Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
18. mar 2011

baby bolo naozaj dobre a najviac si to uzival maly, stale bol vysmiaty, spokojny, nikoho sa nebal (a to videl naozaj roznych ludi aj v divnom obleceni), praveze si uzival komlimenty... by som neverila ze taky maly spuntik sa tak dobre vsetkemu prisposobi... cize vobec sa nebojde ist v lete s drobcami na dovolenky, urcite to vsetko dobre zvladnu. 😉
aj mm bol spokojny lebo mal obavy aby maly nevrieskal od rana do vecera 😀

@tinaki1275 teba budeme musiet na fotkach lupou hladat, ved ty si taka stihlucka 🙂

katarina7777
18. mar 2011

@maxara mozes sa prezliect aj na wcku 😉 😀

maxara
18. mar 2011

@vierkaha posli ich zrzulke 😉 ja som jej poslala 35 kg, ale to vraj bolo vela, tak neprevzala zasielku 😀

noemarta
18. mar 2011

caute stretavkarki, akoo az teraz som sa dostala k pc...
vidim, ze ste sa mali super, ako vzdy, tak idem hodit oko na foto 😉 citam, ze @maxara bola oblecena za fionu, to si idem kuknut, hi hi 😀 😀
@katarina7777 super foto, leo strasne vyrastol, uz je z neho velky chlap, juuuj, ti verim ze mate krasne zazitky.... 😉

zrzulka
18. mar 2011

@vierkaha a preco chces chudnut??sak vyzeras super... skus nazriet do chudnucej temy...ani neviem ze tu nieco take mame nebyt toho ze to maxi spomenula.... a pato spal uz len chvilu po tom ako ste vsetky zdrhli

zrzulka
18. mar 2011

@maxara ze dik tu 5 kil tam desat ...kilo ku kilecku a mam pristup aj ja do vasej chudnucej temy 😀

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 😀 ano Kati, presne po tomto tuzim.. prezliekat sa niekde na zachode 😀

maxara
18. mar 2011

@noemarta ☹ hej vyzeram strasne ☹

Nechce niekto zelene silonky?

maxara
18. mar 2011

@zrzulka no moooja, ty do chudnucej nikdy nenazries neboj,.. a ani @vierkaha lebo chudnuca je nad 80kg

monline
18. mar 2011

@maxara nedepkuj! my ťa ľúbime aj v zelených silonkách, okrem toho si kočka, to len niektoré fotky skreslili realitu

katarina7777
18. mar 2011

@maxara mozes z nich usit ninke krokodila 😝

maxara
18. mar 2011

@monline ☹ uuurcite..

@katarina7777

vierkaha
18. mar 2011

@maxara čo vymýšľaš ja tu akurát hovorím mm, že jak super si vyzerala. JA keby že si dám zelené silonky tak som jak ropucha, ale na tebe vyzerajú fakt dobre ( a to sa nevtieram 😀, nemusím, keď si streká u teba už organizujeme sami )

katarina7777
18. mar 2011

este musim vyvesat pracku a upratat kuchynu ale taaaak sa mi nechce ☹ kuchynu asi necham na zajtra rano, lebo uz mi oci klipkaju, len by som si taniere porozbijala... dobra vyhovorka nie ? 😉

noemarta
18. mar 2011

@maxara no neni to az take strasneeee 😉
pocuj a odkial ste mali pizzu, vyzerala fakt dobre, mnaaam....

vierkaha
18. mar 2011

@maxara ja mám 81, 5 kiš kiš 😀

noemarta
18. mar 2011

@vierkaha 😀 😀 😀

maxara
18. mar 2011

@vierkaha 😀 hlavne ze vsetci hned povedali, ze som ako shrek.. a shrek okrem zeleneho bol hlavne symbolom nechutnosti

vierkaha
18. mar 2011

a ešte sa tým aj chválim 😀

katarina7777
18. mar 2011

@maxara co su to za smutne vyrazy? My ta chceme taku aka si, ninka tiez a na miskovom nazore nezalezi 😉

maxara
18. mar 2011

@vierkaha 😀 ja mam viac kis kis

vierkaha
18. mar 2011

@maxara nie shrek, ale Fiona čo sú mimochodom moje najobľúbenejšie rozprávkové postavy

katarina7777
18. mar 2011

@maxara shrek bol hlavne vesela kopa a to si aj ty, take nase slniecko 🙂 inak uz sa tesim na tvoje opisy ked sa vam narodia steniatka , ozaj kedy je den D?

vierkaha
18. mar 2011

@noemarta som zabila čóóó ? 😀 😀 😀 😀

maxara
18. mar 2011

@katarina7777 Misko ma lubi aj obeznu 😒

noemarta
18. mar 2011

@vierkaha veru, sa zadarilo....
idem ja spat, majte sa. paaa

zrzulka
18. mar 2011

@maxara co si šiši ...sak si vyzerala sqele aj v zelenych silonkach...a miske si sa velmi pacila...ona "nedolieza" za hockym, len za tym koho si oblubi 😉

maxara
18. mar 2011

@vierkaha no na tu Fionu som to musela ja obratit, lebo ta je predsalen krajsia.. 😒

@katarina7777 den D je o dva tyzdne..konkretne 2.4. plus minus 5 dni 😵

maxara
18. mar 2011

@zrzulka 🙂 no lebo shrek je rozprakova postavicka a ona ma rada rozpravky

zrzulka
18. mar 2011

@maxara ale shreka ona nepozna ani netusi ze niekto taky existuje.ma rada barnyho ale to by si musela mat fialove puncosky a smaragdovozelene brusko aby si ta pomylila s nim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre