Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. mar 2011

@mirka285 ved tak miri, nejdem to vopred riesit prave kvoli tomu, ze mozno uz bude len chodit 🙂
@denisse to je jasne 🙂 ja som chcela hlavne nieco male do nasej malej fiesty

katka55
3. mar 2011

@mirka285 mirka, ja som chcela uz normalne tenisky, a presne v tom detskom vedla nike som aj kupila 🙂 tie co mali zlacnene boli len 18 a my potrebujeme uz 20 😕 a este som v c&a kupila nejake bodinka 😉
inak, konovat popri peceni palaciniek je uz aky adrenalin 😀 😀

maxara
3. mar 2011

@noemarta no veru som autobavic 😉

@tinaki1275 no len abyyyy 😉

@bambola ja som tiez za to, aby si to riesila az v sepmbri 🙂 a mozno budes uz tehula a kupis si rovno hlboky so sportiakom a najprv bude pouzivat sportiak a hlboky az potom pre druhe 😉 😀

bambola
3. mar 2011

@maxara prestan ma takto stresovat 😠 najprv snad dokoncim tu skolu, vsak pri dvoch malych detoch .......aaaaaaaaa

katka55
3. mar 2011

@maxara ozaj maxi, dakujem, ze som uz v tabulke 😉 a blahozelam k zdolaniu osemtisicovky 😉 😉

maxara
3. mar 2011

@bambola 😀 😀 😀 Bambiii, co je toto.. ved kolko ti chyba? rok, nie?

maxara
3. mar 2011

@katka55 nemas zac 😉 a dakujem

bambola
3. mar 2011

akoze, prisli mi zlavove kupony na pampers ale v ceskych korunach 😀
@maxara ano rok ale do Bc. zatial ale este neotvorili externe magisterske 😠

maxara
3. mar 2011

@bambola tak si ich stiahni na stranke, ved su k dipozicii kazdemu 😉
no a snad o rok ti otvoria.. a ethula mozes byt aj o tri roky, ved sportiak nepyta jest 😉

bambola
3. mar 2011

@maxara zatial nepotrebujem sme kupili teraz v akcii ale mi to prislo vtipne 🙂

tinaki1275
3. mar 2011

jaj malusom zobrala na prechadzku v manduce..a ona revala25 minut jak najata.. 😠 nechapem ,clovek jej chce dopriat cerstvy vzduch a ona toto..vzpierala sa drala von ..som mala nervy a vratili sme sa..tak bude sediet cely den doma ..jej problem 😠

katarina7777
3. mar 2011

caute baby, ja som prave prisla od kadernicky takze vyzeram celkom k svetu 🙂
pcham do seba zeleninovy salat a idem vas si precitat co mate noveho.
dneska som malemu varila cestoviny s cukinou a mrkvou a pridala som aj trochu parmezanu, zalizoval sa od ucha k uchu 😀

katarina7777
3. mar 2011

a ozaj dneska mame 8 mesiacov! kde sa podelo moje male babatko?

katarina7777
3. mar 2011

a dneska rano tu snezilo 😕

denisse
3. mar 2011

@tinaki1275
absolutne ta chapem .. zazila som x-krat ... normalne do teba vojde na to male stvorenie zlost, ze?
ja som si stokrat povedala, ze ma to nenastve a neda sa to ... s nervami sa vraciam domov ... uvidim, co ma cakam dnes ...

tinaki1275
3. mar 2011

@denisse ja som az biela od zlosti .. 😠 az sa za to hanbim .. ☹

tinaki1275
3. mar 2011

@katarina7777 blahozelame k vymesaciu .. 😀 jaj ja dnes malej dam cestoviny so zeleninou -nie zeby som cakala ze ich aj zje.. 😒 hadam 4 lyicky do nej narvem.. ☹

katarina7777
3. mar 2011

@tinaki1275 skus jej do nich pridat trosku parmezanu, mne to hovorila pedina ze mam malemu davat.

maxara
3. mar 2011

@bambola mne prisiel minule katalog bonprix taky maly v polstine a zlotych 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@katarina7777 vcera som akurat kupila tak skusim ..uz som jej vcera dala nas biely ovci syr 😕len malinky kusok je to od mm tety co ho robia doma ,a chutil jej..kupodivu ..aj ked si myslim ze to ona skor zo zvedavosti zjedla..

bambola
3. mar 2011

@tinaki1275
@katarina7777 ja som dnes malej dala cestoviny, mrkvu a masko a chutilo 😝
@maxara 😀 to vies, poliaci su vsade 😀

alllexa
3. mar 2011

@noemarta - vidis, aj v tej restike sme boli - La Rambla🙂 Ale to bolo jediny raz bez Miska. A celu dobu som trpla, ci svokrovci zvladnu na dve hodky strazenie🙂

@mirka285 - inak to aj ja som tak zvykla poobjednavat cez internet, len som si to zakazala, ze aj tak minam na nove koralky a komponenty🙂 A no a co, ved nech si pekna, zasluzis si to!🙂

@maxara - ja som vcera zalomila normalne este pred deviatou, lebo maleho sa zazracne podarilo uspat. No ale dlho to netrvalo, maly sa o desiatej zobudil a potom o polnoci a robil zle az do pol druhej. No mam dost. A este som sa s mm pohadala, lebo chce Miska supnut do inej izby, a to vacsinou aj tak moje kojenie prespi a len tuto noc a minulu mal taku, ze sa zobudil s nami, a uz je nervozny.

monline
3. mar 2011

ahojte, pekný dník prajem
som oťapená ešte z noci, máme za sebou ťažkú noc, malý bol hore cca každú hodinu, budil sa plačom, neutíšiteľným, tak to bolo ťažké...vstal o 7, zase s plačom (to sme predtým nikdy nemali), ale potom sa už utíšil, raňajkoval (po kojení) raňajkovú kašu, chcela som, aby jedol niečo teplé, lebo máme soplíky..☹ od 10 do 11 spal a teraz mi zaspal pred druhou, predtým jedol teľacie so zeleninou...viac slintá, musela som mu dať podbradník, tie zúbky ho trápia...a sople- dúfam, že to rýchlo prejde..NIka je dnes doma, k lekárke ideme až zajtra, lebo Robo bude doma a odvezie nás

aalexis007
3. mar 2011

Ahojte,ČO VŠETKO UŽ DÁVATE PAPKAŤ DROBCOM ? ? ? ?

Ja dávam na desiatu jogurt (Activiu), na obed zeleninku (mrkva, zemiak, brokolica, špenát) s mäskom (kuracie, morčacie, jahňacie, bravčové, králičie) a na olovrant ovocie (jablko, hruška, banán. 😉 😉 😉 A niekedy mu na obed pridám cestovinu a miesto mäska žĺtok. Čo ešte môže papkať keď bude mať 8 mesiacov???

luludi
3. mar 2011

@tinaki1275 @denisse ja som chodila taka vynervovana a vyplakana, ked som skusala kocikovat, vsade dookola chodili vysmiate mamicky so spiacimi detickami v kocikoch a bubo vrieskal, ako by ho na noze brali.. raz mi dokonca po takejto prechadzke nalial david pohar vina na ukludnenie, to bola ina hanba 😔 takze chapem

bambola
3. mar 2011

@aalexis007 mne rano banan, alebo jablcko s keksom, naobed zeleninka+masko, dnes aj cestovina, vecer ryzova kasa s MM a ovocim (jablko,hruska alebo nejaka vyziva), medzitym kojenie tak cca 3x za den.
inac nechcem sa ti do toho starat ale bravcove by sa moc nemalo, hlavne preto, ze nie je moc zdrave 😔 (za to moje najoblubenejsie 😀 )

aalexis007
3. mar 2011

@bambola bravčové dávam len sem-tam - možno 1x za 2 týždňe na spestrenie - ale aj to kupované HAMI. 😉

aalexis007
3. mar 2011

A chcela som sa spýtať, tie čo ešte kojíte - nezdá sa Vám, že máte už menej mlieka, keď už detičky viac papajú príkrmov???? Lebo malému už moje MM nestačí a musela som mu začať dávať aj UM.

luludi
3. mar 2011

@katarina7777 pekne vymesacie

@monline tfuj tfuj, nech sa vam polepsi.. skus dnes trochu pospat cez den, ked sa bude dat

meruska
3. mar 2011

kolko gramov vam spapaju deti? moj ma svoju stabilnu davku.. ovocnu vyzivu je na 2-3 krat a ked mu varim obedik tak od 70-100 g sem tam sa podari 150-180 ale to mozno raz za tyzden a pol ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre