Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
8. mar 2011

@katty17 no na krete som zazila aj -2 a nasnezilo aj v mestach a vsade ..pred 5 rokmi ..vraj sa to stava raz za 20 rokov..ale na krete byva tak maximalne zopar dni v zime okolo 6-7 stupnov cez den a 3-4 v noci ..inac normalka je okolo 13-16 cez den a okolo 8-10 v noci ..ale v grecku na pevnine su oblasti kde klesa teplota normalne aj na -15-16 ..teraz je napr.vo Florine na severe -12 ...

tinaki1275
8. mar 2011

@bambola nechaj ho na gauci ..ja som to vcera vzdala...akrasne sme sa s Leiou vyspinkali same v spalni .. 😀

katka55
8. mar 2011

@bambola fakt, ani mi to na plavani nedoslo, ze matka tam bola jedine dievcatko. sa tam o nu pobiju 😀 ja som z toho bola tiez taka unavena a patrik nie a nie spat. ale teraz uz od 7 spi 😉

no krasne zazitky mate zo skoly 😉 ten autobus @monline nema chybu 😀 😀 my sme takym chodievali na zemiakove brigady 😀 ja som studovala uplne na suchara. bola som na dennom, poctivo som chodila na vsetky prednasky a cvika a intrakovi sa s nami nejako nebavili 😒 no katastrofa 😀

jaj, a potvrdzujem, ze @bambola ma velmi dobry orientacny zmysel a treba ju pocuvat. inak musi chuda absolvovat vyhliadkovu jazdu po polovici BA 😅 ale ja uz nabuduce trafim 😉 😉

mirka285
8. mar 2011

no co je vy alkacky??pripajam sa do klubu,aj my sme stiahli flasu vina,Gabo si tu robi zo mna cely den srandicky,tak aspon naladicka je dobra,uz sme sa aj zhodli,ze na obed chcu zajtra cestoviny,tak nemusim rozmyslat co navarit...@bambola Mati nemohla som jej zobrat predsa saty od 9-12 mesiacov,ked bude mat vtedy 15 mesiacov,ved by jej boli male,Linda aj ked nevazi vela,je dost vysoka,teraz ma cez 70 cm...

vierkaha
8. mar 2011

@katka55 aj taký študenti musia byť z čoho by sme sa predsa učili? 😀

Idem už aj ja spať ten fernet ma nejako zmohol, dobrú noc 😉

mirka285
8. mar 2011

@katty17 su tam tie saty,su to tie biele s bolerkom,za 42 libier aletiez je velkost najvacsia 9-12,a to je male...ale asi vacsie ani nemali ked ani na nete nie su,skoda,lebo v skutocnosti boli velmi pekne...

katty17
8. mar 2011

@mirka285 - miri, mne to vinko neskutocne slaplo do hlavy. risi tu pri mne zaspal na gauci a ja som stiahla celu sedmicku 🙂 . neviem preco ale vinko mi vzdy velmi slapne. 🙂
@tinaky275 .- mati, kreta bola bojim dlhodobym snom. nikdy som tam nebola. co sa tyka grecka tak som bola len na rhodose 🙂

katty17
8. mar 2011

@mirka285 - myslela som si ze ked nemali vacsie ze ich nemali v ponuke . inac v tom obchode som snad este ani nebola 🙂 ja som dnes na chvilu vbehla do kik a kupila som malej kratasky na leto 🙂

mirka285
8. mar 2011

@maxara jaaj Peti,dom tu u nas v Devinskej by bol najsupernejsi,ale tu stoja domy tolko ze dovidenia,a pozemky ze meter stvorcovy 200 euri,ale tento dom sa ide drazit,a je celkom pekny,na upravenom pozemnku s bazenom,ale tak mnerobim si nadeje ☹
@monline Mon a kolko tam u vas stoji ten vacsi dom a na akom pozemku je?

mirka285
8. mar 2011

@katty17 ja som tam dnes bola prvykrat a take chutne veci tam maju,pre dievcata zvlast peknucke,inak taka kopia Nextu to je,cenovo asi ako HaM,myslim,ze su lacnejsi ako Next,musis kuknut,ked pojdes nabuduce okolo...Linda ma teraz vsetkeho dost,sme jej postupne ponakupovali,takze zatial nepotrebuje,ale vedela by som tam povyberat kadeco 🙂

katty17
8. mar 2011

@mirka285 -miri sandricka ma tiez vecicky na jar . nechem kupovat zbytocnosti . aj tak najradsej jej davam teplakove supravy 🙂 tak som pomalicky zacinala kupovat veci na leto.
ozaj miri, poviem ti akoze posepky, ze risi a filip sa stretli. skoro som odpadla ked som sa to dozvedela 🙂

mirka285
8. mar 2011

@katty17 fiha,zeby sa obnovovali stare priatelstva?no chlapci este na stare kolena dojdu nato,ze predsa im len nebolo az tak zle spolu 😀

mirka285
8. mar 2011

tak uz som prelasovala aj mimibazar a nemaju tam tie gate co chcem...ja chcem take rifle co su dole na hrubu gumu a na stehnach volnejsie a v pase na snurku,baby neviete o niecom?

mirka285
8. mar 2011

no tak idem aj ja spat,dobru noc

katty17
8. mar 2011

@mirka285 - miri neuveris mi ale na mileticke som videla take rifle a vyzerali vazne dost dobre 🙂 ja viem ze je to mileticka ale mna neskutocne oslovili 🙂 ja som si ich kupila vcera ale zvolila som verziu aku opisujes ale dole na snurku. ale maju ich aj s tou sirokou gumou 🙂

bambola
9. mar 2011

Dobre rano dievcata 🙂

@mirka285 miri som si neuvedomila, ze vtedy bude mat uz 15 mesiacov 😕
ja malej veci pre istotu dopredu nekupujem kedze mi nesedi do tabulkovych hodnot 😉 minule som chcela kupit prechodnu bundicku ale rada by som bola aby jej v prechodnom obdobi bola akurat tak ten mesiac-dva vdrzim 😉

co sa tyka tych rifli co chces tak neviem ci si predstavujem dobre ale take som si vybrala aj ja na mmb a teraz ich ako na potvoru neviem najst 😠

luludi
9. mar 2011

bre ranko 🙂

gabika41
9. mar 2011

dobre rano sa praje.... 🙂

maxara
9. mar 2011

@vierkaha minule som to tu vytiahla, ze my mame tajny suflicek a zistilo sa, ze skoro vsetci ho maju 😀

@katty17 @monline este stale neviem co si obleciem, ale pravda je, ze prave sukna by ma netlacila.. uvidim..

maxara
9. mar 2011

@mirka285 mm oco bol raz drazit jeden dom v senkviciach, ktoreho vyvolavacia cena bola nizsia ako samotny pozemok, kebyze das na vlastne naklady zburat ten dom a normalne sa tam chcel jeden pan dohodnut, ze da mm ocovi a tomu este jednemu 200000 Sk ked cenu nevytiahnu vyssie ako na milion korun a nechaju ho dom kupit. Tak si placli, lebo my sme ten dom nechceli, takze mm oco ho chcel kupit len tak za lacne prachy a potom strelit. ALE ! vtom sa tam dodrbal nejaky sedlak so synom, ten o dohode ani pocut a nakoniec ten dom kupil za milion a pol ten sedlak, takze ani mm oco nedostal prachy 😒 Ale tym som chcela povedat, ze mozno sa stretnete s niecim podobnym, alebo by ste mohli vy take nieco navrhnut, keby bolo malo zaujemcov. ale asi to poznate

maxara
9. mar 2011

aha aku krasnu pozicku nam Ninka vcera hodila 😵

maxara
9. mar 2011

a dnes po dopiti mliecka sa hned prevalila a isla na kolienka a potom si odgrgla aj s mliekom, cize mi oblila tie cierne plachty 😠 ako keby nemohla sekundu vydrzat

bambola
9. mar 2011

@maxara ty zase pojdes za peknu? a ja zase len v rifliach 😕

maxara
9. mar 2011

HLADAJ DIETA 😀 takto som ju vcera nasla

maxara
9. mar 2011

@bambola ja neviem este.. uvidim, jednu vec si vyskusam, ze ako to vyzera a ked zle, tak pojdem za skaredu 😀

maxara
9. mar 2011

a takto predvcerom 🙂 dnes som ju nasla na pol ceste do kuchyne 😀 sa etsim, ze sa rozhybava, skoncili mi ranajky pri konovi 😝 😔

kafoditka
9. mar 2011

Dobre ranko 🙂
@maxara zlatunka je Ninusa, ti hovorim, ked sa rozhybe, budes musiet mat oci aj na zadku 😉 a nezabudnite si fotak k Mon, aby ste porobili nejake fotecky 🙂 @bambola
@mirka285 dufam, ze sa na vas stastie usmeje a konecne vam nieco padne do oka..

bambola
9. mar 2011

@maxara no chvilku mi trvalo kym som ju nasla v tej obyvacke 😀

bambola
9. mar 2011

@maxara akoze moment... za skaredu uz idem ja, najdi si svoj vlastny styl 😀

maxara
9. mar 2011

@bambola 😀 tak ja otrasnu 😀 ale za smradlavu dufam nepojdem, ked mi nina teraz zaspi.. to by som hodila sprchu.. uz ma vyhodila z gauca, ale netvari sa moc spavo 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre