Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
27. mar 2011

@katarina7777 blahozelame ..my furt nic.. ☹
@miki060707 kedy uz pojdete do"noveho"?

maxara
27. mar 2011

@katarina7777 ako vyzera buduci pondelok? ucast ohrozena?

tinaki1275
27. mar 2011

@maxara 😀 vidis ako Ninke prospieva ked nikto nie je na konovi?ty si z toho normalne mozes urobit potom biznis..vies kolko stoja take rucne robene cacky-macky ?

maxara
27. mar 2011

@katarina7777 ja som preto nasrata.. lebo ja mam teraz asi posledny tyzden cas 😖 a to tu nikto nie je

katka55
27. mar 2011

@miki060707 no to este neviem, lebo pojdem prvykrat, ale tusim maju byt pocas baby days zlavy nejakych 20% 😉 a vraj su aj kvalitnejsie a lepsi vyber.

katarina7777
27. mar 2011

@miki060707 dakujem 🙂

@maxara peti prosimta zapis si do tabulky ze od dneska mame zubora doma 😉 dakujeeeeem

inak baby ja klopem na drevo ze nas leo s jedenim nemal nikdy problem, vzdy mi spapal varene aj kupovane, asi len raz nechcel take brokolicove rizoto od hippky a ked som ho ochutnala tak som pochopila preco.

tinaki1275
27. mar 2011

@maxara asi mi nieco uslo ..preco potom nebudes mat cas?

katka55
27. mar 2011

@maxara super, tesime sa na hrosika 😉 a co to ides robit od buduceho tyzdna, ze nebudes mat cas? nejako som nepostrehla 😕

tinaki1275
27. mar 2011

@katarina7777 tes sa z toho ..u nas je papanie boj ..aj 45 minut sedime pri jedle a spapa tretinu .. 😠

tinaki1275
27. mar 2011

@katka55 🙂

katarina7777
27. mar 2011

@tinaki1275 uvidis ze aj vy sa pridate coskoro pridate do klubu zuborov. 🙂
@maxara pokial nam zdravie dovoli tak v pondelok stretkujeme 🙂 kto ma prist? ... niezeby si mi aj ty s ninkou nestacila 😝

miki060707
27. mar 2011

@katka55 no super, tak dobre nakup a dáš vedieť, ja len pre info, ja by som sa tam nemala ako dostať, mi furt trčime tuto v "zapadakove" 🙂
@tinaki1275 no kym pôjdeme bývať do svojho to potrvá, lebo ten dom je taký starší a treba tam vela roboty a uprav, zatial sme vymenili okná a teraz to majstri zapucovávaju, zajtra to maju dokončiť, objednáme radiátory, niejakú dlažbu mame kupenú, niejakú dokupime, hajzel sme kupili, kuch. linku mam zajednanu, z pod ruky, z bazaru...naši nam požičali niejaké love, tak svojpomocne si to budeme robiť, ale ked to bude spravené, tak bude fajn, niesme náročný, aj obyvku niejakú peknú pozrem v bazari, no nové by sme nemali, ale budeme mať svoje, hoc nie nové, xi

maxara
27. mar 2011

@katarina7777 draha hod mi to pls do iP lebo som na ntb

@tinaki1275 @katka55 zaciname s plavanim a tak..

idem spat mm prisiel

katka55
27. mar 2011

@maxara my tento tyzden s plavanim koncime ☹ 😢

miki060707
27. mar 2011

u nás začalo dobre liať.......aj u vás prší???

monline
27. mar 2011

@tinaki1275 nie, už našťastie bez teploty
baby idem spať, malý je nekľudný...dobrú noc..

miki060707
27. mar 2011

@maxara tak dobru Peti..pekné sníčky prajeme 🙂 🙂

miki060707
27. mar 2011

@monline aj tebe prajeme pekné sničky, nech sa malý zotaví, mi asi tiež pôjdeme lekárke..uvidime, ako bude v noci..

tinaki1275
27. mar 2011

@miki060707 to je super.,hlavne ze ste uz zacali .ja by som uz tiez chcela svoje..ale to sa aasi do dochodku nedockam 😒

katka55
27. mar 2011

dobru noc baby, idem teda aj ja. a aj tu vraj leje 😕

tinaki1275
27. mar 2011

@monline@maxara dobru 🙂
@miki060707 u nas je pekne 😉

miki060707
27. mar 2011

@tinaki1275 neboj dočkáš, síce vy to tam máte dosť drahé, no mi tiež prežijeme z tých našich eurov len len, a to mm je stále na pn a hned z toho skoro všetko ide na pôžičku, takže ostáva moja rodičovská, ale dá sa, naši nám pomáhaju, mi sme ten dom kupili v dosť zlom stave, to je taký dvojdom, ma také spodné priestory, tam bola volakedy uhliaren a to tam bolo bordelu, kokooos, dieri v stenách od hádzania uhlia, samá špina, otras, ale mm s otcami mi pekne spravili, a teraz tam budem mať odkladacie priestory na hračky a sez. oblečenie, aj vonku treba porobiť, také chlievy su tam, všetko zlikvidovať, no jeden by povedal, že by to nekupil, ale na "krajšie" sme nemali love a takú vys. pôžičku by sme si nemohli dovoliť pri platoch, ale ked sa to spravi, tak aj dvor bude fasa pre decká, aj ovocné stromky su tam niejaké....
juuuuj zas som sa rozpísala...tak dobrúúúú 🙂

maxara
28. mar 2011

Ranko, tak ja som od rana v soku, zas z mojej sestry.. zas picovina, ale zas nasrala... ☹ ale to je asi syndrom vsetkych, co neriesia ine, len ako vydolovat co najviac prachov od ostatnych, len aby nemuseli nic platit zo svojho.. ale samozrejme som ju zrusila 😒

@katarina7777 tak pisala @ericica ze pride spolu s @drievko m .. este som oslovila aj @pepppe aj @any23 aj @jaruska8 a neviem este koho vsetkeho, ale nejako maju v pazi sa vyjadrit.. kazdopadne plati 4.4. cca o 11tej pred hypertescom, na tom starom velkom parkovisku, co bolo prve, cize nie pred askom. A este na doplnenie, niekde pri tej okruznej ceste, co ide okolo celeho parkoviska. Nech zbytocne nie sme v nejakom rade aut. Ahaa este @merikac a @nununka by mali prist a kedze z Partaku je aj @gabika41 tak aj ona by sa mohla mozno dovalit. Ja idem na stopro, aj keby nikto neprisiel, len by som rada vedela, ci tam mam ako trubka cakat, alebo nie.. 😒

@katka55 a nebudete pokracovat? preco?

gabika41
28. mar 2011

dobre ranko babule.....mala vstava az o 7 a este dokonca vypila j mliecko,takze zmena casu nam vcelku prospela....

@dugyna....dakujem

@monline.....mala zase naopak uz vobec nechce Nuk dudlik 1 musi mat iba tu 2....

@katarina7777....blahozelam k zubkom u nas stale v nedohladne....

@maxara...ja sa urcite nedotrepem,lebo ja po velkych mestach neviem vobec jazdit 😉 a neochabuj v prispevkoch su super 🙂

zuzik1983
28. mar 2011

dobre ranko,
moja mala akoby mala v sebe budika,kazde rano je hore 5.30-6.00hod. 🙂

@maxara jasneze zaujmaju,len teraz je menej casu pri deckach,ked mi takmer nespi,fakt mozno 1,5h za cely den,len to lezie kade tade a musim byt stale v strehu pri nej,ze co zas robi..a este aj pekne pocasie robi svoje...
ze sijes hrocha od nudy?to ja som sa pri nikolke nudit nestihla,lebo aj ked je mm doma,tak som na nu sama stale,on mozno 1hodinu za cely den dokopy.takze zavidim,rada by som sa aj ja nudila aspon hodku 🙂

denisse
28. mar 2011

ahojte ...
@monline
nasa nela mala nuk 1 az do 2,5 roka, kedy ho odovzdala jeziskovi .. dvojku nikdy nechcela 😀

my sme spali celkom fajn, iba dvakrat som ju kojila v noci a potom az o 7 rano ... a vstavali sme teda o tej siedmej ako vzdy, takze u nas sa zmena neprejavila, co je dobre ...

nelu mam doma, stale nema uplne v poriadku to brusko, tak som radsej ked viem, co a kolko zje ... a navyse v piatok vyrazame ... tak by som nas rada udrzala v zdravi ... 🙂

@maxara
ja sa sice nemozem s tebou rovnat, co sa tyka prispievania na kona (ani v pocte, ani v dlzke prispevkov), ale vies co ja robim? teda ked vas precitam, napisem dva tri prispevky a nikto nereaguje, tak usudim, ze tu nikto nie je a ... vraciam sa v nasej teme uplne na zaciatok a do wordu si kopirujem svoje prispevky ... teda nie uplne vsetky, ale take tie, co by som si rada zapamatala a co mozno v buducnosti bude zaujimat aj moje dcery .. lebo som si tak uvedomila, ze si nikam nic neznacim a tento kon je ako dennicek mojich deti, kedze so vsetkym dolezitym sa vam tu zverujem 😀 a vzdy takto prelistujem par stran, poznacim si, kde som skoncila a ked mam zase hluchy cas pri PC, tak pokracujem 😀

denisse
28. mar 2011

baby, nerobite niekto rizoto z uvareneho masa z polievky? a najlepsie v rure? ako sa to robi?

maxara
28. mar 2011

@gabika41 no tak je nacase sa to naucit 😉 je to presne to iste ako v malom meste

@zuzik1983 tak ja neviem, cim to je.. ja mam navarene, oprate, ozehlene, umyte.. a pri PC sedim prakticky vtedy, ked Nina spi, lebo vtedy nechcem buchat.. a samozrejme, ked je hore, tak niekedy ma zachvat hrania v ohradke, tak vtedy ked napr zehlim, tak vidim rovno na PC, cize obcas refreshnem, precitam, napisem a zehlim dalej.. tak si ani neuvedomim, ze som vsetko ozehlila.. a ked medzitym Ninusa zacne piskat, tak skusam najprv prihovaranim, a ked nie, tak ju supnem napr na madrac medzi ine hracky, alebo do auticka..

@denisse toto robim tiez 😀 resp zacala som nedavno a mam Ninkin prvy mesiac stiahnuty, takze teraz obcas pomalicky riesim zbytok..

maxara
28. mar 2011

@denisse ja robim rizoto tak, ze vsetko zvlast dusim a potom to zmiesam este do jedneho hrnca.. ale mm babka vari ryzu v trube.. akoze neviem pomer vody a ryze, ani cas ani nic, ale podla mna v pohode mozes vybrat maso z polievky, ale ja by som to tak, ze uvarim ryzu a tesne pred dokoncenim ju supnem aj s masom do dusiacej sa zeleniny

zuzik1983
28. mar 2011

@maxara no nikolka vydrzi v ohradke tak 2 minuty,potom sa postavi a splha sa von. v choditku mi chodit nechce,ale ked ju zoberiem za ruky,to uz si cupita po byte 🙂 a tiez som pri pc,len ked spi,co je mozno pol hodina rano a druhy spanok co spi je vonku,tak som maximalne vytazena pri nej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre