• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@tinaki1275 ja som tu, ale tak nebudem si sama pisat :unamused:
mala som po sto rokoch sex, mam pomaly net a som prijemne unavena, cize.. ked sa to tu behom 10 minut nerozbehne, tak koncim
19. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara waw :wink: ..asi sa to tu nerozbehne sa mi zda.. :unamused: maxi co je s mirkou ?
19. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline vela uspechov prajem .. :wink: ja som malu ukladala 45 minut..a bol to des..
19. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 Mirka nas urcite na sto percent smiruje, ale podla mna ma teraz tazke obdobie a lezieme jej strasne na nervy. :frowning2: akoze presne neviem, co s nou je, ale predpokladam to podla mojich takychto obdobi :unamused:
19. mar 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tiez ma napadlo ze asi nas ma dost :unamused: , posledne dni sa ozyvala len sporadicky a znela obcas tak nastvane..tak hadam jej to rychlo prejde...ozaj mi tu chyba... :frowning2:
19. mar 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nespíte? :wink: mne malá zalomila pri kojení úplne odpadla a teraz ležká na boku a spinká, vypadá taká veliká keď neležká na chrbátiku .... dnes som jej musela zrušiť gaučové královstvo a prestahovať ju na zem, velmi nebezpečne sa začala premiestnovať a nechcela som riskovať že mi capne na zem :slight_smile: takže prikladám foto jej prízemného královstva :grinning:
19. mar 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 a vyzera to tak ze sa jej pozemn e kralovstvo paci .. :wink:
19. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 aj mne tak pripadala, preto som sa aj zaujimala, ze kto konkretne jej lezie na nervy (a dufala som, ze nie ja :unamused: ) .. no a nieco naznacila, ze nema naladu na konika a nebavi ju to tu.. ale stavim sa, ze smiruje :wink:
19. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 zatial sa nestažuje, len nevie ešte loziťdopredu a tak mi už nacúvala pod televízor :grinning:
19. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 krasna.. aj mne sa Ninka teraz nejak vysvihla.. teraz chvilku mala stagnujuce obdobie a zrazu obliekame o cislo vacsie veci.. :unamused: uz su nase drobuliatka normalne velkeeee :unamused:
19. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja na tej mojej vidím každý centimeter ale tiež mám pocit že mesiac nič a zrazu je veliká a šikovná :grinning: ona bola taká leňoška že zadarmo ani prštekom nepohla a zrazu ju neviem zastaviť
19. mar 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 no presne, mesiac nic a zrazu mega.. a sikulka zaroven :dizzy_face:
19. mar 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak dufam ze ju to prejde,alebo nam aspon naznaci ze co ju nastvalo ..(ja tiez dufam ze nie ja :unamused: ) ale fakt je ze tu chyba... :frowning2: ked s nou budes hovorit tak ju aspon pozdrav...
19. mar 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 ked zacne lozit dopredu ,potom jej uz pozemne kralovstvo nebude stacit :slight_smile: mne sa dnes mala otrepala o radiator a o skrinku :frowning2: ona vzdy lezie k nabytku ,aby sa mohla postavit a potom preslapuje velmi neisto ...a pada...
19. mar 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 no to my máme od stavania ešte veľmi daleko...ona sa sama ani neposadí a pripadá mi taká dosť slabučká ale možno ma prekvapí a zrazu bude stáť :slight_smile:
19. mar 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 som jej volala, ked som bola pred kinom cakajuc na otroka, ale uspavala malu (mi poslala sms) takze som s nou nehovorila.. no ale dufam, ze sa jej coskoro nalada vylepsi, lebo uz tu nema kto cistit vzduch :grinning:
19. mar 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 to pride rychlo uvidis..mne sa v priebehu jedneho tyzdna posadila sama a hned o dva dni sa zacala dvihat na nohy ,a asi o tri dni na to lozit .. :wink:
19. mar 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som tu, malý spinká, dopozerala som superstaristky
koho preberáte? Mirku? veru, chýba nám tu..
19. mar 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara presne tak ona vie tak pekne "zvozit " ked sa jej n ieco nepaci :grinning:
inac tohoto sa bojim ze sa postupne jedna druhej stratime a za taky co ja viem rok uz do temy julovciatka nikt nepachne..
19. mar 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 pekný pelech má, ale počkaj, o chvíľu ti odtiaľ zdrhne a budeš premýšľať, do akej ohrádky či postieľky ju aspoň na chvíľku zavrieš :slight_smile:
19. mar 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 iba ja si tu budem spamovat po veceroch :frowning2:
19. mar 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 tiež som na to myslela....aspoňže máme na seba kontakt na FB
19. mar 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mne sa mala od kedy zaspala uz 2x zobudila :unamused: je to des...najradsej by som jej dala nejake sedativum ,aspon jednu noc..aby som sa vyspala.. :frowning2: viburcol jej moc nezabera...
19. mar 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som uz penove puzzle zlozila.. Nina sa furt na ne vrhla, rozobrala ich, ozula.. Ked bude vacsia a bude sa hrat na zemi s hrackami, tak potom jej ich znova rozlozim
19. mar 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ohrádku už mám kúpenú :slight_smile: len pokiaľ sama nesedká tak ju tam nechcem dávať...nechce sa mi za nou načahovať :grinning: a aj tak si myslím že bude odtial na mňa vykrikovať hneď ako sa vzdialim za roh :slight_smile:
19. mar 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ja viem ze ked zacnem robit za mesiac ,tak vela stihat nebudem :unamused: ..ale dufam ze aspon ked budem napr.
na letisku cakat cely den na svoje prilety tak medzitym budem moct chatovat ..a potom od novembra budem zase doma na 6 mesiacov ..ale je fajn ze mame kontakt cez fb to mas pravdu ..
19. mar 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja som chcela najprv tie puzzle s tými číslami lenže tá moja je taká detailistka že by mi tie najmenšie kúsky povyberala tak som kúpila tieto a to sú len štyri veľké kusy...to nerozoberie, zatiaľ :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara moja ich sice zo zaciatku chcela likvidovat ale uz si na ne zvykla..a dokupila sm tretiu sadu ,su tam v strede nejake dinosaury ,mame uz jednu sadu s ovocim ,jednu s cislami a mm brat mi este donesie s Aten nejaku novu s Dorou -to je nejaka babika ci co ..ja to asi dam malej do izby miesto koberca na celu podlahu aspon na leto ..
@macik27 ake by sa hodili aj mne..tu take nie su ..
@macik27 no ved ja som prave na tie s cislami nasrata.. vobec sa mi to nepaci, uz mi vybrala z osmicky obe gulicky a jednu mala v ruke a druhu v puse.. uz jej to tak skoro nedam.. a prave som pozerala na tie tvoje, ze vyzeraju super, mozno na take by som sa nechala ukecat
19. mar 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok