Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
9. mar 2011

@merikac ..odhadla si spravne.. 🙂 ale funguje asi nejaka telepatia,lebo svokra si Ta vsimla a hovori mi,ze to nemoze byt nikdo z ulice...tak si ma napadla hned Ty.... 🙂 ja dufam,ze az bude jar,tak si Lucka posunie cas spanku a budeme vonku dlhsie,lebo teraz mi uz o 18 vypije flasku a spi do rana............ 🙂

merikac
9. mar 2011

@gabika41 tvoja svokra je ta pani co niesla vajicka, nejakej susede?! 🙂

meruska
9. mar 2011

@alllexa @denisse dakujem baby...mna to len zaskocilo lebo uz papal celkom pekne takych 150 , kupnu niekedy zjedol i celu flasu a teraz uz par dni toto...hadam sa nam vrati apetit 😉

gabika41
9. mar 2011

@merikac....asi ano,lebo ich mala pripravene v kuchyni..... 🙂

monline
9. mar 2011

ahoj baby, len na skok som tu, mali sme dnes malé komorné kávičkovanie s bambi a maxi, bolo nám veľmi fajn, deti boli skvelé ako vždy, aj ked podľa fotiek to vyzerá, že plakali viac, ale nie je to tak, to len my sme ich naschvál chceli mať aj plačúce na foto 🙂 musím k Danielkovi, lebo zle zaspal, bez kojenie, preberá sa, tak nech sa nepreberie celkom..neskôr večer nakuknem 🙂

bambola
9. mar 2011

Dobry vecer,

kde ste vsetci 🙂 vsak ani turkovina nejde 😀 ale tak zase je streda 😀 podla mna o v stredu nedavaju prave kvoli tymto stredajsim zalezitostiam, by klesla porodnost 😀

kafe u @monline bolo super 🙂 nakoniec sme tam zoxidovali cely den 😅 ale fakt prijemne posedenie a z takej prijemnej spolocnosti sa nikomu nechce 😉
idem prilepit nejake fotos 🙂

mirka285
9. mar 2011

@merikac som na teba myslela,ze si sa tu uz dlho neukazala...no termin,ze dokedy nemame,Gabo nekupi nic nasilu,on tvrdi,ze dom je na cely zivot a treba si to dobre zvazit takze netlacim na neho /prd netlacim,jasne,ze tlacim,stale sa ho pytam ci chce Lindu napaskovat Tomasovi do izby a nech sa rozhybe uz) 😀
@monline tak ste mali fajn den,pocuj som ti chcela povedat,ze uz mam tie kramy normalne,tak som zvedava ako dlho budu trvat... baby a cvicila som,lebo zas som bola nejaka zrava dnes..

maxara
9. mar 2011

Ahojte babulky,
tak sme doma, ulozene, napapane.. trosku som sklamana zo stylu @terina25 clovek sa snazi sa vcitit do jej problemu a poradit najlepsie ako vie. Podla toho, ako bol problem predostrety to vyzeralo uplne desne, co som usudila aj podla reakcii ostatnych bab, cize nie len ja sama som to pochopila tak, ze maly skratka potrebuje rezim a maminka ho asi nezvlada. A nemas zac, ale podla mna sa dvojrocnemu dietatu da vysvetlit, nech nebucha hrackami, nech nevyska a podobne.. Teda aspon moji synovci su pomerne chapavi.. mozno keby si sa v case spanku syna venovala s dcerkou nejakej aktivite, pri ktorej sa nekrici, napr kreslenie alebo by si jej citala knizku... proste da sa. A samozrejme, nechapem, co si cakala za 1 den, ked maleho rezim neriesis mesiace.. ale akozeeee, proste normalne som sklamana z tvojej reakcie, cize ostava ti zrejme fakt uz len postavenie na hlavu a odrazanie usami ☹

Dnesny den bol paradny 😵 Tusim nejak malo pred 12tou som dorazila k Mon. Bambi dorazila az po mne, ale prakticky hned, lebo nam este blikala na ceste. Mon ma velmi pekny domcek, utulny, nic mu nechyba, paci sa mi vnutorne riesenie a vesele farby. 😉 Mon nam nakoniec vyprazila to spominane file, vyborne opekane zemiaky a DOMACU tatarsku omacku. Mnaaam. A aj to file bolo perfektne. 😀
Vyborne sme si pokecali, ono v trojici sa hned lahsie ohovara a navyse je sirsi vyber kandidatov 😝 😀 😀 😀 ale tentokrat musim povedat, ze Merikac sme ani raz nespomenuli.
Decka sa pekne hrali, vsetko spapali pekne, aj poplackali, aj pospinkali nakoniec.. My sme si dali dvakrat latte z dolce gusta, urobila nam ho nastastie Mon, lebo my s Bambi sme v tomto lamy 😀 .
No a fotky sme nejake urobili, ale ja natiahnem az zajtra, lebo som hore na NTB, kedze som bola vyhostena z dola, lebo "mame novu graficku kartu, tak ju chceme vyskusat" mi bolo oznamene uz medzi dverami.
Cestou domov ma preskocila smrtka, az mi zle ostalo. Medzi Blatnym a Senkvicami mi pred autom preletela sova 😒 . Strasne som sa zlakla, lebo este aj oproti islo auto, takze som nemohla ani uhnut, ale nastastie to stihla sova. Som sa zlakla, lebo mm mi vravel, ze ked zrazim sovu v 80tke, tak mi bez problemov prerazi predne aj zadne okno. A ako bonus, priblizne v polke Senkvic sa za mnou vynoril pan Kkt Kktovic osobne. Nejaky trtko na bavoraku s takymi meniacimi sa svetlami. Zastrcil sa mi do kufra a zacal mi blikat dialkovymi a obcas mi ich podrzal. Na tomto aute som v rychlosti ani tie posrate zadne hmlovky nenasla.. som bola totalne oslepena, hlavne teda uz ked som vychadzala do tmy zo senkvic, cize som isla asi 70, takze to ho este viac nutilo mi blikat. Oproti isli sice auta, ale aspon 4 krat ma mohol predbehnut. Proste ocividne mu islo o to ma nasrat a robit mi zle, bavil sa chlapec. Normalne som sa uz zacinala bat. V PK na kruhaci som sa drzo vtrela medzi dve auta, takze som mu akoze usla, este k tomu bez smerovky. Ibaze to jedno zadne auto ma seklo, lebo akoze som sa drzo pred neho vtrela, tak som zase mala toho jeblinktona za sebou. Zase zacal blikat, tak som pred vyjazdom na nadjazd sa tvarila, ze pokracujem rovno a potom tesne pred odbockou som bez smerovky odbocila. A on nestihol, takze pokracoval a videla som ze sa zavesil na dalsieho a vyblikaval. Chudak.
Doma boli uz nasi @monline @bambola ako som vravela, prisli asi 10 minut predomnou. No tak sme prebrali dovolenku, zmapovali trasu a potom odisli. A potom je teraz.



monline
9. mar 2011

@mirka285 ja som bola pre recept na gynde, pýtala som ten názov čo si mi písala a ona mi stále mlela, že ak chcem danu, tak mi píše toto..iný názov to má ale, ešte som to nebola vybrať v lekárni, chcem si zistiť čo mi to vlastne predpísala

mirka285
9. mar 2011

@monline a co ti teda predpisala,ten Multiload co mne?lebo to je vlastne Dana,len Dana sa uz asi nevyraba,teraz je toto...
@maxara myslim,ze nie si jedina sklamana z reakcie,ale tak co uz...

bambola
9. mar 2011

@maxara takychto je.ov mam najradsej 😠 akoze kompenzuje si maly kkt ci co? inac ten trik s hmlovkami ma musis naucit lebo toto som presne potrebovala v piatok na zlatomoraveckej ceste lebo tiez sa tam na mna zavesil taky chudak a CELY cas (cca 30 minut) mi svietil dialkacmi do auta, najprv som si kryla stredny spatak, ze mozno mu dojde a potom som mu uz ukazovala aj fakera ale evidentne si potreboval na mna posvietit 😠

INAC moj postreh 😉 zeny mozno nevediet ZAparkovat ale chlapi nevedia parkovat, pretoze chlap vojde na parkovacie miesto tak ako pride, to znamena, ze ho vacsinou krizom necha cez cele parkovacie miesto....no proste ako chuj. len by som poznamenala , ze mne parkovanie ide celkom dobre a mm neparkuje ako chuj, on je v tomto dost poctivy, vzdy to priam az vymeriava a ja som z toho aj na nervy 😀
raz sa mi stalo v BB, ze som parkovala v meste a uz som sa vracala s malou v autosedacke ked vedla zastal chlapik stylom vyssie uvedenym a keby som chcela vlozit autosedacku z tej strany kde zaparkoval tak nemam sancu. ale spytal sa ci teda sa vopcham do auta. tak som mu povedala, ze ano ale teda, ze nech nehovori, ze zeny nevedia parkovat 😀

bambola
9. mar 2011
bambola
9. mar 2011

@mirka285 nasla som fajn nohavice, mne by nesli ale tebe ano 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10062628&tab=1

mirka285
9. mar 2011

@bambola a najradsej mam ked sa tak postavia v nejakom nakupnom centre,ze s vacsim autom sa nemam sancu tam zmestit....ale na druhej strane,vyhoda velkeho auta je,ze ostatni soferi ho viac respektuju,ale zase si na vas zgustnu policajti 😠

mirka285
9. mar 2011

@bambola sranda,tieto som nasla aj ja,dokonca su dost lacne,aj som sa rozhodla,ze ked nenajdem take rifle,tak si ich objednam a presne som ti dnes chcela napisat,ze ked nieco dobre objavis,daj mi vediet..akoze jaka telepatia

maxara
9. mar 2011

@mirka285 akoze ja neriesim, ale zase na nejaky cas si necham rady pre niekoho, kto nepride raz za rok po rady, ktore ocividne nepotrebuje..

@bambola problem je, ze hmlovky tak velmi neoslnia toho za tebou ako on teba dialkacmi, ale aspon trosku to bude mat curak tazsie.. Musim sa hlavne pozriet, kde sa na mojom tie hmlovky zapinaju, lebo na zltom som to uz riesila, tam je to na tej lavej palicke, co trci spod volantu, na tej kde su vlastne svetla.. ale na magdus som si nebola ista. No kazdopadne, ja mam na takychto curakov stastie. Ale kedze minule to bol Malacak, tak som to brala ako samozrejmost 😀

monline
9. mar 2011

@mirka285 nie..na predpise mám, že arianna

bambola
9. mar 2011

@mirka285 miri ale zase mam skusenost, ze v prave tych vacsich jazdia takyto exoti co i musia kompenzovat maleho 😠 alebo potom blondate pipiny s okuliarmi cez pol ksichtu 🙄
ako nemam rada ked si vo velkych autach myslia, ze mozu co chcu lebo maju velke auto 😒

tinaki1275
9. mar 2011

@meruska prave som sa dostala k tvojmu problemu ..mala som to iste s Leiou asi 3 tyzdne..uz som bola z toho na nervy ..spapal max.3-4 lyzicky a zavrela usta a krutila celou hlavou ze nie.,boli dni ked zjedla 30 g prikrmu na desiatu a 30 na obed...musis len vydrzat ..mne zacala jest tento vikend pomalicky uz sme na desiatu na 100ke a na obed na 100-120 g a to sme vyse mesiaca jedli nromalne aj 180 g ..mne v tom obdobi ale pila viac mlieka..boli dni ked aj liter...a schudla mi cca 150 g ..ale uz je zase na zad na povodnej vahe..a inac mne pomohlo aj to ze som jej zacala varene tlacit len vidlickou ,nechceto uz uplne rozmixovane..a to nema zuby ..tak ked uvarim zeleninu na pare tak ju normlane len vidlickou popucim a pridam k tomu napr trochu hotovej hippky ...ale nenut nema vyznam..z tiez ju dost zabavma pri jedle..aby to mala trochu ako zabavu ...predtym som nemusela.. 😒 no hadam sa to casom uplne spravi ..pevne nervy prajem..

mirka285
9. mar 2011

@bambola a svadobne saty ti prenacham,tie si kup ty 😀

monline
9. mar 2011

@bambola
@maxara zaspali vám kočky v aute?

bambola
9. mar 2011

@mirka285 😀 no lebo ma stve, ze som stratila tie rifle, hore guma dole guma tak ich hladam 🙂 a tieto nohavice mi padli do oka a velmi sa mi pacia ako maju ten vrch spraveny 🙂
najlepsie je, ze som cistila komp tak ani v historii som uz tu stranku nenasla 😠

mirka285
9. mar 2011

@bambola aj ja nosim okuliare cez pol ksichtu,ale bloncka nie som 😀 ale ja mam zase len taky stary kocar...
@monline to bude asi tiez nieco take..

bambola
9. mar 2011

@monline zaspala tak som ju davala neskor spat ale evidentne ju den zmohol a uz spi hodinku a nieco bez prebudenia, zaspala hned na prve kojenie, tak si klopem 😉
@mirka285 inac cakala by som , ze budu drahsie, ale na mna moc tortovite 😔

bambola
9. mar 2011

@mirka285 aaaaaaaale poznas ten typ, hlava vygumovana, huba nechutne naruzovana, peroxid a zuve zuvacku ako krava 😖

mirka285
9. mar 2011

@bambola Mati presne tie rifle som mala vyhliadnute,a neviem ich najst,podla mna tam uz nie su...

maxara
9. mar 2011

@monline mne si schrupla az tak od pol cesty, ale len tak zlahka.. neodkvacla, len mala akoby zavrete oci

@bambola a ty si kedy vymenis tu fotku? ha?

bambola
9. mar 2011

@mirka285 no mne sa tiez pacili ale tusim nebola moja velkost tak som si to nechala otvorene, ze pockam ci nebude. no a potom som cistila ten pocitac....... 😠

bambola
9. mar 2011

@maxara spoko? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre