Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
5. mar 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 Peti, mne az slzy tecu,,,,,,ako ja netusim ako by som sa zachvala na tvojom mieste,,ale ja by som sa iste nesmiala,,,,asi by sa mi pri tom zisteni v teh chvili krvy nedorezal

merikac
5. mar 2011

@noemarta dobruuuuuuu

monline
5. mar 2011

@maxara
@noemarta tak tak, v 30tke sa opeknieva..a počkajte v 40tke! 🙂))

merikac
5. mar 2011

prisiel mm z biliardu,,tak si idem pradlo vyvesta,,nech si nemysli, ze len za netom vysedavam 😀 😀

monline
5. mar 2011

@maxara a čo značí ten mokrý stan?

monline
5. mar 2011

@merikac dokelu, aj moja pračka doprala ..idem na to

bambola
5. mar 2011

@noemarta mne sa tak mala drhne korkou a isty cas som jej aj nedavala ale mi bolo povedane, ze mam davat aby sa naucila kolko si poze do tej pusky dat a aby sa uz nedrhla. tak jej davam 🙂

maxara
5. mar 2011

@merikac Meri, okrem toho, ze som bola po asi 8mom pive, tak celkovo som zila taky pohodovy svetgombickovy zivot.. a vedela som, ze o tyzden odidem z raja a tym ludi uz nikdy neuvidim (som si myslela, kym sme sa o rok nestretli 😀 ) a naaahodou, vybuchla som v absolutny rehot, bola som opreta o okno krcmy, take zadne, sedela som na parapete a on ma tak objimal a pivo v ruke som mala, on polozene na okne vedla mna.. a ked mi to zahnojil, tak ja som len brutal vybuchla, on este odstupil, ze co sa stalo a pozeral na mna, ale aj sa zacal smiat akoze na mne ako sa smejem ja. A potom som mu povedala iba, ze pokial ja viem, tak cela ta story nejako smrdi a na stopro spolu nespali.. tym padom zacal mat pochybnosti a myslel si, ze vsetko je vymyslene a viac sa nepytal. A potom rano prisiel za mnou, ze som to bola ja, ale usmieval sa, dokonca mi doniesol tusim kofolu, alebo kavu vtedy a spolu sme sedeli dalsiu hodku pri ohni cakajuc na nejakeho dobraka, co nam urobi ranajky

bambola
5. mar 2011

@monline mozno sa mi uz konecne v 30 odpubertalni plet 😠 😀

maxara
5. mar 2011

@monline v ten den strasne prsalo, tak sa cely kemp napratal do krcmy a s touto skupinkou sa tam strhla taka skvela nalada, ze zaverecna o 22 sa presunula na tretiu hodinu rannu, vsetci na mraky..a ked chudak krcmar nas uz prosil, potom ako vzdal prikazovanie a vyhrazanie sa, aby sme odisli, tak niekoho napadlo, ze presunme sa k ohnu. Tak sme vysli von, ze teda ideme, ale lialo strasne a vsetci ze nevadiiiiii.. tak sme sli k tomu ich ohnisku, bol tam taky klat a oni ze nech ja Blavacka zapalim ohen. Som povedala, ze lavou zadnou tymto zapalovacom 😀 , tak som si zacala trhat triesky z toho mokreho klatu, potom mi to chlapi prikryli bundami, jednu mi pozicali, lebo som mala len tricko a suknu a vytiahla som niekomu zo stanu noviny a zalozila som ohen z mokreho dreva.. ale len co dali nabok bundy, tak samozrejme zhasol. No a medzitym, kym som to riesila, tak Velky Pes trval na tom, ze prechladneme a velmi prsi a ze mali by sme sa schovat a pod.. no a kedze mal otvoreny stan cely cas co sme tam boli a kedze vsetci sa zaliezli postupne schovat, tak nejako ma tam zatiahol schovat a tam sme zistili, ze tam je normalne mlaka.. ten stan mal este aj tak blbo nasikmo postaveny.. no a vlastne sme pozerali odtial von, ale kedze vsetci boli nadrbany, tak zaspali a tak, tak sme sa potom bozkavali chvilku a ked uz zacalo sa chumelit, tak som mu utiekla.. a zasekla som sa v ohrade 😀

bambola
5. mar 2011

@maxara v ohrade 😀 a ty si kde spala? tiez v stane?

monline
5. mar 2011

@maxara ak dobre čítam, tak si s mladým čakala na raňajky, asi bol predsa len lepší Malý Pes ako Veľký 😀 inak- svetové historky, musíš mať kopec zážitkov..

monline
5. mar 2011

@bambola času máš dosť do 30tky 🙂

bambola
5. mar 2011

ladies idem spat, mala sa mi uz sice nebudi a vyzera ze potiahne bez cicika aspon hodku 😅 ale kedze mi vyhaslo v krbe je tu kosa a aj tak som nejaka utahana ako maca.
dobru noc 🙂

monline
5. mar 2011

@bambola @noemarta ja ked sa malý drhne, ho nabádam, aby pekne papal a prehĺtal, dohováram, nelovím z pusy..ale vždy sa mu to podarí, poklepávam po chrbátiku, naznačujem ako má jesť..snaží sa..

maxara
5. mar 2011

@bambola no ja som mala vlastny stan.. ono to bolo tak, ze ta skupinka bola cudzia, len boli zabavni a mna chceli do partie, ako sexi mladu kocku, inak skoro sami chlapi, rozne vekove kategorie, sraaaandaaa. No a ked sa toto s Velkym psom zomlelo, tak len tak leziac na kusku sucheho a bozkavajuc sa s nim som nejako precitla, ze prebohaaa, ja sa tu bozkavam s takym sexi chlapom a normlane ma prepadla panika, nejako som sa vykrutila, akoze otocme sa a pod.. a uz ma nebolo.. a on kym sa spamatal, uz ma nevidel. No a ja som bola na ceste k nasmu stanu (nas tam vzdy bolo viac) akurat ze tym smerom, ktorym som sa nejako polotackajuc vybrala, bola v ceste ohrada drahy vleku, taka ako tie dravene stavbarske kozy, len vacsia a pevnejsia. A ja na nu kukam, ze len pokooooj, toto predsa podleziem (akoze prekrocis nohou tu spodnu priecku a zohnes sa telom pod vrchnu priecku, potom sa prevazis na tu doslapujucu nohu a vytiahnes sa). Tak som sa tam napchala, ale ta ohrada sa odhora dole rozsirovala, cize ja som stala predklonena, medzi nohami som mala dreva ohrady, na chrbte vrch ohrady a kozami som sa tam ledva napratala, cize som tam uviazla.. akoze co ti poviem, uz som sa chcela rozrevat, aspon ze uz neprsalo.. nechcela som zakricat, aby ma neprisli ratovat z tej tlupy ti chlapi, lebo by sa mi rehotali.. tak som si zapalila, ze aspon pridem na ine myslienky 😀 opita som bola, co uz.. a potom mi to prislo smiesne, ale ked som pohla nohou tak to mrte bolelo.. tym ze som mala suknu, tak som mala vlastne hole stehna na tych neobrobenych drevach, cize doslova plnu rit triesok som mala na druhy den. No a potom som sa skratka prekonala, ze ved nebudem tam nocovat 😀

monline
5. mar 2011

@bambola dobre sa vyspite, pa

maxara
5. mar 2011

@monline akozeee Mon, s mladym sme sa dobozkavali a rozlucili, mi bolo trapne, ked som zistila, ze zajtra najneskor na to pride.. a rano prisiel on od svojej skupinky k nasmu stanu a spolu sme potom cakali na ranajky 😉 ale ano, vtedy bol Mlady pes veeelmi v pohode, dobre to zobral, ale teda Stary sa pochvalil, ze ma pretiahol, co nebola pravda, fakt.. a ani mlady ma neto..

maxara
5. mar 2011

@monline tak dedinky to je jinaaaa.. tam som brutalne veci zazila 😀 😀 ani nechci vediet

monline
5. mar 2011

@maxara ale hej, je to z tvojho popisu jasné 🙂 čo sa obhajuješ 🙂 ešte tú ohradu mi vysvetli..ty máš normálne čundrácky slovník 🙂)

bambola
5. mar 2011

@maxara 😀 😀 ja z teba umrem 😀
@monline ja tiez nelovim z pusy 😉 tiez sa prihovaram, hovorim, ze musi si davat mensie a pomalicky, tiez bucham po chrbte 😉 a jej poviem, ze ak nechce taky velky kusok tak nech da mne a nastavim ruku pod usta, vtedy mi zvycajne vypluje ten kusisko 🙂

no uz bezim. paaaaaaaaaaa

maxara
5. mar 2011

@monline a co s ohradou? 😕 ved som vysvetlila.. 😅 ci?

@bambola neumieraaaj 😀 😀

maxara
5. mar 2011

@monline inak to sa neobhajujeem 😀 to len tak vravim, pre informaciu.. ze to by si museli zasluzit a viacej sa snazit 😀 ved vies, ze ja sa rada pohram, pokrcim a zahodim do kosa.. 😀 😝 a ked ma tato faza uz presla, tak som sa zoznamila s mm

monline
5. mar 2011

@maxara tak sme sa potom bozkavali chvilku a ked uz zacalo sa chumelit, tak som mu utiekla.. a zasekla som sa v ohrade ...asi mi to nedocvakáva, tak toto mi bližšie...a samozrejme, ked si navnadila dedinkami, tak sem s príhodami 🙂)

monline
5. mar 2011

@maxara všetko končí happyendom 🙂
čo nové s otrokom?

tinaki1275
5. mar 2011

no samozrejme ja ze mrknem co nove a koho tu nenajdem 😀 a zase rozhovor klasika.. 😀

maxara
5. mar 2011

@monline proste sme sa bozkavali v tom stane s tym starsim a ked uz zacal mat ruky smatralky akoze take agresivnejsie 😀 ze teda uz by pristupil aj na nieco viac, tak som proste nejako precitla, ze nie.. ze nechcem tu mat s nim sex.. a tak som mu utiekla akoze do mojho stanu, ale po ceste bola ta ohrada, ktorej som venovala dalsi cely dlhy prispevok.. tak v tej ohrade som sa zasekla, lebo sice bolo tam dost miesta, ale bola taka siroka, ze som tam uviazla, lebo mam kratke nohy

tinaki1275
5. mar 2011

ale aj tak mi blbne net..tak vas docitam zajtra..dufam ze to bude rovnako zaujimave ao doteraz @maxara 😀

maxara
5. mar 2011

@monline a otrok je nestastny teraz z tej mojej kamosky, lebo ho natahuje ako gatky a on je muz cinu, cize.. 😒

maxara
5. mar 2011

@tinaki1275 😉 no ja neviem, ci ta to zaujalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre