Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
22. feb 2010

Mirka to je fakt.... oblecko v At nenakupujeme, len take ako jedlo a pitie pre malu, plienky, jedlo pre nas do zasoby. raz za mesiac tam muz vybehne na nakup...

kafoditka
22. feb 2010

baby a uz ste boli niektora kupovat vybavicku v rakusku?? ak ano, kde presne? Oplati sa to viac? Myslim avent vyrobky, postilelky a tak..

oacka
22. feb 2010

ja sa aj toho mojho vybratého kočíka bojím. na diskusiách v nemčine sa o ňom ľudia ani nevyjadrujú,tam to hádam ani nepredávajú... či to nebude nejaký extra mmodel pre východnú európu...

zrzulka
22. feb 2010

oacka tak tak, je to ubohe ze napriklad v Uk maju modu co ku nam dorazi ako novinka uz v Outlete .... Aj co sa tyka kvality potravin tak slovac na to velmi nepozera. ved clovek ked chce kupit normalnu zeleninu ci ovocie tak aby nakupoval v Rakusku.... 😒 je to fakt smutne....

zrzulka
22. feb 2010

oacka aky kocik si si vyhliadla??? my sme rozhodnuti pre ten jane ale vsade je tak drahy. nechceli sme davat za kocik 800€ 😒 ja som chcela nejaky maximalne do 500 😒

oacka
22. feb 2010

na nás s minimálnymi platmi idú západniarske firmy zarábať, je to hnus!

dugyna
22. feb 2010

sunny dakujem za priania 🙂

kafoditka stanka isla na par dni ci tyzden ci kolko k svojim rodicom,myslim ze toto tyzdne alebo vikend by uz mali prist domov 🙂
no som zvedava co povies na brendon..vraj su tam neprijemne predavacky..a ze neni moc lacny ten obchod

oacka to je dorby napad zavolat do socialky 😉 aj mi to napadlo..len som si myslela ze asi to nepojde..

oacka
22. feb 2010

zrzulka, pozri nemeckú stránku www.o-baby.de , všetci tam kupujú kočíky Jané, dsú oveľa lacnejšie. aj ja už začínam o Jané uvažovať.... ja som chcela neonato reverso tris

zrzulka
22. feb 2010

Oacka ale inak zivot tam nemaju tiez lacny. Segra nezarobi najhorsie uz teraz, lebo robi kvalifikovanu pracu ale napriklad jej kamos sa akurat vracia spat na SR lebo tam nevie vyzit. Ale je pravda ze segra splati auto za cca 3 roky a my tu platime ked si chceme kupit dva krat tak dlhu dobu. Socialny system tam maju ovela lepsi, zdravotnictvo ani nie....ale aj tak su anglicania cudny narod. ja by som tam nechcela zit ani za nic.... Oni maju na vsetko casuuuuuuuuu... ja som napriklad nechapala to ze mamicky tam v tejto kose detom nedavali pancuchace a ciapky na hlavicku.... bezne ludia chodili von vo flip flopoch a kratasoch 😀 😀 😀 Dlho by som si zvykala na ich mentalitu....

zrzulka
22. feb 2010

Oacka ja by som chcela kupit tak aby som v pripade reklamacie vedela vyreklamovat kocik.... navyse neviem vobec po nemecky.... 😒

zuzik1983
22. feb 2010

a na akej anglickej stranke si vyberas tie vecicky.ja som kedysi pracovala v anglicku a je pravda,ze tam maju omnoho krajsie a lacnejsie veci ako tu aj pre dospelych aj pre deticky.ale kvoli nakupom tam isto nepojdem...

oacka
22. feb 2010

joj, tak nehovorím,oni tie nevýhody tiež určite niekde majú, to je jasné. ale to s tým tovarom ma zlostí. u nás ani nemáš poriadny výber,asi preto, že nás je len 5 miliónov,tak sa tu firmám neoplatí predávať.

mirka285
22. feb 2010

inac ja chodim tiez pre zeleninu do Rakuska a aj potraviny,hlavne teraz ked som doma mam nato cas,lebo do Rakuska to mam fakt kusok..detske vecicky chodia kamosky nakupovat do Parndorfu,vraj je tam vela detskych obchodov a v podstate na jednej kope a segra chodila aj do Shopingu..baby tie avent flase su dobre?lebo na fore sa mamicky stazovali ze vraj tecu...

zrzulka
22. feb 2010

Mirka ja som pri malej pouzivala len tie. teda este pouzivam a jasne ked ju prasti o zem tak z cumla tecie (z tej diery) ale su aj take ze nevytecie maju silikonovy sosak ale z takeho mi mala pit nevie ... ani zo sport aventu ani zo slamkovych poharov. Ona len cumel.... ja tie flase ale dost casto menim, lebo plast kto vie ako dlho nevydrzi.... A sklo som sa bala aby nerozbila ked prasti o zem....

mirka285
22. feb 2010

inac ja som rozhodnuta vybehnut na nakupy do Budapesti,ja som si tam chodila nakupovat aj pre seba veci,mali tam vzdy iny tovar ako nas,aj ked cenovo asi to co u nas..

mirka285
22. feb 2010

zrzulka asi vyskusam viac znaciek a uvidim ktore mi budu vyhovovat..

mirka285
22. feb 2010

baby idem sa osprchovat,uz je obed a ja lezim v posteli a smrdim uz sama sebe 😀

ericica
22. feb 2010

mirka 😀 😀 😀
tak my sme po poobede 😝 manzelik este stale pecie 😅 a ja vegetim....
mirka ja sa chystam tiez do budapesti do outletu ale az po porode si obnovim cely satnik 😀 uz sa na to velmi tesim...

oacka
22. feb 2010

do akého outletu chodiť v budapešti, ericica?

katkaking
22. feb 2010

Ahojte, tak uz som aj z mesta z nakupu prisla...som si kupila fajnucky rybaci salat...mnam mnam...tak mi teraz chuti vsetko kysle...nebude to chlapec?

Dugy, dakujem za rady...uz som trochu kludnejsia...

Suny, ja citim pohyby priblizne od 16tt, ale babo sa na sone nechcelo ukazat, tak zatial nevieme...ja si ale myslim ze to bude dievcatko, ale podla chuti a vyzoru zevraj-mi druhi hovoria-ze to bude chlapcek...tak uvidime, o mesiac idem na kontrolu a uz by sa mohlo malinke ukazat 😉
...a s tym stredoslovenskym stretkom suhlasim 😀

dugyna
22. feb 2010

zrzulka to je tym ze sme boli opacne nastavene...ty si myslela ze bude dievcatko a ja ze chlapec a je to opacne....to preto ti to tak pride 🙂 🙂

my ideme zajtra na morfologiu do ginfivu..ale my sme boli aj na tom 3D do 17tt takze mi za tu sumu 74 eur mame vlastne 2krt 3D sosno aj s CD a morfologiu

dugyna
22. feb 2010

zrzulka ja som uz pribrala6kg

dugyna
22. feb 2010

zrzulka neviem v ktorom stori dorazia na sr take akcie ☹

mirka ano vela ludi z ba chodi do rakuska

dugyna
22. feb 2010

kati v pohode som rada ze si kludnejsia 🙂

zrzulka ty mas normalne len 43kg???vau

maxara
22. feb 2010

dugy - nemas stres pred svadbou? kolko ludi budete mat?

katkaking
22. feb 2010

k priberaniu-ja som pri malej pribrala za cele tehu 21 kg, to bolo uz asi moc...ale dr.mi nikdy nenadaval...zhruba v polovici som mala uz okolo 8-10 kg, teraz som kusok za polovicou a pribrala som zatial len 3 kg, tak sa vytesujem zatial, uvidim, ako to pojde dalej... 😅

ericica
22. feb 2010

oacka no pred Budapestou na M1 je outlet a su tam znackove veci za super ceny...aspon tak som pocula....aj manzelov sef tam chodi nakupovat...
a aj aj ja som si vsimla ze ty co chceli dievca maju chlapcov a ti co chceli chlapcov maju dievca 😀 😀
takze miki budes mat chlapca 🙂

mirka285
22. feb 2010

ericica nestras ja este stale mam taky cudny pocit ci to je urcite dievca...jeziz ja fakt dufam ze ano,lebo segra ked bola prvykrat tehu jej povedali ze dievca,nakupila ruzove vecicky a az v osmom mesiaci ze nie je to dievca,ale chlapec...tak ja to mam stale zafixovane ze pomylit sa mozu a dufam ze to neni moj pripad...inak sam sa naladovala lecom a teraz funim na gauci...ale som sa ak osprchovala konecne,aj vlasy umyla tak hned sa lepsie citim.cakam ym budu tri hodiny a pojdem na prechadzku 😉

mirka285
22. feb 2010

prave som zistila ze tych pampersiek je v baleni az 94 a nie 82,tak to sa oplati fakt si myslim 😅

ericica
22. feb 2010

mirka takze ty si aj chcela dievcatko???
tebe nepovedali naisto????lebo mne uz bohuzial ano ☹ ale uz sa tesim 🙂
a preco az o tretej pojdes na prechadzku???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre