Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
7. mar 2011

@kafoditka - domi su tam naozaj krasne saty. vzdy ich obzeram vo vyklade. navyberala by som si tam. 🙂
moje srdcovky su cisla : 8 12 16 18 21 35 50 59 66 67 79 a 84 . pre @mirka285 - miri pre teba su cisla 50 59 66 67 79 co ty na to? 😉 http://www.fashionsos.sk/index.php?page=gallery...

mirka285
7. mar 2011

@katty17 vsetky skoto maju holy dekolt a to nechcem...ako som uz spominala,je problem s podprdou a ja mam strasne vela znamienok a nepaci sa mi to na mne 😢

jaruska8
7. mar 2011

Moje milované, ja som v tých cyklaménových:

katty17
7. mar 2011

@mirka285 miri aj ja mam neskutocne vela znamienok. strasne mi to vadi ale uz som sa naucila s tym zit. aj ked sa mi to nepaci :(a este som aj total pehava 😠

noemarta
7. mar 2011

@mirka285 miriii mne sa strasne pacia tie fialove, aj si ta viem v nich predstavit, a aj v 19, 21tke !!!!!
a to su tie spominane biele ze, pjekneeee, pasuju ti.

jaruska8
7. mar 2011

Malá foto:

mirka285
7. mar 2011

@noemarta ved to,ze v tych fialkovych sa aj ja viem predstavit,tym ze aj ked su dlhe,su take splyvave na telo,tak nebudem v nich ako matrona,proste si myslim,ze mi pojdu 😝
@jaruska8 ty mas tiez rada ruzovu,ze?
@katty17 neznasam tie znamienka na sebe a kazdy rok ich mam viac a viac

katty17
7. mar 2011

@mirka285 - miri z toho tvojho linku siat sa mi neskutone pacia saty c. 18 a 21. vazne krasne !!! uz len kvoli satickam by som sa raz vydala 😀
Sandricka uz vykupkana, napapkana a sladucko spinka 🙂

katty17
7. mar 2011

@mirka285 - boze moj miri, a tom som si az teraz zacala kukat tie svadobne saty. uzasneeee kusky. 🙂

kafoditka
7. mar 2011

Maly mi uz chrni, ja si pozeram saty na stranke HaM a aha co som nasla.... strasne sa mi pacia, maju nieco doseba

mirka285
7. mar 2011

@katty17 tie 21 SA AJ nOE PACIA,ALE TO SU SATY NA VYSOKU BABU,TYM,ZE MAJU VPREDU TEN PAS LATKY MNA BY TO ROZSIROVALO,A TYM,ZE SOM KRPATA,JA MUSIM MAT NAOZAJ SATY CO MI TVARUJU,OBOPINAJU POSTAVU...kurnik prepla mi klavesnica ☹
@kafoditka nieco podobne mi doniesol Gabo z Thajska,len su na plnej podrazke a zlate...baby tusim mi mala uz zaspala,idem ja cvicit,nech v tych satach nejak vyzeram...
@katty17 ja keby som sa vydavala v bielych satach prvy krat,tak si urcite dam nejake strasne extravagantne,ale to by som aj musela byt mladsia 😀

katty17
7. mar 2011

@mirka285 - miri, mozno nakoniec vyberies uplne ine saty. ono je jedna vec obrazok a druha vec je ich mat na sebe. tak je to aj so svadobnymi. na obrazku su vsetky krasne ale na konkretnu postavu sadne len par... som zvedavucka ake ti nakoniec sadnu 🙂

katty17
7. mar 2011

@kafoditka - domi ja mam biele a cierne topanky velmi podobne tym cervenym. ale su jemnejsie a kozene 🙂 a musim povedat ze napriek tomu ze su take vysoke, paradne sa v nich chodi. 🙂 som zvedava ci ich uz dam toto leto na nohu. ked som bola tehu tak mali pauzicku . domi, a kolko stoja tieto cervene u nas?

alllexa
7. mar 2011

@katty17 - mne sa paci hneda, fialova a tyrkysova, tie by podla mna sli aj Tebe...

@denisse - to je blbe:( Nie je to tymi zubkami? Aj ja som sa snazila hodinu maleho uspat, ale marne, tak cakame na vecerne spanie (snad o deviatej). A tiez sa mi dost zlosti, do takej tretej som nemala chvilu kludu, furt mrncal.

maxara
7. mar 2011

@denisse jasne, ved ja ine ani nechcem 😉 ja to hovorim stale a vsetkym, ze proste take orientacne udaje staciiiiii

@mirka285 ja som za 14tky 😉 a ked ruzove, tak urcite si vyber sytejsiu ruzovu, aby si nevyzerala ako vlk z pockaj zajaca 😀

maxara
7. mar 2011

@mirka285 kukni na tej katkinej stranke 52 😉 tie by sa tebe ako svadobne podla mna hodili

katty17
7. mar 2011

@maxara - peti myslis tie ruzovkaste kratke saticky?

maxara
7. mar 2011

@katty17 ano tie 😀 mne sa pacia.. ja kebyze som krasna s krasnou postavou, tak ich urcite mam na nejakej party 😉

noemarta
7. mar 2011

@maxara tak tie si urcite na seba mirka neda 😉 😉 😉
ako su pekne, ale.....myslim si, ze ona chce nieco nenapadne, tie saty mi pripominaju Jesicu Parker 😉

katty17
7. mar 2011

@maxara , @noemarta - tak treba uznas ze na nejaku party su vhodne ale nie na svadbu. si predstavte nasu mirku v tych satickach ako si vymiena prstienok na obrade 😉

noemarta
7. mar 2011

@katty17 aj tebe sa pacia tie 21tky, pekne su zeee??? my ideme tiez v lete na svadbu, ze by som si aj ja nejake nove kupila?? 😕

noemarta
7. mar 2011

@katty17 😀 😀
Ako ale zase preco, s takym decentnym klobukom, vysokymi steklami...

maxara
7. mar 2011

a este sa mi pacia 103

maxara
7. mar 2011

@noemarta vsak? ja si viem presne tak predstavit.. tie saty, stekle a klobuuuuk 😵 😵

katty17
7. mar 2011

@noemarta - maci ano aj tie 21 su peknucke. maju v sebe aj eleganciu ale zaroven aj sexi nadych 🙂 ale ja by som si navliekla na nejaku prilezitost aj tie 18 🙂

katty17
7. mar 2011

@maxara - peti tak tie 103 mam doma v cervenom 🙂 ale mam ich tak robene ze bud chcem mat ramienka alebo nie. ale krajsie su bezramienkove. presne ako na obrazku. 🙂 len uz ich nenavleciem

noemarta
7. mar 2011

@katty17 ty mas tolko spolocenskych siat, si ich aj vyuzivala???
Ja mam jednu robu a jedny take kratsie s bolerkom.

maxara
7. mar 2011

@katty17 no prosiiim 😉

maxara
7. mar 2011

idem spat baby, paaaa

noemarta
7. mar 2011

@maxara to uuuuz, ja idem makat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre