Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
2. mar 2011

@meruska @bambola 😕 to budem v bazene asi jedina bez mm?? 😕

a mm tiez kupe a obcas prebali a este som si vydobila, ze pondelok a stredu chodim cvicit 😉 ale inak nerobi ziadne domace prace, z roboty chodi domov o siestej straaasne unaveny 😀 a cez vikend sme vzdy u svokra, takze to sa o maleho bije svokor so svagrinou, na prechadzku ide s nami malokedy... ale obcas sa snazi a vtedy je to fajn 🙂 hlavne sa mu paci uspavat maleho, lebo to si k nemu len lahne a moze spat aj on uz od siedmej 😀 😀

denisse
2. mar 2011

ahojte ...
tak moj muz ( @tinaki1275 ani grek, ani slovak, ale cech 😀 ) ... mi doma dost pomaha ... ale on radsej v domacnosti a s nelou, ako s barunkou ... upratuje, umyva zachod aj kupelku ... v podstate vsetko okrem varenia zvladne ... a okrem starostlivosti o deti do jedneho az dvoch rokov 😀 ...takze barunku mi len v poslednej dobe obcas vezme, ale su to len minuty v inej izbe ... ale je to aj tym, ze mame este nelu a ked mm pride okolo 18 az 19 z prace, tak nela sa uz nanho strasne tesi a chce, aby sa s nou hral ... takze s barou som prevazne ja .. ja ju aj kupem, mm kupe nelu ... ja uspavam baru, on rozprava rozpravky pred spanim nele ...

ale co sa tyka hadania, tiez sa nevie hadat, ja mu vycitam, ona sa ani velmi nebrani a nabude zas tak urobi 🙂

merikac
2. mar 2011

cawte babule,,,aku vdacnu temu ste nahlodali :D..........juj, keby som bola nasrata na mm, tak by som sa s radostou pridalala, ale ked je vsetko v pohode, tak radsej ani slovne nerypem do osieho hniezda 😀 tem moj bol do soboty doma- bol straaasne chory, kaslal, hlava ho bolela, migrenu mal, no proste vsetky choroby sveta- len menzes nastastie nedostal- ale dnes uz siel do prace,,,ja som bola s Emmou na kontrole s tymi hluzkami v prsnickoch- vraj sa nemam obavat- sice ich stale ma,,ale vsetko vyzera byt v poriadku a nemam sa cudovat,- cim vsetkym napchvaju kurence a iste a kravy a osipane,,,,,,,,,,,Dnes si urboim den pre seba- aj ked s malou- od kedy jej vysiel zubok, tak je to najuzasnejsie dieta pod slnkom- uplny anjeli, len sa vyskiera,- no zlate dobre dietatko- kiez by jej to chcelo dlho vydrzat- po obede idem ku kadernicke, aj s Denisom, ten ma vlasy uz po plecia a chce ist na 3mm- predtym mu zakazala frajerka, teraz mu dala kopacky, tak asi na prostest 😀

oacka
2. mar 2011

@meruska tí košickí chlapi asi budú nejakí divní,aj moj pomáha, aj navarí....

karinnka
2. mar 2011

Ahojte 🙂 Tak sa musim priznat,ze moja polovicka je tiez Anjel 🙂 S Emmuš mi bez reptania pomaha,doma upratuje obcas viac ako ja 🤐 😵 Pomaha mi s cim sa da len skoda,ze kojit nemoze inak by ma mechal aj v noci sa vyspat 🙂 Ale zase obcas ma vytoci do nepritecna ale zase to je oproti tomu dobremu co robi kazdy den banalita 🙂

Dnes je konecne teplo tak sa chystam o druhej na dvojhodinovu prechadzku,teraz mi malu venci Daška 🙂

oacka
2. mar 2011

@merikac 😀 😀 😀 vieš,čo sa stane,ke´d mužovi vyoperujú polovicu mozgu?...dostane menzes..... 😀 😀 joj, aký antiženský vtip! 😀 😀 😀

@karinnka veď hovorím,Košičani dobre hlopi 😀 😀 ale aj oni majú občas svoje dni...

mirka285
2. mar 2011

no kosicanky zase si nemyslite,ze ti nasi bratislavski chlapci su taki zli...mne vyhovuje to co mam doma a vychodnara by som nechcela ani keby bol zo zlata 😀 najlepsia kamoska je vychodniarka a uplne mi to staci 🙂

merikac
2. mar 2011

@oacka 😀 😀 😀
@mirka285 ja tak isto, ked je ok, tak by som ho nevymenila za ziadneho,,ale ked ma nasere, tak by som ho hned a zaraz, tak nakopala, ze az mi nohou cuka :D 😀 😀 😀

oacka
2. mar 2011

@mirka285 to ja sa len dnes tak vytešujem,lebo posledné týždne boli dosť o ničom,aj mm ma už začinal serinkať... ale hádam už to bude také fajn ako dnes. 😵 moja najlepšia kamoška je zas z Bratislavy...to je naprd,že je tak ďaleko...

merikac
2. mar 2011

baby, ja sa musim priznat, my sme s mm, mali riadnu krizu, vyzeralo to medzi nami vselijako, a ja som na nom uz nevidela nic dobre...proste sme sa total odcudzili,,,,,,,,a nebola to len jeho chyba, ale aj moja a myslim, ze to iste citil aj on,,,,ale zrazu ked prislo k najhorsiemu, ze tak takto sa dalej neda, bud rozchod alebo sa nad sebou zamyslime, tak nas to nejako nakoplo ( v sebe sme citili, ze ved ta laska tam niekde je, len sme ju zabudli pouzivat) zrazu som mala spat toho uzasneho ,, tolerantneho , pozorneho, obetaveho, vtipneho a istym sposobom sebeckeho mm,,,,,,,,,,,,tym som len chcela povedat, ze clovek ak zapadne do stereotipu, tak si prestane vazit a aj pouzivat hodnoty, ktore tomu druhem utak inponuju a robia nas krasjsimi a lepsimi - proste vzath si treba ozaj chranit a pracovat na nom a nespoliehat sa, ze aaa, ved ta uz mam a viac sa nemusim snazit,,,,,,,,,,,,,

merikac
2. mar 2011

@oacka
@mirka285 😀 .....moja 1. najlepsia kamoska zakotvila v Amerike a druha v Irsku- od vtedy som si na nejake hlbie kamaratsvo nenasla cas,,,,,,,,,,,,a cipana, teraz by sa na mna nasrala moja tretia naj kamoska,,ale ta pravidelne chodi na lod,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tinaki1275
2. mar 2011

no tak sa mo zda ze som si mala hladAT manzela na vychode.. 😉

karinnka
2. mar 2011

A cim su muzi vychodniari iny ako zapadniari? 😕 😵

katarina7777
2. mar 2011

caute, dobru temu mate veru, moj drahy sa s malym maximalne tak 5 minut pohra, plienku este nevymienal, ani maleho nekupal a pod. zalezitosti ale pravdu povediac ja si tie veci aj tak najradsej robim sama. S domacimi pracami si tiez netyka ale ma na starosti smeti, tu sa separuje odpad a kazde rano odvazaju nieco ine a este po roku a pol co to ma na starosti mu "musim" vecer pripomenut aky smetak ma von vyniest... on zevraj vzdy "zabudne" .... co uz velmi som si ho rozmaznala 😀 ale zas zarobi a je na nas velmi dobry 🙂 a hadka s nim je tiez nula bodov 😝

katarina7777
2. mar 2011

@karinnka podla mna su muzi taki akych si ich vychovame, ja som si svojho naucila ze ma vsetko naservirovane takze by som teraz nadarmo cudovala preco nieco sam od seba nespravi 😉

mirka285
2. mar 2011

@katarina7777 jaaj tak ten moj je presne ako tvoj...tiez este malej nevymenil plienku,vonku s nou bol az raz,ale ked je doma s malou sa hra...jediny problem je,ze doma je poriadne len cez vikend...ale ked je dobry,tak mi to nevadia ked frflem,ze by mohol byt viac doma,tak ma rychlu odpoved,ze neni problem bude viac doma,ale mam si potom priskrtit moje naroky 😀
@karinnka vychodnare su ina mentalita,mam pocit ako by nevedeli byt vazni...alebo neviem akoby som to vysvetila obcas mi pridu ako z ineho sveta,ale to asi vsetci chlapi...

tinaki1275
2. mar 2011

@katarina7777 to mi pripomina toho mojho...zeby boli stredozemaci podobni?oni ale maju inu hierarchiu v rodine,sef je vzdy zena..ale preto aj musi zena doma vseto robit.. 🙂

gabika41
2. mar 2011

katarina7777...veru tak ako sme si ich naucili tak ich mame... 😝

katarina7777
2. mar 2011

@mirka285 tak radsej nech robi, no nie? 😀 vsak nebudes predsa nieco skrtit , vrazdit podobne 😉
@tinaki1275 ono je to podla mna vsade tak ze zena je ta co maka doma viac a chlap zase v praci vacsinou zarobi viac, si neviem ani predstavit ako by vyzerala kupelna keby ju ma mm vycistit 😀
@gabika41 a preto nasho Lea budem ucit od malicka tak ze musi doma pomahat, predsa nebudem posluhovat dvom chlapom 🙂

merikac
2. mar 2011

@katarina7777 len potom aby Lea nezneuzivala daka pipka a bude vyuzivat, vsetko, co si ho pracne naucila,,,,, 😀 ..to je ako ten vtip o tej mamicke, co hovori ako sa jej syn hrozne zle ozenil, ze musi doma upratovat, prat, zehlit, robit nakupy, makat v praci aby mohli ist 2x do roka na dovolenky a zena si len hovie a blaho uziva,,a zarove doda, ze ale dcera sa jej dobre vydala, ze ma takeho dobreho mm, ktory jej velmi pomaha a dovolenky jej plati, ze sa ma ako princezna 🙂)))))))))

gabika41
2. mar 2011

@katarina7777....mas pravdu,chlapcov treba odmalicka privykat a inak je to velmi poznat ci su chalani nauceny na domace prace alebo nie...... 🙂

tinaki1275
2. mar 2011

@katarina7777 spravne ,to som hovorila aj ja ze ked budem mat chlapca tak ho naucim aj doma nieco urobit..a ze mi bude pomahat ..a ze mi bude buduca nevesta vdacna 😀 ze vychovam prveho dokonaleho chlapa.. 😀 vidim z ebaby ma predbehli a uz pisali ze to nevesta zneuzije..nehrozi ,ved tu budes predsa vyberat ty nie? 😀

maxara
2. mar 2011

no baby pozeram, ze moje nasratie ste dokladne rozmenili na drobne 😀 my to uz mame vydiskutovane.. akoze mm je iny extrem, on mi aj pomoze, aj pozehli, aj vsetko, s ninkou menej, ale prebali ju ked treba a pohra sa ked ma naladu, ale vsetko je KED MA NALADU, kdezto ja musim vzdy, ci sa mi chce alebo nie.. a niekedy je pozorny, romanticky a niekedy nie.. podla jeho nalady, ale poziadavky na mna su vzdy rovnake a moja nalada sa netoleruje nikdy. a daslia vec je, ze sa nevidi ani moja robota a to NIKDY. Ked on naplni umyvacku, tak on naplnil umyvacku a ked ja naplnim umyvacku, tak som neutrela stol, neodlozila letaky a podobne.. ked on sa chyti do zehlenia, o co ho nikto neprosi, tak potom dva tyzdne tu vykrikuje, ako on doma zehli a ja aka som lemra.. 😒 a popravde, mne vadi toto.. proste nikto u nas neupratuje, iba on, nikto nic nerobi, iba on, a este k tomu ZA MNA.. no skratka.. toto mi neskutocne lezie na nervy..

maxara
2. mar 2011

nevesta to nezneuzije, lebo bude mat SVOKRUUUU 😀

tinaki1275
2. mar 2011

no tak mi babule prave prisiel technik namontovat digi tv .. 🙂 budem mat zase kontakt so svk .. 😀 uz sa morduje asi hodinu tak dufam ze mi nedali nejaky pokazeny dekoder alebo co ..

gabika41
2. mar 2011

@tinaki1275...dekoder je dobry,len neviem,ci to ten technik zvladne...to si velmi dobre pametam aj z Izraela,ze takych opravarov by som na slovensku ani cez prah nepustila.... 🙂 ale dufam,ze vecer uz pozeras po slovensky.... 🙂

gabika41
2. mar 2011

@maxara...mne keby mm povedal,ze som lemra,tak by si nieco vypocul...... 😠

maxara
2. mar 2011

@gabika41 tak nepovie presne to slovo, ale take ma poznamky.. leze mi na nervy s tym.. a neboj sa, ja mam nasoleny jazyk, preto sa vecne kvoli tomu hadame.. napr dnes som bola pochvalena, lebo som mu kazdu vec, co som isla robit a aj co som urobila, oznamila.. a ze toho bolo menej ako vcera, ani nehovorim 😀

tinaki1275
2. mar 2011

@gabika41 tak si predstav uz to ide..mordoval sa ale zvladol to 😀 aj ceske vsetky mam..tak sa tesim ,,,este nastavit ne druhom satelite nemecke a bude,m spokojna,, 🙂

alllexa
2. mar 2011

Ahojte mile julovky,
dlhsie som tu nebola, stale riesim tie svoje koralky a maly ma tiez dost vytazuje🙂
Takze posledne info - s Miskom sme boli opat na kontrole zadocka, nastastie tu dalsiu mame az o tri mesiace, takze ak sa dovtedy nieco neudeje, malo by sa mu to hojit. Inak dost place, mozno kvoli zubkom, ma uz tri. No a napriek tomu, ze uz je dost stary, stale sa budi 3-4 x za noc, aj ked som mu dala vecer kasu, takze neviem, skusim v noci este vodu namiesto mlieka. Inak pekne pribera, za posledny mesiac ma o kilo viac.
Ja som dostala minuly tyzden menzes, asi preto, ze zaradujem prikrmy a mozno toho mlieka pije menej, i ked stale kojim kazde dve hodiny🙂 No ale za celu tu dobu 16 mesiacov mi to veru nechybalo ku stastiu🙂
V sobotu ideme na ples, tak sa tesim! A mam uz 59 kg (takze este dve a som ako predtym)!🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre