Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. feb 2011

@tatianka.g nooo teda, dakujem 😵

zuzik1983
23. feb 2011

ahojte
no dokial som vas ja docitala...
super stretko,pekne fotecky,normalne vam zavidim,ja sa tu stretavam akurat tak s rodinou 😒

mojalili
23. feb 2011

@kafoditka asi som sa zle vyjadrilla. Poslite mi cez IP e-mailovu adresu a ja vam to poslem z mojho mailu. 😉 😉 😉

mirka285
23. feb 2011

baby davate niekto uz aj ochutene jogurty?ja davam zatial len biele a vanilkove,ale uz asi dam aj ovocne,ved uz jeme jogurty mesiac 😕

kafoditka
23. feb 2011

@mirka285 myslim, ze kludne mozes, my sme zatial len na bielej, ale dnes rano ked som ranajkovala jahodovu activiu som mu dala trochu vyskusat a smakovalo mu 🙂

mirka285
23. feb 2011

@kafoditka Domi ved ja sa nebojim,zeby Linde nesmakovalo,vies,ze jej by aj parky smakovali 😀 ja len tak,ze preco sa nemaju davat ovocne?ale vsak ked moze jahodovu vyzivu,moze aj jahodovy jogurt,nie?

vierkaha
23. feb 2011

Ahojte,
my máme dnes poradňu a ten môj malý prdkoš je nejaký nervný, asi mu ide ten tretí zúbok.
@maxara jediný šok, ktorý som u vás mala bol ten, že všetky ste tam boli ako hviezdy z holywoodu a ja ako močkoš( lebo som nestihla kaderníka 😠 )
inak aj my zase pekne spávame cca od 20:30 -21:00 až do 8:00
@mirka285 chlapi takéto reči majú tuším v základnej genetickej výbave 😠 mne to mm šplechne zakaždým, keď som len trochu nervóznejšia ( obvykle z neho )

Fotky zo stretka sú super, ale najviac som sa aj tak tešila na Petine komenty ( @maxara 😉 ) a dávam si bobríka, že na budúce sa zúčastním aj ja - teda ak ma pozvete 😅 ( ja som ale iná vtierka čóó? )

kafoditka
23. feb 2011

@mirka285 presne, ja v tom nevidim problem..

vierkaha
23. feb 2011

Zabudla som sa opýtať, dávate už deti spinkať na vankúšik alebo sú stále na rovnom ? Mne Maťo začal spávať na boku a krk má preto tak divne vykrútený, tak neviem ...

mirka285
23. feb 2011

baby a este som chcela,ze zospodu ma vsetko svrbi,odkedy mi zaviedla tu Danu,neviem ci som zas nejaku pliagu u nej nechytila,poradte nieco dostupne v lekarni ucinne...

mirka285
23. feb 2011

@vierkaha moja mala ma zdvihnutu hlavicku na postielke kvoli soplom,ja by som sa bala vankusik dat,ze si ho da na hlavu a pridusi sa,lebo Gabo spi s vankusom na hlave a mam silne podozrenie,ze to po nom zdedila 😀

kafoditka
23. feb 2011

@mirka285 canesten??

vierkaha
23. feb 2011

@mirka285 vidíš to ma nemapadlo 😒 no tak vanúši zostane ešte schovaný, aj môj mm tak spáva a ešte má na to vankúši položený aj ruky 😀

luludi
23. feb 2011

ahoj babulky 🙂,

pozrela som fotky zo stretka, dobre bolo.. pekne ste vsetky a @monline nika je velmi pekna 😵
@maxara: velmi pekne saty, urcite si ich oblec kde len mozes
@kafoditka: naozaj pekny uces
@bambola: ty na foteckach vyzeras ako mladucka operka a nie ako maminka

tiez sa hlasime k spavcom, risi spinka od cca 8 - 9 do 7 - 8 rano, samozrejme, ked ho nieco trapi, tak sa v noci budi viac krat.

@denisse: barunka je uzasne sikovna 😵

zuzik1983
23. feb 2011

@vierkaha ja som malej dnes v noci dala prvy krat vankusik

tatianka.g
23. feb 2011

baby cim prekryjete kyslost jablka?
😒

kafoditka
23. feb 2011

@tatianka.g detskym keksikom 😉

monline
23. feb 2011

@bambola potom konečne zaspal a prestal, ktovie o ktorej sa mu snívalo? dúfam, že o mame s didami iba pre neho 😀

strasska
23. feb 2011

@tatianka.g bananom, hruskou...alebo ho uvar,nemalo by byt take kysle 😉

tatianka.g
23. feb 2011

posielam vam fotku ako papame a vidno nam aj zubcek, zatial nas jediny 😉

kafoditka
23. feb 2011

@tatianka.g perfektny je Tomasko 🙂

mojalili
23. feb 2011

@vierkaha aj Danko ma maly vankusik kvoli soplom, je to ten do postielky, pozdlz celej sirky, este ho neobjavil, ze sa da zdvihat

Kocky @kafoditka @karinnka @tinaki1275, mate to poslane 😉

luludi
23. feb 2011

@tatianka.g 😵 😵 😵

mojalili
23. feb 2011

@tatianka.g krasne sa ti dal odfotit. TO ja ked chcem odfotit zubky, tak ani za svet, jedine takto sa dali. Nase vrchne, spodne 4 neodfotim, neda sa 🙂

alica26
23. feb 2011

Ja sa riadim pri zavádzaní príkrmov touto tabuľkou so špeciálneho vydania časopisu Mama a ja - Výživa detí

alica26
23. feb 2011

..asi to nieje dobre vidieť, skúsim to zvačšit 😅

tatianka.g
23. feb 2011

@mojalili tooolko zubkov budeme mat mozno o rok 😒
super zubadlo

tinaki1275
23. feb 2011

babulky dobre ranko...uprimne zavidim vsetkym maminam "spavcov" 😒 ..u nas sa to zhorsuje 😒 vcera to bol uplny horror ☹ zobudila sa o pol tretej a potom vlastne po kazdej polhodine az do siestej plac..uz som ju zobrala aj k nam do postele ,nezabera to ..ja uz neviem ..zuby nevidno a a nezda sa mi ze by to bolo nimi..o siestej rano som uz bola taka vystresovana ze som sa rozplakala ako karinka ..okolo pol siedmej mm zabalil malu do deky celu aby nemohla hybat rukami a nohami a strcil jej cumlik ..20 sekund vrieskala ako najata.a potom proste zaspala.. 😒 to sa mam vratit k baleniu do perinky aby mi dieta spalo ?nechapem..spavala 6 mesiacov s jednym budenim a teraz uz druhy tyzden toto.. 😠 neviem dokedy to vydrzim..

tinaki1275
23. feb 2011

@karinnka uplne ako by si opisovala situaciu u nas..tiez som uz dnes plakala..ostava len dufat ze sa to zase rychlo zmeni .. 😒 uz nevladzem vobec nic..

luludi
23. feb 2011

@tinaki1275 tinka zlatinko, aj my sme mali take obdobie a preslo, potom chvilu spal celu noc a zase bolo obdobie, ked sa prevaloval do 11 v noci, teraz spava celu noc, ale s dalsimi zubkami mozno pride zase obdobie, ked sa bude vela budit, do roku a pol to nejako nebudem riesit, lebo si myslim, ze si aj tak nepomozem 🙂 hlavu hore, bude lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre