• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@alica26 mohla by si mi ten clanok z toho casopisu mama a ja o tych prikrmoch poslat mailom?vytlacila by som si to.zda sa mi to celkom fajn.a tu to dobre nevidno.vdaka.mail:lenkamarkusova@azet.sk
23. feb 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac velka vdaka.ten denny rezim je u nas podobny.kojim naposledy kolo 7mej.potom o 9tej ovocie.hrame sa,ide spat.o 12.30obed.potom ideme von.okolo 17tej kojim.potom hra.okolo 19.30 vecera-kaša.a okolo 21 kojim a ide sa spat.
23. feb 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac jej, super si to popisala, uz sa pomaly aj ja tak prisposobim, ked budeme vsetci doma a budem varit pre vsetkych. Dakujem :wink:
23. feb 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili krasna fotka so zubkami
23. feb 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.
mam pocit ze so sandrickou sme uz vychytali vsetko co sa dalo :( ocko ma este stale skarede a okrem toho sa trapime s neskutocnymi hnackami. kazdych 20 minut hnackuje :( .
esteze je vyskerena a nic ju neboli . viete poradit cosi na hnacky? pred chvilou som jej dala ako olovrant bananik s keksami. tak uvidime co bude...
23. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili a coze ste teraz neuplny pocet? :confused:
23. feb 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 cucoriedky,,,,,,,,,si pamatam, tymi zastavola hnacky mamina este aj nam,,,,,,,
23. feb 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac MM je v MIchalovciach na sluzobke od utorka rana, a LILI som supla k mojim rodicom, uz som nevladala s nou bojovat, nechce jest, potvora mala.Je 3 tyzdne doma uz aj ona je unudena, unavena
23. feb 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac - to vazne cucoriedkami? by som povedala ze vyvolaju opacny efekt, cize ze vyvolaju hnacku :slight_smile: kazdopadne to skusim, lebo uz ma totalne vystipanu ritulku :frowning2:
23. feb 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak boli sme 1,5 hodiny vonku a taka kosa je hnusna, ze mi az zaslo pod nechty na rukach a to som mala hrube rukavice :frowning2: teraz ma to fest boli.. maly mi cely cas spinkal, dnes ma dobru naladu a nejak sa mi rozkecal :slight_smile: mam, ham, mnam bebe pocuvam dnes cely den :slight_smile:
@merikac chudatko Emmka, dufam, ze sa jej polepsi.. :frowning2:
23. feb 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac...dufam,ze to bude iba ta siesta choroba... :slight_smile: a pokial by Ti vypila tak treba stale ponukat tekutiny .....drzim palce :slight_smile:
23. feb 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac co to preboha citam :frowning2: snad nie ste uz v nemocnici..

MNE dnes dosiel KOCIIIIIIK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem pridat nejaku fotocku
23. feb 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jeeej super :dizzy_face: ukaz
23. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nie cikali sme,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tolko radosti z prestatej plienky,,,,,,,,,,,,,a zaroven velka ulava,,inac evidentne sa jej polepsilo,,,aj teploty sa od 15,00 drzia len okolo 37,7,..........................no hadz som strasne zvedava,,,,,,,,,,,,
23. feb 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili tak si uzvas teraz plnymi duskami len Danka,,,,,,,,,,,,pozerala som foto na FB- riadny sibal je z neho
23. feb 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac SUPER, ze sa polepsilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@maxara no ukaz, aj ja som bola vcera pre novy kocik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

POZERAJTE TERAZ MARKIZU, IDE V REFLEXE O USPAVANI DETICIEK
23. feb 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41@kafoditka -dakuejme baby, pripravila som maminu na zajtra, ze by sa mohla Emma vyhadzat vyrazkami, tak nech sa nelaka,,,,,,,
23. feb 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac hej sme jak dva cecky doma :grinning:
23. feb 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kym mi skapal fotak, tak som stihla len 5 urobit, ale ani jedna nie je taka, ze je super vidno
23. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moc nam toho nepovedali o tom uspavani, ja som tuto metodu skusala, no mala uspech po 4 dnoch, zaspal do 4 minut sam....ale na zaciatku to bol reeeeeev. A skusajte to aj v noci v panelaku nechat ho plakat :confused: :rolling_eyes: . No prisli zubky a bolo po metode, aj choroba to zmenila... :unamused:
23. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Ninuške sa paci, velmi pekny kocik, co je to za znacku? Vidim City...ale?
23. feb 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si pri tom prispevku v reflexe spominula na denisse -,,,,,,,,,,,ani ja sama si neviem rpedstavit, ze by som Emmu nechala samu zaspavat,,ona by stala v tej postielke aj do rana,,,,,,,,
23. feb 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ZOPA city
23. feb 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak ale vraveli aj, ze nie je to pre kazde dieta..
23. feb 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara je bohovska v tom golfaci :dizzy_face: - javi sa byt sikovny,,,,nech robi dobru sluzbu :dizzy_face:
23. feb 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a evidentne sa Ninke paci :grinning: jaka je vysmiata :slight_smile:
no ja sa snazim natlacit nieco do Leie.. :unamused: po tom co mi o tretej zjedla asi 100g prikrmu mi teraz zjedla az 4 lyzice kase a 4 lyzice jogurtu ..a pol detskeho keksu .. :frowning2: mlieko odmieta..nechapem..este ze caj trochu pije..
23. feb 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no dobre vyzera Ninusa v tom golfaci,aj strieska je dost vysoko,este farebna vlozka a bude supisny...
23. feb 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 nedavaj nic mliecne a pit jej daj ryzovy vyvar ..aspon to mne hovorila dr.ked sme mali hnacku ..a ani ovocie nedavaj .. varenu mrkvu mozes...a tiez s ryzou ..
23. feb 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 je supersky.. som si ho uz cely vyskusala.. polohovanie ma take, ze plynule, ziadne 4 polohy.. a strieska sa da naklonit az dopredu, keby zaspinkala, tak v pohode :dizzy_face: sa tesim.. a jednou rukou ani nie je treba, staci jeden prst na ovladanie
23. feb 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok