• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 jasne ze nechod nikam.. ked nam vyhladne, tak si objedname pizzu, ale ja osobne idem na kavu.. mam doniest nieco?
tak ja ti napisem sem, ked sa vychystam a prirataj si hodinu, ok?
ale hlavne mi povedz kam
25. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Bambi, tak si rozhodla, Ninku neberiem a autosedacku mam stale v aute, takze to je v pohode.. a poobede ta mozem po ceste hodit do tesca.. aka som??? :grinning:
25. feb 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara poslala som ti ulicu do I.P
25. feb 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola jasne,ze aj teba cakam :slight_smile:
25. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha davas 2x vecer mlieko?
25. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ano sak uz smejdim.. takze druha doprava a druha dolava :wink: @bambola, toto si pamataj :grinning:

dobre @bambola a teba kde vyzdvihavam? budes stat niekde pri ceste? :grinning:
25. feb 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara najsamuzasnejsia :grinning: hodim ti miesto kde sa stretneme do IP, vymyslim to nekomplikovane aby si to mala po ceste :wink:
25. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola oki, ja pojdem tak cez kramare.. cize pri zvaracaku hore, na kramare a dole na patronku a tadial.. a tam mozem bud vliezt do sitiny alebo ist po starej, to je jedno, ale radsej po starej..
25. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ak pojdes po starej tak pojdes rovno, po pravej bude tesko a potom uz velka krizovatka, dolava dubravka a potom hore dubravkou az k miestu ktore som ti napisala do IP :wink:
25. feb 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @mirka285 inac ja vyzeram ako mockos :confounded: vcera mm zaspal tak som nestihla sprchu :angry:
25. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ano presne tak,prva do prava bude hned za pumpou,a dalsia bude uz normal krizovatka takze tam pojdes doprava,potom stale rovno,po lavej strane bude obrovske parkovisko a na konci toho parkoviska zabocis do lava a potom pojdes kusok rovno a na prvej medzi baraky zase do lava a si u mna....a ked pojdes pre Bambi,chod cez sitinu kludne a pozeraj tabulu Dubravka,tam musis ist,cize ku mne pojdes z Dubravky...idem srat,a dat sa dokopy...
25. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no akoze sznie to neskutocne jednoducho ale ... pamataj, ze mas docinenia s maxi.. tak tam preslapuj.. a kedy? a jasne ze si mozes zobrat golfac :wink: mam tam kde odstavit auto?
vcera som mm pisala, ze ma len vyhodi pri taneckoch a ide dalej k svokrovcom a na trnavskom mi hovori, ze kabelku mas po ruke? vravim, ze nie, musis aj zastavit :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak to je super, budeme smrdiet obe :grinning:

@mirka285 no uvidim, ako ma vyhodi cesta.. :grinning: ono to tak niekedy byva, ze ja si naplanujem a zistim, ze sa tam neda odbocit :grinning: a najdem sa v cunove
no este raz to ceknem a idem sa chystat a potom napisem, ze som ready to fly
25. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby uzite si kaficko .. :slight_smile: ja sa tesim ze ide vikend a ze bude trochu mm doma aspon pomoze s malou ..a @maxara zacnem ju balit asi do tej deky aj ja....kazdopadne s nou pojdem aj kdr.vobec sa mi to nezda aj s ty, jedlom ..na ranajky mi zjedla 5 lyzizciek jogurtu a 3 lyzicky vyzivy ...a caj cca 30 ml ... :unamused:
no idem ju chystat k ortopedovi ..
25. feb 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi budem stat na autobusovej zastavke takze by sa tam malo dat zastavit :slight_smile: mne je jedno kedy, len sa dohodnite aby som vedela ako s malou (ci spat ci nespat, ci nachvilku :grinning: )
25. feb 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275...tiez si myslim,vyskusaj to s tou dekou a pokial to zabera,tak je po probleme.... :slight_smile: a pokial ide o tu stravu,to mas tazke,deti su rozne,moj brat mal problemy tiez s dcerou.......maso vobec nechcela,ani zaprazene polievky....takze vyrastala na suchom chlebe,ryzi,cestovinach.....a zacala trochu normalnejsie jest az v 15 rokoch....a bola aj na vysetreniach krvi a tak a vsetko mala v pohode,ale tie nervy co si uzili..... :angry:
25. feb 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ...ja ked neviem kde je Dubravka,tak sa mi ani niet co cudovat,ale Ty z Petrzalky?No si ma normalne dostala.... :wink:
25. feb 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 no divne je ze ona normalne jedla prakticky 2 mesiace...okrem spenatu,ten jej nechutil ..na dovolenke prestala jest ,ale mlieko pila az liter denne tak si to nahradzala..teraz mi treti den odmieta uz aj mlieko .. :unamused: stale dufam ze je to len prechodne ,mala obdobia ked jedla menej ale takto to este nebolo ...ja som tiez bola problemova pokial ide o jedlo ,aspon co mi mama hovorila ale zacalo sa to az ked som mala asi 3 roky ...no uvidime...
25. feb 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai no my máme taký režim že ráno keď sa zobudí cca tak okolo 8:00 tak dostane mlieko 180 ML potom má o 11:00 na desiatu ovocie alebo kašu na obed o 14:00 mu dávam príkrm potom má o 17:00 150 ml mlieka a potom až keď idem spať čo je medzi 20:00 - 20:30 mu dám 180 ml mlieka niekedy sa tie časy posúvajú podľa toho ako mi spí, ale snažím sa dodržať ten 3 hodinový interval

@maxara Peti a to nepoznáš, že železo keď je úúúplne rozžeravené tak je až biele ? Teda aspoň tu v TT :grinning:
25. feb 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 posli aj mne do ip tvoju ulicu dovolim si tvrdit, ze mam dobry orientacny zmysel tak to kuknem na mape aj ja :slight_smile:
@maxara nezabudni hrniec :grinning:
25. feb 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 mne robil Maťko minulý týždeň niečo podobné vôbec nechcel mlieko, tak som mu skúšala dať aj iné druhy, ale ani tie nechcel a večer prišiel mm z práce a Maťo mu na posedenie zlupol celú 180 dávku - mm samozrejme machroval, ale ja si myslím že malý bol po celom dni už taký hladný, že rezignoval. A tiež sa mi v noci budil a vstával strašne skoro. Nakoniec sme museli vymeniť mlieko za inú značku a teraz zase papá pekne a spíme do 8:00 - 10:00 , vyskúšaj jej ponúknuť iné mlieko :wink:
25. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes presolila co sa dalo :unamused: snad to mm nejako spapka :slight_smile:
25. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak som redy tu flaj cize co ja viem, tak o hodku? alebo ti zavolam ked budem kde? :confused:

@gabika41 :grinning: akoze jasne ze viem, kde je dubravka, ale repsne ako vravis, ja z Peeetrzky nemam veru dovod sa do Dubravky trepat, cize neviem presne, ako to tam vyzera.. som tam bola asi 4x v zivote a tak ulice ee.. mi nic nehovoria.. a teraz ked pribudla dialnica a menia sa cesty na kadejake jednosmerky.. fakt neviem, ci by som dosla len po pamati..
A este ti prezradim jedno Petrzalske tajomstvo.. Dubravka je diera :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 :slight_smile: vyskusaj
25. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VYRAAAAZAM a volaaaam
25. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes presolila co sa dalo :unamused: snad to mm nejako spapka :slight_smile:
25. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim, preco sa prispevok opat objavil :confounded: :confounded: :confounded: ... Tominko je hore, tak ideme sa hrajkat :wink:
25. feb 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275...no ved presne aj Daniela sa pekne rozpapala a potom odrazu bum....a inak som teraz citala,ze nie je zle nechat dieta hladne ( ved neumrie od hladu ) a pokial by si mala nejaku kamaratku s decom,tak skusit nech papaju spolu :slight_smile:

@maxara ....dubravka je diera?skor sa mi zda ze voci petrzke je taka averzia,alebo to uz skoncilo?Je to taka betonova dzungla.... :wink:
25. feb 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 maxi len provokuje, lebo my tu v dubravke mame na rozdiel od petrzalky koooopec zelene a mimobratislavsky nebudu verit, ale aj les tu mame :wink: @maxara ze maxi?? :grinning:
25. feb 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som narychlo zbuchla nejake muffiny do truby,tak som zvedava co z nich bude,lebo robim ich prvykrat takto nasladko :confused: ale su cucoriedkove s horkou cokoladou,takze znie to celkom dobre :grinning: aaaaaa som jednoznacne za Dubravku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok