Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
25. feb 2011

@tinaki1275 ja ozaj dufam ze to bola ojedinela noc..vobec ti teda nezavidim ze je to u vas uz tak dlho ☹
@mirka285 ta saskovska je peknucka 😉
@denisse jej ake ma krasne ustocka plne zubkov

mirka285
25. feb 2011

@alica26 veru nepofotili,nas to nenapadlo...ta ciernobiela je komiks,taka stylova,ta sa zase mne lubi....a musim sa pochvalit,malej sa lubi v tej ohradke,pekne sa tam hra,takze nebola to zbytocna investicia,uz je tam 45 minut a stale sa niecim zabava a aj Bamobolinej Matke sa v tej ohradke lubilo...

mirka285
25. feb 2011

@kafoditka aspon mas dovod chodit na masaze 😉

alica26
25. feb 2011

@mirka285 ..tak to sa teším, že je ohrádka využitá, budem musieť aj ja zakúpiť, aby som si cez den stihla isť aspon na WC... 😀 A teda, že ste kafčo nezdokumentovali...škoda... ☹

monline
25. feb 2011

@tinaki1275 teraz má nika prázdniny, tak to chcem i ja trocha využiť a každú chvíľu jej ho šupnem, našťastie ani jeden z nich neprotestuje..aj teraz som jej ho dala, že- podržíš ho? a už som zdrhla rýchlo na koňa 😀

@denisse všimla som si, ale neotvorila som ten odkaz, ale pozriem si to..dík..ak budú nejaké zaujímavé veci, kľudne ma nakopni, nech si to pozriem 🙂 malá je krásna 🙂

@mirka285 pekné pdložky, mne sa veľmi páči tá prvá čb, príde mi akoby bola originál do kočíka..tá druhá je pekná, ale ten vzor poznám, tak už mi nepríde taká originálna..ale do červeného kočíka sú ako stvorené...kde sú fotky?

monline
25. feb 2011

@mirka285 nenapadlo pofotiť? haha..to len u maxi sa vyťahujú foťáky ? ale- hlavne, že ste pokecali a dobre padlo...

mirka285
25. feb 2011

@monline no to bude asi tym,ze to nebolo pripravovane stretko,ale ze Maxi si rano zmyslela,ze ide ku mne 😀

denisse
25. feb 2011

@mirka285
fakt velmi pekne su tie vlozky ... ja by som si aj usila keby sa mi zdalo, ze to pri malej zvladnem ... ale v aprili ideme k nasim, tak mozno tam spolu s mamou 🙂

tinaki1275
25. feb 2011

@mirka285 aj mne sa ta prva retro strasne paci... 🙂 inac super veci ma ta baba co som si pozerala..

gabika41
25. feb 2011

@denisse....mala je aka zubana... 🙂

maxara
25. feb 2011

@gabika41 @katka55 Maxi sice len provokuje, ALE.. aj v Petrzalke je les, vlastne cela Petrzalka je postavena uprostred lesa a tiez je tam kopec zelene, aspon v prvej polovici.. Takze sidlisko ako sidlisko, akurat, ze Petrzalka je blizsie do mesta, ale zato Dubravka ma elektricky 😅 takze.. vsetko ma svoje pre a proti.. ALE Petrzalcania vzdy bojovali s Dubravcanmi..

A poviem vam, ze Petrzalka je chuuudatko, lebo napr moj byvaly bol vychodniar a byval niekde na ubytovni a povedal mi, ze on do Petrzalky za mnou nikdy nepride (lebo ziadna zelen, betonova dzungla a pod) a ked sme sa rozisli, tak mi chcel dokazat, ze ma lubi, tak za mnou prisiel a bol veeeelmi prekvapeny, ake prijemne prostredie tam dokaze byt. Takze som presvedcena, ze dostala taky privlastok len preto, lebo tam nic take zaujimave nie je, takze tam turisti nechodia, ale hlavne ze na nu cumia z hradu a uplne logicky nevidia nic ine, iba panelaky, kedze je samozrejme, ze stromy musia byt zakonite nizsie ako panelaky (resp ked si predstavime, ze petrzalku budovali, ked som sa narodila, takze stromy vysadzali niekedy po 85tom, takze teraz sice maju 30rokov a su celkom vysoke, ale ked takto nazvali petrzalku, tak boli nizke..). Takze ja mam Petrzalku rada a nedam na nu dopustit a z vlastnej skusenosti vam este mozem povedat, ze videla som na vlastne oci ovela skaredsie sidliska, napr Klokocina v Nitre..

maxara
25. feb 2011

@tinaki1275 @monline no vy dve by ste hlavne mali mat pupaky na jazyku 😉 lebo na vas sme si teda zgustli 😀 a este na merikac (tak z principu 😀 )
Bavili sme sa ako vzdy dobre, Miruskine mafiny boli spicove, Bambi chudatko sa so mnou hadam aj bala ist v aute, lebo ja ked som rozjarena, tak som straaaaasnaaaa 😀 😀 😀 a ja nedokazem prestat rozpravat a samozrejme haluzim aj za volantom 😀 ale nastastie, isla som vsade v casoch, kedy som ja nikoho neohrozovala.. par krat som si schuti zanadavala na tych kktov co sli v lavom pruhu 27 km/hod, alebo inak sa trtkali predo mnou.. hjozneeee. A vsiiimala som si hlavne SPZ a poviem vam, ze vsetci ti trtkosi boli mimobratislavsky a potom samozrejme ze chudaci blavaci museli robit mysicky a jazdit tak ako sa hovori.. 😀 a teraz este vlastna skusenost, najhorsi soferi su podla mna Nitranci.. (chuuuda NR, dnes je u mna na spodnych prieckach..)

maxara
25. feb 2011

No a este vam natrem Mirkin bejvak.. je krasny.. Fakt ma krasny byt. Normalne som cumakovala kade tade, ale ma dokonalo vyuzity priestor, nic preplacane a pritom tam ma vsetko, co potrebuje a aj zopar veci na okrasu.. Pacilo sa mi tam, bolo tam utulne a kooopec miesta. Dokonca som bola sama vyvalena na sedacke a mala som vylozene nohy. 😀

merikac
25. feb 2011

@maxara co kto a kde ma spominal?? a uz len z principu?! 😀 😀 😀 😀 ...............tak to som zvedava co to je za debatu o niekom z pricipu 😀 😉 .............baby,,tak ja som od 1.3 oficialne pracujuci clovek☹(((((((( aaako rychlo mi to ubehlo,,,a tot pred rokom som sa tesila ako mi rasti brusko.......to je nespravodlive,,ze krasne obdobia utekaju tak ryychlo ☹

merikac
25. feb 2011

@maxara maxi mala si nafotit- tak inkognito,,niektore by sa tomu istotne potesili- sak no dobre aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka285
25. feb 2011

vidim,ze ohovarate,ale v dobrom,mate stastie...som rada,ze sa moj bytik pacil,ale musim ist uz teraz uspavat aby som mohla ist cvicit,aj ked vsetko dietne sme dnes jedli 😀

maxara
25. feb 2011

@merikac ved u Mirky sme boli na kafeee, takze ja Mirka a Bambi sme ohovarali a kedze ty sa vzdy prva informujes a vzdy napises, ze urcite sme ta ohovarali, tak uz to z principu pisem, aj ked o tebe sme hovorili len to, ze mala Emma je krasne dievcatko a ma taky mudry pohlad 😉

maxara
25. feb 2011

@mirka285 😉 ja som potom este od teba isla do tesca, lebo neviem preco som nemohla ist s Bambi do lamaca, tak som sa drbala na zlate a tam som kupila 10 rozkov a isla som spokojna domov 😀 😀 😀 😀 ale mala som taky pocit, ze sa chcem este previezt cez celu bratislavu 😵 😵 takze som sla domov cez cele mesto krizom.. a som spokofon.

maxara
25. feb 2011

@mirka285 pocuj, nechceli sme sa niekoho nieco spytat? ze sme na nieco nadabili, co sme nevedeli ako dopadlo?
teraz ma napadlo, ze Mon sa ta minule pytala, ze ako ten obraz kresleny dopadol.. tak ako?

bambola
25. feb 2011

@maxara maxi nebaaaaala 🙂 inac nahorsi vodici su podla mna zahoraci, ked vidim MA spztku tak radsej sa vyhybam 😕

cigaretka5
25. feb 2011

@mirka285 miri aj mne posli IP na babenu na podlozku, ja som nasla jednu na mimibazari z CR ale nejak nereauje

cigaretka5
25. feb 2011

@bambola
@maxara najhorsi su blavaci, ale to ba preto ze kazdy druhy z BA znackou je na sluzobnom aute a je z vychodu 😎

cigaretka5
25. feb 2011

@maxara tak som sa nahakuza na cybex sedacku teraz len medotujem ci isis ci palass . POcuj ta palass tam sa to da neja cele zdvihnut akoze hlavova cast ako keby krk? vies ked dieta rastie aby to mala fiurt pod hlavou. Napisala som to jak madar

bambola
25. feb 2011

@maxara no to si fakt mohla ist so mnou kupit tiez rozky ked sme sa uz do toho teska vracali 😀

merikac
25. feb 2011

koceny pridavam foto Emminej- momentalne najoblubenejsej hracky- staci jeden kotucik a minimalne na hodinu mame klud 😀

cigaretka5
25. feb 2011

@merikac my na tom ficime tiez uz asi dva tyzdne

mojalili
25. feb 2011

@merikac Marianka, a nepapa ten papier? Lebo ja ked niekde necham papier, tak Danko ho zje. MM zjedol vypis z uctu a mne recept 🙂

My mame zabavu v hlodaní, mam doma maleho termita 😀
NO A PRIPAJAM konecne dorobenu vlozku do kocika, moja zanietenost trvala 2 dni a stala 7€. 🙂

cigaretka5
25. feb 2011

@mojalili mne uz sa mm chvalil ze malej odlepoval z podnebia papier

katty17
25. feb 2011

@mirka285 - miri pacia sa mi tie vlozky .. su take vesele 🙂 mozes aj mne prosim poslat kontakt na tu pani? ozaj, davala si si vlozku robit aj do teutonky alebo len do golfaca?
@mojalili - sikulka si. ja maximalne gombik zasijem :(
@merikac - podarene fotky s toaletakom. to som este neskusala dat sandre 🙂 ale to by mala urcite plnu pusu papieru. vsetko skonci v jej pusine 🙂

maxara
25. feb 2011

@bambola 😉 MA mam na beznom poriadku, tuto to prebehne cez babu a uz to strasi v pezinku 😀 a tie rozky.. no veru mohla.. ale ja som sa chcela prejst a este taky napad, ze omrknem si takko a tak.. ale ked som tam bola a mala som tie vysoke topanky po roku, tak som si to vsetko rozmyslela 😀

@cigaretka5 podla mna nie su 😎 lebo tu je teda dost husta premavka a oni jednoducho su zvyknuti na takuto.. a potom ich trtkajuci sa susnavci strasne irituju, ako mna 😀

@cigaretka5 no ale rozdiel medzi isis a pallas neviem, ale na pallas sa da vsetko mozne demontovat a natiahnut a vytiahnut..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre