Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
24. feb 2010

sorry babulky, trosku som sa zrejme rozpisala... 😒

mojalili
24. feb 2010

Ahojte kočky, tak narychlo, ved som sa ani nezastavila este dnes, az teraz a som velmi unavena.
BOla som v poradni, krcok drzi, babo krasne raste, srdiecko bilo ako hrom.
Moj lekar sa az cudoval, ze som uplne fit, kezde som mala na zaciatku vela mykoz a tak... 😉
JE to chlapec, mam to uz druhykrat potvrdene, tak som spokojna. VIdela som pipika aj s vajkami 😀 😀 😀

NO ale cudoval sa lekar, ze babo je stale dole nohami, boji sa, ze budem musiet ist sekciou. A sprdol ma, ze som pribrala za 24 tt 7 kg... 😒 😒 😒 😠 Co uz narobim 😒

No kocky, idem ja este nieco pripravit do prace... 🙄 , taaaak sa mi zyva a chce spat... 😒

kafoditka
24. feb 2010

maxi..... ahoj! No same dobre spravy si tu priniiesla, to sa dobre cita 😉 Sa vytesujes z hafanov, vsak?
To je dobre, ze ta doki vypisal, aspon si odpocinies... o takom tlaku aky mas ty, mozem len snivat 😉

Ja dnes pocitujem take cudne pichanie akoby uplne naspodu maternice... nie sustavne, len sem tam, tak som radsej zaujala polohu leziaceho strelca a poctivo lezim 😀 😀

maxara
24. feb 2010

mojalili super spravy si priniesla 🙂 ale myslim si, ze si nepribrala tak moc... ved 7 kg je v norme, nie?

maxara
24. feb 2010

kafko - ved mi sme naraz napisali skoro rovnaku prvu vetu 😀 😀 😀
ja tiez mam take cudne pichanie... alebo tlaky alebo co... ale myslim, ze je to len nejake crevo, co uz je take natiahnute z prdov... ja neviem... dala som si acidko a probiu a hadam sa mi polepsi...

kafoditka
24. feb 2010

Maxi... nevadi, ja si na teba pockam do toho marcoveho stretka 😉 😀 Urcite je podstatnejsie aby si pekne lezkala doma, dopriala oddych sebe aj babenku..a vyliecila sa.

oacka
24. feb 2010

mojalili,to je 7 kg v 24tt veľa? čudné. čau,maxara, dnes si pracovala v tvojom príijemnom kolektíve ako včelička, čo? 😀 😀
baby,to sa vždy v normálnej predajni tak dlho čaká za kočíkom????? too prečo?

ericica
24. feb 2010

mojalili pozeram ake pekne vecicky si pokupila 🙂 🙂 🙂
maxi dobre spravicky ,,,a ti tvoji hafanii 😀
mojalili ja este dufam ze zmenia nazor buduci tyzden v sootu ked pojdem na 4d 😀 ale ked nie tak nevadi 😉
kafko tie pocity mam aj ja dnes a este ma caka marcipanovanie 😝 😝 😝 😝

mojalili
24. feb 2010

AJ ja si myslim, ze 7 kg nie je vela, a este ked to ani nie je vidiet, pretoze mam len brusisko, ruky a nohy chude...
Dnes mi prisli nove vecicky https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... ...sa tesime, ake su krasne, modrucke🙂
MAxi - s kocikmi je to naozaj zlozite..aj ked sa vam tearz zdaju super, tak po par mesiacoch si poviete, ze ste mohli inak kupit....ale to je normal, to sú skusenosti 😉
Aj my uz mame kocik, je v obchode, ale je 😉 A dnes som si zajednala lekara k porodu 🙂 🙂 🙂 uuuplne suhlasil a bol rad...tak aj ja som rada, viem,ze sa o mna 100 % postara...

ericica
24. feb 2010

mojalili a k tej vahe ja mam zajtra 22 tyzden a pribrala som uz okolo 6 kg a podla mna tych tvojich 7 vobec neni vela 😉
oacka u nas sa caka tiez dva tyzdne 😉

ericica
24. feb 2010

aj ja si svojho zajednam ale az okolo 30 tyzdna 🙂

petrap001
24. feb 2010

caute zeny vidim ze sa nenudite 😀 😀 prave ma napadla taka vec,kamoske idem za krstnu o 3 tyzdne,no vlastne jej malemu Olimu 😀 😀 a chcela by som len tak informativne opytat,sice pytam sa kazdeho ale co sa tak kupuje krsniatkam alebo co by sa hodilo?? lebo oblecko jej beriem tak ci tak a chcela by som aj nieco pekne na pamiatku,nie len peniaze a samozrejme ze mi povedala,ze teraz jej nic netreba 🙂 ved ako inac.tak dajte mi nejaky napadik 😉

maca77
24. feb 2010

ahojte

mojalili, nič si z toho nerob, že je bábo ešte dole nohami ... čo viem, tak väčšina bábätiek sa otáča až pred 30tt 😉 a niektoré dokonca aj neskôr ...

kafoditka, Filip je veľmi pekné meno.... aj nám sa páči, lenže bráško má syna Filipa, tak nechcem aby boli dvaja v rodine 😉

maxara
24. feb 2010

kafko, ked budem v stredu vediet, kedy pojdem do roboty, tak sa potom dohodneme... mozno uz aj na finalnej masovke... 😉
oacka tomu ver... este nikdy som nebola tak cerveno doobliekana v robote a tak rychlo hotova so sichtovnicou 🙂
ericica- prave pred chvilou dostali vyprask od mm za stanku na parketach... tam nesmu ani omylom...
mojalili - ved to, kociky alias kamen urazu...

maxara
24. feb 2010

petrap u nas v rodine je zvykom kupit krsniatku nieco zlate, retiazku s priveskom, alebo dievcatku nausnicky... no kamoske neviem 😒 zlato je dost asi drahe... teda ono su kamosky niekedy viac ako rodina, to je jasan...

agika1982
24. feb 2010

maxara....k tomu kociku....nam ho predviedli.....aj ako sa meni vanicka a aj vanicka...tam sa nemusia menit nadstavce....mozno si pozerala staru verziu...a za tu cenu je k tomu vsetko.,...mne sa zda zbytocne dat minimalne 400 eur za dvojkombinaciu a k tomu dokupovavat dalsie veci ako vajicko a podobne...my sme boli velmi spokojny...
pozerala som tu tabulku...nooo sikovne a velmi...moja pochvala...

maxara
24. feb 2010

agi, tak potom oki... ked ste spoko, nie je co riesit 😉

maxara
24. feb 2010

kafkoooo nesmejdi po facebooku

mirka285
24. feb 2010

maxi tlak ukazkovy,poprdkavas takze vsetko v poho 😉 ano objednala som tu teutoniu cosmo len skoda ze tak dlho budem cakat...mojalili jak ze vela si pribrala?co vymyslaju ti doktori,ja idem do poradne zajtra a pribrala som 6 kilo tak to som zvedava co mi povie 😠 ved boli Vianoce,a tuha zima a vtedy viac chuti ako v lete 😎

kafoditka
24. feb 2010

sak tu soooom maxi 😉

maxara
24. feb 2010

mirka 😀 😀 😀 ved boli Vianoce??? ved ale to davno...

maxara
24. feb 2010

zajtra som domaaaaa, sa tesiiiiim... kukate panelak?

maxara
24. feb 2010

ozik, este som chcela, ze som sa vas pytala, ci namiesto snurky na ruku moze byt nieco ako naramok priatelstva, hm?

agika1982
24. feb 2010

nooo maxarka,my sme si dali na tom zalezat...pre malinke chcem hlavne bezpecny kocik....a bol dobry a je v tom aj vajicko aj sedacka a vela dalsich veci...deka,ruksak a tak...mne sa nepacia tie jane kociky...a tak...dobry je este brio....

kafoditka
24. feb 2010

baby mam taku otazku...........som tu sama, z ktorej sa v tomto obdobi stava sexualne zavisla zena alebo nas je viac?? 🤐 🤐 😀

oacka
24. feb 2010

maxi, nečúrajú tí tvoji psi dnu preto,že chcú,aby ste ich dlhšie venčili? alebo častejšie? a aby si aj ty s nimi chodila? na spektre chodí taký program a tam to tak riešia,keď psi čúrajú v byte. to pre bábo isto nebude dobré, mať očúranú chodbu v dome... 😕

oacka
24. feb 2010

nie kafo, si tu sama.... a vlastne ešte sunny.... ostatné majú len sexuálne závislých mužov. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka285
24. feb 2010

juj a bola som v Avione HaM a kupila som si taky set do porodnice do coho obleciem babatko ked pojdeme domov je uplne ze krasnucky,obsahuje dupacky,kosielku s polodupackami,capicku a tricko s kratkym rukavom,kupila som najmensiu velkost a motiv je ze biely podklad a na tom taky maly macko pu ,no musim odfotit 🙂 a take veci tam mali krasne ze radsej som odisla lebo by som tam oplieskala majland 😒

oacka
24. feb 2010

ja mám aj sexuálne závislého psa... ☹ ☹ ☹ ☹

maxara
24. feb 2010

kafko no ja rozhodne nepatrim k sexualne zavislym... absolutne sa mi nechce... nemam vobec chut a normalne sa musim premahat... ved co nespravim pre draheho... ked uz k tomu pride, tak nemozem povedat, ze by mi to nebolo prijemne... ale z mojej iniciativy k tomu nedojde... musi ma prdik ukecat 😉
agika - ja viem, ze je v tom vsetko, pozerala som tu akciu... len mozno starsi model alebo co...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre