• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 jaj tak ked ti doteraz zaspala tak to je ine. mne nezaspala nikdy ani v auparku ani v eurovei ani v avione ale tusim v ikei nam zaspala :grinning:
a myslis, ze linduska bude taka velka, ze jej v septembri bude treba saty 12-18? :confused: ja si myslim, ze tie mensie by jej boli akurat.
@katty17
baby na plavani bolo super. vsak clapkanie sa a spievanie si v teplej vode :grinning: nasa mala tam bola jedine dievcatko, ostatni styria chalani vratane @katka55 katkinho patka :wink:
malej sa velmi pacilo aj ked poslednych 5 minut uz bola unavena a mrncala ale potom som jej v saune dala prso tak sa riadne natankovala, vysmadla :slight_smile: v saune sme sa zohriali, som sa tesila ako mi doma zalomi a trt :angry: v aute pospala 15 minut, doma som ju uspavala hodinu a pol, akurat som uspala seba co sa malej nepacilo tak ma kusla do bradavky, 4x!!! :angry: :angry:
no ale teraz uz pekne spi :slight_smile:
8. mar 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Miri, ale ved to su dobre spravy, pohladajte dom v Devinskej a to by si mala ake superne..

@katty17 a vies aka bola vymakana? odteraz chodievam na pizzu len tam :dizzy_face:

@vierkaha u nas sa jasievame s Ninkou viac my dve, ale to tak kulturne a mm este decentnejsie a o stoo rokov kratsie :unamused:
8. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti, a kde bola ta pizza? strasne chute si mi na nu narobila. sakris.
8. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 tu v pezinku :wink:
8. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@katty17 baby ja mam strasne rada pizzu u majora zemana :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je pri obchodnej a vzdy som si k nej dala capovanu plzen :stuck_out_tongue_closed_eyes: joooooooooooj
8. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 nechávaš dieťa 5 hodín hladné a možno aj smädné, unavené, vyčerpané? nerozumiem tomu...to mu dáš len 3x za deň jesť? potom sa nediv, že ti v noci toľkokrát pýta jesť, veď potrebuje načerpať energiu...a spánok raz za deň je strašne málo, môj spí doobeda 1 až 1,5 hodiny a poobede 1,5 až 2 hodiny...po 2,5 až 3 hodinách bdenia by mal spať.... ak má nejaký problém, že sa mu nedarí dobre spať, tak potom je tak hotový, že nedokáže dobre zaspať a aj v noci horšie spí...deti do roka by mali spať 15 hodín za deň...a k tomu jedlu- deti si nerobia špajzu, nedokážu zjesť toľko, aby im vystačilo na pomaly pol dňa, a ak už reve od hladu, je to prepísknuté...
ja 3 až 4x kojím od večera do rána, cez deň 2x a dávam 3x príkrmy a ešte aj občas nejaké jedlo do ruky, ako chlebík, či kukuričnú chrumku, alebo len ždibku jedla z môjho..a nemám pocit, že by sa prejedal, veď vždy zje len toľko, koľko mu chutí...fľašu moc nechce, ale čaj či vodu mu dávam lyžičkou
8. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola to pivecko mi veru chybalo :wink: ale to by som bola uz uplne KO, ved aj ta pizza ma zlozila. Vsetka krv z tela sa mi premiestnila do zaludka a doteraz tam maka :grinning:
8. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 držím palce aby sa vám niečo zapáčilo :slight_smile: a ja som ti už chcela ukázať nádherný bungalow tu u nás neďaleko..ukážem ho maxi a bambi, či sa im bude páčiť :slight_smile:

@bambola aké bolo plávanie? nejak som popreskakovala príspevky, tak som si nevšimla..páčilo sa jej? :slight_smile:
@noemarta to ťa takáto pliaga chytila? nepríjemné...jačmeň som ešte nemala, ale viem, že to vyzerá strašne a je to nepríjemné a tuším aj oko bolí, či nie?

@maxara a tebe čo napíšem? mňam pizza :slight_smile:) musím si prečítať o čom si dnes písala
8. mar 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som si dnes spravila MDŽ sama keďže je mm v práci , akože v poho sa do mňa pustite, že som nezodpovedná :grinning: , ale ja som si urobila ferneta s colou a k tomu pakel chipsov ( diéta je tým pádom pasé ), vyložila som si nohy a pozerám Dr. Ludskeho
8. mar 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara, babule, ja si tu popijam cervene vinko ale musim vam povedat ze uz zacinam byt pripitucka. uz ani vydrz nemam :grinning: . totolna sralgotka sa so mna stala :grinning: nakoniec sa tu dnes vecer este aj sama ozeriem z cerveneho vina a pri sledovani Pelisiek :slight_smile:
8. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline kuk zaciatok strany :wink:
8. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha - ved paradicka aj tak, no nie? dolezite je ze ti je skvelo :grinning:
8. mar 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha ty nezodpovedna!!! ani si nehovor matka!!!
tak nejak si si to predstavovala ? :grinning: :grinning: ja by som si dala fernet, ale cisty alebo s tonikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline nieco pekne mi napis :slight_smile:

@katty17 Kati, mna z teba picne, ty kam chodis na tie zdrobneliny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved ty ich dokazes napchat do jedneho prispevku tak vela, ze ja odpadavam :grinning:
8. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola našla som si a prečítala :slight_smile:
8. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha uz len robertka.. :grinning: :grinning: :grinning:
@bambola áno tak nejak :grinning: Inak ja som fernet celý život neznášala a keď som zostala tehu tak by som bola vraždila keby som si mohla dať, tak si teraz fičím len na obyčajnom fernete, ale musí byť s colou :sweat_smile:
8. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara čo povieš na plánik cesty? :slight_smile:)
8. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @katty17 fakt :grinning: to si "zdedila" s materstvom? :wink:
8. mar 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti, to uz mi slape vinecko cerveneeeeee :grinning:
8. mar 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline akurat studujem ako pojdem zajtra a vies ze mi gugel nenasiel polnu ulicu v novej dedinke? :grinning: :grinning:
8. mar 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha ja som výšku robila s fernetom citrus :slight_smile: občas sme počas pauzy na prednáške vybehli na ranné kafe, k tomu fernetík a zrazu sme zbadali, že je obed..tak sme si objednali aj jedlo a dalšie kafe a fernety a o tretej domov :slight_smile: a doma som sa nechala mužom ofukovať, že aká som ja unavená a ohučaná zo školy :slight_smile:)
8. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha :wink: otvor tajny suflicek :grinning: s tajomstvami

@monline perfektny, vyzera to slubne, ale urcite zabludim :grinning: aspon raz..

@katty17 Aaaale houby, ved si kukni vsetky tvoje prispevky :grinning: podla mna mas rekord v zdrobneninovani :grinning:
8. mar 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha , @bambola inac citrus fernet bol moj kedysi naj naj naj :slight_smile: uz som ho dlho nemala. baby, myslite ze sa raz stretneme bez nasich babuliatok a dame si do nosa??? :grinning:
8. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a co si mam obliect? chcela som ist za peknu, ale mm ma zrusil, ze mi je vidno moje velke brucho :confounded:
8. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - do kelu, to vazne??? vobec som si to neuvedomila. uz si dam pozor :wink:
8. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 ahoj, ja mam 3a pol ročnú dcéru, určite to je s 2 ročnou dcérou náročne, vysvetliť jej nech je tichšie, mne napr. malý spí v kočíku, doobeda vonku, dobre ho zababušim, tiež ma taký režim, že ráno, keď vstane dávam hned mlieko, okolo desiatej ovocie a hned ide spať a aj zaspí, ked sa zobudí mu dávam obed, o 2-3 hodinky mlieko a potom kaša, alebo jogurt a predtým než ide spať mu dávam mlieko, ked sa niekedy pozabudnem mu dať jesť a už plače od hladu, tak ho pritom zabávam, aby to zjedol, ale nestáva sa to často, tiež mam nervy, ked malý spí v postielke a sona je v izbe a kričí, sa hned strhne, ale on ked spí, tak spí tvrdo, no niekedy sa budí...
a inak niekedy spí tiež len jeden krát za den, to je po tej 10tej, ale to by dakedy aj 4 hodiny spí a potom ide skôr večer, ked spí dve, tak spí 2 x cez den......
8. mar 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti a co si si chcela obliect?
8. mar 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok