• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@monline, noooo vidis ze to ide, hi hi
idem uz spat, zajtra mam narocny pracovny den, idem sa na neho vyspat. Este ze pride segra.
dobruuuu.
28. feb 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri ze by taaaaa vyhodnarka ???? :wink: :sweat_smile: :confused:
28. feb 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :slight_smile: dobrú noc
28. feb 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule idem aj ja,dobru noc vsetkym
28. feb 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 dobrú noc
tuším nemáte žiadnu výdrž baby :grinning:
28. feb 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre rano... ja to tu zacinam znova a teda nebude to pozitivne :frowning2: Baby ja mam doma teroristu. Maly vyvadzal od 2:30 do 5, o 5:30 zaspal a o 6 vstal vyspaty :angry: posledny tyzden nam toto robi, zobudi sa a v lepsom pripade sa hra, skace a vyzaduje pozornost, v tom horsom place - doslova vrieska- aj ked je najedeny, prebaleny a na rukach... dnes v noci to bol uplny extrem, az dosla k nam svokra do izby, ze co sa deje malemu, ze takyto plac este nezazila :cry: Kriste ak su to zuby, tak nech uz laskavo vylezu, lebo chodim bleda jak matoha s podkovami pod ocami :angry: inak si to neviem vysvetlit, ved cez den je to uplne zlate vysmiate dieta, ktore pekne spi doobeda a poobede 1,5 hodiny, zaspava vecer o 7, do polnoci uplna pohoda a potom akoby uťalo... jaaaaaj co by som dala za celu prespatu noc
1. mar 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:,

bubo je hore od siedmej, takze aj my uz fungujeme. :slight_smile: Dnes mam variaci den... budem robit zapekanu mnamku :slight_smile:
Vsetkym vam prajem prijemny den :dizzy_face:

@kafoditka nam naposledy pedina vravela, ze kazdu chvilu moze prist k obdobiu serapacnej uzkosti 8 mesacnych, mozno je to u vas ono :confused:
1. mar 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi mozes mi to nejak blizsie vysvetlit? :confused:
1. mar 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile:

tak aj my sme zase vstavali s ockom do prace :angry: a to po tom vecernom grcacom incidente isla spat az o pol 12 :pensive:
dufam, ze do hodinky si este lahne a skorej pospi lebo chcem ist do mesta mame nejaky darcek kupit, aj ked netusim co :confused:
1. mar 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac posledne dni sa budim hladna :angry: ja to strasne neznasam, navyse ja niesom zvyknuta ranajkovat. ze by som starla? :confused: :pensive: :angry:
1. mar 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dobre ranko,
@kafoditka boooze, nezavidim ti, si viem predstavit ako sa citis :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja tiez dnes nevladzem, a to mam narocny den pred sebou... aaach....
Nela nebola az taka jak Filip, ale tiez nad ranom co 15 minut mrncala, som k.o. :frowning2: :frowning2: :angry:
asi je nieco v ovzdusi....
1. mar 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka mas taku zelenu knizocku z porodnice Happy Baby? Tam je to vysvetlene na str. 90 - 91
1. mar 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi dakujem :wink: idem pohladat
1. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko damy, tak ja mam navarene aj obed aj veceru :dizzy_face: teraz este uspim pampusu, umyjem ramy okien a do vecera sa nepohnem :dizzy_face:
1. mar 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...my sme vyspati :slight_smile:
@kafoditka ja som mala toto v sobotu a skoro som sa ozplakala,takze viem ako to je...
@luludi ja mam variaci den kazdy...
@bambola mati mala ti chodi stale tan neskoro spavat?
@maxara tvoj plan dna sa mi paci :wink: ja musim dnes do Lamaca do DM ky,bo mam doma dve plienky :unamused:
1. mar 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirka nie, uz nastastie nechodi tak neskoro (klop klop) vcera som ju uz ulozila o pol 8 ale to zgrcanie a dusenie z tej kasicky prislo tak okolo 9 a to ju samozrejme uplne prebralo (to by asi kazdeho :grinning:) a ked som ju prezliekla, vsetko preplachala a riadne si ju vymojkala a vystiskala, tak bola akoby novo zobudena a veselo sa tu cavargovala po gauci, takze spanie bez sance. takze vcera to bola vynimka :slight_smile: dufam :confused:
1. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :wink: aj mne.. som sice strasne seknuta este od predvcera, ale je to len 5 okien a terasove dvere, tak to zvladnem hadam :unamused:
1. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Miri citam, ze zhanas tie bolerka, tak ja som krasne videla vtedy, ked som si zhanala saty, v tom peek and cloppen?daco.. v avione. Mali tam velmi pekne, ale nie moju velkost, cize tvoju urcite budu mat a mali tam od 5 do 50eur a jedine, co na mna mali, bolo biele leskle a stalo akurat tych 50e. A kedze saty som mala za 15, tak sa mi to zdalo vela :sweat_smile:
1. mar 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara peti o kolkej ste vstavali, ze ju davas spat teraz?
1. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Miruska, ja ciiitam teraz vo fore, ze teba si dovolil niekto odignorovat? Baby sa predbiehali, ktora to nebola, ale ja tusim, ze to bola @oacka ked si sa pytala na to stretko, ze ako napreduje, lebo toto zaujimalo aj mna a odpoved som este necitala :astonished: vsak? som detektiv oriesok? :grinning:
1. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no pojdem kuknut cez vikend do Auparku ,chcem si obliect suknu,rolacik s kratrkym rukavom a nato mi treba nejake bolerku,pojdem za slusacku...
@bambola vstala o 6tej a chodi spavat kazde 2a pol hodiny, cize akurat o pol 9
@kafoditka kafi my mame doma tiez maleho nezbednika, ktory sa v noci zobudi, najcastejsie o 2.30 a potom sa do 4:30 az 5.00 hrame a o 6:30 uz je vyspinkany....tiez nieco take sa u nas deje uz vyse tyzdna...neviem,ci nejake prelomove obdobie...ale uz sme unavení s manzelom...nieto este sa o neho starat cely den..ked som nevyspata... :confused:
1. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka hceeeeeeeeem :grinning:obre ranko :slight_smile:u nas svieti slnko konecne :slight_smile:tak sa tesiiiiiiiim :dizzy_face:idem su Vas precitat:slight_smile:

1. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja myslim,ze aj babam to doslo :confounded: tema megastretko sa uz tri tyzdne nehybe,takze @oacka by sa uz mohla konecne vyjadrit,ci sa nato drbe aby sme vedeli ako sa mame zariadit... :confounded:
1. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak presne ako my dnes :slight_smile: mala teraz spi, som zvedav dokedy ale celkom mi to vyhovuje ak by pospala tie svoje tri hodky uz teraz kedze musime potom do mesta :slight_smile: aj ked von je pekne hnusne :unamused:
1. mar 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka mas to v IP
@maxara ja mam navarenu kolozvarsku kapustu, ale popravde dnes som este nejedla a asi ani nebudem, vobec mi nechuti..
No dieta mi zaspalo, pripojilo sa k Ninke a Matke, takze si idem spravit kavu do kybla, aby som mohla existovat
1. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :wink: :wink: tak som sikulka potom :grinning: :grinning:

@bambola Nina mi tak uz dlhsie vstava, tak skor. Najneskor o pol 7mej je hore uz asi 2tyzdne. Ale sam ju potom o pol 9 az 9tej spinkat, spi asi hodinu, potom desiatuje ovocie a potom sa hrame a okolo 12tej, pol 1 ideme do kocika na balkon spinkat. Spi asi 2 hodiny, potom obedujeme, trosku sa pohrame a okolo 16-17 ide znova busat, asi na hodinu. a potom az o 20tej-21 znova
1. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som varila sosovicu a cierneho kuba, ale s kuracim masom :wink: a ranajkujem az teraz a kybel mam uz chladnuci nachystany :grinning:
1. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to mate pekne :slight_smile: mne zatial o siestej vstala len dnes a vcera s tym ale , ze vcera aj napriek tomu zalahla az o 11 ako zvycajne ked vstavala o pol 9 :confused: ale teraz bolo na nej vidno, ze je unavena.
1. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok