Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
3. mar 2011

@bambola
@luludi
ja prave dufam, ze ked sa posunie cas a bude zase chvilu rano dlhsie tma, tak aspon docasne budeme trosku neskor vstavat ... a mne v podstate nevadi malo spat, ja nie som spachtos .. mne vadi, ze ten spanok chyba barunke a je mrzuta cely den, ma naburany rezim ... u nely mi to uz nevadi, ona uz davno cez den nespi (iba v skolke spi) takze jej rezim nie je nijak ovplyvneny tym kedy vstava ... ale u barunky aj pol hodina robi svoje ... 🙂

luludi
3. mar 2011

@bambola myslim, ze to suvisi s vychodom slnka, deticky maju v sebe slnecne hodiny, ja si neviem predstavit vstavat ani o siestej 😀

luludi
3. mar 2011

@denisse verim, niekedy pol hodina naozaj narobi tolku galibu.. tiez sa spolieham trochu na posun casu, rano budeme dlhsie spat a ked pride mm z prace este bude vidno 😵

denisse
3. mar 2011

@luludi
barunka ma okrem slnecnych aj stopky, ktore presne urcuju dlzku jej spanku na pol hodiny 😀

bambola
3. mar 2011

@monline nemoze to byt slepak? ja si vzdy mylim na ktorej strane je 😀 ale ked zatlacis na tej strane kde nie je a rychlo pustis a vtedy to pichne na druhej strane tam kde je tak by to mohol byt slepak.
pisem ako hotentot ale snad chapes 😉

luludi
3. mar 2011

inak nam sa cca 3 tyzdne dozadu doma v ramci jedneho tyzdna pokazilo domace kino, zehlicka a umrel moj mobil, odvtedy si miesto radia cez den pustame TV a z buba je hotovy televizny maniak :( sa mi to nepaci

bambola
3. mar 2011

@luludi to nic, aj moja je 😖 ale pri jedle ju vzdy vypinam. (telku nie dieta 😀 )

luludi
3. mar 2011

@bambola a ja ze mas nejaky super tajny multifunkcny ovladač 😵 ozaj, bambi, vcera ked sme isli po vasej ulici - mate vy v bytovkach vytahy?

bambola
3. mar 2011

@luludi no cosi 🙄 preto som si kupila lahky golfac na leto 😀

tinaki1275
3. mar 2011

Dobre rano dievcata,my sme po zlej noci (uz klasicky ) 😒 ,od jednej do stvrtej som nezazmurila oko a stale ju prevracala zo styroch alebo daval lahnut z postoja..no co uz ,nic s tym nenarobim .. 😒
@denisse ano aj my mame stopky ,doobeda spime presne 25minut!!a okolo obeda 30 minut...ani o minutu dlhsie..
@luludi aj nam sa paci telka ale viac pustam cd z detskymi pesnickami ..ale tera pozeram ze odvcera co mam slov.satelit sa jej nejako velmi pozdava Minimax.. 😒

kafoditka
3. mar 2011

Dobre ranko z Kysuc 🙂 Dorazili sme dobre, vcera sme stihli po ceste navstevu v ZA u Petovej rodiny.. baby vcera tu bol prenadherny den a 11 stup. na slnku 🙂 maleho som uspavala na terase v kratkom tricku 😕 dnes to vypada na podobny den, pekne slniecko svieti.. Maly mi akurat zaspal, idem si spravit kavicku a docitat, co ste popisali za vcerajsok.. Vsetkym prajem pekny den 🙂

maxara
3. mar 2011

Dobre raaaanko
tak moj osemtisiciprvy prispevok zacinam ospravedlnenim pre @ericica Eri ano, musela som sa vyparit, lebo mm nahle prisiel spat 😀

@monline Aaaale Mon cosi.. ved tu spamujem sama cele dni 😀
Inak to s Nikou urcite chod, moze to byt aj kludne slepak 😒

A este dodam, ze si zrejme mozem otvorit dohadzovaciu agenturu 😀 a ze aj tu u nas je krasne pocukrovane 😵

luludi
3. mar 2011

@maxara gratulka k osemtisicovke 😀

@kafoditka super 😵 oddychni si

kafoditka
3. mar 2011

@maxara ty kokso, ze 8000?? Dobraaa ale popravde sa ani necudujem 😀
@luludi dakujem 😉

bambola
3. mar 2011

@maxara a komu si koho dohodila? 🙂
inac keby si niektore tvoje dhe clanky delila aj na tri tak mas ovela viac prispevkov 😀 mne minule mm nadaval ked videl, ze mam vyse 2000 prispevkov, ze ja cele dni nic ine nerobim len sedim na koni. no co si budeme nahovarat, je to tak 😀 😀

maxara
3. mar 2011

@bambola sedis na koni a citas mna 😀 😀 Dohodila som mojmu otrokovi moju kamosku 😀 som zvedava ako toto dopadne. Lebo zacal byt trosku taky... no moc mi lichotil..
A predtym som dohodila Sidovi jednu kamosku (a ked sa rozisli, tak sa zlozil a zopsul tak, ze som ho zacala neznasat, ale uz je to zase stary dobry sido (ked u nas nebyva) 😀 )
A mojej sestre som niekolko rand dohodla 😀
A taaaak.. vela toho je

@kafoditka ani ja sa necudujem.. mam dobre, pokojne autohracie dieta, ktore miluje spanok.. domace prace zvladam s prstom v riti, resp upratuje tu len mm, varim rano, ked vstanem.. no co ja viem.. si proste asi organizujem cas 😀

@luludi vdaka

bambola
3. mar 2011

tak uz mame aj Onura 😀 neprekvapuje ma, ze ma priezvisko Lakatoš 😀

http://www.topky.sk/cl/10/1238262/Seherezada-uz...

maxara
3. mar 2011

a este som chcela @stanka33 zazelat vsetko najlepsie k narodkaaaaam 😵

maxara
3. mar 2011

@bambola j asom ho videla vcera v nocnych spravach 😉

tinaki1275
3. mar 2011

@kafoditka tak si uzite rodinu a ty si dobre oddychni.. 😉

maxara
3. mar 2011

@bambola a jeho matka tam traposila, ze co gulas ocami? ty si naozaj Onur! 😀 😀 😀

luludi
3. mar 2011

@bambola lepsie onur ako sandokan alebo jose emanuel 😀 😀 😀

luludi
3. mar 2011

@tinaki1275 jeeej, uz mas svk programy? parada 🙂 😵

mirka285
3. mar 2011

dobre ranko...my vyspati bez podavania cumla vecer,takze uper...inak pocko u nas priserne,ziadne slnko,len vlhko a hmla,takze vidim to dnes na Aupark...aj tak som chcela ist kupit Samkovi lego k narodeninam...
@kafoditka Domi si dlho nebola chora?by som to zubate slnko nepodcenovala...
@maxara je ti jasne,ze co sa tyka prispevkov,ti sliapem na paty 😀

maxara
3. mar 2011

@mirka285 jeeeesisi Miri, dufam, ze ti odbehnem, budem musiet smirovat aj ja aj ine temy 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@bambola no tak toto je sila..ja si pamatam ze ked pred 25 rokmi isiel sandokan v telke tak sme mali v susednej bytovke az dvoch 😀 a to v jednej rodine.. 🙂

mirka285
3. mar 2011

@maxara veru veru draha,ja mam medzi oblubenymi az 5 tem 😝

bambola
3. mar 2011

@tinaki1275 tak vychodniari 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@luludi mam ale este ich treba doladit..ked mi napevno sruboval tu antenu tak to zase blb posunul a mam obcas take kocky na obrazovke..ja to nechapem ,das mu presne suradnice a on to aj tak posunie..no bude musiet prist zase ,dufam ze nebudem zase cakat 2 tyzdne.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre