predsa len viac chutí Hami 😕

vierkaha
21. feb 2011

Toto mi poslal kamarát čerstvý otecko na FB, že aby som mala predstavu ako muži varujú deti - čistý blázon

https://www.youtube.com/watch?v=H6A0JU5pPnA
katty17
21. feb 2011

ahojte babulky.
viete mi niektora poradit dobru koznu lekarku v BA???

agika1982
21. feb 2011

ahojte...dlho som tu nebola, ale obcas vas stihnem citat...deticky vam rastu ako z vody...my sme boli chory, horucky, vracanie, hnacky ale uz je ok...zub ani jeden...chcem sa spytat, snad mi poradite...ako mala vyzdravela, stale sa mi zda, ze ma taky hruby hlasok....lekar vravel, ze keby mala zapalene hrdlo a kaslala by a mala teploty, bolo by to horsie, ale nema nic....kamosky vraveli, ze detom zvykne zhrubnut hlas....stretli ste sa s tym???

bambola
21. feb 2011

@katty17 kati este ste neboli? neviem o ziadnej 😒 snad niekto poradi

maxara
21. feb 2011

@katty17 na kramaroch je dianiska, ten ma velmi dobre meno

katty17
21. feb 2011

@bambola - mati, pedina nam dala ziadanku k ocnej, ale vraj to s tym pravdepodobne nema nic spolocne. vraj je to kozneho charakteru. cize zase sa musim trepat k pedine , zobrat si ziadanku ku koznej. to je ako u debilov. strasne som nahnevana 😠
@maxara - peti, dakujem . idem ho kuknut na google 🙂 Pocula som ze na kramaroch je to fajn. Nasla som este v ruzinove nejake centrum kozneho pre deti Dermason.

bambola
21. feb 2011

@katty17 kati a nezrusili nahodou tie vymenne listky? inac na kramaroch sa dost dlho caka, teda aspon my sme sa k neurologicke objednavali tak mesiac a pol dopredu, mozno na koznom je to inak. skus tam zavolat a spytaj sa aj na ten vymenny listok. inak moj sukromny nazor je taky, ze radsej do statnej kde vidia tychto ochoreni kopu a stale ako na sukromnu kliniku kde to nie je az take frekventovane 😒

luminkasp
21. feb 2011

ahojte, tak my sme tu uz zas dlho neboli. bola u nas tyzden moja sestra, tak som si ju taaaaaaak vychutnavala a decka tiez. albertik uz ma dva zubky a hovori mama, papa, tete (teresa) a da (ked nieco chce;)), tak som strasne stastna, ze sa nam tak dari. pocko mame nadherne, tak chodime vela vonku, stromy uz su rozkvitnute, no `proste tesim sa;)

katty17
21. feb 2011

@maxara - peti ten lekar nieje nahodou len pre dospelych? hladam kozneho pre sandru
@bambola - mati, volala som jednej koznej a povedala mi ze potrebujem ziadanku od pediny. a to je sukromna kozna. neskutocne ako to komplikuju ☹

denisse
21. feb 2011

ahojte ... tak tu dnes rano bolo minus 9 ... teraz sa to zlepsilo na minus 6 ... ja uz nechceeeem zimu ... 😒
nela isla do skolky, bare zhustol sopel v nose, nechce sa velmi kojit .. teda asi by aj chcela, ale sopel ju otravuje a nevie poriadne sat ... na desiatu zjedla par lyziciek vyzivy, tak aspon daco ... som zvedava, ako jej pojde obed ...

inak sa mi nic nechce v tomto pocasi, normalne snezi ... no budem musiet po nelu do skolky ...

a vcera sa barunka poobede zobudila po hodine a stvrt uz o 15.05 (a to doobeda spala 3x po dve minuty - som ju 45 minut uspavala, z toho mi trikrat zaspala na take dve minutky a koniec) ... a som ju uz k veceru nedala spat, tak sa nam ju podarilo udrzat do 19.45, potom okupat a okamzite zaspala ...
som zvedava na dnesny spankovy rezim ...

som sa vas chcela opytat, ci sa vecer vzdy snazite deti udrzat aspon cca do hodiny, v ktoru obvykle chodia spat, alebo ich date spat na noc hoci o 18.30? ja sa snazim do tej 20, nech mame aky taky rezim ... a nech nevstava prislis skoro rano ... ja som taky idiot na toto, ja mam rada system pocas dna ... 😒

maxara
21. feb 2011

@katty17 prave som ti to isla napisat 😅

bambola
21. feb 2011

@denisse ja necham spat aj skorej ak chce ale to preto, ze viem, ze ak je to pred 22h tak je to len na hodku max. na celu noc mi zaspi az po 22

mirka285
21. feb 2011

@katty17 v Devinskej je celkom dobra kozna,chodia k nej aj deticky a nepotrebujes ziadny vymenny listok,je sukromna,ja k nej chodim a som spokojna...tu mas cislo ak chces 02/64774997...
@luminkasp zavidime ti to teplucko,Albertik je sikulak ked uz tak keca...
@denisse aj tu je zima,mne ukazuje teploner minus 5 😢 baby Gabo si dnes vymyslel,ze nam treba ohradku,nasa Linda je taka akcna,ze pre jej dobro to asi naozaj bude najlepsie riesenie...

denisse
21. feb 2011

@bambola
a potom je hore trebars dve hodky?
lebo my celu noc samozrejme nespime, ale len sa nakoji a spi dalej .. tak to ja povazujem za spanok 🙂
a takto spi od cca 20.30 do 7 - 8 .. kedy ako ... vacsinou so 4 kojeniami ...

katka55
21. feb 2011

ahojte 🙂 my sme dnes vylihovali v posteli do 11 😕 asi bola fakt dobra noc ako tak citam. aj mna dnes caka upratovanie, pranie a aj malemu musim nieco navarit na obed, kedze len teraz desiatoval 😀 @katty17 kozneho nepoznam ☹ @mirka285 my mame ohradku asi dva tyzdne (kupovala som v bazare a je ako nova 😵) a maly je tam celkom rad. hlavne je to bezpecnejsie, ked nieco robim a nie som pri nom 😉

bambola
21. feb 2011

@denisse ona si da ten predspankovy slofik v pripade, ze cez den vynechala nejake spanie alebo ked sa jej asi zda, ze to bol narocny den 🙂 cize ona zalahne potom cca v tom normalnom spacom case , co je v rozmedzi 21-23h 😉 . tazko povedat ci su to dve hodky lebo niekedy ide spat o 18- zobudi sa pred 19 a vtedy su to dve hodinky pre nocnym spankom, niekedy aj o 20 a vtedy to niesu dve hodky.
inac u nas je nocny spanok presne tak ako u vas 😉 asi tie tri kojenia v noci 😉

mirka285
21. feb 2011

@katka55 Kati a aku mate?ja som mala pri Tomaskovi taku sietkovu akoby,no nemam prehlad,ake su teraz ohradky,musim to pokukat...

bambola
21. feb 2011

@maxara takze prideme tak ako minule a s tymi co minule 😀 😀

maxara
21. feb 2011

@denisse napr ja davam Ninu na noc vzdy hore do postielky po 20tej.. ale ked je napr este pred siedmou unavena, tak ju necham tu dole spat. Ale pri telke a veru nijak setrne sa nespravam, takze sa tak do pol hodky zobudi. No a ako pride 20ta hodina, ideme hore, bud kupkat, alebo len tak prezliect do pyzamka, trosku polaskovat na posteli a sup mliecko a buskat

katka55
21. feb 2011

@mirka285 mame presne tu sietkovanu, rozmer nejakych 80x100. nam by sa vacsia do bytu ani nezmestila 😀 co som pozerala, tak boli dost drahe, preto som vzala z bazaru za 28e. inak, niekedy mi je ho tam tak luto, lebo je tam ako vo vazeni, len kuka cez tu sietku 😀 😀

bambola
21. feb 2011

baby pacia sa vam tieto hodinky? len tak pre imidz

http://www.kupelektro.sk/silikonove-hodinky/171...

mirka285
21. feb 2011

@katka55 ale tak lepsie akoby si mal nejako ublizit...ved tam tie nase dietky davame len ked je to nutne,dnes Gabo mal rano na starost malu kym si vypijem kavu a zistil,ze ani vycikat sa nemoze ist na minutu,lebo hned bola strcena v kvetinaci,a bojime sa aj kvoli kablom ktore mame v byte,ved moze behat,len ked ja som pri nej,ale nonstop byt pri nej sa fakt neda...

mirka285
21. feb 2011

@bambola mne ano,na leto su ako stvorene..

bambola
21. feb 2011

@mirka285 rozmyslam, ze by som si zobrala rovno dve farby, ked je na ne akcia 🙂

katty17
21. feb 2011

@mirka285 - miri dakujem. budem tam volat nech pozru sandre to ocko. normalne chceli vsade ziadanku od lekara. a teraz sa mi vazne nechce trepad pedine ked som v ruzinove.

jaruska8
21. feb 2011

Ahojte, ako??? Naša malinká sa konečne plazí, teda, tak naozajstne, doteraz sa plazila tak skúšobne a väčšinou dozadu, skôr sa vždy niečoho chytila a pritiahla. Máme všade podlahy, tak sa jej šmýka, ale hlavné je, že skoordinovala hlavičku a prdelku. 😉 😉 😉 😉 Mne je až neuveriteľné, že niektoré detičky tu už stoja a dokonca sa aj pri nábytku posúvajú. 😉 Malá má zjavne čas, inak podľa tabuľky od pediatričky na to má ešte čas, takže nestresujem, ona Ninka robí všetko aj mimoriadne načas. 😀 😀

maxara
21. feb 2011

@bambola bambi ved pozeram, ze nikto sa sem nijak zvlast nehrnie 😒 ale nevadi, mne stacite aspon vy.. a mozno je chyba vo vas 😀 😀 mozno sa s vami nikto nechce stretnut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre