• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
sorry babulky, trosku som sa zrejme rozpisala... :unamused:
24. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak narychlo, ved som sa ani nezastavila este dnes, az teraz a som velmi unavena.
BOla som v poradni, krcok drzi, babo krasne raste, srdiecko bilo ako hrom.
Moj lekar sa az cudoval, ze som uplne fit, kezde som mala na zaciatku vela mykoz a tak... :wink:
JE to chlapec, mam to uz druhykrat potvrdene, tak som spokojna. VIdela som pipika aj s vajkami :grinning: :grinning: :grinning:

NO ale cudoval sa lekar, ze babo je stale dole nohami, boji sa, ze budem musiet ist sekciou. A sprdol ma, ze som pribrala za 24 tt 7 kg... :unamused: :unamused: :unamused: :angry: Co uz narobim :unamused:

No kocky, idem ja este nieco pripravit do prace... :rolling_eyes: , taaaak sa mi zyva a chce spat... :unamused:
24. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi..... ahoj! No same dobre spravy si tu priniiesla, to sa dobre cita :wink: Sa vytesujes z hafanov, vsak?
To je dobre, ze ta doki vypisal, aspon si odpocinies... o takom tlaku aky mas ty, mozem len snivat :wink:

Ja dnes pocitujem take cudne pichanie akoby uplne naspodu maternice... nie sustavne, len sem tam, tak som radsej zaujala polohu leziaceho strelca a poctivo lezim :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili super spravy si priniesla :slight_smile: ale myslim si, ze si nepribrala tak moc... ved 7 kg je v norme, nie?
24. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko - ved mi sme naraz napisali skoro rovnaku prvu vetu :grinning: :grinning: :grinning:
ja tiez mam take cudne pichanie... alebo tlaky alebo co... ale myslim, ze je to len nejake crevo, co uz je take natiahnute z prdov... ja neviem... dala som si acidko a probiu a hadam sa mi polepsi...
24. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi... nevadi, ja si na teba pockam do toho marcoveho stretka :wink: :grinning: Urcite je podstatnejsie aby si pekne lezkala doma, dopriala oddych sebe aj babenku..a vyliecila sa.
24. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili,to je 7 kg v 24tt veľa? čudné. čau,maxara, dnes si pracovala v tvojom príijemnom kolektíve ako včelička, čo? :grinning: :grinning:
baby,to sa vždy v normálnej predajni tak dlho čaká za kočíkom????? too prečo?
24. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili pozeram ake pekne vecicky si pokupila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
maxi dobre spravicky ,,,a ti tvoji hafanii :grinning:
mojalili ja este dufam ze zmenia nazor buduci tyzden v sootu ked pojdem na 4d :grinning: ale ked nie tak nevadi :wink:
kafko tie pocity mam aj ja dnes a este ma caka marcipanovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ ja si myslim, ze 7 kg nie je vela, a este ked to ani nie je vidiet, pretoze mam len brusisko, ruky a nohy chude...
Dnes mi prisli nove vecicky http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=527220 ...sa tesime, ake su krasne, modrucke:slight_smile:
MAxi - s kocikmi je to naozaj zlozite..aj ked sa vam tearz zdaju super, tak po par mesiacoch si poviete, ze ste mohli inak kupit....ale to je normal, to sú skusenosti :wink:
Aj my uz mame kocik, je v obchode, ale je :wink: A dnes som si zajednala lekara k porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uuuplne suhlasil a bol rad...tak aj ja som rada, viem,ze sa o mna 100 % postara...
24. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili a k tej vahe ja mam zajtra 22 tyzden a pribrala som uz okolo 6 kg a podla mna tych tvojich 7 vobec neni vela :wink:
oacka u nas sa caka tiez dva tyzdne :wink:
24. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si svojho zajednam ale az okolo 30 tyzdna :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny vidim ze sa nenudite :grinning: :grinning: prave ma napadla taka vec,kamoske idem za krstnu o 3 tyzdne,no vlastne jej malemu Olimu :grinning: :grinning: a chcela by som len tak informativne opytat,sice pytam sa kazdeho ale co sa tak kupuje krsniatkam alebo co by sa hodilo?? lebo oblecko jej beriem tak ci tak a chcela by som aj nieco pekne na pamiatku,nie len peniaze a samozrejme ze mi povedala,ze teraz jej nic netreba :slight_smile: ved ako inac.tak dajte mi nejaky napadik :wink:
24. feb 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mojalili, nič si z toho nerob, že je bábo ešte dole nohami ... čo viem, tak väčšina bábätiek sa otáča až pred 30tt :wink: a niektoré dokonca aj neskôr ...

kafoditka, Filip je veľmi pekné meno.... aj nám sa páči, lenže bráško má syna Filipa, tak nechcem aby boli dvaja v rodine :wink:
24. feb 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko, ked budem v stredu vediet, kedy pojdem do roboty, tak sa potom dohodneme... mozno uz aj na finalnej masovke... :wink:
oacka tomu ver... este nikdy som nebola tak cerveno doobliekana v robote a tak rychlo hotova so sichtovnicou :slight_smile:
ericica- prave pred chvilou dostali vyprask od mm za stanku na parketach... tam nesmu ani omylom...
mojalili - ved to, kociky alias kamen urazu...
24. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrap u nas v rodine je zvykom kupit krsniatku nieco zlate, retiazku s priveskom, alebo dievcatku nausnicky... no kamoske neviem :unamused: zlato je dost asi drahe... teda ono su kamosky niekedy viac ako rodina, to je jasan...
24. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxara....k tomu kociku....nam ho predviedli.....aj ako sa meni vanicka a aj vanicka...tam sa nemusia menit nadstavce....mozno si pozerala staru verziu...a za tu cenu je k tomu vsetko.,...mne sa zda zbytocne dat minimalne 400 eur za dvojkombinaciu a k tomu dokupovavat dalsie veci ako vajicko a podobne...my sme boli velmi spokojny...
pozerala som tu tabulku...nooo sikovne a velmi...moja pochvala...
24. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agi, tak potom oki... ked ste spoko, nie je co riesit :wink:
24. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafkoooo nesmejdi po facebooku
24. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi tlak ukazkovy,poprdkavas takze vsetko v poho :wink: ano objednala som tu teutoniu cosmo len skoda ze tak dlho budem cakat...mojalili jak ze vela si pribrala?co vymyslaju ti doktori,ja idem do poradne zajtra a pribrala som 6 kilo tak to som zvedava co mi povie :angry: ved boli Vianoce,a tuha zima a vtedy viac chuti ako v lete :sunglasses:
24. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak tu soooom maxi :wink:
24. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka :grinning: :grinning: :grinning: ved boli Vianoce??? ved ale to davno...
24. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra som domaaaaa, sa tesiiiiim... kukate panelak?
24. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik, este som chcela, ze som sa vas pytala, ci namiesto snurky na ruku moze byt nieco ako naramok priatelstva, hm?
24. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo maxarka,my sme si dali na tom zalezat...pre malinke chcem hlavne bezpecny kocik....a bol dobry a je v tom aj vajicko aj sedacka a vela dalsich veci...deka,ruksak a tak...mne sa nepacia tie jane kociky...a tak...dobry je este brio....
24. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam taku otazku...........som tu sama, z ktorej sa v tomto obdobi stava sexualne zavisla zena alebo nas je viac?? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
24. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, nečúrajú tí tvoji psi dnu preto,že chcú,aby ste ich dlhšie venčili? alebo častejšie? a aby si aj ty s nimi chodila? na spektre chodí taký program a tam to tak riešia,keď psi čúrajú v byte. to pre bábo isto nebude dobré, mať očúranú chodbu v dome... :confused:
24. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kafo, si tu sama.... a vlastne ešte sunny.... ostatné majú len sexuálne závislých mužov. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj a bola som v Avione HaM a kupila som si taky set do porodnice do coho obleciem babatko ked pojdeme domov je uplne ze krasnucky,obsahuje dupacky,kosielku s polodupackami,capicku a tricko s kratkym rukavom,kupila som najmensiu velkost a motiv je ze biely podklad a na tom taky maly macko pu ,no musim odfotit :slight_smile: a take veci tam mali krasne ze radsej som odisla lebo by som tam oplieskala majland :unamused:
24. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám aj sexuálne závislého psa... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko no ja rozhodne nepatrim k sexualne zavislym... absolutne sa mi nechce... nemam vobec chut a normalne sa musim premahat... ved co nespravim pre draheho... ked uz k tomu pride, tak nemozem povedat, ze by mi to nebolo prijemne... ale z mojej iniciativy k tomu nedojde... musi ma prdik ukecat :wink:
agika - ja viem, ze je v tom vsetko, pozerala som tu akciu... len mozno starsi model alebo co...
24. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok