Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
22. feb 2010

dugy drzim palce aby v sobotu vsetko dopadlo podla tvojich predstav... a prajem ti vela trpezlivosti pri uceni na statnice, si pamatam tie dlhocizne hodiny co som sa aj ucila na moje...

zrzulka
22. feb 2010

Kati to je krasne 🙂))) Taka vyhra by veruze potesila aj mna.... Splnil by sa mi jeden obrovsky sen....

katarina7777
22. feb 2010

zrzulka ta suma by aj mne splnila par snov, ale najvacsi sa mi splni v juli 🙂

mirka285
22. feb 2010

tak tak dobre si pamatate,Tomas je na vycviku tak nemam koho buzerovat 😀 moj njdrahsi uz dosiel domov a hned ze zbal mi veci idem zajtra do Rakuska lyzovat...som hnedzacala koktat,ze aj ja chcem ist..tak pozrel na mna,ze zlato ty mozes ist akurat tak zajtra na prechadzku poobede 😠 tak zase pekna nuda bude zajtra,asi zacnem strikovat 😒

sunnygirl
23. feb 2010

Dobré ránko bábiky 🙂

Tak dnes preberám štafetu od MIRKY285.

DUGYNA, áno viem, pani Dr. mi všetko pekne vysvetlila. V piatok idem ešte na echo a ten prístroj dostanem 9. marca. Už sa ti kráti.

Ja si asi ten kojaci vankúšik nebudem kupovať, budem používať iba vankúš, ale zase mnohé tu píšete, že aj na spanie je dobrý. No a to ja spím buď na ľavom, alebo pravom boku, takže niekedy sa nevyspím. 😒

RYBANKA, gratulujem k narodeninám 🙂

sunnygirl
23. feb 2010

LENKAANINKA, máš strašne zlaté dievčatá, fešandy, riadne princezné 🙂

Včera sa mi stalo niečo milé. Išla som si pre balík na poštu, no a my tam máme dve okienka. Samozrejme, pošta bola nabitá ľuďmi no a rad sa neskracoval 🙄 ......................prešľapovali sme 😖 .....................nálada hustla a začali padať blbé poznámky 😅 . Vtom zavreli jedno okno a presunuli rad k tomu dlhému, nehýbajúcemu sa 😠 ..........................uf, niekorí boli už úplne nervózny a ja podchádzali 😒 .Vtedy prišla mamička, s asi 1,5 ročným dievčatkom, otočili sme sa kto prišiel, no a to dievčatko sa bezprostredne pousmialo, ale malo taký zlatý úsmev, že na koho sa usmialo, ten sa musel usmiať tiež. No krásne, hneď tam vylepšilo náladu 🙂 .

sunnygirl
23. feb 2010

Tak pekné písanie 😉

tutifruti
23. feb 2010

Dobré ráno žienky... 🙂

Ja vankúš na kojenie mám Red Castle, bol síce drahší, vyšiel ma okolo 1700,- Sk /3 roky dozadu/, ale neviem si ho vynachváliť... Je dostatočne veľký, dlhý, pohodlný... využila som ho na spanie, kojenie aj polohovanie malej...
Alžbetku som kojila bez vankúša, Dory s vankúšom a to bol teda riadny rozdiel... Veľa problémov pri kojení, ktoré som mala pri Alžbetke /popraskané bradavky, bolesti chrbta,.../ súviseli aj so zlou technikou kojenia, zlá poloha... Pri Dorotke som nemala žiadny takýto problém a toho som sa teda bála viac ako toho, že nebudem mať mlieko... Tá bolesť pri kojení bola strašná....

My sa dnes chystáme na salaš ku ovečkám... Rodia sa malé jahniatka /vraj/... Tak chceme ísť pozrieť... Neďaleko Ružomberka je taká koliba drevená, úžasná a má celú jednú stenu vo vnútri presklenú a dá sa vidieť priamo do maštale... Pre deti úžasný zážitok videiť malé niekoľkodňové ovečky ako ledva stoja na nohách... tak dúfam, že pre deti to bude zážitok... 😀

zrzulka
23. feb 2010

Sunny to muselo byt velmi mile. nasa mala je tiez take slniecko tak presne viem o com pises.... 😀

Tuti ta "mastal" je perfis. my sa tam vzdy stavime na syry a korbaciky. A papat samozrejme.... mas pravdu je to zazitok. Vnutri maju aj prebalovak, malu tam vzdy prebalujem ked sa vraciame domov.... Tu kolibu mam aj ja rada .... Uzite si to tam !!!!!!

sunnygirl
23. feb 2010

TUTIFRITI, ďakujem za tvoj názor o kojacom vankúšiku, teraz si mi poskytla trocha iný pohľad, určite o ňom porozmýšľa, ak ťa môžem poprosi o fotku toho tvojho kojaceho vankúšika, ďakujem. 🙂

ZRZULKA, to je super mať doma také slniečko, robí zázraky, ja som sa včera cítila veľmi príjemne, keď sa usmievala, toľko eniergie mi to dodalo, že som vydržala až do pól deviatej ................ 😀 😀 😀 , inokedy už búvam. Mala som ju pred očami. 🙂

zrzulka
23. feb 2010

Sunny neboj aj ty take slnko budes mat doma...uz coskoro.... 😀 Mne sa mnohi cuduju odkial beriem tolko energie...ako to vsetko zvladam.... Od dcery 😀 😀 😀 ,ona si dokaze cloveka velmi rychlo ziskat.... teraz ako som s nou 5 dni nebola som sa jej nevedela dockat, normalne mi smutno za nou bolo....V kazdej malej modrookej blondinecke som ju videla.....a tak mi bolo smutno ze som ju nechala doma....

janatt23
23. feb 2010

bre ranko kocky, no ani sa mi nechce citat vsetko co ste napisali, ale sak snad to dobehnem 🙂 tak na lyzovacke super, pocasie krasne vyslo. len tuto noc som skoro vobec nespala. na hotely niekto oslavoval, tak do pol jednej to tu hucalo a potom mi zacal vracat psik. malinka nestravila jej kost, tak ju celu dala von ☹ snad uz je lepsie.
babulky prajem vam krasny dnik 🙂

tutifruti
23. feb 2010

Sunny na pricemania.sk si dáš detský tovar, potom vankúše na kojenie a tam máš aj popis, rozmery, fotku...
akurát je ešte drahší ako som kupovala ja 😠

ericica
23. feb 2010

bre ranko sa vam zela.... 🙂
pekne pocasicko ja som rano zobrala vankuse a prikryvku trocha na vzduch nech ich prefuka jarny vetrik 😉
normalne citim jar u nas uz kvitnu snezienky 😵 😵 😵
no ja ked som bola mensia chodili sme na hory a nevynechali sme ani salas ja som to tam milovala...a ked decka trochu podrastu urcite to budeme s nimi absolvovat....nie iba dovolenka pri mori je dobra dovolenka 🙂 😉

sunnygirl
23. feb 2010

TUTIFRUTI
kukla som tú stránku, sú ozaj drahé, ale vypadajú byť kvalitné. No zase treba sa zamyslieť, či radšej človek dá za to tie peniaze, akoby sa potom mal trápiť s boľavými bradavkami a chrbtom a potom ešte aj zlou náladou od bolesti 😉

ZRZULKA
🙂 🙂 🙂 , to verím, že si rada, že si už pri nej 😉

JANATT23
aj tebe pekný dnííííííík 🙂

Idem pracovať 😎

ericica
23. feb 2010

sunny tak prijemnu pracu ti zelame 😉 😉 😉

sunnygirl
23. feb 2010

ERICICA
o akej jari to hovoríš? Tu vo Zvolene, ako hovoria BB je mrzko......snežienky??????

Inak v tej maxinej tabuľke som si všimla, že som jediná zo Zvolena. 😀

ericica
23. feb 2010

sunny to vazne 😲 😲 😲 u nas je super pocasie ako v marci.....svieti slnko vetrik pofukuje ale iba minimalne ,vtaciky stebotaju a ano mame prve snezienky 🙂 🙂 🙂

ericica
23. feb 2010

normalne sa tesim von ideme sa s malou motorkovat....idem jej dat ostrihat ofinku 🙂

mirka285
23. feb 2010

ranecko,ako vyspinkane?vidim ze sa chystate von..ja cakam navstevu,dojde sesternica poklebetit 🙂 ale poobede sa pojdem aj ja poprechadzat aj u nas svieti slniecko..ericica a ty kde vlastne byvas?co sa chystate dnes varit?ja asi len ugrilujem kura k tomu ryzu a kompot...

ericica
23. feb 2010

ja byvam par km pre NZ.....inac ckey ides z BA do NZ tak ma mas po ceste,byvame na hlavnej 🙂
dnes vari svokra ,robi gulas ja varim vo stvrtok a asi budem robit spagety s nejakou omackou , bo vtedy dojde mangelik z francuzka a on je moc spagetovy a mala to ma po nom 😀

ericica
23. feb 2010

boze pisem ako by som sa to iba vcera naucila 😖
pred NZ a ked 😀 😀 som sa opravila 😝

sunnygirl
23. feb 2010

Mirka285
ja ešte nemám úplnú kuchyňu a mám iba šporák, rúra mi chýba, el ja by som si dala RAŽNIČI, ak som ťa inšpiroval, teším sa keď už bude rúra, hm......také francúzske zemiaky, alebo slovenské fondue ......aaaaaaaaaaaaaaa.................knedlo, vepřo a zelo, mňááááám

sunnygirl
23. feb 2010

........................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................... 😝

oacka
23. feb 2010

ahojte, kočky! závidím vám pekné počasie.u nás je super hnusne, včera mokro snežilo,dnes je odmäk,všetko sa roztopilo,samé blato, občas prší,slnko nikde. otrasné počasie. ja som včera večer urobila šošovicový prívarok, teraz idem k tomu dorobiť perkelt. mňam, ja mám stále chuť na prívarky, na kapustu, na červené mäsá, kuracina mi vôbec nejde na chuť. dnes ráno som poriadne zvracala,lebo som sa kvoli odberu krvi nenajedla. Cukrovú vodu mi ešte piť nedali, sestrička povedala, že sa dohodneme na ďalšej poradni.

mirka285
23. feb 2010

v NZ mam kamosky,kolegyne z roboty,ale bola som tam asi dva krat v zivote ked sme isli okolo 🙂 dnes mi je cudne,asi je zly tlak alebo co lebo je mi tak na vracanie a to som uz aj kavu mala 😒 snad to prejde,idem saosprchovat vlaznou vodou

ericica
23. feb 2010

oacka tak to ocasie ti nezavidim 😒 ja som si zobrala von na teraz stolicku s poduskou a tam si citam je tam super pocasie svieti slnko a zavetrie,,,ale kabat mam samozrejme na sebe 🙂

oacka
23. feb 2010

hádam to slniečko dorazí postupne aj k nám. už aby bola jar! hneď by sa lepšie nakupovalo pre bábo. 😀

oacka
23. feb 2010

ericica, tvoj muž robí vo francúzsku?

ericica
23. feb 2010

mirka uteje nie ze nam odpadnes......
ja sa uz bojim tej cukrovej vody 😝 ist nalacno a potom vypit tu zbrndu fuj 🙄 ja som pri malej skoro odpadla nech je to uz za mnou...
a viete co je najhorsie ked vas nuti sestricka to vypit co najrychlejsie ja som z toho len uchlipkavala 😖 😖 😖
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝
oacka a na co ti brali krv???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre