Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara no az som zvedava..len co som videla na nete nejake rozhovory tak som konstatovala ze tak primitivnu osobu s takym sebavedomim asi inde na svete nenajdes..

tinaki1275
6. mar 2011

@kafoditka tie satky su super..a myslim ze ti pojdu , a maju aj dobru cenu ..aj ja by som ich brala..

strasska
6. mar 2011

@maxara aj ja chcem byt pochvalena, hlasim zubok do tabulky 😉

monline
6. mar 2011

@maxara parádne fotky dokresľujúce zážitky si dala..stále som čakala Veľkého psa, no nič, zmierim sa, že fešiho neuvidím 😀

maxara
6. mar 2011

@tinaki1275 asi tak.. akoze ja neviem co si mam o nej mysliet.. na jednej strane ma niekedy pravdu, ale tu vsetci vieme a nemusime to takto jeblo prezentovat.. takze ja nemusim, nepozeram.. uvidim, mozno nakuknem ale asi mi pride nevolno po par minutach, cize...

maxara
6. mar 2011

@strasska a dnes? ak dnes, tak chvalim 😉

maxara
6. mar 2011

@monline neuvidis veru, lebo to bolo davno.. vtedy sme ani fotak nemali.. a ak si si vsimla, na tychto fotkach je so mnou mm, to uz som bola stara a kludna 😀

monline
6. mar 2011

práve som nakričala na decká, na Evelinu a Marečka, lebo som uspala malého a kázala im byť ticho, ale to ticho trvalo možno aj 15 sekúnd, lietajú hore dole, tak som už bola zlá a stopla ich..aj tá švagriná- najskôr, že malú na jednu noc, potom zrazu sú z toho dve noci, ale že hned tesne po obede dnes prídu (čakala som, že aj na obed sa ohlási), a koľko je teraz? po štvrtej a ich nikde..a mne tu lietajú dve decká, lebo ona sa sama nudí tak je tu aj Mareček..akože- nevadí mi to, len ked sa dovalí švagriná, bude chcieť posedieť a zrazu bude večer a víkend v ťahu

monline
6. mar 2011

@maxara všimla som si, že prezentuješ až od istého neskoršieho ročníka 🙂)
ani ja nebudem pozerať mojsejku, ani kapra na torte, ani ten návrat kráľov či čo to začalo..neznášam takéto smiechy na trapasoch a debiloch...ani superstar teraz nepozerám, ukazujú akurát tých bez sebakritiky..pozriem si až bude vybratá desina

maxara
6. mar 2011

@monline no pekne 😒 sa jej mozes podakovat.. ja som dnes obratila spalnu a ninkinu izbu hore nohami a komplet ich upratala, vyzametala som za dve lopatky spiny tu v obyvacke, ktoru vcera mm zametal a Brano umyval 😀 takze som im dokazala, ako dokladne upratuju a preco stale kycha, krasnik

mirka285
6. mar 2011

ahojte babulky...ja od rana kmitam,vyvaram a teraz konecne mam chvilu cas...
@maxara dobre som odrelaxovala pri tvojich historkach...velmi dobre sa to cita...baby co budete chodit plavat,ako mozte byt take presvedcene,ze to plavanie je pre deti super???ja by som si netrufla hodnotit ani ci je to dobre ani ci je to zle,ale po precitani par prispevkov k danej teme si myslim,ze nie kazdem dietatu to plavanie prospelo...Linde sa tiez paci voda,rada sa kupe,ale mne sa ponaranie na povel a neviem co este teda vobec nepozdava 😖 @kafoditka cez Bonprix si neobjednavaj saty lebo tam ti bude aj najmensia velkost velka,toto moja skusenost...a mylim,ze mozes mat kludne take saty... @monline inak kramy mam stale ako prvy den,cize uplne slabe,normalne nechapem a dokonca uplne bezbolestne,takze sa tesim... a aby ste vedeli,ja sa na Mojsejku tesim,lepsie jak ta tukotina 😀

monline
6. mar 2011

@kafoditka aj mne sa tie šaty veľmi páčia

maxara
6. mar 2011

@monline ja pozeram vzdy nieco vecer.. ale teda sehra mi uz lezie krkom.. mastna hlava, akoze najkrajsia zena planery, absolutne zadubena, trucovita, tvrdohlava.. no kraaasa..a zrejme je masochistka, lebo inak by sa takto netyrala, krava..
panelak ma tiez nejako prestal bavit, lebo v kuse sa tam len hadaju a vymyslaju kraviny a hraju sa na mafosov, a .. intrigy hadky.. vsade kam sa pozriem.. tak normalne sa mi stava, ze pozeram stv2 alebo ct2, nejake dokumenty a tak.. ale akoze nejdem vraviet, ze nepozeram z toho nic co som napisala, lebo ja stale prepinam a cez reklamu prepnem a zapozeram sa do ineho.. a takto vlastne pozeram vsetko a nic 😅

monline
6. mar 2011

@maxara aj ja by som mala dôkladne upratať, lebo ma v stredu poohovárate..ale dnes sa mi nechce, ja radšej vtedy, ked mám kľud a náladu na to a teraz zúrim, že tie decká sú jak z divých vajec

@mirka285 no paráda..toto ma dosť presvedčilo, ja už so sa bála, že krámy má naozaj každá brutálne..ak máš ty v pohode, je nádej, že i ja budem mať a to je super 🙂

mirka285
6. mar 2011

@kafoditka teraz pozeram,ze maju aj velkost 32,tak uz asi maju aj male cisla lebo predtym mali najmensiu 36 a bola brutal velka...

mirka285
6. mar 2011

@monline ja som mala doteraz strasne silne,uplne vodopady a teraz mam take okoby prvy den stale,proste s jednou vlozkou by som cely den vydrzala,no som prijemne prekvepena..

maxara
6. mar 2011

@mirka285 ved to som vravela, ze ponaranie na povel mozno nie, ale ja idem skusit.. tam staci len, ze ma pohyb, plava a rozvija motoriku.. akoze ci to bude lepsie alebo nie sa podla mna neda posudit, lebo napr na samotnej ninusi vidim, ze bezne tyzden stagnuje a potom mi predvedie tri novinky, takze neviem ci bude mat to plavanie na nu nejaky vplyv.. ale chcem to ako vyplnenie casu inak ako traposenim s hrackami.. a aj ja trochu porelaxujem a pokecam aj s maminami.. som zvedava, lebo som tej zene napisala, ze nech ma zaradi do nejakeho kurzu v aprily, ze mi to je jedno, dni sa prisposobim, ale nech som v skupine so skaredymi tucnymi mamickami 😀 a ona napisala, ze ma teda zapisala na stredy piatky 😀 cize asi podla toho vyberala

monline
6. mar 2011

@maxara mne sa páčil fenomén na stv2, včera som pozerala českých levov, na stv1 boli minule dokumenty o planétach, to sa mi páčilo..mávam zapnutý panelák, ale je to ako píšeš, za vlasy pritiahnuté zápletky..ešteže ma Dudko rozosmeje, neznášam Blicharovcov, resp. tú starú ...a tá šehra- ja nechápem, ako môže úspešná architektka vystupovať takto nesebavedomo a pripečene, vôbec sa mi to k nej nehodí, ved s týmto vystupovaním by sa neuživila ani ako sekretárka..pozerávala som predtým ordináciu, ale odkedy je Ludský, tak pozerám jeho, to sa mi celkom páči...a na Dome pozerám Fraisera 🙂

maxara
6. mar 2011

@monline Mon pockaj jak ta tu sprdnem za kazde zrnko prachu co tam u teba zbadam 😀

mirka285
6. mar 2011

@maxara tak ako si to napisala to beriem,mne len vadilo ako tu baby pindaju ze co si kto dovoluje pisat,ze ved plavanie je super,ja poznam tri mamicky ktore plavat chodili a povedali,ze uz nikdy viac a ja osobne by som si netrufla hodnotit,ci je to dobre alebo zle....a moja Linda keby si este trosku rozvijala motoriku tak uz asi zacne sama chodit 😀 ona si za chvilu aj z tej ohradky snad vyteperi von...

monline
6. mar 2011

@maxara 🙂))) medzi vorvane? 🙂)
hurá, práve dorazili švagrovci, tak už asi len hodinu a máme kľud

strasska
6. mar 2011

@maxara vcera vecer som ho uz citila, ale nebolo vidno, ale dnes uz vidno bielu bodku. rata sa to? 😝

maxara
6. mar 2011

@monline ano ja aj Ludskeho pozeravam.. a fenomen som vzdy vyriesila tie ulohy 😀

monline
6. mar 2011

@maxara fúúha..už teraz sa bojím 🙂

mirka285
6. mar 2011

@monline aj ja pozeram Ludskeho a dnes som pozerala zaujimavy dokument o Indii,niekedy by som sa tam rada pozrela...

mirka285
6. mar 2011

a mam dnes otrasnu rypavu naladu,citim sa unavena,takze ak som dnes neprijemna,ospravedlnte ma,idem si otvorit vinko...nikto mi nic nespravil a ja by som vrazdila ☹ ☹

tinaki1275
6. mar 2011

baby ste sa rozpisali .. 🙂 ja som vcera pozerala miss universe na stv1 a mm so mnou a velmi sa mu nase baby pacili .. 🙂 tak som sa tesila..lebo tu ked je miss je to hroza a ja komentujem a on mi stale hovoril ,ze by chcel vidiet nasu miss..ze co za krasky tam mame..oni neboli dokonale a bolo tam zopar peknych sympatickych bab.. ale ta co vyhrala sa mi az tak nepacila..mala dobre telo ale tvar.. 😖 ,no boli tam aj krajsie baby ..

tinaki1275
6. mar 2011

@monline pozor na maxi ..ak ta bude buzerovat kvoli cistote ,pripomen jej pavucinu v kuchyni v rohu ,tam kde ma radar od alarmu 😀

maxara
6. mar 2011

@mirka285 no ja to neviem posudit tiez, takze potom ti poviem, ale tiez Ninusu nebudem nutit potapat.. ale nechcem aby sa vody bala, lebo ja som bola odjakziva vodny zivel, som sa kupala do fialova vzdy, cele detstvo od juna do septembra na jazerach a este som aj na tie akvabely chodila, nic mi nevadilo a potom som cca od tych 15tich zacala normlane pocitovat take nutkanie rychlo vyplavat z vody na breh (hlavne v jazerach) az normalne strach. A teraz do jazera vlezem len s megasebazaprenim.. ☹ a ked sa dotknem riasy, tak som sa dokupala.. A jeden moj znamy, co sa na take aury a take somariny specializuje, mi povedal, ze som velmi empaticka osoba a senzitivna na aury a ze ten strach co pocitujem je z auri ryb 😒 tak neviem.. proste ze tam ako plavam, tak prechadzam cez zivotne priestory ryb a citime sa navzajom a kedze ja a ryby sa nemusime, sa mi az hnusia, tak preto mam nutkanie odtial prchat.. tak tymto sa obhajujem, on je vedec, nemam dovod mu neverit 😉

maxara
6. mar 2011

@monline presne tak, medzi skarede vorvane 😉 nech zapadnem
a veru boj sa.. @tinaki1275 a ty neprezradzaj 😀 ved som ti vravela, ze pavuciny znamenaju, ze mas cisty dom, lebo pavuk do spinaveho nejde 😉

@strasska tak dnes sa to uz rata, takze vsetkym ta davam za priklad, ze takto sa to oznamuje 😉 sikulka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre