Termín pôrodu v júli 2010

Ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky :-N x-)
maxara
17. mar 2011
@vierkaha 😃

idem na ucho, zajtra sa mi sem navtirkaju nejake traposky, tak nech mam aspon aku taku energiu 😃 bruuu
maxara
17. mar 2011
@tutifruti 😃 Tuti netrep, ved ty super vyzeras.. som ta videla 😉
vierkaha
17. mar 2011
@maxara no to je sila akí sú dnes ľudia vtierkaví , že 😃
tutifruti
17. mar 2011
@maxara si ma uz nepamätáš.... 😃
maxara
17. mar 2011
@vierkaha veru 😉 😃

@tutifruti Aaaaaale pamatam.. keby som bola muz, mozno by si mi aj sexi bola 😃 :-p
tinaki1275
17. mar 2011
@maxara ty si cislo ..on je do teba ale fakt ....@mirka285 ma konkurenciu .. 😃
baby idem aj ja mala sa uz tretikrat rozmrncala..to bude zase noc.. :-|
vierkaha
17. mar 2011
@tutifruti ja tie hlášky tvojich detí milujem, ale od detí je to také pekné a milé. Mne mm včera zahlásil, že mi musí kúpiť nejaký stroj na cvičenie, aby som keď pôjdem do práce urobila fyzické testy ( lebo tam kam chce aby som išla sa musia robiť ) :-p No povedz....
tinaki1275
17. mar 2011
@vierkaha a ty si dobre urobila ze si sa mu postavila... 😉
vierkaha
17. mar 2011
Akože baby konečne mám čas na koňa a vy všetky idete spať.
No čo už s vami x-)

dobrú noc
maxara
17. mar 2011
@tinaki1275 neni do mna.. len som dobre usudila, ze som ho prekvapila 😃 asi ho uz trosku poznam
vierkaha
17. mar 2011
@tinaki1275 asi áno, ale teraz mám taký adrenalím, že asi nezaspím 😃
tutifruti
17. mar 2011
@maxara ty aké vzrúso..... aj mna by mohol konecne niekto milovat a obdivovat....../okrem mm, ktorý musí a detí ktoré vedia..... :-N /
maxara
17. mar 2011
@vierkaha hod si slofika, nech si rano svieza 😉
maxara
17. mar 2011
@tutifruti ale cosi, do mna nikto neniiii 😃 to len baby halucinuju.. ci myslis cernocha? to bolo davno.. a fuuuj, hnusil sa mi.. nie kvoli tomu, ze bol cernoch, ale skor kvoli tomu, ze nosil bielu koselu a pod pazuchou a na krku mal nechutneeee zazltnute skvrny, ale uplne zltohnede CDcka 😃 :-p :-x :-x proste hnoj.. a ja si okrem jeho mena vzdy pri spomienke na neho vybavim presne toto, sedime na lavicke za nasim domom a on mi vyznava lasku a ja pozeram na jeho koselu na krku so zhnusenym ksichtom.. on zdvihne ruku, mna napne.. a ze vezmi si ma 😃 😃 😃 uff a cely zivot budem vanishovat kosele :-x
tutifruti
17. mar 2011
@maxara 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 No co dodat
maxara
17. mar 2011
@tutifruti a rozpravky je koniec (to by sa dalo dodat 😃 )
tutifruti
17. mar 2011
@maxara 😃 😃 😃 😃 asi so z teba cvrknem..... :-N
maxara
17. mar 2011
@tutifruti necvrkaj 😉 co si pomysli chudak tm 😃
monline
17. mar 2011
akú parádnu debatu tu máte, maxi, ja zíram 🙂)
maxara
17. mar 2011
@tutifruti musim ist spat, uz nic nevidim ani.. |-|
maxara
17. mar 2011
@monline co ziras? z coho? na co?
monline
17. mar 2011
@maxara zasmiala som sa na cdčkach, vidíš, mať menej nárokov, mohla si už v Nigérii či kde to obskakovať zo štyri černoščatká 🙂
takže konalo sa rande? a ty si odišla? si hustá 🙂))) musela mu padnúť sánka, ale ani jeden nechcel cúvnuť, tak ste hrali formu, dobrééé 🙂))
maxara
17. mar 2011
@monline teraz je fb a tvari sa, ze on nic.. 😃
inak dik.. hrala by som sa 10timi cernoskami pri riecke plnej krokodilov, mala by som stokrat prekonanu malariu a odpadvalo by mi maso z lepry :-| tam ja nemozem nikdy ist.. prilis dlho zijem civilizovane
monline
17. mar 2011
@maxara treba niečím nakŕmiť krokodíly 🙂)
maxara
17. mar 2011
@monline uz nevidiim, spim, bruuu
monline
17. mar 2011
@maxara dobrúúú
tutifruti
17. mar 2011
Uz vsetci spíte.....? Tak teda dobrúúúúú
katka55
18. mar 2011
ahojte 🙂 tak moje dieta sa rozhodlo, ze bude od 6 hore ]-( inokedy spi do 8... asi sa uz nievie dockat @maxara ninky 😃 😃 a kukam cez okno, ze tam nic moc nedavaju =-) no ale pekny den si prajeme a hotovo 😉 😉
bambola
18. mar 2011
Dobre ranko,

akosik som sa zobudila skorej, to bude tym nahrcenym a bolavym prsom ]-(
@katka55 dnes nemusi byt pekne, ved budeme v dome 😉
katka55
18. mar 2011
@bambola lenze moje dite nebolo uz 3 dni na cerstvom vzduchu =-) asi aj preto nespi poriadne ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli