• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@meruska Tak sa tie nase deturence dohodli :frowning2: Len nasa zajojcala tuto noc aj kazdu pol hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobre ranoooooooo
15. mar 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DObré ránko,
konečne mám na vás trošku času - začali sme s prácami na dome tak koníka stíham len občas večer :unamused:
Nám sa asi mení režim, takmer týždeň sa malý budil okolo šiestej a už vôbec nechce cez deň mlieko. Tak sme včera boli okrem rána a večera len na tuhej strave, ale zase dnes spinkal do 7:30 - tak neviem asi bol z toho mlieka hladný alebo čo :confused: Ak mu to lepšie vyhovuje takto budeme jesť tak, ale už teraz mám hlavu v smútku, že čo mu budem vymýšľať, lebo už teraz som mala problém, aby sa mu to jedlo stále neopakovalo.
Máte nejaké tipy čo jete?

@maxara Peti mačka je super fakt si šikovnica :wink: a hlas máš, viackrát sa nedalo tak zase zajtra
15. mar 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

mala vcera nesla s teplotou pod 38,4 cely den :frowning2: a kupodivu jej vecer klesla na 36,9 :slight_smile: tak som rada. teraz je nejaka teplejsia ale este som nemerala ale odhadujem, ze ak ma zvysenu tak len mierne.

vdakabohu v noci spava dobre ale myslim, ze to je aj tym cicikom aj ked poslednu dobu mam pocit, ze sa aj menej v noci cicikujeme, aj tak sa bojim dna ked bude mat ist spat bez cicky :confused:

@maxara dala som ti hlas a dam ti aj zajtra ak hodis link zase :wink:
macka je superska, sikulka si :wink: aj ja by som chcela vyrobit nieco pre moje dieta ale nemam napad ani talent a uz keby som aj nahodou nieco zacala tak to isto nedokoncim :pensive:
15. mar 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aj ja som dala :slight_smile:

baby, prave som zistila, ze hippka, co malej dnes chcem dat na obed od uk. 5 mesiaca okrem ineho obsahuje plnotucne mlieko, citronovu stavu a sol :confused: :confused: :confused:
15. mar 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a ako Katka, uz ma drobca? Asi nie, to by si nam urcite napisala, vsak?
15. mar 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...baby vsetky vas obdivujem,co v noci vkuse vstavate k detom a som vdacna,ze moja Linda spi celu noc :slight_smile:
@maxara za deti nehlasujem z dovodu,ze svoje pokladam za najkrajsie ako kazda matka,ale jasan,ze tebe som hlas poslala :wink: ja uz pijem kavu,navarim dnes spenat a poobede vybehnem do Rakuska do Bipi,vobec by som sa nehnevala keby neprsalo a bolo ako vcera,ved mna uz nebavi chodit v zomnej bunde a cizmach... pocujte babule,tie co ste vydate,kolko stoja cca obrucky,myslim,aj panska aj damska dokopy?
15. mar 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha @bambola @denisse jeeezis baby, dakujem :dizzy_face: ste moje zlatinka..
ked chcete poslem vam strih na tu macku, je to lahke a su tam aj este lahsie strihy, take len, ze na dvojmo latku nakreslim telo a vystrihnem, zosijem a urobim ksicht, hm?
15. mar 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....@maxara aj odo mna mas hlas..drzim palce
15. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no som v soku, lebo uz mam 9 hlasov, 1 som mala skor ako som si ja dala a misko to nebol.. takze som kraaaasnaaaa :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedava, na kolkatom skoncim, lebo som nechclea byt posledna, ale asi ani nebudem.. takze uz teraz som spokojna. a samozrejme, nejaka mrzana ma uz 500 hlasov a uplne kacaci ksicht nechutny, takze... :sweat_smile:
15. mar 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 :slight_smile: diky.. kazdopadne budem informovat
15. mar 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@maxara aj odo mna mas hlas
@mirka285 my sme dali vtedy este cca 9000 sk spolu za obe
15. mar 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja ked som hladala v BA, tak stali minimalne 15000 jedna a ked v PK, tak za 15tisic boli obe.. :confounded: Nakoniec som si kupila na svadobnom veltrhu, uplne nam to vsetko urobili ako sme chceli, obe za 9500.. a zlato jak zlato.. skratka ten isty model v BA je raz tak drahy ako inde
15. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 :slight_smile: bude zo mna modelka.. ja som len chcela nebyt posledna, ale super, tesim sa.. aj zajtra :wink:
15. mar 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak posledna uz nebudes isto,ako som tak pozerala na ostatne hlasy :slight_smile:
15. mar 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som na 100. mieste :grinning: a aj F za mna hlasoval :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je ten strih
15. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara moj problem bude aj v tom, ze ja doma nemam ani len ihlu a nit :sweat_smile:
15. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra nieco som vam este chcela napisat, ale neviem co.. :unamused:
@bambola :grinning: trupka
@maxara no coooooo, este som nestihla kupit :grinning:
15. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola poslem ti este iny strih a hned si kupis :wink: chces?
15. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je taky pravy valaci vankusik @mirka285 co ty na to? usijes? :wink:
15. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara zahlasované :slight_smile:
15. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale posli mi do mailu aj s tym prvym aby som lepsie videla :slight_smile: dik
15. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule...
tak hadam dnes budem mat trosku casu oddychovat na konikovi, vcera som mala vrtulu v zadku, som pucovala cely bytik. Dnes si mm zazelal nejaky mucnik, tak zrobim aspon babovku.... :confounded:
@maxara uz mas zahlasovane :wink: drzim palce
@mirka ty tiez cvicis tie 8 minutove videa alebo mas nieco ine?...
15. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 @tatianka.g vdaka baby :grinning: naozaj asi bude zo mna modelka, ked to takto pojde dalej :grinning: ale rada som, tak pokojne hlasujte dalej, teda aj zajtra
15. mar 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola poslane aspon dufam, ze tebe
15. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti ja som leniva nato aby som nieco sila....ale lava nie som,viem aj ponozky zastopkat :grinning:
@tatianka.g nie,ja cvicim kalanetiku,ta mi vyhovuje ,netreba na nu vela miesta a za 4 mesiace som schudla 5 kil :slight_smile:
15. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g mirka cvici kalanetiku s lenkou v takom kozmonautickom obleku :wink:
15. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok