Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
28. feb 2011

@monline, noooo vidis ze to ide, hi hi
idem uz spat, zajtra mam narocny pracovny den, idem sa na neho vyspat. Este ze pride segra.
dobruuuu.

noemarta
28. feb 2011

@mirka285 miri ze by taaaaa vyhodnarka ???? 😉 😅 😕

monline
28. feb 2011

@noemarta 🙂 dobrú noc

mirka285
28. feb 2011

babule idem aj ja,dobru noc vsetkym

monline
28. feb 2011

@mirka285 dobrú noc
tuším nemáte žiadnu výdrž baby 😀

kafoditka
1. mar 2011

Bre rano... ja to tu zacinam znova a teda nebude to pozitivne ☹ Baby ja mam doma teroristu. Maly vyvadzal od 2:30 do 5, o 5:30 zaspal a o 6 vstal vyspaty 😠 posledny tyzden nam toto robi, zobudi sa a v lepsom pripade sa hra, skace a vyzaduje pozornost, v tom horsom place - doslova vrieska- aj ked je najedeny, prebaleny a na rukach... dnes v noci to bol uplny extrem, az dosla k nam svokra do izby, ze co sa deje malemu, ze takyto plac este nezazila 😢 Kriste ak su to zuby, tak nech uz laskavo vylezu, lebo chodim bleda jak matoha s podkovami pod ocami 😠 inak si to neviem vysvetlit, ved cez den je to uplne zlate vysmiate dieta, ktore pekne spi doobeda a poobede 1,5 hodiny, zaspava vecer o 7, do polnoci uplna pohoda a potom akoby uťalo... jaaaaaj co by som dala za celu prespatu noc

luludi
1. mar 2011

dobre ranko 🙂,

bubo je hore od siedmej, takze aj my uz fungujeme. 🙂 Dnes mam variaci den... budem robit zapekanu mnamku 🙂
Vsetkym vam prajem prijemny den 😵

@kafoditka nam naposledy pedina vravela, ze kazdu chvilu moze prist k obdobiu serapacnej uzkosti 8 mesacnych, mozno je to u vas ono 😕

kafoditka
1. mar 2011

@luludi mozes mi to nejak blizsie vysvetlit? 😕

bambola
1. mar 2011

Dobre rano 🙂

tak aj my sme zase vstavali s ockom do prace 😠 a to po tom vecernom grcacom incidente isla spat az o pol 12 😔
dufam, ze do hodinky si este lahne a skorej pospi lebo chcem ist do mesta mame nejaky darcek kupit, aj ked netusim co 😕

bambola
1. mar 2011

inac posledne dni sa budim hladna 😠 ja to strasne neznasam, navyse ja niesom zvyknuta ranajkovat. ze by som starla? 😕 😔 😠

noemarta
1. mar 2011

caute dobre ranko,
@kafoditka boooze, nezavidim ti, si viem predstavit ako sa citis ☹ ☹ ☹ ☹
Ja tiez dnes nevladzem, a to mam narocny den pred sebou... aaach....
Nela nebola az taka jak Filip, ale tiez nad ranom co 15 minut mrncala, som k.o. ☹ ☹ 😠
asi je nieco v ovzdusi....

luludi
1. mar 2011

@kafoditka mas taku zelenu knizocku z porodnice Happy Baby? Tam je to vysvetlene na str. 90 - 91

kafoditka
1. mar 2011

@luludi dakujem 😉 idem pohladat

maxara
1. mar 2011

Ranko damy, tak ja mam navarene aj obed aj veceru 😵 teraz este uspim pampusu, umyjem ramy okien a do vecera sa nepohnem 😵

mirka285
1. mar 2011

dobre ranko...my sme vyspati 🙂
@kafoditka ja som mala toto v sobotu a skoro som sa ozplakala,takze viem ako to je...
@luludi ja mam variaci den kazdy...
@bambola mati mala ti chodi stale tan neskoro spavat?
@maxara tvoj plan dna sa mi paci 😉 ja musim dnes do Lamaca do DM ky,bo mam doma dve plienky 😒

bambola
1. mar 2011

@mirka285 mirka nie, uz nastastie nechodi tak neskoro (klop klop) vcera som ju uz ulozila o pol 8 ale to zgrcanie a dusenie z tej kasicky prislo tak okolo 9 a to ju samozrejme uplne prebralo (to by asi kazdeho 😀) a ked som ju prezliekla, vsetko preplachala a riadne si ju vymojkala a vystiskala, tak bola akoby novo zobudena a veselo sa tu cavargovala po gauci, takze spanie bez sance. takze vcera to bola vynimka 🙂 dufam 😕

maxara
1. mar 2011

@mirka285 😉 aj mne.. som sice strasne seknuta este od predvcera, ale je to len 5 okien a terasove dvere, tak to zvladnem hadam 😒

maxara
1. mar 2011

@mirka285 Miri citam, ze zhanas tie bolerka, tak ja som krasne videla vtedy, ked som si zhanala saty, v tom peek and cloppen?daco.. v avione. Mali tam velmi pekne, ale nie moju velkost, cize tvoju urcite budu mat a mali tam od 5 do 50eur a jedine, co na mna mali, bolo biele leskle a stalo akurat tych 50e. A kedze saty som mala za 15, tak sa mi to zdalo vela 😅

bambola
1. mar 2011

@maxara peti o kolkej ste vstavali, ze ju davas spat teraz?

maxara
1. mar 2011

@mirka285 Miruska, ja ciiitam teraz vo fore, ze teba si dovolil niekto odignorovat? Baby sa predbiehali, ktora to nebola, ale ja tusim, ze to bola @oacka ked si sa pytala na to stretko, ze ako napreduje, lebo toto zaujimalo aj mna a odpoved som este necitala 😲 vsak? som detektiv oriesok? 😀

mirka285
1. mar 2011

@maxara no pojdem kuknut cez vikend do Auparku ,chcem si obliect suknu,rolacik s kratrkym rukavom a nato mi treba nejake bolerku,pojdem za slusacku...

maxara
1. mar 2011

@bambola vstala o 6tej a chodi spavat kazde 2a pol hodiny, cize akurat o pol 9

lutsine
1. mar 2011

@kafoditka kafi my mame doma tiez maleho nezbednika, ktory sa v noci zobudi, najcastejsie o 2.30 a potom sa do 4:30 az 5.00 hrame a o 6:30 uz je vyspinkany....tiez nieco take sa u nas deje uz vyse tyzdna...neviem,ci nejake prelomove obdobie...ale uz sme unavení s manzelom...nieto este sa o neho starat cely den..ked som nevyspata... 😕

karinnka
1. mar 2011

@kafoditka hceeeeeeeeem 😀obre ranko 🙂u nas svieti slnko konecne 🙂tak sa tesiiiiiiiim 😵idem su Vas precitat🙂

mirka285
1. mar 2011

@maxara ja myslim,ze aj babam to doslo 😖 tema megastretko sa uz tri tyzdne nehybe,takze @oacka by sa uz mohla konecne vyjadrit,ci sa nato drbe aby sme vedeli ako sa mame zariadit... 😖

bambola
1. mar 2011

@maxara tak presne ako my dnes 🙂 mala teraz spi, som zvedav dokedy ale celkom mi to vyhovuje ak by pospala tie svoje tri hodky uz teraz kedze musime potom do mesta 🙂 aj ked von je pekne hnusne 😒

kafoditka
1. mar 2011

@karinnka mas to v IP
@maxara ja mam navarenu kolozvarsku kapustu, ale popravde dnes som este nejedla a asi ani nebudem, vobec mi nechuti..
No dieta mi zaspalo, pripojilo sa k Ninke a Matke, takze si idem spravit kavu do kybla, aby som mohla existovat

maxara
1. mar 2011

@mirka285 😉 😉 tak som sikulka potom 😀 😀

@bambola Nina mi tak uz dlhsie vstava, tak skor. Najneskor o pol 7mej je hore uz asi 2tyzdne. Ale sam ju potom o pol 9 az 9tej spinkat, spi asi hodinu, potom desiatuje ovocie a potom sa hrame a okolo 12tej, pol 1 ideme do kocika na balkon spinkat. Spi asi 2 hodiny, potom obedujeme, trosku sa pohrame a okolo 16-17 ide znova busat, asi na hodinu. a potom az o 20tej-21 znova

maxara
1. mar 2011

@kafoditka ja som varila sosovicu a cierneho kuba, ale s kuracim masom 😉 a ranajkujem az teraz a kybel mam uz chladnuci nachystany 😀

bambola
1. mar 2011

@maxara to mate pekne 🙂 mne zatial o siestej vstala len dnes a vcera s tym ale , ze vcera aj napriek tomu zalahla az o 11 ako zvycajne ked vstavala o pol 9 😕 ale teraz bolo na nej vidno, ze je unavena.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre