Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
15. mar 2011

tak strucne ofajc, ak vam skonci PP pocas RD potom ste sice poistencom statu ale nemate Vymeriavaci zaklad, kedze ste pocas poslednych troch rokov mali prijem iba matersku respektve RP. AK chcete mat maximalnu podporu potom staci sa zamesnat na 1 den na maximalny VZ a ten je pre vas potom ten z coho vam je ratana na pol roka podpora. EASy nie?

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara viem kde je PK pobytovna- ako hovorim nemocke a viem ze ty byvas niekde blizko............... Tak mi staci adresa a cislo a o 11 ma tam mas

merikac
15. mar 2011
maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 😀 jeeej to je fakt easy.. niekoho podplatim, nech ma zamestna tak.. ked ma vyrazia

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara ak by mal niekto zaujem za uplatu vas u seba zamestnam

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 🙂 no vyborne, ked ma vyrazia, idem k tebe

cigaretka5
15. mar 2011

problem je ze toto moc dobre ovlada aj mihal tak podla mna kym nam skonci rodicak, bude to inak.

katka55
15. mar 2011

ahojte 🙂 tak mne bolo dnes taaak nanic. synovec nieco priniesol asi zo skoly a cez vikend sa to na nas nalepilo 😠 😠 boli ma hlava ako kona a nic nezabera ☹ dufam, ze zajtra to uz bude ok 😉
@bambola dnes sme boli na plavani az dvaja 😀 bol martinko a my, ale aspon sa nam pekne tetuska venovala. a inak nevedela o tom, ze nepridete 😕 dufam, ze matka uz bude ok 😉

idem si vas precitat, lebo dnes som sa este ani na net nedostala 😕 😕

maxara
15. mar 2011

@katka55 a ty sa nenavtirkas bambi do auta?

bambola
15. mar 2011

@merikac @maxara ahaaaaaaaaaa, chapem , blik. ked ja nevidim co je to tam s tou zltou, navyse ak uz budem mat jednu stranu zltu tak by druha mohla by ina. zatial som uz pevne rozhodnuta pre slniecka 😉

@maxara @zrzulka nechcem vas sklamat ale piatok uz ma byt hnusne 😒 cize na prechadzku asi nic moc

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 aaale sak nevadi.. ty urcite prides aj na iny odrb

maxara
15. mar 2011

@bambola tak objedname.. su od nas asi 300 m , dovoz zdarma a urcite bude este horuca 😉

katka55
15. mar 2011

@maxara musim najprv precitat, preco a kam sa mam vtirkat 😉 😀

cigaretka5
15. mar 2011

@maxara ziaden odrb legalna cesta ako sa vyuzit stat

macik27
15. mar 2011

@cigaretka5 ono tých bokoviek ako prísť k peniažkom je dosť...ja som si po materskej chcela zrušiť dobrovolne nemocenské pripoistenie a teta pri okienku mi len pošepkala aby som to nerobila že veď môžem ísť na PN alebo OČR a neubehol ani mesiac a ja som ochorela a už som PN 😉

bambola
15. mar 2011

@katka55 nevedela? akozeeeee, vsak som volala tej odfarbenej nadhere, ze neviem ci to mam ohlasit tak, ze pre istotu volam a ona , ze ano, ze aby tam popripade mohli niekoho dat a ze dobre ze som jej oznamila. tak potom neviem ci nekomunikuju ci ako 😕
@maxara katka ma vlastne auto, keby sla tak tiez nemusim do ruzinova 😀

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 no ved taky som myslela 😀 😉 legalny

@katka55 v piatok je u nas stretko a Bambi ma jedno velkacske a jedno vajickove miesto v aute

maxara
15. mar 2011

@bambola tak ju ukecaj 😉

cigaretka5
15. mar 2011

@macik27 no mala si stastie lebo takych tiet na socialke nie je vela. Snazim sa tych bokoviek najst co najviac, sa tym tak trochu roky zivim 😎

maxara
15. mar 2011

@macik27 inak mna dr nechcel vypisat na PN, lebo vraj som na materskej a neda sa to.. ☹

maxara
15. mar 2011

@cigaretka5 ty Kordiak.. odhalila som ta 😀

macik27
15. mar 2011

@cigaretka5 tiež som bola z toho mimo že aká ochota 😀 asi nedostala prémie keď vypustila takú pikošku

maxara
15. mar 2011

@macik27 asi urcite nedoastala premie.. 😒

macik27
15. mar 2011

@maxara keď si na rodičáku tak v pohode veď vláda dala možnosť matkám na další príjem a keď máš poistenie tak prečo nie

tinaki1275
15. mar 2011

@maxara uz si na 35.mieste.. 🙂

baby bola som u svokry pre balik co mi poslala kamoska z cypru ..(dali sme to poslat na ich adresu ,lebo tu na novej nas postar nepozna a bala som sa ze sa to strati),kamoska dostala straaaasne vela veci na dievcatko od polovicky anglickej komunity co byva v jej susedstve,ked sa dozvedeli ze ostane slobodna mamicka ..a tak mi vytriedila veci 9-12 mesiacov a poslala ..uplne uzasne..same next ,kenzo ,prenatal...som zirala..a ja topanocky nadherne 19cislo na leto ..tak s a vytesujem..len mi je luto ze nemozem ist za nou,hold letenka je sakra draha..

maxara
15. mar 2011

@macik27 no vidis.. a to som bola dvakrat ozaj PN, v nemocke.. 😒

maxara
15. mar 2011

@tinaki1275 no ja mam pocit, ze to tam hadze vselijake tie hlasy.. ako keby s tym mali nejaky problem, lebo poobede som mala o dva hlasy viac ako teraz vecer.. idem to skontrolovat 😔

maxara
15. mar 2011

@tinaki1275 fiiiha, tak mi nejake pribudli 😅 no nechapem.. akoze chapem, ked sa mi zmeni miesto, poradie.. ale pocet hlasov nadol som nechapala.. 😒

tinaki1275
15. mar 2011

joj vy ma s tymi stretkami provokujete.. ☹ kto sa zastavi pre mna?@bambola 😀

tinaki1275
15. mar 2011

@maxara ako pocet hlasov nadol ?81 si mala ked som kukla..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre