Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
17. mar 2011

@katty17 ano aj ten sa mi paci .. 😉 videla som nazivo bohuzial len cerveny -intense red a steel grey ..ale tento je uzasny ..aj v modrom sa mi pacil ,ale pre dievca je lepsi ten ruzovy ..ja akurat sa snazim vybrat aj so slusnou cenou lebo v gr ak chcem inu farebnu kombinaciu ako tie co som nasla zaplatim az 390 eur...a to je vela 😒

katty17
17. mar 2011

@mirka285 - miri nasla som to nase farebne prevedenie autosedacky 🙂

kafoditka
17. mar 2011

@vierkaha vieri hej, to je on..

kafoditka
17. mar 2011

@katty17 Kati lolu maju v eurovei uplne vzadu ako je reserved na opacnej strane, neviem presne ako sa vola ten obchod pre deti..

katty17
17. mar 2011

@kafoditka - domi dakujem. aj mirka pisala ze ich tusim videla v eurovei. pojdem si ho tam kuknut a hlavne vyskusat. ani som netusila ze este aj v golfacoch sa budem musiet takto rozhodovat a vyberat.... 🙂

katty17
17. mar 2011

@kafoditka - domi a ako sa ma teraz ujo? zlepsuje sa to? zabrala ta vakcina?

kafoditka
17. mar 2011

@katty17 ta vakcina ho zachranila pred najhorsim, ale odvtedy sa jeho stav nezmenil, stale v umelom spanku na pristrojoch..

tinaki1275
17. mar 2011

@katty17 ja som len osobitne hladala cez google a aj na amazone a na e-bay a oxygen red -lifestyle red a intense red je ako som pochopila to iste..tu je intense red http://www.ebaby.gr/bebe-confort-1/eanuooe-lool...
tu je zase loola s lifestyle red..ale to je grecka stranka 🙂
http://www.ebaby.gr/bebe-confort-1/eanuooe-lool... ten kid art je nejaky extra model http://www.ebaby.gr/bebe-confort-1/trio-loola-u.....

tinaki1275
17. mar 2011

@katty17 hlavne daj potom vediet ako sa ti loola pozdava..ja som ju videla v rakusku v jednom detskom obchode ale neobzrela som si ju dost lebo tam stala 400 eur..a potom u tu turistov tuna pred mesiacom a zastavila som ich normalne a vypytovala sa a to som sa do toho kociara zamilovala.. 🙂

zrzulka
17. mar 2011

baby mozno sa budete smiat ale nas pato je este stale vo vanicke 😕 Uz som ho chcela dat do sportaku ale opat naprd pocasie. On mi vacsinou v kociku spi ked sme vonku, tak zatial som nemala potrebu menit za sportovu cast, pojde nakoniec rovno do golfacu...my mame chicco multiway s ktorym som bola spokojna tak pri nom asi ostaneme

noemarta
17. mar 2011

@zrzulka nela bola do minuleho mesiaca tiez este vo vanicke...

zrzulka
17. mar 2011

@noemarta no hej ale my uz mame 8,5 mesiaca... budem musiet prehodit uz aj ja sportak urcite sa mu bude pacit aj ked vonku mu to je asi jedno, my len vyjdeme z brany a on spi aj tri hodiny...Mne to praveze takto vyhovuje lebo na neho vidim, sportovu cast aj golfac nemozem mat otoceny ku mne ale len od seba 😒

gabika41
17. mar 2011

@zrzulka ....ja som bola tiez do tohoto utorka a este by som aj bola,ale uz mala nechcela....my tam spavala dva krat denne... 🙂

zrzulka
17. mar 2011

@gabika41 mne tiez inde ako v kociku nespi tak dlho. obcas sa stane ze doma potiahne dve hodky ale to je u nas sviatok. Vonku my spinka krasne a ked sme po cviceni ci kupani tak to je zarucene ze zaspi hned

noemarta
17. mar 2011

@zrzulka ja mam sportovu cast otocnu, takze na nu vidim, aleee odkedy mame sportak, tak nela tam spala az raz, nechce,alebo nevie tam zaspat...

zrzulka
17. mar 2011

@noemarta toho sa aj ja obavam ... z vane vela nevidi tak zadrichmosi hned ale ked bude mat moznost kukat na svet okolo tak spanok odignoruje... zase ked nespi tak vana je pre neho nebezpecna lebo sa mi stavia v nej 😝 na spanok super ale akonahle nespi ho potrebujem priputat aby mi nevyskocil...

tutifruti
17. mar 2011

@zrzulka
@noemarta tak Šimon je stále v hlbokom... u nás je stále nejako zima a fučno.... a našťastie mne sa dá hlboký kočík zdvihnúť... takže môže krpec pozerať okolo..... ale uz tiez riesime sporták, tak uvidíme ako si zvykneme.... mne sa nedá sportiak otočit...a Šimonko "potrebuje" udržiavať očný kontakt 😉

katty17
17. mar 2011

@noemarta - maci ja som zatial mala sandru vzdy otocenu mne chrbtom. divala sa na okolie a tak vzdy zaspinkala 🙂 ved ja ani neviem ako sa ten nas kocik otaca smerom ku mne. porad 😉

noemarta
17. mar 2011

@katty17 no tak jak ho naklikavas, tak ho nakliknes opacne, je to ten isty system.
Mne raz zaspala, a aj to po sediacky a potom som ju dala do lahu.
Kati, a nie je ti Sandra v nom velka, ci sa ti nezda, ze je uzky???

noemarta
17. mar 2011

@tutifruti vidim s fotiek, ze aj vy mate jane, ale ten starsi model, teraz je nova kolekcia 2011, obnovena tato verzia, co mate vy. A kde ste to lyzovali na spalenej tusim zeee??? tam chodime uz dlhe roky... 😉

katty17
17. mar 2011

@noemarta praveze tam ma dost miesta? mozno zalezi v com ju tam davas. ze aky mas fusak, overal...ci? mne sa praveze nezda ze by mala malo miesta. ved sandra sa tam este aj hra 🙂

katty17
17. mar 2011

@noemarta - maci tak ja som asi vadna lebo ja tam nevidim tie male drazky z druhej strany kam by som mala sportovu sedacku nakliknut. 😀 musim to hned rano kuknut.

noemarta
17. mar 2011

@katty17 ako nehovorim ze je tam nela stiesnena, ale oproti napr.staremu modelu je ovela uzsi. A napr. ta strieska sa mi zda ze je moc nizko... ale akooo, inac je v pohodeeeee.
no skus sa lepsie pozriet, neviem ako by som ti to takto vysvetlila...

tutifruti
17. mar 2011

@noemarta ano Spalena.... tak vy tu chodite lyzovat a nezastavíte sa?..... No fuj 😀 .....

noemarta
17. mar 2011

@tutifruti ta ja som nevedela ze si odtial.... kazdy rok sme tam a byvame v zuberci.

tutifruti
17. mar 2011

@noemarta No hanbite sa.... Ved to je Orava jak vyšitá... a vy nás len tak obídete.... 🙂 Dúfam, že sa to už nestane....

tinaki1275
17. mar 2011

dnes je tu nejako mrtvo .,ste vela nepopisali od podvecera.....kde je @mirka285 a @maxara?nech to napravia.. 😀

tutifruti
17. mar 2011

@tinaki1275 Maxi je v kine.... 🙂

maxara
17. mar 2011

@tinaki1275
tu som, akurat citam a mam novinky, tak chcem naisat.. a vidim tutinku, z coho sa veeelmi tesim, tak zdravim 😀

maxara
17. mar 2011

@tutifruti 😀 😀 😀 pred kinom SOM BOLA baby s ortokom.. 😲 😀 zlaty je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre