Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 tak to mas fajn ze mas taku dobru svokru ..moja mi radi same nezmysly ... 😀

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 ....tak to vies,ze obcas ma aj ona kadeco a stale mi rozprava,ze je malo oblecena a tak,ale ked to hodnotim v globale,tak sa nemozem stazovat....

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 ...inak nechapem,ked sami vedia ako ich syn maka,ze Ti nepridu malu aspon odkocikovat.....

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 dnes ked som tam bola tak som sa postazovala ze som strasne unavena ze mala nespi a ona len poznamenala ze ona mala tri deti ..a ze robime chybu ze ju nenechame vyplakat .. 😠 co k tomu ..

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 ja ani nekomnetujem a ani sa s nou nehadam..nech si huci co chce..

gabika41
25. mar 2011

@tinaki1275 .....to mas na figu.....ale zistujem,ze mala zacina byt uz aj vyberava,lebo so mnou je stale a ked vidi na obzore svokru,alebo mm,tak som automaticky druha kolaj......ale nie ze by som z toho mala blby pocit,ale uz teraz je prespekulovana....no nic idem ja spat.........dobru noc 😉

tinaki1275
25. mar 2011

@gabika41 dobru ti prajem...

monline
25. mar 2011

čaute baby
kým prídem, to ste všetky preč
tak aspoň napíšem krátko o dnešku...malý mal teplotu celú noc, ráno o siedmej mal 39,5, šli sme k lekárke, tá ho popočúvala, pozrela do hrdla, spravila výter nošteka, CRP a skonštatovala, že to nie je baktéria, len nejaký vírus, najskôr zuby plus prechladnutie, hrdlo slabo červené, mám znižovať teplotu a striekať do nosa...no- presne to som robila aj robím..nechala som si vypísať diazepam pre prípad vysokých teplôt, aby som predišla kŕčom..a odišli sme...v aute zaspal, potom som ho uspala poobede a spali sme spolu 2,5hod, zobudil sa s výbornou náladou, usmiaty, ukecaný, teraz večer mal len 37,2, tak dúfam, že je to na ústupe, aj noštek je na tom lepšie..
dokelu chcela som písať krátko 😀

maxara
25. mar 2011

@tinaki1275 no tak tie biele silonky su moja original pokozka 😀 😝

@katarina7777 odkazala som mu, az sa zasmial 😅

gabika41
26. mar 2011

dobre ranko babule...tak u nas klasika....a uz v noci prsalo,takze pocasie sa asi fakt zhorsi......

leanax
26. mar 2011

@monline ahoj - dobré ránko. Chcem sa opýtať na ten diazepam . To niesu lieky na ukľudnenie? To sa môže dávať aj deťom pri teplote? Ešte som o tom nepočula, ale dobre vedieť. Už s tým máš skúsenosť?

leanax
26. mar 2011

@gabika41 Čítam, že ste tu včera preberali svokry. Ja mám svokru dobrú, ale tiež keď chcem aby mi ju pokočíkovala tak ju musím odniesť ku nej, ale inak mi s ňou pomôže ak potrebujem. Ale na druhej strane je to generál, tak mám trošku odstup 🙂 . A s tou druhou kolajou je to aj u nás tak. Moja ako náhle zbadá tatíka, že sa vrátil z roboty domov nahodí obrovský úsmev, začne sa radovať a šialiť a hned sa pýta k nemu na ruky a maminu už nemusí. Ale večer išli spolu spinkať, ale nepodarilo sa mu ju uspať chichi musela som ísť ja a pri mne hned zaspala 😀 Trošičku som bola aj škodoradostná, lebo vyžadovala mňa a nie tata... Mamka je mamka 😀

monline
26. mar 2011

@leanax synovec mareček mal raz z vysokej horúčky kŕče a poviem ti, nebola to žiadna sranda, aj záchranka sa volala..ževraj tieto ampule diazepamu je možné dať v prípade vysokých horúčok, tak pre istotu som ich chcela mať doma, keďže ráno o siedmej mal 39,5...obávala som sa, aká bude ďalšia noc..našťastie to zvládol dobre, v noci nemal teplotu nad 37,5 a ráno síce mal 38,7, ale už som mu ju stiahla brufenom

noemarta
26. mar 2011

@monline mon, to ma mrzi, prajem rychle uzdravenie nasho krasavca 😉 😉
tiez som nepocula o tom diazepanee, ze na horucku....
inac prajem vsetkym dobre ranko...
my mame dnes zas oslavovaci den, aj zajtra, takze flakame..... 😉
tak sa majte kraaasne.

leanax
26. mar 2011

@monline ďakujem za info a malému prejem rýchle uzdravenie...

leanax
26. mar 2011

Aj mi máme oslavovacie už 3týždne. Minulý týždeň sobota krstná dcérka 5 rokov, dnes synovec 1rok a na budúci týždeň oslavujeme ďalšia krstná dcérka 1rok. Samá torta, ale poviem vám vymyslieť im darček nieje sranda. Tie deti už všetko majú a ja neviem čo im kúpiť 🙄 Neviete mi niekto poradiť nejakú web.stránku na spracovanie fotiek??? Chcela by som si urobiť také obrázkové fotky mojej malej, ale nepoznám stránky kde by to bolo. Poraďte ak viete. Ďakujem

noemarta
26. mar 2011

@leanax www.happyfoto.sk
iba tuto poznam....
u nas su to oslavy dospelych, meniny, narodky...

leanax
26. mar 2011

@noemarta ďakujeeemmm idem tam hned nakuknúť, ja mám meniny zajtra a moje dvojča v pondelok a + tie narodky a ešte ak meniny mojej krstnej tak oslavujeme a oslavujeme a napchávam sa zákuskami, tortami a potom plačem že musím schudnúť bo po pôrode mi ešte niečo ostalo navyše 😖

katka55
26. mar 2011

ahojte 🙂 vcera sme zase cestovali cez pol slovenska a bola som taka ko, ze som ani na kona nekukla. patrikovi ide asi dalsi zub, tak to bola vcera zabava 😠 ale aspon v aute spal.
@leanax ja objednavam foto vzdy cez fotolab.sk teraz maju aj tu a aj na happyfoto akciu na fotky sirky 15 cm 😉
@meruska @kafoditka to sa dobre pocuva, ze som dobre vybrala dovcu 🙂 osobne referencie su vzdy najlepsie 😉 sa tesim 😵
@maxara krasne ste sa vcera vyfesakovali. a ninka sa bohovsky chichoce 😉

katka55
26. mar 2011

@leanax teraz citam este raz, ty si chcela stranku na vyvolanie fotiek alebo na upravu fotiek?? 😕

gabika41
26. mar 2011

@leanax ...ja to neberiem nejak tragicky,je mi jasne,ze pokial je so mnou cely den,tak s ostatnymi si mysli,ze moze mat lepsiu zabavu.... 😉

luludi
26. mar 2011

Ahojte zlatinka 🙂,

my dnes ideme shopingovat - a zial caka nakupovanie MNA. Ja to neznasam a od rana mam patricnu naladu k tomu... fuj, fuj.. takze, keby sme sa uz necitali - nevideli, tak som umrela v nakupnej kabinke 😠 😠 😠

tinaki1275
26. mar 2011

@monline joj chudatko Danko ..dufam ze mu to rychlo prejde..
@maxara joj sorry ,zle svetlo bolo na tej fotke asi 😀
Dobre ranko damy ,tak my sme mali trosicku lepsiu noc..ale aj tak zaspala o stvrt na dvanast a uz o pol tretje bola hore a potom od stvrtej az do siestej ... 😒a potom do osmej zase spala..
no ale dnes rano som skoro spadla na zadok prisiel mm z nocnej a hovori ze za nim bol jeho fotrik teda svokor vecer ..ze s nim chce hovorit a ze vraj mu povedal ze on bude platit baby sitterku pre malu tak ako to kedysi slubil .. 😕neviem ci vie kolko to tu stoji ..ale ze si na to spomenul ze to povedal ked som otehotnela to ma soklo ..samozrejme ze hned povedal ze pozna nejaku rodinu co ma nejaku Rumunku a ze je dobra..ale mm mu hned povedal ze albanky ,rumunky a a bulharky neprichadzaju do uvahy ..nie zeby sme boli rasisti,ale ani dobre grecky nehovoria a vacsina nema ani zakladne vzdelanie..este na upratovanie sa da ale k dietatu v ziadnom pripade.. 😠
no ja som trochu zaskocena lebo som ratala ze mm ostane dva mesiace doma a potom sa bude riesit dalej..ja sa bojim malu nechat s niekym okrem rodiny .. 😒no neviem mam hlavu ako balon z toho ..ja by som najradsej niekoho zo svk ..no musim nad tym pouvazovat ..

tinaki1275
26. mar 2011

@luludi ja milujem nakupovanie..hned by som s tebou menila..🙂)

tinaki1275
26. mar 2011

no idem rychlo do supermarketu .nemame doma nic a hlavne malej som nemala dat v noci jej mlieko aptamil tak dostala humanu a vobec sa jej nepozdavala..

mirka285
26. mar 2011

dobre ranko......
@monline dufam,ze sa Danko rychlo uzdravi,zlatusik maly 😔
@luludi Luci ked nerada nakupujes,co si si nenakupila ked ste shoppingovali minuly tyzden?
@tinaki1275 Mati tak svokor sa hecol,vsak operku vyber ty a on nech ju plati 😉 mozno ked nebudes cely den s malou tak si trosku vydychnes aj ty aj mala a budes to cele nejak inac zvladat... a kde je dnes @maxara ?Peti co dospavas po vcerajsej party?dufam,ze napises ako bolo aj s podrobnym opisom.... my dnes ideme tiez na obed do mesta,nechce sa mi varit a ziada sa mi medzi ludi,tak sa tesim,pekny den vsetkym

denisse
26. mar 2011

ahojte ..
tak nasej nele je stale zle, vcera vecer este raz zvracala, v noci zase lepsie .. rano si dala zase suchare a caj ... teraz sa nestazuje .. tak uz ju ani nedam tento tyzden do skolky, v piatok vyrazame na slovensko, tak dovtedy sa snad dame dokopy a nic dalsie uz nechytime ... 😝
@tinaki1275
tiez som mala hlavu ako balon, ked som nelu prvykrat nechavala s opatrovatelkou a v jasliach .. i som parkrat plakala .. ale zvykla som si a v konecnom dosledku nam to vsetkym prospelo .. ja som v praci prisla na ine myslienky a starosti, domov som sa na nelu tesila a mala som sily a vela nalady sa jej venovat, tym padom u nas bola ovela lepsia nalada, aj mm mal lepsiu naladu ... takze ja viem, ze aj teraz ked pojdem aspon na pol uvazku do prace, tak zase naberiem kopec sily na deti ... a ze som si aj vypocula, ze som nelu skoro dala do jasli, tak ja nelutujem 🙂

denisse
26. mar 2011

@luludi
tiez neznasam na seba nakupovat, ale to hlavne preto, ze mi nic nie je dobre 😝

denisse
26. mar 2011

@monline
tak snad uz malemu bude len lepsie ... drzte sa ...

gabika41
26. mar 2011

@tinaki1275 ...tak kuj,dokial je zelezo horuce..... 😉 tiez si myslim,ze by Ti to prospelo,ved zacni pomaly len niekolko hodin denne a tajne nainstaluj kameru..... 😀 a v tom mas pravdu,ze ziadne Rumunsko alebo Bulharsko,to este ked som bola v Izraeli,tak v rodine kde bola Slovena,alebo Ceska,tam uz nic ine ani nechceli a boli ochotny si za to aj priplatit....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre