• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
caute baby, vidim ze preberate topanky, ja maleho obuvam ked ho davam behat do chodula, davam mu kozenne topanky s pevnou podrazkou, a obcas tie capacky od Lilliputi ... inak tu kvalitne detske topanky zacinaju od 40-50 eur, minule som malemu kupila jarne topanky od Chicca cislo 19, lebo 18 co mame doma su mu uz male a stali 45 eur! A to neni ani extra znacka ako Hogan, armani a pod... tie zacinaju od 90-100 eur... tym ludom nacisto drbe s tymi cenami :angry:

Nasmu leovi sa potia nozky aj v pancuskach, vecer mu smrdia jak olomoucke syrecky :grinning:

Inak aj tu bolo dneska pekne slniecko tak som cele poobedie umyvala s hadicou chodniky a terasy... velka zabava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 chodníky a terasy? Ty bývaš na zámku? :grinning: Čo tak pridať foto?
26. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jasneeeee tasim sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 dik za koment, tak uz nebudem frflat na nasich uctoch za topanky :slight_smile:
26. feb 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska bol by to zamok keby som mala personal :grinning: momentalne boli hradnu pani chrbat z roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 napodobne to mame s cenami aj v gr..ja som preto dvoje topanocky uz kupila svk a tenisky v rakuske ,a j som jej ich vyskusala..tu je uplne normalne dat za detske topanky 70-80- eur.. :confused: co mne pripada sialenstvo ..
@monline predvcerom som hodila "do plena " tu istu otazku a nikto nic.. :confused:
26. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska napriklad mne sa na tych topankach z raku nepacia ze maju uplne rovne podrazky, zdaju sa byt dost neforemne a tvrde ale to je len dojem z foto, ked pojdem nabuduce domov omrknem topanky aj u nas ale radsej budem setrit na obleceni ako na topankach :wink:
26. feb 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 kolko mas teras? ja mam dve a stacia mi :unamused: a chodnik nemam. teda kratku prijazdovu cestu ale ta je nastastie vysypana strkom..
26. feb 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 3 velke terasy , plus parkovisko a po zime boli cele spinave od psov ale aj tak ich bude este treba prebehnut s Wapkou lebo mame bledy kamen a s hadicou som stiahla prach ale ostala spina zazrata v dlazdiciach ... ale to uz zapojim hradneho pana :wink:
26. feb 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 tu je "normalne" dat za topanky pre dospelych 150-200 eur, to je taky stred, pre deti je "normalna cena" do 50 eur.
26. feb 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby alexa nema cas podla mna na konika,ked vyraba tie sperky,vysrala sa na nas :grinning:
26. feb 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 no tak to ti nezavidim ..,ja ma dost s dvoma malymi a tie mam ja tiez spinave od psa a od mojich dvoch maciek.. :unamused: lepsie povedane od ich zradla :unamused: donald zerie zasadne tak ze si vsetko vytahuje z misky .. :angry: a macky ho uz nasleduju ..
26. feb 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 asi to tak bude..na FB dala malého fotku, tak sú určite v poriadku
26. feb 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otvorila som si vino,ze si poharik nalejem a normalne,ze nechuti mi :frowning2: a k tomu nebolo zas nejake lacne,navyse je to Matysak :angry:
26. feb 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no mozes mat pravdu :slight_smile: ,hlavne nech sa jej dari ..na fb ale obcas nieco da..
26. feb 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 zried to kolou :slight_smile: .tak to ja "kazim vino" ked mi nechuti .. :grinning:
26. feb 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 suhlasim, na topankach sa ani u nas nesetri :sunglasses:
26. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 Mati my nemame doma kolu,nic len dzus mame ananasovy :frowning2:
26. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby opustam vas,idem sa navtirat Gabovi do obyvacky a pojdem skoro spat,nech som zajtra fit na tie lyze..
26. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 uzi si zajtrajsiu lyzovacku, ja som naposledy stala na lyziach v 18 tich, uz by som si asi netrufla.
26. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak to by som neodporucala s tym dzusom .. :grinning: uzite si zajtra tie lyze..tisko zavidim :wink:
26. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem spat zajtra mame narodeninovu oslavu mojej krstnej dcery ..tak aby som nevyzerala tak zle ako dnes.. :unamused:
26. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 aj nasi psy zeru tak ze bordel je meter naokolo :angry: a potom na dlazbe ostavaju zazrate mastne flaky.
26. feb 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 dobru noc, ja sa este pohravam s myslienkou pol hodinu si zacvicit ale ostane to asi len pri myslienke :slight_smile:
26. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
@tinaki1275 dobrú noc baby a zajtra krásny slnečný dník nám želám
26. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

topanocky na doma budeme kupovat liliputi a na vonku nieco taketo http://www.detskeboty.cz/richter-12-0401-1351.htm
:slight_smile:

pekny den vsetkym
:dizzy_face:

27. feb 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre raaaanko :slight_smile: celkom fajn sme spali, uz sme po ranajkach, teraz su moji chlapi vyvaleni na posteli a hraju sa :slight_smile: Dnes spachame asi nejaky vylet v ramci BA..
@mirka285 necudujem sa, ze ti vino nechutilo, Matysak nema dobre vina.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:
27. feb 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko damy..
dufam ze ste uz dopreberali topanky, lebo dokladne som sa unudila vcera :grinning: :grinning: :grinning: (ale samozrejme, ze mozete dalje, ved prave o tomto by malo byt forum.. to len ja mam teraz hlavu inde)
Ja mam asi 5 metrov dlhy chodnik, parkovisko pred garazou na dve auta a vzadu jednu terasu a odpocivadlo a nic nemienim nicim umyvat.. ved je to chodnik predsa.. horne dva balkony su len pre ludi a su samocistiace dazdom. A tie spodne cesty som ochotna na jar, ked zacne nas vonkajsi zivot, pozametat.. Psi nam sice mastne jedla, ako kosti a pod. zeru tiez vonku, ale mm ma taky patent, za ktory mu tymto verejne dakujem :angry: :confounded: , ze da hrniec s kostami do zahona a tam si to psi povyberaju a stepuju okolo toho, takze tam mam definitivne po kvetoch a travniku (pred zahonom)... ALE nemam mastny chodnik.. :confounded: Tolko vsuvka k vcerajsej teme..
Moja novinka je, ze moj otrok sa vcera urazil, ze s nim nechcem ist von :grinning: normalne bol protivny, ale nakoniec za podpory Mon, ktora mi pripomenula, ze som jeho pani predsa a ja diktujem pravidla, som vzala opraty pevne do ruk a chlapec sa ukludnil.. cize zrejme je nacase prestat si pisat, kedze niekto to prestava mat pod kontrolou :unamused:
A moj plan na dnes.. Prisnil sa mi obraz, teda jeho kusok, takze hor sa na tie styri nachystane.. mm je doma, tak skace okolo pampusky on.

@luludi pekne topanky si vybrala.. a preco si nas v piatok odignorovala?
27. feb 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok