Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
4. mar 2011

@merikac joj to ti muselo byt ale smutno nie? aj ked teraz je na jeho mieste Emma ale nechyba ti to? a jemu?

merikac
4. mar 2011

@noemarta cize stale len praca z dom??- mne sa tiez nedalo moc cez den pracovat, iba ked emma spala,,,ale najlepsie v noci,,,,,,

robika
4. mar 2011

@monline fiha uz mate teda vela zubkov, tak ja ked si predstavim ako bolia zuby mudrosti, tak potom su tie nase deticky statocne, ze tolko zubkov vydrzia 🙂

monline
4. mar 2011

@noemarta daňové sa musí podať do konca mesiaca? a ak tam je preplatok, kedy to dostanem?

monline
4. mar 2011

@merikac mne sa totiž nechcelo písať, že- čierne korenie, chcela som si to skrátiť..a figu 😀

robika
4. mar 2011

@monline hej do konca mesiaca, preplatky chodia niekedy v priebehu maja tusim, sice mne este nikdy nevracali, ale znami hovorili ze v maji im nabehli peniazky na ucet

monline
4. mar 2011

@robika včera si jemne buchol hračkou do pusy a rozplakal sa..pritom bežne by ho to nemohlo ani trochu bolieť..

merikac
4. mar 2011

@tinaki1275 nie,,myslim ze aj keby sme nemali emmu, tak by behom mesiaca- dvoch odisiel sam, lebo uz zacinal mavat take obdobia, ked si zobral perinu a chcel byt sam v izbe 😀 .....ale malo to obdobie nieco do seba,,hlavne som mala aky taky prehlad, aku ma prtiu mimo domu, co obcas vyviedli,,, ked sa rozkecal (lebo cez den som z neho nic nedostala) a povedal co to zo svojho zivota v partii, zo skoly a tak,,,teraz neviem nic,,,,, 😒

merikac
4. mar 2011

@monline sak som blondina 😀 😀 😀 😀

mirka285
4. mar 2011

akoze chvilu tu nie som a pisete ako o dusu...som riesila jedny topanky na mimibazare ktore strasne chcem a dnes vybehla cena na vyse sto eur a teraz zase rapidne klesla,tak ich mam objednane,tesim sa...
@monline @merikac Linda zaspava tak isto ako vase dietky,ja ju musim chvilku drzat,inak by sa donekonecna stavala v postielke,ale napr. dnes mi nespala poobede,lebo bola uu mna kamoska,tak bola taka unavena,ze zaspala hned ako som ju ulozila...Mon no vcera som mala spinenie ako na kramy a dnes nic nemam,tak nechapem co to ma byt...
@noemarta aj mna volaju do roboty,mohla by som zobrat polovicny uvazok,ale nechcem,mne je dobre doma,ale tie prachy by sa mi zisli 😀 no a tu bravovu Hami linda jedla,a ja som si vobec neuvedomila,ze je bravcova,ale ja malo kupujem Hami,takze mozno ju jedla dva tri krat maximalne,no povedz toto 😕

monline
4. mar 2011

@robika ja teraz očakávam preplatky, muž podáva daňové a asi to tak vyjde...a ročné zúčtovanie ak mi robí šéf a ak by mi vyšli preplatky, to dostanem kedy? to mi vyplatí on?

robika
4. mar 2011

@monline ako odsavas tie sopliky? lebo mne Filipko tak strasne place pocas toho, ze momentalne je zachripnuty, ktovie co by mu na to pomohlo...

noemarta
4. mar 2011

@monline okolo maja ti pride preplatok.

@robika cize podvojne robis hej?
ja zas robim mzdy.

@merikac hej z domu pracujem, a ak nieco potrebujem vytlacit, alebo urobit z firmy, tak som tam, trepem sa tam vzdy aj s nelou, ona sa hra v autosedacke a ja makam, ale uz tam moc nevydrzi, takze teraz som to vyuzila ked bola segra u nas tri dni, tak som tam isla na tri hodky.

merikac
4. mar 2011

ozaj baby, v sterdu som dostala pokutu za rychlost- mesto 69 😖 - moja prva v zivote,,,,vraj ma ide na bok riesit,,sa pytam ci dohovorom,,,,a on zie nie, pokutou,,,a ja ze a nemohli by ste mi radsej dohovorit?? to by som si lepsie zobrala k srdcu, lebo by som to casto spominala ako som dobre obisla,,a on,ze neee, to sa neda, lebo som nafotena,ale ze ved ci moc zatazi moju penazenku 5 euri 😀 😀 😀 - tak som vydychla,,uz som sa lucila v duchu s minimalne 30 eurovou sumou

noemarta
4. mar 2011

@monline noo to by ti mal vyplatit sef, lebo on si to ako firma bude narokovat od danoveho...
@mirka285 ved to, ze je to dobry pocit ze nas lanaria do prace, aspon vieme ze sme ziadane 😉 ale ja nechcem ist este, tiez mi je dobre, a to vidis, uz aj tak robim z domu.... 😒

monline
4. mar 2011

@robika mám tú najobyčajnejšiu odsávačku, bud mu niekto chytí ruky, alebo mu ich zamotám do osušky či paplóna, ide to rýchlo, tak ten plač netrvá dlho..na zachrípnutie je dobrý sirup calcium, nie?

noemarta
4. mar 2011

@merikac inaaac, fakt, dnes sa uz so spisiakovimi polismi neda dohodnut, normalne platis pokutu, ziadne do vacku...

merikac
4. mar 2011

@mirka285 ved hod link, sa pochval, ake topanky opantali tvoju zensku marnivost 😀 ..ja som si myslela, ze ty Lindusku len polozis a je to nie som skodoradostna,,ale potesila si ma tou spravou 😀 - co su nase deti horsie od Lindy?! 😀

tinaki1275
4. mar 2011

@merikac to je fajn ze ti rozpraval o sebe..to chalani velmi "nemusia"..pokial viem..
@mirka285 vidis a to si si myslela ze vsetky su na seherezade.. 🙂

noemarta
4. mar 2011

no idem hajen, nela sa ozvala, idem kojit, paaaaa

mirka285
4. mar 2011

@noemarta ale ved robit z domu nie je az take zle,kazda koruna dobra...
@merikac ty si ako dobre obisla,to mne by sa nemohlo stat...ja ked natrafim na dobreho polisa,tak ho ukecam slizkymi recami a ked na debila,tak ma to stioji vzdy 50 eur ☹

merikac
4. mar 2011

@noemarta a ako to budes riesit neskor?? ja som si tiez obcas Emmcu zo zaciatku zobrala, prelezala v kociku,,ale teraz by nevydrzala ani nahodou,,,,,,,,ona je teraz ako tie opakujuce hracky,,polozim ju, a ona sa pechori hore,,,,,,,,,, 😀

monline
4. mar 2011

@noemarta ak šéf, tak sa toho nedočkám asi nikdy ☹ počula som, že prepustil zamestnankyňu a ževraj už ani jeho žena tam nerobí, už je sám..ibaže musí behať aj pre tovar, aj nejaké realizácie robí, to značí, že na predajni má vypísaný čas kedy tam je a inak mu majú zavolať a dohodnúť sa...už vidím, ako si bežný zákazník takto dohaduje nákup! čiže neviem kedy zarobí, aby som dostala späť peniaze

robika
4. mar 2011

prave som zistila ze nemame doma chleba, tak som sa nastvala, lebo mm bol pritom na nakupe, ako drzia tu dietu a nejedia pecivo, tak nikoho ani nenapadne kupit mne chleba ☹
@monline preplatok by si mala dostat vo vyplate, ale kedze nedostavas vyplatu, tak sa radsej na to opytaj, ze ci Ti urobi rozne zuctovanie, lebo podnikatelia su vselijaky a uz som sa stretla s hocicim a ked Ti to nahodou neurobi, je to Tvoja chyba z pohladu DU...

@noemarta robim podvojne aj jednoduche... tiez nechcem ist do prace, ale asi budem musiet ale az niekedy v septembri by som zacala tak na par hodin denne, take 4 hodinky to maly bezo mna urcite vydrzi

monline
4. mar 2011

@mirka285 aké sú tie slizké reči? 🙂))

merikac
4. mar 2011

@mirka285 no mne sa zatial vzdy podarilo ukecat,,aj vtedy9teraz v lete v BA , ked som sa otocila v jednosmerke a raz aj v Presove, ked som si to svihla pesou zonou 😀

mirka285
4. mar 2011

@merikac alebo myslis ze je Linda lepsia od vasich deti?prd makovy,taka ista je...ale zaujimave,ze cez den ju len polozim a za tri minuty spi,vobec sa nestava,alebo sa postavi raz a vecr keby ze ju nedrzim,tak tam saskuje aj dve hodiny 😠 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10785298

merikac
4. mar 2011

@noemarta dobru noc,,,,,,

monline
4. mar 2011

@robika pýtala som sa ho a údajne to nechá spraviť účtovníkovi..tak som zvedavá

monline
4. mar 2011

@noemarta čau, dobre sa vyspite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre