• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara no veď presne také potrebujem, lebo bude za fešiho aj malý za ešte väčšieho, tak nech nie som za močkoša :pensive: , lebo idem na svadbu mm bratranca a oni sú si dosť blízky a celá ich family je strašne snobská - čiže tam očakávam iné herečky
@katty17 spoločenské, ale také kde by veľkosť 44 nebola o centimeter zväčšená 38 :sweat_smile:
19. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 malá je krásna
19. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha Vieri a maleho ides ako riesit? My ideme na svadbu v juni a bude teplo, tak neviem, ako maleho obleciem.. v Tescu som pozerala tie detske obleky a nohavice od nich su taka cista umelina, v tom sa mi akurat tak spoti a zapari a zase budu tam este dvaja chlapci v rovnakom veku a viem, ze budu za fesakov, tak musim aj maleho vystafirovat :wink:
19. mar 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka my ideme v maji na svadbu a tiez neviem co mu dam.chudatka,im je to tak akurat jedno len tie mamy stale daco vymyslaju :grinning:
19. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara vidím, že sa realizuješ v komentovaní fotiek :grinning: Pekné momentky a ešte lepšie komentáre :grinning: :wink:
19. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 Peti nasi chlapi su zasa raz v nevyhode :confounded: na dievcata maju tak nadherne saticky, bolerka, pancusky a neviem co este a chlapcovi co oblecies?? :rolling_eyes:
19. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ....dobre a to si odkial objednavala..... :wink:
19. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 ..pekne fotky,ja musim tiez nieco poriesit... :slight_smile:
19. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ...co si nezajdes do Jablonky,alebo Targu ked budes doma.....ja som bola vlani o takomto case a bol tam slusny vyber,mne sa na malych chlapcoch strasne pacia take tie siroke kravaty...... :slight_smile:
19. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ved to,aj minule som pozerala ake krasne veci pre dievcatka su ,od vymyslu sveta a pre chlapcov no co....ale mozno je to ja dobre,lebo by som pokupila vsetko co by som videla a pre chlapca musis hladat :grinning:
19. mar 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha tak ked chces, tak niekedy daj vediet a mozme ist spolu to omrknut
19. mar 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 ano, uz som sa dorealizovala http://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album/kafee-u-maxi-3/6534247/
ale dnes slabota

@gabika41 tieto su z vypredaja v halens.sk
19. mar 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som našla na MMB požičovňu detský spoločenských vecí tak kuk
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=94837 dá sa to tam aj vyskúšať, tak aj zistím kvalitu
19. mar 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ok omrknem TT a potom môžme ísť
19. mar 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha oki, inak v tom salone tu v pluse maju aj druzickovske pre dievcatka a zrejme aj oblecky pre chlapcov
19. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aj v iných salónoch majú, ale väčšinou veľkosti od 2 rokov
19. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha aha, tak toto neviem, ake maju tu, ale babske maju aj malicke, lebo mi akoze na Ninu ukazovala
19. mar 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no na dievčatká majú aj maličké, aj na chlapcov buď nemajú alebo potom až väčšie veľkosti
19. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

@maxara no konecna zase tie tvoje komenty :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko damy ,tak som stihla akurat mrknut fotky a som sa zase zasmiala...je super teplo tak idem rychlo vychystat malu a ideme von ..ozaj co je s @mirka285 - ou? :confused:
19. mar 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dnes konecne po troch dnoch mozem ist s malym normalne na prechadzku, zatial sa to drzi a neprsi, tak dufam, ze to tak aj ostane.. co inak porabate vsetky?
19. mar 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dnes vari moja svokra najlepsiu plnenu papriku na svete, tak mi mozte zavidiet :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to prší .....zase :angry: s malým bude zas na nevydržanie
19. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jaj, paradne fotky aj komenty. som sa nasmiala :grinning:
a pekny den vam vsetkym prajem. my sa ideme teda Jozefovat na gulas :wink:
19. mar 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aké číslo topánočiek idete kupovať deťom na rôčik? Lebo som našla celkom pekné sandálky, ale sú len od čísla 20 a to neviem, či mu nebudú veľké. Teraz má nožičku dlhú 10 cm a 20 sú tak na 12,5. :wink:
19. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola @katka55 moc som vas pourazala? :grinning: soraaac.. bambi, ale toho fakera si naozaj vystruhala sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale to nemal byt faker, to som len nieco vysvetlovala, gestikulovala a ty si cvakla moje prsty v pozicii fakera :angry: teraz si @tinaki1275 o mne mysli, ze som vulgarna :sweat_smile:
19. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ja mám tieto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=cipok.tpl&product_id=8&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=9
ale veľmi zle sa obúvajú - máme síce to S-ko menšie ale malý ich ani na nožičkách nechce :confounded: Kopká s nimi, kým ich nedá dole z nožičiek :unamused:
19. mar 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 aj kafoditka pisala, ze z nich nie je moc nadsena. Tvoj Filipko uz chodi?
19. mar 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok