Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tatianka.g
20. mar 2011

@tinaki1275 dakujem za nazor
baby a ostatne mi nedate kritiku na golfky? 😒
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
asi budem musiet pockat na odbornicky @bambola a @mirka285
inak mne naozaj velmi chybaju @mirka285 komenty, vzdy ma fajn nazory, co sa s nou stalo
baby aj ked vas nepoznam ale naozaj vas rada citam a relaxujem pri vas 🙂 🙂 🙂

kafoditka
20. mar 2011

@tatianka.g ja mam golfac podobneho typu, ked nie skoro ten isty, akurat, ze vpredu mam po jednom koliesku http://www.kocikovo.sk/product/baby-design-metr... a som s nim velmi spokojna.. tusim aj tento sa da polohovat skoro do uplneho lahu, ma polohovanie noziciek, celkom fajn kosik a je lahucky. Myslim, ze nim nic nepokazis, ale skus sa pozriet v obchode aj na tento typ, co mam ja, pokial ti teda neprekazaju dvojite kolieska vpredu aj vzadu 😉

maxara
20. mar 2011

Dobre ranko..
hned ako som dnes zbadala slnecne luce, ma napadlo, ze mm bude dnes dobre naladeny a veru ze je (on je taky slnecny typ). A prejavilo sa to hned rano, ked sme vstali s Ninkou a on hned utekal zarobit mliecko a potom sme lezaicky krmili Ninku a ked dopapala, zobral ju so slovami: "Pod, nechame maminku vyspat". Co vam poviem, vstala som o pol 10tej 😵 😵 😵 (alebo to bolo tym vcerajsim sexom po sto rokoch... neviem)

@tatianka.g aj mne sa ten golfac paci, ja ked som sa pytala, tak mi povedali taku vetu, ze golfky si kludne mozeme vybrat ake chceme, lebo aj slabsie znacky na nich nemaju co pokazit.. tak mne toto automaticky znelo tak, ze cim lepsia znacka, tym vyssia cena, takze ked chcem strednu triedu, tak stredna cena.. a cim vyssia cena, tym viac prislusenstva a kvalitne materialy by mali byt v nej zahrnute.. ale toto uz pravda teda nie je. 😒 Xlander je polsky kocik, ale je to nieco ako polsky znackovy kocik. Kazdopadne, rozhodne treba do neho dieta posadit a skontrolovat materialy, skladanie kocika a tak.. Lebo napr Chipolino kociky su talianske shity a su drahe, lebo sa tvaria, ze su na urovni (toto mi povedala predavacka a ukazali mi tam nejake detaily na nich..) Nepaci sa mi, ze nie je v cene plastenka, lebo je dost drahy na to, aby nebola v cene.. ale zas to by mala byt par eurova zalezitost, tak..

@monline no vidis.. padla som do perin jak kabela.. 😒

maxara
20. mar 2011

@macik27 a on teraz isiel znova na pol roka? 😲 uz iba na kratsie, nie?

maxara
20. mar 2011

A moj plan na dnes.. mavarene mam, ale jest to nebudem.. ideme k svokrovcom, tak som zvedava, cim dobrym nas prekvapia tentokrat.. zase sa navalim ako taka svina 😅

aalexis007
20. mar 2011

@maxara a mne zase svokrovci prídu k nám. Nevarila som nič, vraj niečo prinesú. Tak som zvedavá 😀

kafoditka
20. mar 2011

@maxara tak si mala pekne ranko 🙂

zuzik1983
20. mar 2011

ja tiez nevarim,ideme na obed k rodicom 😀

kafoditka
20. mar 2011

@maxara a co dobre si varila, ze to jest nebudes??

aalexis007
20. mar 2011

Baby, keď máte sexík s mm, cítite ešte niečo pri tom? Lebo mňa to ešte stále bolí 😖 😠

kafoditka
20. mar 2011

@aalexis007 ja citim tiez, hlavne pri vniku, potom je to uz fajn 😉

zuzik1983
20. mar 2011

@aalexis007 to asi neni dobre.u mna vsetko ok,ako pred tehu

monline
20. mar 2011

bré ránko
tak malý mal budíček o šiestej, resp. vtedy som začala vnímať čas, inak bol hore už chvíľu, kojila som, ale nezaspal...muž ho vzal dole, nech si ešte pospím, ale behom hodiny s ním prišiel 2x hore, čím ma dokonale nasral..potom som mu kázala dať mu jogurt, ktorý som predtým vybrala z chladničky, dával mu, ale zjedol len 3 lyžičky..bodaj by nie, ked si vzal stoličku do obývačky, aby videl na telku, tým pádom aj malý viac sledoval ako jedol...tak som nakoniec vstala, muž sa presunul do spálne, spí, pred chvíľou konečne zaspal i Danko..ešte stále nevarím a ani sa mi nechce, no ale musím ☹ Niku bolia zuby, resp. celá pravá strana hore i dole, vyzerá to na zapálený nerv v niektorom zube, volala som nášmu zubárovi, ale dnes nie je doma, do ružinova na pohotovosť nika nechce,...no..uvidíme ešte ako to dopadne..☹

@maxara tá fotka je fakt nádherná, detičky sú na nej úžasné a sála z nej také šťastie

vierkaha
20. mar 2011

Dobré ránko, aj tu svieti slnko, ale zároveň brutálne fúka 😝
My máme dnes zase brigádu, tak konečne to tu dáme do poriadku. Malý bol včera taký nervný, vôbec nechcel mlieko piť tak som mu dávala len tuhú stravu a čaj, za celý deň mi vypil necelých 300 ml 😒 večer som sa kvôli tomu tak chytila s mm, že som si bola po 2 rokoch zapáliť 😔 ( bolo mi síce potom fajne zle, ale aspoň mi klesol tlak ).
Maťkovi asi zase idú zuby, lebo ani ráno zase nechcel mlieko a už sa 3krát pokadil, teraz spí tak dúfam, že potiahne aspoň 2 hoďky 😅

@tatianka.g ja som ho tiež pozerala, ale mne sa nepozdávalo, to že nejde do ľahu na foto tak síce nevyzerá, ale malý v ňom viac sedel ako ležal - ale to môže by ť len môj subjektívny pocit.

Ja som mm ukazovala golfáče čo máte, tak sa mu najviac páčil peg perego sí čo má Mirka, ale v zelenej farbe ( mňa však odradila jeho cena ) alebo potom že ten čo má @kafoditka ale vo farbe citro.

Mne sa páčil ABC design Amigo, ale operadlo v najvyššej polohe nie je úplne kolmo a MAťko si v ňom stále sadal a nechcel byť opretý.

aalexis007
20. mar 2011

@vierkaha @tatianka.g My máme tento: http://www.bambini.sk/sk/store/product/3860/27/... a som s ním veľmi spokojná. Dá sa dať až do úplného ľahu a veľmi ľahko sa skladá a v kufri zaberá malý priestor. Máme ho v čiernej farbe. A aj cena je fajn.

tinaki1275
20. mar 2011

dobre ranko damy, my sme mali zase tazku noc,kazdu polhodinu sa mala budila.. ☹ o tretej som to vzdala a odisla do obyvacky a nechala mm s malou ..a ona zaspala do siestej .. 😒 takze to asi ja som ten "faktor "co ju budi 😠 ..potom sa najedla a spala este dve hodky..a tak sa zase zobudila a ja som nasilu drzala v posteli ,teda zabavala ju cumlikmi a ona potom zase zaspala na dve hodiny ..tak aspon to ..idem ja nieco uvarit .Prajem vsetkym peknu nedelu .. 🙂

vierkaha
20. mar 2011

@aalexis007 a mali ho na predajni ? Lebo ja som tam bola minulý týždeň a nemali nič okrem nuny a x-lander-u ašte asi 2 golfáče čo nepoznám 😝

kafoditka
20. mar 2011

@vierkaha ja som ti chcela este povedat, ze ani na mojom golfaci sa neda dat operadlo uplne kolmo, ale Filipovi to nevadi..

aalexis007
20. mar 2011

@vierkaha ja som ho tam kúpila, vtedy ho mali v čiernej a aj v červenej farbe. 🙂

aalexis007
20. mar 2011

@vierkaha ak budeš niekedy chcieť, môžeš k nám prísť a budeš ho vidieť aký je. 😉 A urobíte si s malým výlet 😉

vierkaha
20. mar 2011

@aalexis007 ok beriem ťa za slovo 😉
@kafoditka my ani šporťák nemáme kolmo a to mu nevadí, ale tento mal to operadlo strašne nízko

macik27
20. mar 2011

@maxara v júli príde ešte raz na dovolenku, potom ešte do konca septembra a keď sa vráti tak ich ešte vyšlú na dva týždne niekam do karantény takže dúfam že v polovici oktobra už bude len náš 😀

tinaki1275
20. mar 2011

@macik27 a ty si v lete nechcela ist s malou za nim na dovolenku ? cyprus je uzasny ... 🙂

macik27
20. mar 2011

@tinaki1275 aj som chvílu rozmýšlala no ja a lietadlo 😲 a aj on bude rád keď bude doma ...inak my sme mali podobnú noc malá každú chvílu hore a o pol piatej si povedala že už je vyspatá a ideme sa hrať 🙂 tak som si ju šupla do postele zaházala hračkami a s jedným okom otvoreným som pri nej driemala 😀 naštastie ju to o siedmej zlomilo a spali sme ešte dve hodiny...skúsila som na ňu novú fintu 😅 keď sa v noci zobudí a ja ju nakojím tak ju hneď ukladám do postielky aj keď ešte nespí a ona sa už sama uloží a zaspinká...takže žiadne čičíkanie a nosenie jednoducho chce mať odomňa pokoj 😀 a funguje to 🙂

tinaki1275
20. mar 2011

@macik27 je to kratky let nejake dve hodky a daco ...fakt je tam krasne.. 🙂
mne nepomaha uz nic na malu ..ja som nikdy nemusela cickat alebo nosit na rukach ,ona chcela byt sama v postielke akurat sa tam furt pretaca a stavia na nohy a ja ju musim furt ukladat .. 😒a to dokaze robit aj hodinu a pol ..

dugyna
20. mar 2011

prida sa niekto?ideme do medickej

vierkaha
20. mar 2011

Baby od kedy môžem dať malému napr. chlebík s maslom? Biely jogurt mu šlape a nemá s ním žiadny problém, len si nie som istá či môže už ten chlebík ( a aký vlastne ) alebo nie

gabika41
20. mar 2011

@monline ...ak mas Flexor je velmi dobry aj na zubny nerv,som na nom v lete ficala 3 dni.... 🙂

gabika41
20. mar 2011

@vierkaha ....moze a mal by byt celozrnny ale ked das obyc tiez sa nic nestane 🙂

monline
20. mar 2011

@gabika41 veru nemám...zatiaľ to nika zvláda s ibalginom, na pohotovosť do ružinova nechcela ísť a jej zubár bude k dispozícii asi až zajtra...možno skočíme do lekárne po ten flexor..nepočula som o nom ešte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre