Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
24. feb 2010

agika ked ti z krvi zistili ze to bude dievcatko, tak to sa robi genetickymi testami a z toho chlapcek byt nemoze... prajem skore uzdravenie priatelovi.

agika1982
24. feb 2010

dakujemel uz bol zenaty a z toho vztahu ma chlapca...t...on je ok,operovali ho ako maleho a aj jeho brata.....moj priaten je tiez po operacii srdiecka,ale bola to narocna operacia...nemohol malemu nijako pomoct,pretoze vtedy jeho manzelka ho obvinovala,ze je to vsetko jeho vina...a teraz si to dava za vinu,keby sme mali chlapceka....niekedy nestaci vysvetlit mu,ze nikdy by som mu nic take nepovedala...je to skvely clovek....a som stastna,ze prave on bude tatinom....a hlavne on sa tesi na malinke...

agika1982
24. feb 2010

sorry,preskocili pismenka...v skratke,on bol operovany ako maly chlapec a jeho syn mal uz narocnu operaciu srdiecka...a preto sa boji

sunnygirl
24. feb 2010

vítam nové tehulky 🙂

oacka:
ja som trocha začala čítať tú tému, ale prestala som keď jej tam asi v 6 príspevku napísala, že keď vychovala 2 deti tak vychová aj tretie.

Jaruš:
drž sa, čo sa stalo??????

mirka285
24. feb 2010

agika to je smutne,ale neboj vsetko bude dobre hlavne ked sa na babatko tesite..agi a kolko ma rokov?

sunnygirl
24. feb 2010

agika1982
súhlasím s mirkou285, neboj dopadne to podľa vašich predstáv, nech už je to chlapček, alebo dievčatko 😉

sunnygirl
24. feb 2010

mirka:
prečo si vlastne včera odpadla, ak som dobre postrehla 😨

sunnygirl
24. feb 2010

kafoditka
manžel to s tým menom super vymyslel........ja netuším a tiež čakám, že moja polovička príde s nejakým nápadom, ale už ma prešiel aj Samuel a aj Jakubko 😉

agika1982
24. feb 2010

priatel 25..je mladsi....no je,ale maly je v poriadku,len musi brat dlhodobo lieky....teraz ma priatel novy zivot,cakame babetko a je stastny....a ked je on stastny,tak aj ja....a spolu verime ze to bude ok....jediny kto robi stresy som ja,lebo mam paniku porodu...

agika1982
24. feb 2010

to dufam,hlavne nemysliet negativne...kocky,ak sa mozem spytat,je tu niektora z vas byvala fajciarka???teda ja som prestala fajcit hned ajko som zistila,ze som tehotna a to som fajcila dlhoooooooooo...ale teraz mam niekedy strasnu chut,niekedy som dost nervozna a neviem co robit..

mirka285
24. feb 2010

agi nebudem ta klamat nie kazdy porod je super,ale ked to zvladli ostatne,zvladnes aj ty,a musis si hovorit ze ty budes mat kraasny porod a hotovo 🙂 sunny neviem asi bol zly tlak alebo co,uz sa mi to stalo druhykrat,sama nechapem lebo doteraz mi absolutne nic nebolo a navyse nie som vobec odpadavajuci tip..sunny a veru si nedavaj ziadneho Samka ani Jakubka je ich uz milion 😖 kocky isla som si teraz odfotit brusko a zistila som ze ked si ho fotim viac z profilu tak vtedy je vidiet ake v skutocnosti je...ja to neviem zmensit ale ked pride maly z lyziarskeho on mi to vzdy hodi do albumu tak odpadnete ake mam brusisko..som sa zlakla rano samej seba ked som sa isla vycikat,mame po celej chodbe zrkadla 😝

mirka285
24. feb 2010

agi ja som tiez fajcila predtym a tiez som prestala zo dna na den,ale mne sa cigarety zhnusili odkedy som tehu a vobec mi nechybaju tak ja ti asi neporadim 😒

agika1982
24. feb 2010

nooo ja maaam tiez riadny kotllik....priatel mi hovori mala velrybka xixi.....mirka,ten porod dufam zvladnem,len ja mam velmi nizky prah bolesti,takze asi si dam epidural...noooo ale pochvalim sa,je este asi skoro,ale drobcek ma uz rezervovany aj monopost...znacka x-lander....maju v akcii trojkombinaciu...cize vanicka,sportovy kocik,vajicko,sedacka,ruksak,prsiplast,prikrivka proti hmyzu ci ako sa to vola a deka....a super cena

sunnygirl
24. feb 2010

mirka285
tak si len pekne dávaj na seba pozor. Inak aj ja mám veľké bruško, ale ja som zase dosť prehnutá v krížoch a vždy som mala bruško aj pred tehu keď som sa najedla. Ja som nikdy nebola ten tzv lavórový typ ženy, bruško do vnútra 😉

sunnygirl
24. feb 2010

mne všetci vravia že mám veľké bruško a vysoko

oacka
24. feb 2010

agika, neboj, zvládneme to! ja na to radšej ani nemyslím... a držím place priateľovi!
moja sexuchtivá fenka sa mi vytrhla z obojka, neviem,ako to dokázala, ale dobre ma vystrašila! nič nnerobí, len leží pod oknom a čaká,či vonku nebreše dajaký pes, pudy sú pudy, aj ona by chcela bábatko! 🙂 no ešte to mi treba!!!!
baby, vy budete chodiť na nejaký kurz predporodnej prípravy? ja by som to rada absolvovala.

carrie84
24. feb 2010

Agi - zaklad je sa tej chuti nepoddat - ak dostanes chut na cigu, treba sa zamestnat niecim inym - ja neviem ... napr. si nakrajaj jablko, zavolaj kamoske alebo co. Aby si odputala myslienky - a dost pomaha, ak si predstavis, co to vlastne urobi s babom - zrazu ma okolo seba hustu dymovu clonu a neda sa mu poriadne nadychnut - to je podla mna najlepsie nato, aby ta presla chut 😉
Ja som fajcila dost a dlho, ale nejako sa mi podarilo cca 1/2 roka pred otehu vyrazne obmedzit a este predtym ako som zistila, ze cakame babo mi zrazu cigarety nechutili a priserne smrdeli - telo si same urcilo, ze cigy uz nie ... a hlavne, ak by si si aj zapalila - tie vycitky potom - to nestoji zato 😉

agika1982
24. feb 2010

sunnygirl,to ani ja....ja som bola vzdy baculatejsia.....ale tak forčemne aj rici aj cici xixi....

oacka
24. feb 2010

mne bruško stagnuje, dokonca mám pocit, že chudnem, ale malá priberá,to je hlavné, nech to radšej ide do nej ako do mňa...

sunnygirl
24. feb 2010

oacka
to by som aj ja rada, určite dýchanie a kojenie by som chcela absolvovať, no tu vo Zvolene neviem, neviem 😒 Súhlasím s tebou, nemyslieť na to, už len pred termínom.

agika
hoď foto monopost x-lander do albumu

agika1982
24. feb 2010

noooo ja som mala kamosku ktora bola riadna baculka a pribrala len minimum kil...ale malinke rastlo vyborne a cerpalo z nej....

carrie84
24. feb 2010

oacka - ty provokater ... ze chudnutie!!!!! Ja sa uz radsej ani nechcem postavit na vahu - nato, ze fakt nejem nejako vela, tak mi neskutocne nabiehaju kilecka ... 😝

mirka285
24. feb 2010

sa mi paci ako sa vytesujeme z kazdej veci co kupime babatku ,obzerame kociky hned ako sa dozvieme ze sme tehu,a vecicky co sme kupili babatku vyberame kazdy druhy den zo zasuvky a obzerame si ich,ze?obcas pokupime aj zbytocnosti,ale nevadi vsetko toto k tehotenstvu patri 🙂 sunny lavor miesto brucha som ani ja nikdy nemala 😒

oacka
24. feb 2010

volala som s kamoškou a ona mi povedala,že najlepšie je to absolvovať v nemocnici,kde budeš rodiť. že ona sa moc na tú nemoccnicu nesústreďovala a potom to ľutovala - samí cudzí doktori, nikto jej nič nepovedal, ani jej pred cisárskym nedali možnosť si vybrať,akú anestéziu chce. a potom jej spinálku straaaaaaaaašne dobabrali. ona asi rodila na antolskej.

sunnygirl
24. feb 2010

teraz ma tu baby možno zabijú, ale ja som počula prípad, keď žena dostala chuť na cigaru a musela si zapáliť a pred tým nikdy nefajčila 😉

agika1982
24. feb 2010

mirka,tak ja mam uz vela oblecenia a vytesujem sa ako male mimco.....vcera sme kupili aj teplomer do vody...len musime poriesit byt,pretoze sme v garsonke

oacka
24. feb 2010

ja to s tým chudnutím fakt nechápem, ale bude to,ako hovorí agi, ja som tučko, tak ja som si už nazbierala kilečká dopredu! 😀

sunnygirl
24. feb 2010

carrie84
podobne, ani ja veľa nejem ale kg nabiehajú

oacka
24. feb 2010

agi, chceme vidieť výbavičku!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 pozri naše albumy, fotíme všetko,čo kúpime, tak pofoť aj ty svoje úlovky, nech môžme obdivovať. a aj bruško možeš! 😉

agika1982
24. feb 2010

mne napriklad znamy vravia,ze ked mam obrovsku chut si zapalit radsej nech si zapalim,nez aby som sa stresovala a bola nervozna....viem nie je to spravne.....carie a oacka dakujem,ste zlate....a paci sa mi ze sme sa rozhovorili...

a k tomu kursu..vraj vsetko sa naucis v porodnici....co mam kamosky tak ani jedna nenavstevovala ten kurz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre