• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@bambola
@luludi
ja prave dufam, ze ked sa posunie cas a bude zase chvilu rano dlhsie tma, tak aspon docasne budeme trosku neskor vstavat ... a mne v podstate nevadi malo spat, ja nie som spachtos .. mne vadi, ze ten spanok chyba barunke a je mrzuta cely den, ma naburany rezim ... u nely mi to uz nevadi, ona uz davno cez den nespi (iba v skolke spi) takze jej rezim nie je nijak ovplyvneny tym kedy vstava ... ale u barunky aj pol hodina robi svoje ... :slight_smile:
3. mar 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola myslim, ze to suvisi s vychodom slnka, deticky maju v sebe slnecne hodiny, ja si neviem predstavit vstavat ani o siestej :grinning:
3. mar 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse verim, niekedy pol hodina naozaj narobi tolku galibu.. tiez sa spolieham trochu na posun casu, rano budeme dlhsie spat a ked pride mm z prace este bude vidno :dizzy_face:
3. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi
barunka ma okrem slnecnych aj stopky, ktore presne urcuju dlzku jej spanku na pol hodiny :grinning:
3. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline nemoze to byt slepak? ja si vzdy mylim na ktorej strane je :grinning: ale ked zatlacis na tej strane kde nie je a rychlo pustis a vtedy to pichne na druhej strane tam kde je tak by to mohol byt slepak.
pisem ako hotentot ale snad chapes :wink:
3. mar 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nam sa cca 3 tyzdne dozadu doma v ramci jedneho tyzdna pokazilo domace kino, zehlicka a umrel moj mobil, odvtedy si miesto radia cez den pustame TV a z buba je hotovy televizny maniak :( sa mi to nepaci
3. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi to nic, aj moja je :confounded: ale pri jedle ju vzdy vypinam. (telku nie dieta :grinning: )
3. mar 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a ja ze mas nejaky super tajny multifunkcny ovladač :dizzy_face: ozaj, bambi, vcera ked sme isli po vasej ulici - mate vy v bytovkach vytahy?
3. mar 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi no cosi :rolling_eyes: preto som si kupila lahky golfac na leto :grinning:
3. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano dievcata,my sme po zlej noci (uz klasicky ) :unamused: ,od jednej do stvrtej som nezazmurila oko a stale ju prevracala zo styroch alebo daval lahnut z postoja..no co uz ,nic s tym nenarobim .. :unamused:
@denisse ano aj my mame stopky ,doobeda spime presne 25minut!!a okolo obeda 30 minut...ani o minutu dlhsie..
@luludi aj nam sa paci telka ale viac pustam cd z detskymi pesnickami ..ale tera pozeram ze odvcera co mam slov.satelit sa jej nejako velmi pozdava Minimax.. :unamused:
3. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko z Kysuc :slight_smile: Dorazili sme dobre, vcera sme stihli po ceste navstevu v ZA u Petovej rodiny.. baby vcera tu bol prenadherny den a 11 stup. na slnku :slight_smile: maleho som uspavala na terase v kratkom tricku :confused: dnes to vypada na podobny den, pekne slniecko svieti.. Maly mi akurat zaspal, idem si spravit kavicku a docitat, co ste popisali za vcerajsok.. Vsetkym prajem pekny den :slight_smile:
3. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raaaanko
tak moj osemtisiciprvy prispevok zacinam ospravedlnenim pre @ericica Eri ano, musela som sa vyparit, lebo mm nahle prisiel spat :grinning:

@monline Aaaale Mon cosi.. ved tu spamujem sama cele dni :grinning:
Inak to s Nikou urcite chod, moze to byt aj kludne slepak :unamused:

A este dodam, ze si zrejme mozem otvorit dohadzovaciu agenturu :grinning: a ze aj tu u nas je krasne pocukrovane :dizzy_face:
3. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara gratulka k osemtisicovke :grinning:

@kafoditka super :dizzy_face: oddychni si
3. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ty kokso, ze 8000?? Dobraaa ale popravde sa ani necudujem :grinning:
@luludi dakujem :wink:
3. mar 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a komu si koho dohodila? :slight_smile:
inac keby si niektore tvoje dhe clanky delila aj na tri tak mas ovela viac prispevkov :grinning: mne minule mm nadaval ked videl, ze mam vyse 2000 prispevkov, ze ja cele dni nic ine nerobim len sedim na koni. no co si budeme nahovarat, je to tak :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola sedis na koni a citas mna :grinning: :grinning: Dohodila som mojmu otrokovi moju kamosku :grinning: som zvedava ako toto dopadne. Lebo zacal byt trosku taky... no moc mi lichotil..
A predtym som dohodila Sidovi jednu kamosku (a ked sa rozisli, tak sa zlozil a zopsul tak, ze som ho zacala neznasat, ale uz je to zase stary dobry sido (ked u nas nebyva) :grinning: )
A mojej sestre som niekolko rand dohodla :grinning:
A taaaak.. vela toho je

@kafoditka ani ja sa necudujem.. mam dobre, pokojne autohracie dieta, ktore miluje spanok.. domace prace zvladam s prstom v riti, resp upratuje tu len mm, varim rano, ked vstanem.. no co ja viem.. si proste asi organizujem cas :grinning:

@luludi vdaka
3. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mame aj Onura :grinning: neprekvapuje ma, ze ma priezvisko Lakatoš :grinning:

http://www.topky.sk/cl/10/1238262/Seherezada-uz-ma-aj-svojho-Onura-narodil-sa-v-Nitre-
3. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som chcela @stanka33 zazelat vsetko najlepsie k narodkaaaaam :dizzy_face:
3. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola j asom ho videla vcera v nocnych spravach :wink:
3. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak si uzite rodinu a ty si dobre oddychni.. :wink:
3. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a jeho matka tam traposila, ze co gulas ocami? ty si naozaj Onur! :grinning: :grinning: :grinning:
@bambola lepsie onur ako sandokan alebo jose emanuel :grinning: :grinning: :grinning:
@tinaki1275 jeeej, uz mas svk programy? parada :slight_smile: :dizzy_face:
3. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...my vyspati bez podavania cumla vecer,takze uper...inak pocko u nas priserne,ziadne slnko,len vlhko a hmla,takze vidim to dnes na Aupark...aj tak som chcela ist kupit Samkovi lego k narodeninam...
@kafoditka Domi si dlho nebola chora?by som to zubate slnko nepodcenovala...
@maxara je ti jasne,ze co sa tyka prispevkov,ti sliapem na paty :grinning:
3. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jeeeesisi Miri, dufam, ze ti odbehnem, budem musiet smirovat aj ja aj ine temy :grinning:
3. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no tak toto je sila..ja si pamatam ze ked pred 25 rokmi isiel sandokan v telke tak sme mali v susednej bytovke az dvoch :grinning: a to v jednej rodine.. :slight_smile:
3. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara veru veru draha,ja mam medzi oblubenymi az 5 tem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 tak vychodniari :grinning:
3. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi mam ale este ich treba doladit..ked mi napevno sruboval tu antenu tak to zase blb posunul a mam obcas take kocky na obrazovke..ja to nechapem ,das mu presne suradnice a on to aj tak posunie..no bude musiet prist zase ,dufam ze nebudem zase cakat 2 tyzdne.. :unamused:
3. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok