Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
6. mar 2011

@tinaki1275 s tou miss mas pravdu, ja som bola az sklamana, ze vyhrala henta.. inu som ja mala vybratu, ale uz si nepamatam.. 😒 a ja som sa tvojmu Spirovi pacila? 😀

noemarta
6. mar 2011

@maxara pavuciny znamenaju,ze ste bohatiiii !!!!
@mirka285 a co sa deji miruuus, co mas den nic ???? daj si vinecko, nieco sladke vecer dobry sex a bude ti o.k. 😉
my sme sa akurat vratili z prechadzky akoze zima jak v rusku, fuka hnusny studeny vietor...
teraz som akurat zozrala gastanove pyre a je mi faaajn..... 😉
Ja som tiez upustila od toho plavania, nejak sa mi to prestalo pacit, radsej budem kazdy den s nelou v bazene v lete...

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara mozes sa ty niekomu nepacit? 😀 ..jemu sa celkovo pacia slovanky a hlavne ze mame makke crty tvare..

tinaki1275
6. mar 2011

baby ja by som isla s malou plavat ale u nas nic take nie je.. a aj tak od maja pojdeme do mora tak to je uz fuk..ale co sme boli v alpach a 6 dni po sebe kazdy den v termalnych kupeloch ,tak mozem povedat ze bola nadsena a dobrucka ako anjelik ..a ako dobre spala v noci 🙂 joj ako mi to chyba..

maxara
6. mar 2011

@noemarta a este ze mas cisty dom 😉

@tinaki1275 no jasne ze sa mozem niekomu nepacit 😀 ved ja sa aj prevaznej vacsine ludi nepacim.. a zanechavam velmi zle prve dojmy 😉

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara no ty a zanechat prvy dojem zly ? 😕 nehrozi 😵

mirka285
6. mar 2011

@noemarta jaaj Maci ani neviem co mi je...som nejaka podrazdenaani neviem z coho,a k tomu ani Gabo mi nebrnka na nervy ani mala,tak ja neviem...som taka dnes o nicom,ze ani hlavu sa mi nechcelo umyt,ani sa osprchovat,takze mam omastok na hlave a urcite aj smrdim 😀

maxara
6. mar 2011

@tinaki1275 Tinka ale hrozi.. ja som bola z toho vzdy nestastna, fakt

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara no tak to ma fakt prekvapuje , na mna si ale na prvy dojem zaposobila velmi velmi pozitivne... 🙂 a na spirosa tiez..uprimna vesela sympaticka kopa.. 😉

maxara
6. mar 2011

@mirka285 Miri, ze by to bolo tym, ze mas kramy? To nepoznas ten vtip, ze preco zena, ked ma kramy vari obed v desiatich hrncoch? Teraz zrev huronskym hlasom a agresivnym tonom odpoved: "LEBOOOO" 😀 Inak az sem ta citim, jak smrdis 🙄

maxara
6. mar 2011

@tinaki1275 tak mozno vy dvaja ste rovnako nesympaticky ako ja 😀 a tiez mozno nechavate prve dojmy strasne, hm? 😀 zartujem

mirka285
6. mar 2011

@maxara asi mas pravdu a inak s tymi hrncami tiez,dva krat som dnes musela zapinat mycku a aj ti verim,ze citis ako smrdim...vecer dam sprchu a nebudem ani cvicit,dam si vino,vylozim nohy a kuknem co zas Mojsejka bude tliachat..

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara no kupodivu ja som s nikdy nemala s prvym dojmom problem..akurat vadilo niektorym ze som ukecana..ale ved o to islo ..vacsinou som ich ukecala... 😀 a spiros..tazko povedat ,on je zase na zaciatku malovravny ale potom sa nezastavi ,ale mne na prvy dojem sympaticky nebol ..teda stretli sme sa na jednych narodkach a ja som mala pocit ze je namysleny a nema byt na co ..a potom az 2 mesiace na to sme sa stretli druhykrat a to uz bolo ine.. 🙂

tinaki1275
6. mar 2011

@mirka285 poznam take dni ..ja som to mala tento tyzden asi 3x..vrazdila by som a potom mi zase bolo do placu ..vsetko a vsetci mi liezli na nervy ...neboj to prejde ,pozri sa na dokonalu Lindusku a hned sa ti zlepsi nalada 😉

cigaretka5
6. mar 2011

babulky tak sme sa vratili z tatier, pocasie smne mali bozske az gycove. Naaaaaaaaaaaaaaaaaaadhera
mala zvladala famozne, bol s nami aj 1,5 rocny frajer a tak sa mala predvadzala a nahanala ho jak diva v choditku
Skusali sme aj nove sonnen brile a mala v pohodicke, najskor vzdy sekunda plac a potom kukala ze puuuuuuuuuuuk.
Inak ked sme lyzovali so kukala jak PUUUUUk ja, typek na skalnatom sedle sa vybral lyzovat sasi dvojrosnym deckom na pleciach. SOm myslela ze zavolam socialku

mirka285
6. mar 2011

@cigaretka5 jee tak ste si to super uzili...a to mi ani nehovor,ze takyto pridrbani ludia existuju,ja keby to videla,vyhadam sa s nim do krvi 😠

mirka285
6. mar 2011

@tinaki1275 Mati no presne si to vystihla,az do placu mi je od jedu...a Linda je podarena,ona vie uz aj padat,ked stoji a chce ist dolu,tak normalne vie,ze treba sisadnut na zadok,normalne ziram aka je rozumna...

maxara
6. mar 2011

@mirka285 🙂 tak mozem ta ubezpecit, ze citim nieco ine, ale ty to nie si 😉 takze pokoj.. sprchu si daj rano, dnes si vyloz nohy, otvor vinko a kukni pani dokonalu kravu..

@tinaki1275 😀 mne sa nahodou Spiro zdal sympaticky hned, aj ked je fakt, ze som si chvilku myslela, ze je nasraty 😅

@cigaretka5 parada, skvelo vam vyslo pocko.. niektori ludia su naozaj bez chrbta 😒 😠

maxara
6. mar 2011

aha aka je Ninka nadherna 😵

cigaretka5
6. mar 2011

@maxara cela mama , krasna je cicka mala

mirka285
6. mar 2011

@maxara zlata je,aj Gabo pochvalil 😉

maxara
6. mar 2011

@cigaretka5 😀 nie cely tato?

maxara
6. mar 2011

@mirka285 no tak to heeej potom, potom je urcite krasna 😉

tinaki1275
6. mar 2011

@mirka285 zlatko je sikovne.. 🙂 po kom asi 😉 to je to jedine co mne pomaha ked som v takej nalade,kuknut sa na malu...nech ti to rychlo prejde..
@maxara krasna je bambula...

tinaki1275
6. mar 2011

ozaj baby este som vam nepovedala svoju strasidelnu story (teda aspon pre mna) z vcerajsieho vecera.. 😒 vecer okolo dvanastej som sa isla umyt ze idem chrapat,vosla som do kupelne a ked som chcela vyjst na chodbu tak ako dopadol luc na podlahu skoro som zoasalela ..asi 8 cm katsarida (teda svab) z tych kvalitnych greckych...zacala som jacat ,lebo ja znesiem vsetko aj hady ale toto nie..preto som na tomto ostrove ani netuzila nikdy ostat natrvalo ..mm pribehol ..este ze ta svina sa asi zlakla a miesto toho zeby vbehla do tmavej spalne sa len tocila no kolecka ,ja som zabuchla dvere a triasla sa v kupelni ,.,mm ju zabil ale ja som nemohla spat celu noc..som si predstavovala ze ako a kedy vosla dnu ..aj slm na to prisla o osmej som otvorila balkonove dvere ktore vedu na terasu v spalni ze aby so m vyvetrala pred tym ako mala pojde spat .. a nezatiahla som sietku a dvere kedze vedu priamo do zahrady tak odtial niekadial musela dojst ..a ta predstava ze prisla cez spalnu ...a ze tam spala mala.. ☹ a som si len predestavovala kadial sa stihla poprechadzat .. ☹ tak som rano menila vsetko pradlo a a vysavala a umyvala podlahu v spalni a vylozila koberce na slnko ...ale este stale mam strach a normalne sa bojim zlozit si nohy napr .z gauca na zem.. ☹

maxara
6. mar 2011

@tinaki1275 fuuuj, normalne ma striaslo ☹

monline
6. mar 2011

@tinaki1275 tak toto by som nepredýchala, fuuuuj. ..neznášam hmyz a 8cm šváb- to je sila.tuším aj myši mám radšej

@maxara nádherná je a stále viac sa ti podobá 🙂

@cigaretka5 nie je nič lepšie ako keď dovolenka vyjde...super zážitky...a kde ste mali malú kým ste lyžovali?

@mirka285 daj si sprchu, mne je vždy po nej sviežo, akoby som všetko, čo je zlé a nepríjemné zmyla..

a ešte- pavučiny nechám, nech vidno, že sme bohatí a čo bolo to druhé? čistotní? 😀 😀

tinaki1275
6. mar 2011

@maxara asi tak teraz mam uplne pocit akoby niekde cihala dalsia potvora...ja mam taky zazitok s preveho svojho pobytu ako delegatka na krete,ked som dosla s prvou skupinou tak som si len odniesla kufre na aprtman kde som mala byvat a isla som ubytovat ludi do hotela..vratila som sa o deviatej vecer..otvorim dvere apartmanu ,zaznem svetlo a zrazu sa na vsetky strany rozprchlo asi 10 hnedych takych cca 8 cm potvor ktore spacirovali po mojich este zvaretych kufroch ..bevedela som zesu to grecke svaby ..ja som take 2 roky predtym na olympskej riviere ani raz nevidela..som skoro zosalela..volala som do partnerskej cestovky ze j a v tej izbe neostanem..dosla majitelka aparttmanu (stara 80 rocna babizna)vynadala mi (nerozumela som co mi hovori )a dala mi izbu na tretom poschodi ze tam vraj nebude problem..(tato bola na prizemi) .Volala som kamoske do vedlajsieho mesta ktora tu trvalo zila a ta mi povedala ze ved to je na krete normalne a vraj pozor tie potvory lietaju takze ani na tretom poschodi nie si v bezpeci ..noc bola strasna ..potom som volala svojej cestovke na druhy den a ti maubytovali kym si nieco ine sama nenajdem v hoteli s turistami..tazke aspon tak ..a svaby boli obcas aj tam .. 😒 ale odvtedy som nikde ziadne nemala ,obcas nejak prejde po chodniku ked som v meste a to utekam na druhu stranu ..ja znesiem vsetko ,hady ,mysi ..ale toto nie..som povedala mm ze ak uvidim este jednu stahujeme sa...a v zahrade uricte nejake su .. ☹

monline
6. mar 2011

švagrovci odišli pred chvíľou, bola som ešte 15min u našich, lebo tam bol starší brat s Matúškom, dala som si pohár bieleho, (stráášne mi sadlo a chutilo), tak hurá do mňa všetky, čo mi idú vytknúť, že budem kojiť a mala som víno, aká som neschopná matka a čo by som pre Danielka mala spraviť!
😀

cigaretka5
6. mar 2011

@monline normalne sme so sebou vzali aupairku.- segrenku. my sme lyzovali s mm doobeda ona poobede. Vsetci sme si to uzili a nakoniec ani ludi nebolo tak vela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre