• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
nie nerobi ale chodi na suzobky francuzko ,nemecko,svajciarsko :dizzy_face: a dnes vecer nas opusta :frowning2:
poslem vam trochu slniecka na vychod chcees??? :slight_smile:
23. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne ani neviem, zas na Rh protilátky a ostatné som zabudla. ale brala až 3 ampulky, doteraz stále len 1.
23. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli, môžeš aj na dobierku!!!!! aj na pošte sa potešia! :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam na vas otazocku,,,,pri malej som pouzivala ortopedicke nohavky malej na pleinku ale ze vraj teraz dostat nieco take ako hrubsie nohavicky +na plienku len neviem kde sa to da zohnat ,,,sesternica to pouzivala a ona to kupovala v brne.....
23. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neporadím ti ericica, švagriná používa tie klasické.
23. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku mas krv...
my mame s muzom tu RH inkobatibilitu...ja som 0-rh negativ a muz O-rh pozitiv takze aj my chodime na tie protilatky...ale pri porode som dostala injekciu rhegu :wink:
ok idem toho slniecka nabrat do vaku a idem to poslat na postu aby vam to do zajtra doslo tak to posielam 1 triedou :grinning:
23. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám presne ako ty 0 rh negatív a muž má B pozitív. aj mne budú pichať tú injekciu.
23. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty si musis mat v knizke muzovu krvnu skupinu???ja ju tam mam zalozenu ked pojdem rodit aby to videli.....
ja som sa velmi bala aby male nebolo anemicke :confounded: ale dr vravel ze zatial je vsetko ok :slight_smile:
23. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok utekam s malou kadernicke nech ju ostriha :slight_smile: hned som tu.....
23. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ pa! ja varím.
23. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sme doma :slight_smile: mala je ostrihana aj vyluftovana,nenormalne dobre pocasie je vonku ,uplne si ho uzivame....pojdeme von aj poobede nakupit :wink:
oacka uz si dovarila ten privarok?
23. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky! :slight_smile: my sme boli s lamzelikom na nakupe, teraz mi vyvara hovadzie masko na sampionoch a k tomu tarhonu, mnam :wink:

oacka, ericia, aj ja mam 0 rh nagativ a manzel je Bpozitiv, ale zatial mi nebrali dalsiu krv na testy... Naozaj hrozi, ze babo moze byt po narodeni anemicke????
23. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,,ze lamzelik :grinning: :grinning: manzelik samozrejme :wink:
23. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokiaľ viem, ženy ktoré sú Rh negatív sú pozorne sledované a tú ijekciu dostanú kvôli tomu, aby si matka netvorila protilátky proti bábätku
23. feb 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme s manželo O+, obaja
23. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu nejako mŕtvo
23. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, pekne rano... ehm, obed (dnes som spala do 10:24)...
vidim ze pocasie na slovensku je naozaj rozne, KE maju april, NZ maju marec... tu v PK je koniec februara :slight_smile:
strasska - dakujem za vysvetlenie, este som sa touto problematikou nezaoberala, tak dobre vediet
katka - tak to by som revala aj dve hodiny... :confounded:
kafko, sunny - ked ma matka Rh negativ, to znamena zjednodusene, ze na bunke krvinky nema miesto na ziaden pridavok a tak ho tam ani nema (negativ) a ani ho to telo nepozna (nikdy nic take nevidelo), ti co maju pozitiv, maju tam pridavok a aj na neho maju miesto... (je to velmi laicky popis)..
no a ked muz ma + a zena Rh-, to znamena, ze dieta moze byt Rh+ a no a ked by sa nejako krv s Rh+ (ktory mama nema a ani ho teda nepozna) dostala do krvi Rh-, zacne si telo Rh- vytvarat proti tomu Rh protilatky (si mysli, ze je to snad nejaky nezelany navstevnik)...
23. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja som 0+, zatial tusim same rovnake krvne skupiny :wink:
23. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kliknite si na zoznam clankov a tam v zozname "dedicnost krvnych skupin", celkom super, ze aku mozete mat kombinaciu :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mai super si to vysvetlila :slight_smile: :slight_smile:
no same 0 ky....ja som minus :slight_smile: no ale ako som to ja poccula hovori sa ze az pri druhom dietati by mohol vzniknut nejaky problem ak by matku nesledovali......
23. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasa mala ma krvicku po tatinkovi 0+.....
a potvrdte mi to ze len 0- moze darovat krv hocijakej krvnej skupine cize tej krvi hovoria najvzacnejsia krv.....
dobre to viem?ak nie opravte ma :slight_smile:
23. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, O každému a hold tebe len O
23. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tak viem, že len pri druhom dieťatku, preto sa vraj po pôrode pichá tá injekcia pre ďruhé tehotenstvo a viac

maxi:
ty si to krásne podala :wink:
23. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, pisala som tej pani so SNOPu mail, kedy mavaju hodiny BT, ked mi odpise, dam ti vediet, oki?
23. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idete sa vlniť dievčatá?
Inak brušné tance sú fantastické ako pre odstránenie alebo zmiernenie menštruačných bolestí, tak aj pre lepšie otehotnenie a tiež pre ľahší pôrod. Samozrejme pre tie, čo nie sú rizikové, na to pozor.
23. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, obed sa vydaril,ale je mi dnes nejako čudne, o pol tretej ideme na morfo ultrazvuk. k tým krvným skupinám, predstavte si, že hoci moj brat má 0+, obaja jeho synovia majú 0- (mínusku majú po mame), takže mi moj braček vyrobil dvoch darcov krvi, keby niečo. :grinning: :grinning: :grinning: alebo teda, ja som jediná,kto môže darovať im.
23. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny, mohla by si sa pridat k nam, keby si nebola tak daleko :wink:
23. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri ano 0- je ta, co dava kazdemu, 0+ kazdemu pozitivnemu a nam nikto iba nula...
ale v praxi sa to moc nevyuziva, dava sa rovnaka krvna skupina... to len akoze je to technicky mozne... a to ze pri druhom a prvom... to je spojene s tym, ze za normalnych okolnosti sa pocas prveho tehu krv matky a dietata nemiesa, ale moze sa to stat pri nejakej poruche (teraz neviem, ci nahodou aj pri amniocenteze sa to nemoze stat, neviem...) a vtedy to treba riesit uz pocas tehu. No a potom pri porode je ta pravdepodobnost pomiesania trosku vacsia a pri druhom to tym padom telo uz moze poznat a hned vytvorit protilatky (preto pre istotu pichaju tu injekciu uz pri porode prvom)... no asi tak si to predstavujem... pripustam, ze to asi suvisi aj s niecim inym :sweat_smile:
23. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok