• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@meruska chudak :frowning2: ked som v londyne chodila opatrovat cez den kamaratkinho synovca tak ten tiez stiahol na seba konvicu, nastastie len na nohu a myslim, ze mu tam ani nic neostalo. ale potom bol tri tyzdne len sama maminka tak som ho ani nechodila bravat von
3. mar 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasny pohlad na toho chlapceka, musime davat veeelky pozor na nasich betarov/ky :frowning2:
3. mar 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru baby, nadhodili ste smutnu temu :frowning2:
3. mar 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak tebe sa tazko pocuva inych kedze si domina :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska my mame kuchynu spojenu s obyvackou :unamused: joj som uplne hotova uz len z tej myslienky :unamused: to chlapciatko to ale uzasne zvladalo ..
3. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dobru aj ja uz pojdem ,mam dalsiu tazku noc pred sebou a zajtra tazky den-ide sa k svokre na obed :frowning2:
3. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 sa natrapis s tou svokrou :unamused:
3. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem do hajan,dufam,ze noc bude dlha a neprerusovana kedze sme sami doma,tak sa ja vyspim juchuuu :grinning: aspon dufam,ked mi alex dopraje :wink: aj vy sa dobre vyspite :slight_smile:
3. mar 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale nejako bolo ,nejako bude.. :confounded: budem pocuvat dve hodiny dristy a dufam ze ich aspon tyzden zase neuvidim ..problem je ze ja sa uz prestavam ovladat :unamused: a obavam sa ze jej uz nieco poviem.. :unamused:
ozaj mm mi dnes oznamil ze zajtra vecer ide von s jednym kamosom ..a neviem preco ale vobec sa mi to nepaci ..a to som nikdy nemala problem s niecim taky m..a on ani nechodi -tak raz za 6 mesiacov,ale proste mam nejaky blby pocit z toho ..
3. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dobru prajem..
3. mar 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 dobru, pevne nervy zajtra :slight_smile:
3. mar 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 ja ti verim, ze si to nevymyslas :grinning: mne len proste to bravcove nesedi :angry: celkovo neni zdrave ani pre dospelych tak si myslim, ze decka maju este cas, vsak maju este cely zivot pre sebou :wink: a minimalne druhov masa mozu, to je dost pestre :slight_smile:
4. mar 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

tak dnes sme vstavali o 7 , spat som ju davala o 20. inac u nas je to opacne ako u vacsiny, mala vymysla do polnoci a musim ist k nej niekolkokrat a po polnoci uz spi velmi pekne :wink: najlepsie spava asi posledne dve hodiny, to ju nic nezobudi :slight_smile:
4. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby som nezabudla uz sa stava na styri a kyve zadkom, pride na trik, ze treba pozuvat ruky a uz aj mne polezie :sweat_smile: :rolling_eyes:
4. mar 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola naaaaahodou, ja som velmi empaticka a dost vela ludom riesim problemy :frowning2: (aj ked sa to nezda, ale vela ludi sa mi zdoveruje) a niekedy je toho na mna moc, hlavne ked mam svoje problemy a nemam ich s kym riesit. A ked sa po dlhej dobe z niecoho tesiiim, ako napr z taneckov, tak som potom taka strasne rozjarena ako naposledy u Mirky. A vtedy mas pravdu, vtedy to potrebujem vsetko vypudit von zo seba :grinning:
4. mar 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aaaaaale nooooooooooo, vsak ja viem :slight_smile: nahodou si bola super taka cela vytesena, ja mam take stavy rada, ked sa cerim na cely svet a neda sa prestat :wink:
4. mar 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ano? ja tie stavy na mne neznasam.. nikoho nenecham dohovorit, stale melem a som strasne nesustredena, skacem z myslienky na myslienku, najlepsie povedat vsetky asociacie co ma napadnu... ufff a stale mam pocit, ze som nepovedala toho dost :grinning: hrozneee.. ale kebyze sa v tom case izolujem, tak by som chytila depku, normalne az do placu. Takze najblizsie tesive obdobie sa pojdem vykecat k tebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara kludne :grinning: si vitana :slight_smile: ja sa praveze len skerim, hopkam a natriasam sa a neviem sa vyjadrit takze prave toho moc nepoviem, iba sa skerim a obcas tak tesivo zjojknem :grinning: ale tak ja vseobecne toho asi moc nenahovorim :wink:
4. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no prvy krat si bola ovela tichsia ako hocikedy inokedy.. aj vaznejsia.. dokonca som si ta skoro ani nevsimla :grinning: proste vzdy som sa pristihla, ze som sa nieco pytala a na teba som zabudla. Ale potom uz ked sme boli vonku na trhoch a coraz neskorsie, uz si bola stale viac a viac rozvravenejsia. Inak vsimas to slovo coraz :grinning: ? to je strasneee slovo.. uplne ho neznasam a nechapem ako ho mohol niekto vymysliet.. coraz
4. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
@aalexis007 no a ja som bola presvedcena,ze ked vsade pisu ze bravcove pomaly od troch rokov,tak ziadnom pripade to nemozu predavat :frowning2: a jedla ho aj moja Linda,a ja som ti to vbec nevsimla,ze je vlastne bravcova :grinning: co baby aka bola noc?nasa Linda mala rano o pol piatej pol hodku solo,ale potom zaspala este,takze dalo sa to zniest..co budete dnes robit?
4. mar 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no ked si to poviem sama pre seba..... čoraz..... fakt strasne slovo :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta mala potvora ma tak kusla do bradavky, ze som sa nastvala a nechala ju v spalni samu :angry: au
4. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja mam dnes zehlenia po ... takze ja zehlim.. a varim cicerovozeleninovu polievocku, mnaaaam.

@bambola vsak? uplne strasne.. a este neznasam slovo oblok
4. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aj ja musim zehlit,ale budem az zajtra...ze oblok,to slovo som v zivote nepouzila :confounded:
4. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
my sme dnes v noci zase nespali nijak extremne dobre, ale nakoniec po kojeni asi okolo stvrtej sme zaspali celkom dobre a spali do 7:45 ... takze sme to ako tak dospali ...
vcera a dnes som rano barunku po zobudeni posadila na nocnik a ona sa tam vycurala ... :grinning: potom som ju prebalila a do 5 minut nalozila do plienky :grinning: :grinning: :grinning:

prave rozmyslam, co budem cez vikend varit a som uplne bez napadu ... asi mam chut na nejake ryby ...
4. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 hrozne, vsak? coraz a oblok su najnechutnejsie slova slovenciny :grinning:
4. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
my sme v celku dobre spali, chvala bohu, lebo vcera som makala do 23,20 a a mala som uz dost.... takze este ze som vyspata.
ja dnes nevarim, mam parene buchty, mala akurat uvarim zeleninku a idem upratat, aby sme mali vikend iba sami pre seba :wink: :wink: :wink:
a dalej co budem robit, netusim, asi skocim k svokrovcom, odovzdat papiere a taak.
4. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta akurat som sa smajchlovala s larou a zistila som, ze urcite je tehotna.. este pred tyzdnom mala brusko preliacene, ale dnes ho na mna normalne vyvalila a je tehula na stopro :wink: tesis sa?
4. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
no my sme dnes mali nejkú divnú noc - teda na naše pomery. Malého som včera uložila o 21:00 o 40 min bol hore akože vyspatý a zaspal mi o štvrť na dvanásť celú noc sa prehadzoval a o šiestej už bol hore :unamused:
No ale myslím si, že to kvôli tomu, že mm je strašne smrteľne chorý a celý deň bol v spálni a ja mám malého naučeného spávať cez deň v spálni, lebo tam má tmu a ticho, tak miesto obvyklých 4 hodín spánku spal cez deň len 2x 40 min :rolling_eyes:

A máme prvé výsledky chodenia v beháku - v kuchyni ocapené obidve ručičky na stene a v obyvačke odrazený roh na stehe, Maťko chcel prejsť do chodby a tá blbá stena sa mu neuhla :grinning: a stále mi sťahuje obrus v kuchyni aj so všetkým čo je na stole, budem ho musieť niečím prichytiť - predávajú sa ešte také tie kovové svorky čo sme mali dakedy na obrusoch čo boli na laviciach na ZŠ ?

Žehliť dnes musím aj ja ale neviem kedy to urobím, lebo mám toho toľko naloženého, že až . V nedeľu máme konečne krstiny tak musím upratať celý barák , ísť na nákp a ešte aj občerstvenie prichystať :rolling_eyes: No ale už to budeme mať konečne za sebou a budem sa môcť zaoberať aj niečím iným a nie blbým krstom :angry:
@maxara a ešte blbšie slovo je hovník na miesto gauča :grinning:
4. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok