Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
12. mar 2011

@tinaki1275 no to ano, ona aspon to mliecko pije v pohode.. akoze ona aj krasne papa, ale niekedy proste nema chut, alebo to co jej uvarim nechce.. ale ma smolu 😀
inak @kafoditka oco to urobil z tatrovky starej, co chalosi oddrapili korbu 😀 a oni v tom vozili plysaky, potom aj Haska a tak.. a mama tu bednicku umyla, dala tam deku, napchali sme Ninusu (inak je to pre nu ako na mieru) a prikryli sme ju starou poduskou 😀 a len co som ju odtial vybrala, uz aj sa tam napchala macka.. 😒 takze ja ju tam uz nedam. Ja akoze nic proti mackam, ale mne to niekedy pride strasne nechutne.. ani psi nechodia nejako velmi k Ninke a macku by som uz asi nerozchodila. Kamoska teraz caka babo a ma toho yorkshiraka a stale sa s nim cucka a spava v posteli.. bleee

maxara
12. mar 2011

a este som zabudla, ze konecne som dostala kramy 😝 takze vyzera, ze fungujem celkom dobre.. o dva tyzdne mam kontrolu 😔 snad bude vsetko ok

monline
12. mar 2011

@maxara Ninka má parádny tragač..teda- mala, kým jej ho neobsadila mačka...neznášaš mačky? inak.- ani ja mačky nemusím, akože- mačiatka krásne milé, ale nemusím ich chytať a do domu by som ich nechcela...Nika mala kým bola malá mačku Kiaru, ona si ju našla na dvore a skrotila, to bola jediná mačka, ktorá občas potajomky bola v dome..bola fakt milá, prítulná, potom, ked sme mali šteniatko, tak sa o neho dosť starala (myslím Kiara), bolo to milé..ale keďže Kiara bola kocúr, tak pravidelne chodila na zálety a vracala sa s väčšími či menšími zraneniami až sa raz nevrátila..

monline
12. mar 2011

@maxara a koľko vlastne prešlo času? už prešlo 6 týždňov? či len mesiac? fajn, že sa zotavuješ..
kde máme dnes Mirku? a ked si spomenula booklover- tá tu tiež nebola dlho, že? kto má ešte absenciu?

maxara
12. mar 2011

@monline nie ze neznasam macky.. nemam ich rada.. resp nikdy si ich neoblubim natolko, ze by sa mi nehnusilo si ich zobrat hopa.. ☹ uplny vrchol nechutnosti bol, ked som bola tehu, v lete, saty a sedim na stolicke u nasich a Cica (obe makke c) sa presla popod stolickou so vztycenym chvostom a mne nim presla po stehnach zospodu 😝 😔 fuuuuj.. som sa citila ako znasilnena..

maxara
12. mar 2011

@monline od opravy krcku presiel mesiac, ale kramy som mala mat tak ako mirka.. no ale spolahni sa na tie moje.. s book som si pisala teraz IP, takze nakuka urcite obcas

maxara
12. mar 2011

@monline 6 tyzdnov bude 28.3.. teda to uz bude 6 tyzdnov aj 4 dni

monline
12. mar 2011

@maxara to budeš mať možno aj ovulku práve 😀
viem si vybaviť ten pocit, až sa mi zježili chlpy na tele

maxara
12. mar 2011

@monline no ved ked pojdem na kontrolu, tak mi dr povie, lebo on ked mi robi utz, tak vzdy mi povie, ci sa chystam ovulovat a kedy a z ktoreho vajecnika 😀 a kolko vajicok vidi a ake velke 😀 zlaty, je to taky pedant
no proste macky.. 😖

monline
12. mar 2011

@maxara ked si spomenula krámy, normálne ma rozbolelo podbruško..tak ma to zmiatlo, že prečo? pozrela som do kalendára- no a zajtra čakám i ja, tak je to jasné 🙂

maxara
12. mar 2011

@monline http://www.lunna.sk/index.php?page=shop.browse&... kukni, sem mozes napisat a urobia ti tricko ake chces

maxara
12. mar 2011

@monline no ja som ich cakala uz davnejsie, dokonca ma aj brucho uz niekolko krat bolelo.. a dnes z cista jasna kramy.. akurat ked nam vypli vodu 😖 ale som rada ze ich mam

monline
12. mar 2011

@maxara ja ovulku cítim, mňa vtedy strašne bolí jeden či druhý vaječník a vážim o kilo a pol viac...bolí ma to zvyčajne 24 hodín, plus mínus...

macik27
12. mar 2011

ahojte 😉 tak som vás prišla trošku nakuknúť a tu taká téma že krámy...tak ja čakám už štvrtý deň a nič tak dúfam že tá návšteva mm sa obíde bez následkov 😀 ale som chorá tak to bude asi tým

monline
12. mar 2011

@maxara jeej, to je parádna stránka, krásne motívy..dík

maxara
12. mar 2011

@monline ja tiez niekedy citim ovulku, resp vzdy, len neviem, kedy to je presne, lebo ma viackrat boli tak brucho ako pri ovulke.. ale ked som napr tak, ze po gyn prehliadke a on mi povie, tak viem, ze je to ovulka.. cize viem, ze ju citim..

@macik27 no macik, neviem, neviem.. 😉

monline
12. mar 2011

@maxara dnes som chcela ísť do aquatermalu, strašne sa mi chcelo..ale daniel stále soplí, šli sme nakúpiť potraviny a minula som 120 eur, to je na porazenie, aké je všetko drahé, pár igelitiek jedla

monline
12. mar 2011

@macik27 a možno kým sa vráti, tak mu pripravíš malý darček 🙂

maxara
12. mar 2011

@monline mi hovor, ja som dnes v demre minula 60 e.. vsetko len jedlo pre ninu, mlieko.. a jeden perwoll

macik27
12. mar 2011

@maxara
@monline juuuuj nestrašte mne stačí bohate jedno 😲 ja už by som to asi absolvovať nechcela 😒

maxara
12. mar 2011

@macik27 to fakt? preco?

monline
12. mar 2011

@macik27 prečo??

macik27
12. mar 2011

@maxara ja som mala veľmi ťažký záver môjho pohodového tehotenstva 😒 skončila som v noci na chirurgii kde mi za živa rezali zlatú žilu (nepomohlo) za dva dni musela ísť malá von a mne to museli hneď po cisaráku operovať a cítim to dodnes ☹ a pravdepodobne by sa to opakovalo pri dalšom bábätku takže radšej nieeeeeee

monline
12. mar 2011

@maxara malému som kúpila v tescu takú plastovú hojdačku, tak muž kúpi háky a zavesíme mu ju niekam dnu či von..asi von, však už začnú pekné dni..

dugyna
12. mar 2011

@monline aj my chceme pre malu ze do haly 😉

monline
12. mar 2011

@macik27 chápem, že sa bojíš, je to strašná bolesť..no ale možno by to už nebolo tak zlé..nie? však uvidíte, jedno krásne dieťatko máte a ak stačí, tak fajn..aj ja som plánovala ostať len pri jednom..

tinaki1275
12. mar 2011

joj dievcence tak som akurat dotelefonovala s tou kamoskou z cypru co bude rodit za tyzden...chcela som tam ist ,ale letenky su sialene drahe ze 400 eur a to je priamo z krety let do larnaky ..ale a cena..a let rrva hodinu .. 😒 ale dojde aspon jej mamina tak jej pomoze..
a vy preberate kramy ..ja ze co zaujimave tu budu rozoberat maxi s mon .. 😀 dnes ste nejake nudne..

tinaki1275
12. mar 2011

@maxara ozaj ti co budes robit so steniatkami ?Nechate si ich?|

monline
12. mar 2011

@tinaki1275 haha..že nudné 🙂))

@dugyna pôvodne som chcela kúpiť takú hojdačku aj so stojanom..no ale ked sme ju nemali doteraz, tak sa mi zdá, že ju už toľko nevyužijeme...tak preto takúto

dugyna
12. mar 2011

@monline presne a su drahsie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre