Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
4. mar 2011

@robika ja odsavam tou na vysavac..je to rychlejsie..skusala som aj obyckou ale to ma nenechala..zo zaciatku mi revala ale potom si zvykla ,nebola sice nadsena ale na treti den ked som odsavala asi 3-4x denneuz jej to ani nevadilo ..hlavne tou na vysavac som za 2 sec..mala hotovo..

robika
4. mar 2011

@noemarta dobru nocku

mirka285
4. mar 2011

@monline ale trepem hovadiny,ze aky sympos a ze snad mi nebude kazit den a podobne blbiny...a davam vymyslene telefonne cislo 😀

monline
4. mar 2011

@mirka285 wau! 🙂 parádne..ja by som to ale nevedela nosiť 🙂

merikac
4. mar 2011

@mirka285 😀 - tie boty ta presne vystihuju,,,,,,,,,,,,,,,,,,pekne su,,ja by som sa k tomu nevedela obliect 😒

merikac
4. mar 2011

inac tuto stredu sme otvorili predajnu v podunajskych biskukpiciach,,,,,,, 😀

monline
4. mar 2011

@mirka285 haha..myslela som si, že jedine flirtovné reči na nich zaberú...ak im žena dvihne ego 😀

robika
4. mar 2011

@tinaki1275 mne sa ta na vysavac tiez paci, ale musime kupit mensi vysavac, lebo tento co mame je take velke ozrutisko, je to taky vysavac aj na vodu a huci tak, ze ked som isla vysavat a maly bol v izbe, tak sa tak strasne rozplakal, normalne sa ho bal a pritom som iba vysavala koberec a bol od neho dost daleko...

tinaki1275
4. mar 2011

@mirka285 dobry ulet tie boticky 😉 fakt zaujimave ,ja by som ich nemala k comu ..

monline
4. mar 2011

@mirka285 musíš sa nám predviesť s tými botičkami, nech vidíme k čomu sa to obúva a ako to vyznie..🙂

merikac
4. mar 2011

@tinaki1275 ja mam tiez tu obycajnu odsavacku a tiez uz mam na to grif ako to rychlo urobit, ze sa Emma nestihne ani nadychnut do placu 😀

mirka285
4. mar 2011

@merikac ze?hned mi padli do oka,presne moj styl....
@monline no vsak uzke rifle k nim hodim,alebo teplaky co su dole stiahnute...

robika
4. mar 2011

@merikac no porad ako to rychlo odsat aj s obycajnou, lebo ja mam taku tahaciu odsavacku , nie je zla, ale trva mi to dlhsie ako by som chcela

merikac
4. mar 2011

@monline oni by to zdvihnutie asi radi aj pocitli 😀 a ak to niektorym nestaci,,tak sa hraju na hrdivou- fuj, neznasam takym co si dokazuju aki su oni pakovia

tinaki1275
4. mar 2011

@merikac ja som to skusala a aj mm a aj obaja sucasne bez sanci s tou obycajnou ....a tou na vysavac sa aj sama hraje priklada si ju na rucky a na licko ,hra sa a ja potom sup -prilozim k nosnej dierke.. 😉

monline
4. mar 2011

@merikac
@tinaki1275 tuším sme na boty zareagovali podobne...že pre Mirku super, ale my ee 🙂 asi sme moc upäté, či konzervatívne..a bude srand,a ak to bude hit a o rok budeme tlačiť kočík v podobných maximálne sebavedomo 😀

tinaki1275
4. mar 2011

@mirka285 inac videla som ich u nas v Replay a bolo omnoho drahsie okolo 130...

robika
4. mar 2011

@mirka285 topanocky vyzeraju super a take si na Tebe viem predstavit, ja by som na take nenabrala odvahu 🙂

merikac
4. mar 2011

@robika musis ma dobry tah,,ak to nevies, a medzitym kasles, a tahas na etapy, tak sa maly ozaj len rozplace,,inac teraz som videla niekde bezala reklama na tiche vysavace,,,neviem sice co toje a ako vyzeraju,,ale vsimla som si popis,,ze mate dieta?!- bla bla

merikac
4. mar 2011

@monline ako ja by som ich brala,,ale ja nemam k nim co skombinovat,,,proste najskor by som musela schutnut, potom si nieco kupit na seba a potom boty,,a to do vtedy vyjdu aj z mody 😀

mirka285
4. mar 2011

@tinaki1275 ja odsavam tak isto,ja tomu hovorim odsavanie hrou 🙂

tinaki1275
4. mar 2011

@monline ja nosim malo aj na podpatku vo volnom case,lebo do prace som nosila,musela som ..a preto potom von nechcem..bolia ma nohy..ale v robote som ohla len klasiku -cierne..to by bol dobry ulet toto si dat napr.ked pojdem na letisko .. 🙂 k uniforme delegatky ..

robika
4. mar 2011

@merikac no az taky dobry tah nemam a musim odsavat na etapy... do kolkych rokov im budeme odsavat sopliky?

monline
4. mar 2011

@merikac a ozaj- ked spomínaš reklamu...videla si reklamu na čsob banku? deduško večerníček? stráášne sa mi to páči..a potom je vtipná reklama aj na auto, kde malá akože nevie otvoriť dvere na aute, len preto, aby jej otec prišiel otvoriť

tinaki1275
4. mar 2011

baby trpne mi prava ruka..len dlan a zapastie 😠 akoby som mala reumu alebo co ..dufam ze to prejde,ale boli to jak slak ..

merikac
4. mar 2011

@robika kym ich nenaucime sniakat 😀 - denis nevie dodnes,,spoliky mu nedosavam,,ale minule mu dal mm, do nosa teke stuple,,lebo on taha do seba,,no proste humus,,,,,,,,, 😠

monline
4. mar 2011

@tinaki1275 akú máš uniformu?

merikac
4. mar 2011

@monline vecernicka som dnes videla,,som pozerala,ze to co ide?? lebo bolo po 20.......ale to auto som nevidela 😀

mirka285
4. mar 2011

@tinaki1275 Mati oni stoja tolko co hovoris,len predajca obcas stiahne na chvilu cenu,preto som to dnes riesila ,som cakala kedy a mala som stastie,ta kocka to vystihla,takze mam ich za 60 eur,sa tesim...Replay je moja znacka,vsak ja sa uz k nim nehodim,su superske,lebo maju opatok ale nie moc vysoky,takze nebudem vyzerat jak trubka ked budem mat aj kocik 😀

tinaki1275
4. mar 2011

😒 @robika niektorym detom odsavaju aj do 7.,poznam taky pripad.....prave to ze musime ich od takych 3-4 ucit uz fukat ,lebo sa to vobec nenaucia..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre