• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Maxi ja mam 4 rocnu neter a ona strasne chce aby som dala malemu meno Lukas, lebo to ma frajera zo skolky... tak kazdemu hovori ze ja cakam chlapceka a asi mu dam meno Diego ale oni ho budu volat Lukasko :slight_smile:
22. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybaanka vsetko naj , si musela byt velmi poslusna ked si dostala ako darcek auto :wink:
22. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je link na tu tabulku, zatial ciastocne vyplnenu
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2010#5440016029883195634

katka 4 rocne deti su strasne funny, mam pocit
sunny neboj, urcite to dobre dopadne a ziadne depky
22. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zrzulka
ozaj veľmi pekné vecičky.

Ja by som aj dala fotku, ale ešte stále nemám pojazdný foťák :unamused:

Jaj jaj, vy ste z toho popísali...... :slight_smile:
jaruska odpocivat, odpocivat a odpocivat.
maxi
si zlatá, ďakujem

Idem upratovať, večer prečítam, ak nezaspím :sweat_smile:
22. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny uvidis ze bude vsetko v poriadku a hadam ti aj povedia co to bude :wink: Co by si chcela?

Inak dievcata zacali dobiehat chlapcov.
22. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybanka, všetko najlepšie!!!!! my sme nové auto tento mesiac úspešne splatili po dvoch rokoch, tak sme sa tiež vytešovali. :grinning:
moj muž má zajtra meniny, idem pozrieť naše sídliskové obchodíky,či tu niekde nezoženiem slamové víno,ale veeeeľmi sa oobávam...
ja teraz zas predím menej a poviem vám pikošku, odkedy mal môj muž úraz nohy - spadla mu 500kilová skriňa na nohu, predstal smradľavo prdieť!!!! úplný zázraK! asi sa tak vemľo zľakol,chudák. :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybanka vsetko naj naj naj k dnesnym narodeninam aj od nas....

Fuj baby niekde hori, smrad v celom byte... je mi blbje z toho....

Kati let bol v pohode... ja mam teraz celkovo take kludne obdobie ... Akoze keby som letela do toho 16tt tak sa neodvazim lebo to by som nezvladla ale teraz ani neviem ze som tehula....
22. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oacka :grinning: :grinning: :grinning: uff ale chudak muz, 500kg skrina na nohu...
22. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru chudák,ale po 5 mesiacoch trápenia už chodí bez barlí,čo je super! a malý synovec bol z neho hotový,keď skackal s barlami,nedokázal pochopiť,že dospelý chlap a skáče. a furt ho napodobňoval. :grinning:
22. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata chodim vas sem pravidelne citat, ale pisat nestiham. No chcela som sa vas spytat na pohyby, som v 18 tyzdni a niekdey mam pocit ze to co citim su pohyby malinekho, take ako ked sa prehodi bublina v brusku, ziadne mravce ako sa pise v mudrych knihach ..............
22. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj bublinkami sa to často opisuje,aale motýlimi krídlami,tak by to mohlo byť ono, cigaretka. ešte to preskúmaj, veď to bude stále častejšie.
22. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky uz som doma... Boli sme s mm v Brendone v Raci a mam z toho zmiesane pocity. Predavacky- katastrofa. Neochotne, vykecavaju medzi sebou popripade zazeraju, ci nieco neukradnes, ale ze by sa ta spytali, ci netreba s niecim pomoct, to ich nenapadne... pri kocikoch robi taky "chutnucky ferinko" ktory nema ani ponatia aky je rozdiel medzi concordami fusion a neo!!!!!!!!!!!!!!
Inak vyber veciciek uzasny, naozaj nadherne kusky, ale potrebujete gucu euraskov, rozhodne to tam nie je najlacnejsie....

Poriadne som sa najedla, tak lezim a spokojne odfukujem :wink: :grinning:
22. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybanka, vsetko najlepsie..... :wink:

zrzka, naaaaadherné vecicky...normalne sa vytesujem s tebou :sweat_smile:
22. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
tak dnesny den mame za sebou....UCITELKY kocky, zajtra ma caka hospitacia na Matematiku, tak sa idem pripravit, ale uz nech to mam za sebou.

Dnes mi prisli vecicky z MMB, pani poslala omnoho viac, ako som si objednala, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Maly bude fesacik, su to krasne vecicky, potom hodim:slight_smile:

PERLICKA - Dnes som v skole ucila ziakov na Prirodovede CHUTE..kde sa na jazyku nachadzaju chut.pohariky...sladke, slane, kysle a horke....a jeden sa ma opytal..."PANI UCITELKA A KDE CITIME STIPLAVE? " Tak som pohotovo odpovedala " po stiplavej pizzy na WC" :grinning: :grinning: :grinning: Tak som mala doucene na zbytok hodiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby... ozaj ako je heslo do toho albumu login je julovky2010 a heslo ?
22. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heslo je - jul - LENKAANINKA :wink:
22. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky :slight_smile: to ma mohlo aj napadnuť :wink:
22. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina7777
ďakujem za povzbudenie, si zlatá :slight_smile:

Zrzulka
aj ja mám dni, hlavne teraz, že sa vobec necítim ako tehotná
22. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili, vtipná pani učiteľka! počkaj, až to budú vykladať dooma a prída zas sťažnosť,že čo ich to učíš! :grinning: :grinning: :grinning: držím palce na hospitáciu. keď to porovnám s našou školou,tak my sa máme fakt parádne. hospitácie boli vždy veľmi vľúdne, dúfam,že ty zahviezdiš zajtra! :wink:
22. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mám tušáka na dievčatko ale mm stále snív ao tom že to je chlapec aj sa tak rozpráva ako s chlapcom..
asi bude sklamaný ked tam nebude pipík ako to urobiť aby to bolo najmenej také aby ho to sralo? :frowning2:

síce ešte to nemám potvrdené ale si myslím...
22. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili co je to hospitacia? nejaka skuska?
22. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka,pekne natvrdo mu povedz,že čo si vyrobiil,to má! pohlavie vraj dodáva ocino,tak ten tvoj sa špecializuje na dcéry! :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka povedz mu ze bude mat tri kocky ktore sa budu o neho starat na stare kolena...
22. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hospitácia je kontrola z "vyšších kruhov". :grinning: príde k tebe na hodinu riaditeľ, zástupkyňa, vedúci tvojho premetu alebo aj kolega, lebo aj vzájomné hospitácie sa robia a celú hodinu ppozerá ako učíš. a po hodine urobíte rozbor, čo bolo dobré,čo zlé, sú na to presné papiere.
22. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som s prechadzky doma..vidim,ze mame oslavenkynu,prajem vsetko naj :slight_smile: som bola na poste,mi konecne dosiel ten kojaci vankus :slight_smile: a varujem sestre maleho,ma 5 rokov,tak o zabavu mam postarane,on je strasne ukecany..
22. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka ... velka radost ta hospitacia , hlavne ked ti pride " na navstevu" nejaka kolegyna s ktorou sa neznasate...
22. feb 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa medzi kolegami zvykne slušne vopred dohodnúť. ja tebe ty mne. horšie je to s vedením, hlavne ke´d príde diri,čo o tvojom predmete nemá ani šajnu,ale robí sa múdry.
22. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka..odkial si si objednavala kojaci vankus a za kolko??
22. feb 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok