• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara ake prekvapko? tak dobre mas ich odpustene :slight_smile:
22. mar 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vy ste toho uz stihli tolko popisat :confused: my sme sa len o 9 vyhrabali z postele, tak mame sklz :grinning: dnes nas caka plavanie, sa tesim :wink: ozis, mati @bambola, takze dnes mate odvoz? ak by nie, tak daj vediet a prideme :wink:
@maxara ze genital :grinning: :grinning: tm je sisi :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 :wink: neprezradim :slight_smile: tes sa.. a mozno si dam aj suknu a silonky, ale nie zelene :grinning:
22. mar 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 inak genital je moje oblubene slovo, ked nechcem nadavat :grinning: ale prevzal ho do nespravneho prirovnania, nie? Chuda Ninocka :grinning: vecer pocas sprchovania ma to napadlo a samozrejme som dostala zachvat smiechu :grinning:
22. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este som chcela, ze aj patrik najprv dlho, dlho nic a potom jeden tyzden sa sam posadil, druhy tyzden uz stvornozkoval ako vichor, a dalsi tyzden sa uz presuval popri nabytku na nohach. musim mu uz kupit tie clenkove sandalky, lebo ma iba tenisky :unamused:
22. mar 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a ked nadavas na zenu, tak je potom co? genitalka?? :grinning:
22. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti 4.4. nemôžem, v bipe budú baby days tak pôjdem na nákupy a už som od januára dohodnutá s kamoškou, ale ďakujem za pozvanie - aj keď ja by som sa aj sama navtierkala :wink:
22. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 kati dakujeme :slight_smile: dnes ide s nami zase mm takze odvoz mame :slight_smile:
inac volala si tomu maserovi? musim to kuknut aj ja
22. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 tak potom pica :grinning: lebo to uz viem ze je zena.. ale ked neviem, co za sogera to je predomnou, tak automaticky nadavam v muzskom rode, takze genital, ud, vejmrda a podobne.. :grinning:
22. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha :grinning: :grinning: jasne, ved to mas v mene :wink:
22. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ze vejmrda :grinning: :grinning: :grinning: odpadla som teraz
22. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ale to az ked ma naozaj serie.. samozrejme zacinam setrnejsimi.. a este aj vytrtilek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
22. mar 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ano, volala som a masirujem sa vo stvrtok po plavani. ide aj mm, tak bude strazit :wink:
@viekaha baby days v bipe? tak to sa tam konecne vyberiem uz aj ja. sa tam len chystam a nic :sweat_smile:
@maxara presne som vedela, ze u zeny to bude jednoduche a priame :grinning:
22. mar 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka a toto byva vacsinou dvojica dementov, akoze v pravom sa susni korytnacka a slimak v lavom sa ju snazi predbehnut rychlostou o 1 km/hod rychlejsie.. tak to je dvojica Vejmrda a Vytrtilek
Ahojte dievcata, idem sa trochu postazovat - som dost znicena, maly sa mi zdal byt vcera vecer nejaky horuci, zmerala som mu teplotu a po odcitani 38,5. Tak som bola v soku, lebo doteraz nikdy teplotu nemal, ani v nemocnici, a to mu vysiel uz piaty zub. A cez den bol v pohode, usmieval sa, ani nema soplik, ani ziadne ine priznaky choroby. Tak som nasadila Panadol. Ale ani po hodine mu to nekleslo, tak sme mu davali chladnejsie zabaly. Potom uz mal len 37. A o druhej v noci som ho zase merala a zase mu to vystupilo, tak sa situacia opakovala. Len som mu este nemola dat Panadol, tak som dala Nurofen. A rano to iste. Teraz ma 37,5, ale cele rano bol umrncany a teraz zaspinkal. Nemali ste niekto nieco taketo? Je to zo zubkov? Kolko to moze potvrvat?
@katka55 no ano, ale to preto, ze uz viem, ze e to konkretny clovek.. to ked viem u ineho sofera, tak aj jeho potom konkretizujem :wink: :grinning: chapes.. ked si za nim, tak nevies, ci soferuje zena alebo muz..
22. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara šak to :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha :slight_smile: takze teba uz nevolam, pockam, kym sa sama narves, dobre?

@alllexa mozno je to 6ta choroba
22. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ..my po asi zatial najhorsej noci .. :frowning2: zaspala o dvanastej a az do pol druhej a potom kazdu polhodinu rev..a to s viburcolom .. :unamused: o siestej rano dostala nieco ako nurofen -sirup ..potom spala az dve a pol hodiny..a odvtedy skoro stale reve..alebo sa zlosti ..nenecha ma ani prebalit ju normalne ma zlostne kope.. :frowning2: v noci pila mlieko 3x! vypila celkovo asi 400 ml ..nechapem..teraz zadriemala ale to bude na 20 minut.. :unamused:
@vierkaha dufam ze u nas su to uz konecne zuby ..este ma napadlo kup aj novu krabicu mlieka..mne sa raz stalo ze som celu krabicu vyhodila,malej nechutila a z novej mi pila normalne..
@aalexis007 mne mala spavala s jednym papanim celu noc az do siedmeho mesiaca ..odvtedy papa aj 2x..u na scaj nepomaha vobec..proste sa zobudi o polhodinu zase a zase..tak radsej dam mlieko a mam zvycajne 3-4 hodky ako tak klud..aj ked v poslednej dobe uz ani to nepomaha..
22. mar 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 baby days bývajú každý mesiac, vždy prvý pondelok, utorok a stredu v mesiaci a zakaždým majú 20% zľavy na niečo iné a terza v apríli by mali byť na jedlo, ja tam idem hlavne na kaše a čaj. Lebo Hipp feniklový ( ten chutí malému najviac) tam majú aj mimo akciíí za 2€ a tu stojí 4,5- 5 € :unamused: Takže ja keď tam idem tak zakaždým kúpim aspoň 10 ks. A kamoškin malý pije Aptamil tak tá ho tiež nakupuje na tony :grinning: No a keď už som tam tak zbehnem do Spar- u a Hoffera a občas aj do Mullera ( ten je v Brucku )mrknúť malému nejaké hračky - tak je to zakaždým tak na celý deň :sweat_smile:
22. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha aha... tak dakujem za infosky :wink: ja totiz nerada nakupujem vo velkom, tak preto sa mi tam neoplati chodit, ale pojdem skusit a uvidim :wink: a minule sme boli v Brucku a do Mullera sa mi uz nechcelo ist, ze co je to za obchod :confused: tak nabuduce uz pojdem aj tam :grinning:
22. mar 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa asi 6.choroba..teda kopa deti tu to uz mala..
@maxara trochu si mi vylepsila naladu tymi super nadavkami.. :slight_smile:
22. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 no aspon tebe :wink: ked pridem domov, tak napisem, co som komu zase vymyslela, dobre? :grinning:
22. mar 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzam, packo
@alllexa A u doktora ste neboli?Ja by som sla,pre istotu...
ozaj baby ako je to s pudingom? vraj sa uz moze robit z UM? niekde som to citala..ale nejako si nie som ista ..akoze normalny puding ako oetker ? sa mi zda z eto ma vela eciek.. :unamused:
22. mar 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara budem cakat :slight_smile:
22. mar 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa môj malý to mal min. týžden, a trvalo to tri dni, k tomu aj sopliky, ale tie má stále, tie nachytá od svojej sestričky, dokonca mal 39.5 a liek nezabral, až zábali a mal 38,5, potom mal aj 37 a za pár hodin 38, môže to byť viroza, alebo aj zubky, dnes sme boli na kontrole, ušká mame čisté, len sopel nám zostal....
idem si vás prečítať
22. mar 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa a uvidiš, či sa ti vysipe, ked nie, tak je to viroza, a ked hej, tak tá 6tá choroba...mi sme sa nevysipali....
22. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok