Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
8. mar 2011

@mirka285
ja nie som odbornik na saty, v zivote som na sebe mala saty asi trikrat (na promocie, raz na plese a svadobne 😅 ), ale verim, ze ty si vyberies dobre a budes prekrasna nevesta .. ty na mna posobis tak indicky orientalne a podla mna mas dobry vkus 🙂

mirka285
8. mar 2011

@kafoditka obrucky nemam vyhliadnute,to som nakazala Gabovi zabezpecit 😝

kafoditka
8. mar 2011

@maxara wau Peti tie su svetove 😵

mirka285
8. mar 2011

@maxara eeee su jak z Mileticky,posobia lacne 😀

maxara
8. mar 2011

@kafoditka tie kratke svadobne?

maxara
8. mar 2011

@mirka285 no ja len ze su podobne tym bielym krasnym

kafoditka
8. mar 2011

@mirka285 jaaj a povedala si mu aj svoju predstavu alebo to nechas vysostne na Gabka? 😉

katka55
8. mar 2011

dobre ranko 🙂 vcera ste mali pekny satovo satovy den 😉 my sme vstali o osmej, vcera som malemu objavila dalsie 2 zuby, ale zda sa mi, ze su to ocne, lebo su velmi na boku, tak neviem, ci ideme mat maleho drakulu alebo co 😀 a este zacal aj normalne stvornozkovat vpred, tak to s nim zacina byt zabava 😅 no a teraz kukam panelak a idem sa naranajkovat. dobru chut si prajem 😀

kafoditka
8. mar 2011

@maxara nie tieto ruzove sa mi pacia strihovo, len keby bol iny material

bambola
8. mar 2011

ja ze co ma tu tolko spominate 😀

@kukucka26 moja slaba ruzova ciarka si teraz gaga v spalni na posteli 😉
@maxara @monline nooooo musim zistit co a ako zajtra s autom, ale mm ma sluzbu tak by to mohlo vyjst. bude z toho celodenny vylet ale tak aspon sa nenudime 😀 ale budem to vediet az vecer kedze pan tvorstva si nechal doma oba telefony 😠 a noe? @noemarta

mirka285
8. mar 2011

@kafoditka nemam predstavu,a Gabo ma dobry vkus,inak by si nevybral mna 😀

kafoditka
8. mar 2011

@mirka285 ako inak 😀

maxara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka285
8. mar 2011

inak baby dnes mame sviatok 😉 Gabo ma berie na obed do mesta...

maxara
8. mar 2011

@bambola 😀

mirka285
8. mar 2011

@maxara ani tie sa mi nepacia,na zadku to co maju,jak slepica,a ostra cervena sa tiez nehodi na taku prilezitost...

bambola
8. mar 2011

@luludi a co vam robi? utoci na maleho?

mirka285
8. mar 2011

baby moja mamina isla vcer na vyzehlenie pleti tak som zvedava aka mladica z nej bude 🙂

maxara
8. mar 2011

@mirka285 a teda chces len vyhradne ruzovu alebo fialovu? ci mozem pozerat aj zelenu, modru..ciernu 🙂

mirka285
8. mar 2011

@maxara no nemam presne farbu vyhradenu,ale urcite nie ciernu,zostaruje ma.a vyraznu farbu tiez nechcem,a kralovsku modru nemam rada 😀

maxara
8. mar 2011

@mirka285 kralovsku modru ani ja 😉

maxara
8. mar 2011

@mirka285 a pre teba http://lilli.sk/media/a501/image/file/2/0000/en... ale su biele 😒 ale nevyzeraju extrasvadobne

mirka285
8. mar 2011

tie co ma na seba ta baculka su lepsie ako tie druhe...tie druhe su strihovo ako tie ruzove,a mne sa take nepacia..

meruska
8. mar 2011

ja som si skoro nikdy nevedela najst saty uplne podla mojich predstav tak som si skoro vzdy dala sit..napr. tieto

maxara
8. mar 2011

http://www.salondiamond.sk/p4403-products-22-8.... tieto su krasne, ale podprska 😠

mirka285
8. mar 2011

@maxara jaaj sa smejem,ty by si ma teda navliekla do modelov...zostanem radsej pri tych mojich,co mam vybrate,tie sa mi pacia najviac 😉

maxara
8. mar 2011

http://www.salondiamond.sk/p-4372-products-54-8... inak v tomto diamonde sa mi pacia kazde druhe 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre