Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
9. mar 2011

uf tak som docitala..este ze ste dnes damy kavickovali aspon ste nenapisali 10 stran .. 😀
ja sa radsej tieto dni ani nehlasim ..mam depky jak hrom ..segra je na tom mizerne..mama mi vyvolava s placom ze co budeme robit.. 😒 co akoze ja mozem robit..zbalit sa a ist do viedne ju presviedcat z e sa ma ist preliecit do nemocnice? za tych 20 roko v co si pamatam ani raz sme ju nepresvedcili ..bola 3 x v nemocnici a vzdy sme ju nejako oklamali a priviezli tam a nasilu nechali ..jej manzel toho ma uz plne zuby ,dokonca ona nanho zavolala predvcerom policiu ze je schovava pas,co je pravda pretoze ona che ist do new yorku a uz 3x sa pokusila kupit si letenku ..proste jej jebe uplne...so mnou vobec nehovori ,sklada mi telefon ..tak som sa poztazovala.. 😒 ako vzdy ..
inac baby dne ssme mali cez den 5stupno!! to bol sok ..lialo celu noc a v kopcoch zase snezilo ..normalna aljaska...
Leia bola ceky den podrazdena ale to chuda aj zo mna..citi ze nie som ok ..ze sa trapim ..uz som uvazovala ze pojdem k psychologicke poradit sa ako sa s tym vsetkym vysporiadat ..jednoducho neviem co robit a ako jej pomoct ..a uz nevladzem...

bambola
9. mar 2011

@maxara neeeeee, tie nie 😕

maxara
9. mar 2011

@bambola hotovy spokofooon som 😀

bambola
9. mar 2011

@maxara tie druhe co si dala link ja volam sracie gate 😀 podla mna vedia spotvorit aj peknu postavicku 😠

mirka285
9. mar 2011

@bambola ano to su oni 😉 ale ako na ne pozeram,no neviem neviem,zdaju sa mi uzke na stehnach...teda na moje stehna,na tvoje urcite nie....
@maxara na tie som tiez pozerala,isli by mi,jedny podobne mam,strasne dobre sa v nich citim,ale tie mam volne na stehnach a tieto oboje sa mi zdaju uzke,ci?

bambola
9. mar 2011

@mirka285 aj ked tieto co som nasla nie su tie co som mala najdene povodne, tie sa mi zdali krajsie . alebo ze by to boli oni 😕

maxara
9. mar 2011

@bambola akozeee co mi balis Mirku?! 😠 😀 ja tak volam vsetky haremovky.. iba tie co si dala prve, tak take podobne sa mi pacili, ale teda na mna nie su, cize nejaky dramaticky vztah k nim nemam a podla mna sa ani nehodia na vela ludi, len zopar zian s dokonalymi stihlymi nohami si ich moze dopriat 🙂

@tinaki1275 ☹ chuuda.. ani neviem, ako ti poradit 😒 ale tak tu psycologicku navstiv, ved na skodu to nie je a aspon tebe pomoze, ked uz nikomu inemu

maxara
9. mar 2011

@mirka285 Miri to teda neviem, ako mozu byt uzke na stehnach.. si ani neviem predstavit, ako sa v tom chodi 😀

bambola
9. mar 2011

@tinaki1275 😠 to je naprd ked sa takto trapis a nic s tym nezmozes 😒 ja neviem ci si to pisala a prehliadla som to alebo ci si to nechcela napisat, ale co je segre? ak to nechces napisat tak jasne, ze nepis

maxara
9. mar 2011

taketo sa mi pacia, ked uz to musi byt http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9822309&tab=0

mirka285
9. mar 2011

@maxara asi to treba vyskusat,tie co mam su super,no budem musiet nad tym porozmyslat...
@tinaki1275 ☹ ☹ ☹

tinaki1275
9. mar 2011

@bambola ma uz roky nieco ako bipolarnu depresiu az sa to prelina s miernou schizofreniou (nastartovalo sa to ked ked mala 20 a rozisla sa so svojou velkou laskou a dorazilo ju ked 7 rokov na to potratila ,pri pade zo schodov ,z ktorych ju zhodil jej prvy manzel☹) ..vacsinoui bola ok aj rok dva apotom proste prestala brat svoje lieky a za tyzden bola kriza ,ktora do mesiaca zase presla s pomocou vyssich davok liekov..teraz ma krizu posledne tri roky kazde 3 mesiace a trva aj 2 mesiace..je to uz nezvladnutelne..a ked ma krizu tak len sedi a fajci -aj 4 baliky cigariet ,inak nefajci vobec.. a neustale rozprava o tom ze chce ist do new yorku ..takze tak ..no idem dopozerat fotecky nech sa trosku potesim vasimi ratolestami 🙂
@maxara @mirka285 babule dik za podporu ..

mirka285
9. mar 2011

idem kukat telku do obyvacky,cafte zatim damy 🙂

bambola
9. mar 2011

@tinaki1275 😒 to ma mrzi 😔 asi si zazila svoje len pokial sa sama nebude chciet liecit tak sa nevylieci, je to taky bludny kruh. a maju deti?

bambola
9. mar 2011

musim vam ukazat jednu perfektnu fotku, ktoru som teraz stiahla z fotaku. to je v BB, sa mi schovavala medzi perinami za matrac, a je uplne uzasnaaaaa 😵 😵

tinaki1275
9. mar 2011

@bambola nemaju ..nastastie 😒 ..ona vlastne by aby uz ani nemohla mat ..tak nam to povedali po prvom potrate..aj ke d teraz je medicina inde ako pred 15 rokmi ..ona je teraz zase vo faze ked tvrdi ze je zdrava al ieky odmieta..to sa stale opakuje.. 😒 presne ako si konstatovala bludny kruh...uz mam nervy aj na jej psychiatra..bola som za nim ked sme boli vo viedni ..v podstate mi nechce dat zidne info kedze taka je lekarska etika.. 😒 som zvedava co povie ked skonci segra niekde v new yorku na ulici .. 😒

tinaki1275
9. mar 2011

@bambola je fakt uzasna.. 😀

maxara
9. mar 2011

@mirka285 http://www.otto.sk/d-15169866-saty-klitzeklein....
http://www.otto.sk/d-15169970-saty-klitzeklein....
aha ake som nasla.. nevidim to dobre, lebo na ntb mam pokazeny monitor, ale vyzeraju chutne, nie?

@bambola paradna je 😵

bambola
9. mar 2011

@maxara tie su chutne, tie prve su take slavnostnejsie 🙂

bambola
9. mar 2011

dievcata idem chrniet, nejaka som zmohnuta a rano o siestej budicek 😔 . dobru noc 🙂

maxara
9. mar 2011

@bambola ja este cakam na kakanie.. mam pocit, ze sa mi bude chciet 😔 dobru noc

ericica
10. mar 2011

dobre ranko 😉
my sme hore ako inac uz od pol siedmej ...mala sa mi kraasne dokadila tak sme sa kupali a zacal sa nam den....troska sa v posteli este zahrala ale uz zacina byt nervozna asi jej idem spravit ranajky.....zelam pekny den 🙂 🙂 🙂

ericica
10. mar 2011

@bambola bambii malinka je uuuuzasna uplne na zozratie 😀 😵

gabika41
10. mar 2011

dobre rano 🙂
@bambola.....mala je hotova modelka.... 🙂

janatt23
10. mar 2011

Ahojte baby.
Vsetky vas pekne zdravim po mojej dlhej odmlke. Uz ste asi aj zabudli na mna 🙂
Chcela som sa vas spytat,ci mate niektora skusenost s mliekom Aptamil. Vsetci hovoria, ze to je to iste ako Nutrilon, no aj na obale je napisany iny pomer zivin a vsetkeho. Skusila som to dat malej, ale hned z toho vracala. Je to raz take velke ako balenie nasho Nutrilonu a stoji to len o dve eura viac. Chcela by som to kupovat, bo sa to ozaj oplati. Len sa bojim, aby mala dcerka vsetko to co potrebuje ☹
Prajem vam krasny den 🙂

luludi
10. mar 2011

bre ranko, pocasie je take zatiahnute, na dazd a spanok a bubo strasi od siestej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre