Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
24. feb 2010

zrzulka.... moj manzel sam za mnou prisiel, ked som este uvazovala nad Dominikom ci Adamom a hovori mi, ze ked to bude chlapcek, tak by velmi chcel mat Filipka 😉 A bolo rozhodnute.. jednak som neodolala tym jeho psim ociam, ked ma chce na nieco ukecat a jednak sa mi to meno hned zapacilo a v rodine ho nikto nema 😉

Kocik z nemeckej stranky chcem objednat aj ja... Strasskina svagrina objednala a bola velmi spokojna. Mala ho za 4 dni doma a postovne ju vyslo na necelych 10eur.. Len mam problem s tou nemcinou tak cakam, kym mi kolega nainstaluje do notebooku prekladac...

oacka
24. feb 2010

zrzulka, kamoška mi odporučila tu nemeckú stránku,ona odtiaľ objednávala a bola spokojná,mala ho za 4 dni, platila poštovnéé a za prevod do zahraničnej banky, spolu asi 15,- euro.

oacka
24. feb 2010

kafoditka,aj ty si pozerala hokej? joj, skoro ma porazilo od nervov, muž išiel ráno na služobku,tak som pozerala zaňho a hlásila mu stav! 😀 😀

tutifruti
24. feb 2010

Baby a kde je link, hodte aj mne, alebo na ktorej strane je...?

dugyna
24. feb 2010

katkaking 🙂 fajn link, mna napadlo ze ked si objednam tie nahradne gulikcy tak si usijem podla toho vankusika este jeden 🙂 🙂 🙂

dugyna
24. feb 2010

kocky kedze trosku sportu nezaskodi tak sme dnes rano vyhrali 4.3 😉 hokej ..ale vam poviem napinak a nervy

kafoditka
24. feb 2010

tutifruti tu je ten link na nem. stranku: http://www.o-baby.de/

agika1982
24. feb 2010

Ahojte....ak mozem,tiez sa pridam k vasim diskusiam....som nastavajuca mamicka a termin mam koncom juna a zaciatkom jula....ide to velmi rychlo....

kafoditka
24. feb 2010

vitaj agika 😉
odkial si?

agika1982
24. feb 2010

Ahoj...no uz asi so vselikadial....pochadzam zo serede,desat rokov som byvala v BA a teraz byvam v TT...takze dalsia zmena bydliska....len teraz je to horsie,pretoze nikoho tu nepoznam....a ty si skade???

oacka
24. feb 2010

čau, agika! ďalšia nová tvár, maxara bude mať čo robiť s tou našou tabuľkou. 😀 😀

kafoditka
24. feb 2010

ja som povodom Kysucanka, ale uz 6 rokov zijem v BA, kde som sa aj vydala..

jaruska8
24. feb 2010

Ahojte baby, veruže, odpočívať, odpočívať... ☹ Som rada, že to ešte aspoň takto dopadlo, ale pritom som nerobila nič namáhavé a trvalo to 10 min., ale tak bohužiaľ, nemôžem asi ani to. Som si poplakala nad svojou hlúposťou a poučila som sa. ☹ Pritom niektoré dievčatá majú nízko placentu a chodia do práce!! A sú v poho, tak ale taký je život. 😒

oacka
24. feb 2010

baby,ak by ste sa nudili, prečítajte si túto dvojstranovú diskusiu...:https://https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
veľmi čudnáá.... a hlavne, čo má tá hlavná aktérka napísané v profile a vo fotoalbume...

oacka
24. feb 2010

A čo sa ti to stalo, jaruš? krvácala si? držíííím palce!!!! aj mne včera povedal na morfo UZV, že mám trošku nižšie placentu,ale vraj to nič,že ona sa zdvihne, šetriť sa nemusím, ja som aj tak PN,tak radšej na seba dávam pozor.

janulqa07
24. feb 2010

Ahojte baby. Mozem? 😉 Moj termin je koncom jula. Fuuu uz som v polovicke.

agika1982
24. feb 2010

kocky oacka a kafoditka,dakujem za odpovede....ako som pozerala,je nas tu pozehnane....ja sa tesim na malinke,len keby uz nepuchli tie nohy...a som bola vzdy baculka a teraz mam trojnasobne nohy....idem do mesta,v pohode obujem boty a ked dojdem,mam ich vrezane v kozi,tak puchnem...ale treba vydrzat...teraz sa tesim na stvrty marec...idem na velke sono...z krvi nam vyslo,ze budeme mat dievcatko,tak som zvedava co bude na sone

katarina7777
24. feb 2010

caute kocky... dneska som ostala doma... nejak ma pobolieva brusko, asi nejake zrasty.

Oacka citala som tu diskusiu a podla mna je to vymyslene... ked niekto strati 2deti tak by o potrate nikdy neuvazoval...alebo su totalne sibnuti. 😠

oacka
24. feb 2010

takže máme ďalšie dievčatko! super, my tých pipíkov porazíme! 😀 😀 😀 😀 😀
a vitaj janulqa!
idem venčiť našu sexmašinu! o chvíľu som späť. 😀

katarina7777
24. feb 2010

vitam nove tehulky, zase tu bude veselsie 🙂

kafoditka
24. feb 2010

oacka.... ta diana to ma v hlave trochu pomylene nemyslis???????

agika1982
24. feb 2010

noooo vyzera to tak,ze to bude dievcatko....tak uvidime

oacka
24. feb 2010

katka,ja neviem, či tá dianka nie je trochu jednoduchá deva, čo má bordel v živote a aj v modrom koníkovi...

oacka
24. feb 2010

ale hlavne ma prekvapilo,že tu taká téma vobec je, som myslela, že koník je práve o opaku...

carrie84
24. feb 2010

Caute babule 🙂
Vitam nove julovky 🙂
Tak moja nadcha sa vobec nezlepsuje ☹ Ma ide porazit - a este aj male sa rozhodlo, ze bude rano cumiet s tatom na hokej a kopalo tak, ze ma zobudilo (som spala na boku/bruchu a asi som ho prilahla trosku ... hehe) Inak aj minule sme pozerali hokej a male kopalo a kopalo - tak sme sa rozhodli s drahym, ze to bude hokejista - tato ho bude rano vozit na treningy (ja si pospim) a on nam zato kupi vilu na floride na dochodok! Dobry plan, ze? Teraz uz len aby to bol chalan ... 😀 😀
Oacka, katka - ta diskusia mi pride cela divna ... bud sa dievca strasne dobre bavi alebo je uplne, ale uplne mimo!

agika1982
24. feb 2010

Katarinka dakujem za privitanie....ty uz vies,ze cakas chlapceka???juuuj dufam ze aj mne povedia co to bude....ak sa mozem spytat v ktorom tyzdni si a kedy ti povedali,ze to bude chlapcek??

katarina7777
24. feb 2010

oacka moze byt ze dotycna je trosku tuknuta, lebo toto nie je priestor na riesenie takych problemov... na to ma manzela a rodinu... a ten jej album cely nesedi 😒

katarina7777
24. feb 2010

agika mne to povedal lekar dost skoro lebo uz v 16tt sa nam maly krasne ukazal na sone a v 18tt som bola na morfologickom utz a tam to bolo potvrdene... ale urcite pipika vidiet skorej... aj tu boli na zaciatku len sami chlapci 🙂

agika1982
24. feb 2010

ahaaa....no ja robim,teda robila som sestricku,ale do tychto veci sa moc nerozumiem,kedze som robila v urazoch....my by sme s priatelom chceli dievcatko...a hlavne priatel,pretoze je po operacii srdiacka,a chlapci to maju dedicne...nechcel by,aby maly prekonal operaciu a tak...ale keby to bol chlapcek,urcit to vsetci zvladneme...

mirka285
24. feb 2010

dobre ranko 🙂 tak dufam ze dnes som fit lebo vcera mi bolo teda pekne na hovno ☹ vitam nove tehulky 😉 u nas je tiez hmla,poobede by som chcela zbehnut do Tesca,trosku by som sa isla polasovat medzi detsky tovar...vy kocky co mate dnes v plane?som zistila ze vlastne maly pride v nedelu z lyziarskeho a hned ostava tyzden doma lebo su u nas jarne prazdniny...no musim si ten klud teda este vychutnat 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre