Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
23. mar 2011

@noemarta ach ty fcelicka 😉

maxara
23. mar 2011

@noemarta no ja sa tam urcite vyberiem niekedy.. a nejake take vacsie vecicky maju aj tu v PK v PLUSe vo wenice. Resp wenice tu ma obchodik. Ale teda tu som este nic nekupila 😒 a v tom obrovskom na hranicnej vzdy.. tak neviem.. tu sa mi zda ten obchod byt strasne ruzovy 😔

vierkaha
23. mar 2011

@bellablonde hehe trubka som malo tam byť & a nie @

bellablonde
23. mar 2011

@vierkaha 😀 dobree
vidis to, nase detuchy si myslia, ze s nami vybabru, ale my sme prefiiikanejsie 😀 😀

tinaki1275
23. mar 2011

a dosiel mm..a mala zacala hned kricat baba...teraz si to vyzerie..

noemarta
23. mar 2011

@maxara v pluske nic nemaju a ma to zbytocne predrazene, ja mam na hranicnej nakup za velkoobchod.ceny. 😉

@bellablonde hm... co mi ine ostava, je vysoky datum, uz mam iba par dni do konca marca. ale nastasie uz total finisujem. 😉

bellablonde
23. mar 2011

@vierkaha nemalo tam byt ˛°˘? 😀

tinaki1275
23. mar 2011

@maxara hned zajtra necham donalda pochodit po spalni...

noemarta
23. mar 2011

dietata sa mi zobudilo, idem paaaaaaaaaaaa

maxara
23. mar 2011

@bellablonde vidis, to ti ma ani nenapadlo, asi preto, ze som tam este nebola s Miskom.. inak s kocikom sa tam ide doooost nakokot. Som nadavala jak pohan. Som vliekla Ninu aj s kocikom po schodoch strmych a na ich konci nie je plosinka, ale rovno dvere 😠 takze ja tam pojdem jedine s niekym..

@vierkaha no to je fakt, ze sa to dost tazko hlada, ale podla vysvetlenia by si to uuuurcite nasla 😉

maxara
23. mar 2011

@noemarta vsak? aj mne sa zdalo, ze tam nic nemaju.. a to som sa tak potesila, ked som to zistila, teda to, ze je wenice v pluse 😒

maxara
23. mar 2011

@tinaki1275 no ked tam pustis donalda, dovol mu vsetko.. musi sa citit prirodzene. Ked si lahne pod postel, tak super.

tinaki1275
23. mar 2011

@vierkaha aj to mliecko s kasou staci...ked ti bude aspon to papat je to v pohode... 🙂

maxara
23. mar 2011
bellablonde
23. mar 2011

baby bol uz ten bratislavsky maraton, ci este len sa chysta???

bellablonde
23. mar 2011

uz som vygooglila
este len bude tento weekend 🙂 tesim sa, my pojdeme cela family, teda moc dufam, ze mm nebude musiet ist makat do roboty
pre malickych to bude super nachystane... aspon pred dvoma rokmi bolo
snad sa tam viacere uvidime? 😉

vierkaha
23. mar 2011

@tinaki1275 aj ja si myslím, len aby to nebolo tak, že on ošulil mňa ( raz ho zjedol ) a ja sa tu zbytočne vytešujem 😀

maxara
23. mar 2011

@bellablonde ja som sa chystala, ale neviem ci nam to vyjde 😒 ☹

bellablonde
23. mar 2011

mate uz iny program?

vierkaha
23. mar 2011

Kočky idem spať, ak by náhodou chcel malý v noci buntošiť. Dobrú noc

tinaki1275
23. mar 2011

@maxara dik za clanok ..
mm sa uz pokusa ju uspat ...uvidime ako mu to pojde..ona sa mu vytesovala ako najata..zeby fakt nemohla spat lebo ho nevidela?

gabika41
24. mar 2011

@tinaki1275 ..urcite tam toho psa pusti.....neviem ako uspavas,ale ja som s tym tiez mala problem a mne svokra poradila,ked dam malu do postielky tak nad nestojim,ale si klaknem k postielke a jednou rukou ju vraciam do polohy lezmo a druhou jej stale dokola pustam z toho hracieho mesiacika hudbu a tak dokolo.....trva to mozno 10 minut,ale zatial zabera... 😉 inak moja mam vyrazila na put do Izraela v utorok.Plni si svojsen,tak som rada.A co sestra dobre?Vcera bolo v modrom z neba dievcatko 16 rokov ma epilepsiu,ale teraz sa pridala aj psychika....takze ked dostane zachvat,tak rozbije celu izbu ......no strasne 😒

gabika41
24. mar 2011

dobre ranko sa praje......

zrzulka
24. mar 2011

@bellablonde jak to ze petko uz nechodi do jasli? ta obdivujem ze to zvladas ja som bola minuly tyzden sama s obomi a veruze mala som dost...a na mataton sa chystame aj my ...takze sa urcite stretneme...dufam ze ta spoznam ak nie tak do mna kopni ze si to ty.... 😀 btw si zaregistrovala detuchy ci az na mieste cinu? my chceme aj misku prihlasit. urcite to nezabehne ale ved nech ma zazitok 😉

maxara
24. mar 2011

@bellablonde no v podstate ano, lebo pridu k nasim taki vychodniari na navstevu a uz sa ozvali, ze k nam chcu prist, no netusim kedy 😒 a aj my s mm mame dost vela na programe, ale nie je to viazane na konkretne sobotu, ale do nedele to musi byt.. cize ak stihneme v piatok (co si nemyslim) tak mozno..

@tinaki1275 nemas zac.. inak to co gabika pise, tiez na tom asi nieco bude, lebo moja Nina tiez teraz v poslednej dobe tazko zaspava, aj tristvrte hodinu, hodinu.. a ja ju tam dam a ona sa tam teteli, ja lezim na posteli tak, ze ma vidi a ja na sluchatka pozeram telku, cize ma ticho, vidi ma, ale ja ju nerozptylujem ocnym kontaktom ani nic.. ale ona mi nevstava este na nozky, takze .. 😒

zrzulka
24. mar 2011

@maxara a cenovo je to to iste v pluse a na hranicnej? nemas prehlad? ja som tu v pluse uz nieco pre misku kupovala, velmi mila pani tam vtedy bola.... preto sa pytam lebo zrovna vcera mi kamoska hovori ze v lekarni co je pri parku kupovala malej topanocky a skoro ju vystrelo ked ich videla v deichmanovi o dost lacnejsie....

zrzulka
24. mar 2011

@maxara pekne veci ...ninka bude paradna.... vsak ako vzdy 😉 aka je to velkost?

maxara
24. mar 2011

@zrzulka no akurat noe pisala, ze v PLUSe je to predrazene, ze na hranicnej je to lacnejsie.. velkost bodyna su 86-92 a saticky su tusim 86, alebo 92? teraz neviem.. je tam napisane skor 12-18 a 18-24 mesiacov.. ale oni to tam maju ocislovane po nasom

luludi
24. mar 2011

bre ranko 🙂,

my sme uz dnes hore, nejaky stastny, mily sused vysava 🙂 pekny den

@maxara: jeeej, pekne vecicky.. tie satky obzvlast 😵

kafoditka
24. mar 2011

Dobre ranko 🙂 ja som si vcera lahla po 20tej na chvilku k malemu, ze zdriemnem a zobudila som sa az o polnoci, ked dosiel mm z prace a zaroven maly pytal jest 😅 Dnes sme potiahli do 6:30 😉 No dnesny plan je ist v ramci prechadzky na postu a do DMky.. no a od rana mam super umrncane dieta..
Baby prosim vas, ako sa vola ten jednorazovy vkladaci cipok, ked mam dole svrbenie?? @mirka285 ?? Mna drbne, dufam, ze nemam nejaku mykozu alebo co, lebo stale nemam vybaveneho gynekologa..
@maxara akurat vcera som na Mileticke stretla kamosku, co buduci mesiac rodi a bola nestastna, ze nemoze kupit normalnu nevycackanu perinku, biele ciapocky do porodky a pod. tak som jej dala tip na wenice a hned dnes ze sa tam vyberie, tak som zvedava, ci bude spokojna, ale predpokladam, ze urcite ano 😉 dobre si nakupila, ja nemam pre maleho az na nejake tri body s kratkym rukavom nic na leto zatial..ale sak mam cas, postupne dokupim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre