• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte holky,
akoooooooooo ja som sa zobudila s total opuchnutym okom, total sa my vyrasil jacmen :pensive: :pensive:
@monline, takze ja nedojdem, ved som jak keby mi niekto natankoval do oka....
Vidim ze este stale osatujete mirku na svadbu, hi hi :wink: :wink:
Idem nieco robit, tak prajem pekny den.
8. mar 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Radana sa vydala? ak mas jej foto, ukaz :wink:
8. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 pre malu maju krasne saty v Garlene alebo som videla pekne saty v zare. Lebo aj ja ocumujem pre Nelu, kedze ideme aj my v auguste na svadbu :wink:
8. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara hm.......... akoooo takto by som sa na svadbu urcite neobliekla :confused: :confused: :confused:
8. mar 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,chcem sa spytat,odkedy mozu deti citrusy? zaujima ma hlavne cerstva odstavena pomarancova stava....
8. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Gabo nema rad,ked je mala v modrom...a inak Radana to ponala po svojom,ma guraz :wink:
@noemarta Maci ty pekne obkukavaj saty pre deti a potom mi das tip
@noemarta ani ja, ale od Radany som cakala presne nieco take.. a bohovsky sa hodi k svojmu muzovi a urcite keby bola v bielych satach, bola by jak trapka..a nieco by musela skratka vymysliet :wink:
@maxara boze moj, somo ake ma dlhe vlasy. ale tak vidim, ze sa k sebe hodia :grinning: presne toto som myslela tym ked som povedala, ze je taky iny :wink:
8. mar 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak vidim, ze su obaja take typy "nezavistlakov"alebo ako by som ich nazvala... ja proste tento styl nemusiiiiim....
@mirka285 o.k. budem zhaaanat... :wink:
Idem nieco robit, pa zatim.
8. mar 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 gabo je metros od neho by som ani neocakavala, ze navlecie malu do modreho :grinning:
8. mar 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti kedze Radanu maaalinko poznam, tak musim povedat, ze tento styl k nej ide, obaja su s jm na rovnakej vlne.. ale nepochopila som to boa s kozusinky a plysovou liskou ci co to je a ani kytica sa mi nepacila, ale celkovo to bola fakt velmi originalna svadba
8. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.
my sme mali paradny spanok. spinkala celnu noc od siedmej vecera az do rana. a teraz zasa spinka :slight_smile: o chvilu ideme trosku polabzovat do palace.
@mirka285 -miri ten link co si teraz hodila naposledy je tiez uzasny ohladne siat. kolekcie elegance, chic a fiesta su vazne paradne. vybrala by som. aj tebe :grinning: a aj ramienkove s podprdou :grinning:
8. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola vies, ze Gabo neznasa modru na malej, takze skor bude ta ruzova alebo biela :wink:
8. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - maci, a je cosi proti jacmenu? potiera sa to niecim alebo to len tak zmizne? ja idem vo stvrtok so sandrou ku koznej s tym jej ockom a este aj s tym fliacikom pod bruskom . som zvedava co to bude. a ci vobec budu vediet co to je.
@mirka, viem si ta predstavit aj v bielych,lahkych, padavych satach.... jedny take krasne su v tom linku co si sem dala ako posledne :slight_smile:
@noemarta - ozaj, chcem ist k majke na vlasy. som si s nou pysala a urobila by ma. tesim saaaa :slight_smile: a dam si u nej aj rychlokurz spravneho licenia :grinning:
8. mar 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri, ani ja by so m nedala malej na svadbu modru :wink:
8. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pockaj, teraz pozeram, to ta jedna ruza bola jej svadobna kytica?
8. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aha uz mi to doslo :confused:
8. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti, radana to vazne ponala uplne svojsky :slight_smile: proste ina mlada nevesticka. boli ste na svadbe?
@mirka285 - mne sa velmi pacia v tomto linku http://www.labelluria.sk/index.php?option=com_flippingbook&view=book&id=4 saty v kolekcii fiesta a hned tie prve biele :slight_smile: krasna jemna elegancia. :slight_smile: a k nim krasny kvietok do ruky :slight_smile:
8. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
8. mar 2011 o 10:54 • mima89
@kafoditka ona mala saty od Lenky Srsnovej, nejaka kolekcia vina alebo take nieco.. a jej kytica bola prave ta liska, to je tiez z kolekcie lenky srsnovej.. a kvety co mala v rukach to len dostala
8. mar 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre baby,tak uzatvaram debatu saty,potom vam hodim foto,ktore som si vybrala :wink: a pocujte,mne to uz trochu leze na nervy s tym hlasovanim,otvorim FB tam sa na mna vyrutia same linky,tu detto,ja nehlasujem za nikoho :unamused:
8. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 nie neboli, lebo ju mala v pondelok a michal nemohol z roboty a ninka vtedy bola nervava zo zubov :confounded: ale velmi sme chceli
8. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti, kytica bola ta biela chlpata vec s ruzovymi nohami? ci som to nepochopila? :grinning:
8. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ani ja uz nehlasujem za nikoho, ved vsetky deti su v nejakej sutazi.. obcas ano, ale vacsinou sa mi nechce ani kliknut a nieto sa este registrovat, aby som sa potom nezbavila spamu.. :unamused:
8. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak aj ty si hnusoba ako ja :grinning:
8. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ano, dobre si to pochopila :wink:

Proste su svojski a mne sa to paci
8. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok