• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@bambola :grinning: :grinning: no ten je hnusaaaaak :grinning: tak dobre teda, vsetky mame kratsie nohy ako sklenarikova, ok? :grinning:
15. mar 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no dobre nebudem s ním súperiť :grinning: :grinning: :grinning: zohnať 30 hlasov by mi zabralo dosť času :wink:
15. mar 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola spyyyytam :slight_smile: a neboj, nebudes musiet strazit patrika, lebo to by siel s nami mm :wink: patrik sa zvykne do 10 vyspat, tak by sme sa vychystali a prisli pre vas. takze ca o pol 11 moze byt?
15. mar 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 no parada, presne tak si to predstavujem. Tj o 11:20 najneskor ste tu :dizzy_face:
15. mar 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 no ja som sa na to pytala este pred rokmi ,a povedali mi na DU ze ak si robim danove v gr a platim si dane ,je to ok ..ak by som sa chcela vratit na svk tak budu chciet vidiet papiere spatne..toje vsetko ...a dokazat to nemam problem ze som tu ..kedz som v lete v prac.pomere a v zime sa hlasim na urade prace kazdy mesiac..
15. mar 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, od vecera som si nekukla, kto ma spomina a mam tam ze 49 :grinning: dobre som si dnes vecer s vami zase po dlhej dobe poklebetila :dizzy_face: a na piatok sa velmi tesiiim
@maxara ok napíšem jej , aj tak sme mali mať tento týždeň stretko :grinning:
No idem spať lebo som taká zničená, že až a zajtra nás mm vysťahoval z domu tak to si tiež moc neoddýchnem :rolling_eyes:
DObrú noc
@katka55 ok :slight_smile: to mi mala akurat pospi tu hodinku v aute :slight_smile:
@maxara tak to uz musim definitivne zrusit tych piatkovych kamosov :grinning: vidis ako pekne sa to nazbierkalo :grinning: este si aj zacervenis nejake mena :wink:
@maxara ups, to mas uz ako vypocitane :grinning: :grinning: no tesim sa, ze vas konecne uvidim :dizzy_face:
@vierkaha :slight_smile: oki, tak sa dohodnite a dajte vediet
15. mar 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola veru musis, vidis, staci spravit dfobre promo.. pizza a tak.. :grinning:

@katka55 to mi tu kon ukazuje..

idem baby spat, mm ma uz odpojil zo siete :unamused: dobruuuu
15. mar 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby, idem si lahnut, sak uz aj adela konci :wink: ta hlava ma stale boli, nech ju slak trafi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru noc.
15. mar 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara katka myslela cas z dubravky do Pk :wink: nie kto ta spomina :grinning:
15. mar 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 @maxara dobru baby, mala bysom aj ja ale uzivam si ticho. mm v praci a mala zalomena :slight_smile:
15. mar 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ahaa, a ja ze o com maxi toci :grinning:
15. mar 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru baby .. :slight_smile:
15. mar 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola @katka55 :grinning: aha :sweat_smile: tak sa tesim na vycervenene policko

Inak dobre ranko :slight_smile:
16. mar 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajeme :slight_smile: som sa zobudila na to, ako mi bubo nakopol moje obite koleno :grinning:
16. mar 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak hlasovat uz nejde :frowning2: resp z tej istej IP uz na druhy den nejde
16. mar 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,tak aj my sme uz dnes hore...dufam,ze bude krasny den
16. mar 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím! Aj my máme rovnako staré bábatko. Chcem sa spýtať, či Vám drobce už začali plaziť, či liezť?
@maxara
@luludi
@tinaki1275
@katka55
@bambola
@vierkaha
@macik27
16. mar 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko a dufam,ze ten dazd este niekde ostane..... :slight_smile:
16. mar 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dufam,ze to dokladne zdokumentujes..... :slight_smile:myslm to stretko,lebo normalne aj cez net citim,ako si ozila...... :slight_smile:
16. mar 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara kedy sa koná stretko??? :slight_smile:
16. mar 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 :grinning: davam viac zubatych smajlov, vsak? :grinning:

@kinsi Ahoj, moja Pampusa sa stavia na kolienka asi tyzden a od vcera sa aj plazi vpred, doteraz len vzad. Tak mozno keby sme mali aspon kuska koberca by mozno aj zacala stvornozkovat, ale.. :unamused:
16. mar 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 v piatok u nas :wink: mas sa dohodnut s vierkou
16. mar 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto pred osmimi mesiaci som sa otravena vratila po 4tej prebdenej noci z monitoru, aby mi oznamili, ze kontrakcie nemam, hoci ich zretelne citim :unamused: . A za necele 4 hodiny sa Ninka narodila, bez NAMERANYCH kontrakcii. Stastna som ja zena, co? :grinning: :confounded:
16. mar 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a berie si niektorá na stretko aj mm???? Pošleš mi do IP kde bývaš :slight_smile:
16. mar 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 myslim, ze ja si beriem, lebo ma wfh :grinning: ale inak asi nikto, Bambi urcite nie a kedze ju berie katka55, tak ani ona nie.. potom by mala ist @cigaretka5 a asi sama, neviem.. zrzulka iba ak niekam uprace Misku, ale nema sa sem ako dopravit, takze je tam vela ale, pricom ja by som po nu mohla zbehnut, ak vybavi ostatne a potom vierkaha a ty.. ak chces, vezmi aj tm, mm je doma, tak ak nebude mat robotu, pokeca s nami
16. mar 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok