• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
a čo je dnes s maxi? nevidím ju ani na FB, ani na gmaily..nečítala som dnešok, má lepší program?
4. mar 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mali poobede romanticku prechadzku so psami,tak mozno zasuvaju :wink:
4. mar 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ked ju uvidíš, bude sa ti páčiť :slight_smile:
4. mar 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline strach a hroza.tento rok teda -tmavo modra sukna / nohavice a biela bluzka-,cervena kockovana vesta a cervene sako ..co ti budem hovorit Nemci moc vkusu nemaju .. :unamused: ale po minule roky som musela nosit na letisko akurat cierne nohavice ,a lebo ciernu suknu a hore co som chcela ale vkusne. ziadne vyzyvave tricka..a samozrejme lodicky ...ale to som bola za greckeho partnera ..teraz som obycajna delegatka..
4. mar 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vidim ze odsavat budem este dlho, tak je na case riesit tu na vysavac...
@mirka285 Mirka Ty sa dobre vyznas v kocikoch porad mi nejaky dobry sportovy kocik
4. mar 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ozaj Mirka u nas to jednoznacne vyhrala ta nuna, sme rozhodnuti,,nova 2011 je aj polohovatelna,,ma krajsie farby a cenu tu istu,,,,,
@mirka285 sa rehocem...to už prešlo 6 týždňov? :slight_smile:))
@tinaki1275 no musíš sem dať potom foto :slight_smile:))
4. mar 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mne by sa pacili hadam v tmavej farbe viac ,takej dzinovej modrej .. :slight_smile: ale cena super..to by som uz aj ja uvazovala..
4. mar 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline sa zasmejete :grinning:
@merikac ten nepoznam...ja som stale na tej loole up..ale aj inglesina sa mi pozdava- zippy alebo avio(myslim),hod mi link na ten tvoj
4. mar 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Moni vtedy ten golfac co si sem hodila link si kupila ci nie?
4. mar 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika nie, ešte nie...zatiaľ som sa nedostala do obchodov, aby som ho porovnala s inými..
4. mar 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac aj mne sa paci :wink:
@robika chces sportovy kocik,nie golfac,ano?a aky mate teren u vas?chces trojkolku alebo stvorkolesovy?
@tinaki1275 ja som sa nevedela rozhodnut,ja som chcela najradsej obe farby,nakoniec vyhrala ruzova,lebo su zaujimavejsie v tej farbe...
4. mar 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to je taky avantgardny nie? nie je velmi nizky?ale sedacka sa asi neda otocit nie?
4. mar 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac pisem jak debil ..nie? :grinning:
4. mar 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tebe aj pojdu lebo si tmava..a ozivia akykolvek outfit...ja milujem tmave farby...
4. mar 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 potrebovala by som sportovy, teren je tu kamienky aj chodniky, ziadne pekne cesty tu nie su ani nakupne centra, takze golfac by som velmi nevyuzila a skor 4 kolesovy a skor pre vacsie dieta, lebo Filipko drobny teda nie je... viem ze Ty sa vyznas ako jedna z mala :slight_smile:
4. mar 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 - ano je nizky a to chcem, ked bude Emma vacsia, nech si moze sama sadnut,,aj zliezt a neda sa otacat,,ved taky mam qinny, ten splna tie poziadavky, kym je mensia a ked uz bude vacsia, tak isotne bude chciet byt len v smere jadzy, vsetko sledovat,,,,,jedinu nevyhodu ktoru vidim, je ze sa nedaju plohovat nozicky,,ale po roku mi veru spavat tak ako teraz uz nebude,,
4. mar 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac aj kamarátka si ho objednala a vravela, že malá jej v kočíku nespí a predpokladá, že ani nebude
4. mar 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem urobit mlieko pre herecku (urcite je zahodku hore..tak akurat vychladne) a idem do postele..ruka ma boli jak dabel ..zeby z kona?pretazena?a to nemam ani 8000 prispevkov.. :confused:
4. mar 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 mozes to mat z chrbtice, nech Ti mm urobi masaz
4. mar 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac paci sa mi ,musim ukazat mm ..ale tu v gr sa vobec nenachadza..kukam na google gr a nic take neexistuje..a ma aj dobru cenu ..
4. mar 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline je pravda, ze na zivo som ho nevidela, lebo tu u nas nemali ziaden z kocikov, o ktore som sa infomovala, ale presmirovala som toho po nete dost a toto je jeden - co sa aj ceny tyka, co mi vyhovuje,,pravda pacia sa mi aj ine, ktore by som hned brala- ale ta cena :angry:
@robika no to skor umriem ako masaz od mm ..teda ze sa nedockam..uz chrape a robi teraz aj vikend takze to skor ja budem robit masaz jemu .. :unamused:
@robika no trojkolky by som ti navrhla bud Peg Perego GT3,alebo Quinny speedy a stvorkolku napr. maxi cosi mura
4. mar 2011 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ved ak kupim, lebo ho chceme ist omrknut, (mm mi slubil, ze somnou vybehne,,,ale zajtra pirde az vecer, tak najblizsi termin vidim az o tyzden), tak podam info
4. mar 2011 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dobru noc vsetkym
4. mar 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak mala sa uz mrvi ..odchadzam..dnes nevydrzi ani do druhej vidim .. :unamused: dufam ze vy budete mat lepsiu.noc

4. mar 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok