Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
7. mar 2011

@ericica Máš môj hlas!!

vierkaha
7. mar 2011

Dobré ránko,
tak krst už máme ze sebou malý to prežil v pohode a farár tiež aj napriek tomu, že mu Maťko stále nakúkal do tej knižky s modlitbami 😀
Tomáškom želáme všetko naj k meninkám.
4 dni som tu nebola tak si vás idem trošku prečítať.

Pridávam foto mojich fešákov a torty. 😉

ericica
7. mar 2011

@jaruska8 no ved...ja s nou inac problem nemam ale mala sa jej boji a ked jej hovorim ze by som chcela malu zaockovat proti zltacke tak mi vzdy povie ze to teraz nebudeme riesit... 😠

kafoditka
7. mar 2011

@mirka285 presne vcera mi toto vravela mamina, ze ci by uz nemal mat nejaku pevnu obuv, ale mne tieto liliputi celkom stacia - teda malemu 😉 nozicku mu sice obopinaju, ale kedze su cele kozene, tak sa prisposobia nozicke a nema ju taku fixovanu napevno - v normalnych botickach by mi prisiel ako Forest Gump v tych zeleznych protezach, ale teraz som mozno prehnala 😅 aspon ich poriadne vyuzijem, ked uz stali taku palku 🤐

maxara
7. mar 2011

@mirka285 budem informmovat

Baby prave upratujem fotky a nasla som kraaasne zabery krajiny v kucisdorfe 😵 ked bol Bas este steniatko, medzi vianocami a silvestrom sme sa boli prejst okolo priehrady a mala som nejake dobre oko, alebo co.. proste kraaasne 😵

bambola
7. mar 2011

mala by som trosku pocvicit..... ale sa mi nechce 😠 mohol by ma niekto nejako nakopnut? 😔

tinaki1275
7. mar 2011

babule dobre ranko ..vsetko naj Tomaskom
@maxara blahozelame k zubkom
@denisse blahozelame k hovienku 🙂 ja som sa tiez tak tesila ked to urobila prvykrat do nocnika..
@kafoditka ani u nas po zuboch ani stopy ..uz s nimi ani pred dovrsenim roka ani neratam..akurat ma mrzi ze nemoze hryzt normalne jedlo ,tymi dasienkami sa snazi chuda a nejde jej to moc.. 😒 a som si ista ze Filipko bude do 2 tyzdnov chodit sam..

ericica
7. mar 2011

@nununka zabudla som zagratulovat Tominovi k jeho prvym meninam...takze vsetko najlepsie a dufam ze sa uz v nr stretneme 🙂
@mirka285 aj tvojmu Tomasovi zelam vsetko najlepsie k meninam....

ericica
7. mar 2011

@jaruska8 dakujem ti...

tinaki1275
7. mar 2011

@vierkaha joj krasni su na tej fotke a aky je maly vysmiaty ..ozaj ako tvoji rodicia?

mirka285
7. mar 2011

@kafoditka ja mam tiez take,akurat ich nevyraba firma liliputy ale adidas,a fakt ked sme sledovali s Gabom malu tak si myslim,ze sme sa rozhodli spravne nedavat pevnu obuv...a takemu malemu dietatu sa vraj kotnik nevyklbi ani nic podobne,lebo ma vsetko este pruzne....akurat,ze mala ma tie adidasky mesiac a strasne ich zlikvidovala,stale si ich dava do ust 😒
@bambola Mati a ty cvicis?ale nechces schudnut,ze?

mirka285
7. mar 2011

@vierkaha maly jaky vysmiaty a takto poranu sem das tortu?hned by som si z nej dala,vyzera velice dobre

bambola
7. mar 2011

@mirka285 nieeeeeee 😀 neblazni, este mam sudnost 😀 iba spevnujem 😉

ericica
7. mar 2011

hladam tu dalsich tomaskov takze tatiankag aj tvojmu Tomaskovi zelame k jeho sviatku len to najlepsie 🙂

ericica
7. mar 2011

@mirka285 a odkedy chcete davat pevnu obuv lebo ja som jej dala objednat nike tie ta prva velkost hned po capackachna prve chodenie???teraz mame od Batu tie nosi.....ale len v chodulke inac ma capacky...

tinaki1275
7. mar 2011

@kafoditka @mirka285 ja jej davam stale len protismykove ponozky ,aj tak ju mam castejsie v ohradke alebo na gauci ked stoji a chce chodit, ale na taku polhodku denne jej zacnme davat sandalky co maju pevnu patu aby si zvykala,lebo ona uz teraz nenavidi akekolvek capacky na nohach alebo papucky ,aj ked su makke..tak sa obavam ze potom to nebude chciet vobec..

tinaki1275
7. mar 2011

@mirka285 a nespickuje ti bosa?mne inac ako takto ani nechodi ..bojimsa ze nebude doslapovat ak jej nedam topanky ..

noemarta
7. mar 2011

caute dobre ranko,
my sme sa akurat vratili z roboty, mala mi tam zaspala, tak mam chvilu cas.
Poobede chcem ist do avionu, lebooo vsetko co som kupila mm na narodky, je mu male 😒 😒 😒 a idem este braskovi Tomasovi nieco kupit, kto sa prida????
A inac vsetkym Tomaskom vsetko naj naj !!!!
Ja som chvilu kukala vcera tu mojsejku, akoooo, neoslovilo ma to, len som ostala prekvapena, ze je tam aj ta trapka Christova, nemusim ju. 😒

mirka285
7. mar 2011

@tinaki1275 Mati odkedy sa jej spevnila nozicka,tym,ze chodi.tak aj spickovat prestala..
@ericica ja mam tiez kupene pre malu normalne tenisky,ale mam ich na jar do kocika z dovodu,ze si myslim,ze v capackach y jej bolo zima...ale chodit na jar este nebude,takze ich mam ako ochranu nohy,nie na chodenie...
@bambola no som sa zlakla,ze sa chces stratit 😀

noemarta
7. mar 2011

@mirka285 presne mirka, nam mala zlikvidovala tie adidasky tie prasiatka uplne ze strasne, uz nema oci, usta... hi hi ona ich furt zuzlala, aj ked ich mala na nohe 😉 😉

bambola
7. mar 2011

@noemarta aj ja mam brata tomasa 😀 avion je dalekoooo

noemarta
7. mar 2011

@bambola to co si tym chcela povedat, ze take nosis, alebo si ides kupit 😀 😀 😀
koksooo, ja odkedy som bola tehu, som total prestala nosit tangace, uz len pekne normalne nohavicky alebo boxerky. 😉

noemarta
7. mar 2011

@bambola bleeeee 😖 😖

noemarta
7. mar 2011

boooze, cele oko ma boli, asi sa mi robi jacmen, fasaaa 😠 😠

bambola
7. mar 2011

@noemarta kukam si nejake pekne a na toto som tam narazila 😀 uznavam, ze pod nejake saty treba aj taketo ale ja by som sa bala, ze mi to kazdu chvilu padne a ocitne sa to na zemi 😅 trapaaas 😀
@mirka285 sa urcite ozve, ze take ma 😀 😀 😀

noemarta
7. mar 2011

@bambola no nemyslim si ze mirka take nosi, asi neeeee 😉

kafoditka
7. mar 2011

@bambola 😕 odpadnem, co uz nevymyslia 😀
@noemarta
@mirka285 baby vidim, ze vsetkym deckam chitia capacky, lebo u nas je to rovnake 🙂 vcera ich mal tak rozmocene, ze som ich susila na radiatore, dala som mu druhe na nozicky a on betar si ich vie rozsnurovat, tak sa v sede uplne predklonil a pchal si do ust snurovacky 😀

kafoditka
7. mar 2011

@noemarta tak isto, tanga od tehu nenosim, len celoplosaky alebo take sportove do pol zadku, tie su super 😉

bambola
7. mar 2011

@noemarta ved nemyslim, ze nosi. ale pre istotu ma 😀
no ja som az doteraz tanga odkedy mi zacalo rast brucho nenosila, vlastne som nosila posledny tehu mesiac, lebo bolo strasne horuco a bolo mi to pohodlnejsie (ku podivu) ale od porodu nie, ale posledny tyzden-dva som zacala a v lete urcite budem len tanga nosit, neznasam zaparenu rit 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre