• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
baby moje dieta si uz rusi aj popoludnajsi spanok .. :unamused: spala 40 minut miesto klasiskych 2-2,5 hodin ..no to bude show..
29. mar 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 a mozno prave preto sa jej polepsi nocny spanok :wink: mne mala ked spala cez den menej v noci cpala lepsie lebo nepotrebovala k tomu mna a prso :grinning:

inac moja krasavica dnes fungovala od pol 9 rano do pol 17 , s poobednym plavanim :confused:
takze mne zrusila ten doobednajsi trojhodinovy spanok :angry: ale teraz je taka nijaka, asi si meni rezim tak cakam ako sa utrasie. nechapem ale preco to musi robit tyzden pred mojou skuskou :rolling_eyes:
29. mar 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara .. jeeej, naozaj by si v sobotu dorazila ... super by to bolo :wink:
ja sa tam sice nikde nevyznam, segra je tehula a navyse PN len s vychadzkami od 14 do 16, takze asi velmi daleko od zimneho stadiona nezajdeme :slight_smile:
ale rada vas vsetkych uvidim, keby sa dalo ... :grinning:
29. mar 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mojej barunke sa zmenil spankovy rezim .. ten prvy spanok doma sa jej predlzil a tym padom jej poobede vonku staci pol hodka .. comu som rada, lebo mozeme vonku kukat po svete ... kiezby nam to ostalo ... sice je to stale dve hodky spanku za den dokopy, ale mne to neva :slight_smile:
29. mar 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse deni a to tuto sobotu?
29. mar 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse jaaaj, tak to my sme v BB :frowning2:
29. mar 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
skoda ... :frowning2:
tak snad aspon @luludi a mozno este niekto, kto to nema daleko ...
29. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ja ta urcite pridem vystiskat, ked bude mat bubo mizernu naladu mm ho postrazi :slight_smile: uz sme dohodnuti
29. mar 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi
tak to je super, tesim sa :slight_smile:
29. mar 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ale ak ma tam nechcete, tak nemusim prist :wink:

@tinaki1275 no ved ona nemala s nim problem, ked sme mali take minisopliky a odsavali sme.. ale teraz je odvtedy uz asi dlho, takze asi preto, ze uz zabudla, alebo ja neviem.. :unamused:

@denisse no ja sa tam tiez nevyznam a som rada, ked trafim Dubravku ako taku.. ale ak teda nebudem nadramec, tak mozno by som nachvilku dorazila
29. mar 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse my sice rodime v sobotu, ale tak hadfam na dve tri hodinky sa mi podari uvolnit (inak blizko to ma este @katka55 a @mirka285 ale ona mava vacsinou iny program na sobotu, tak nefiim)

@bambola Bambi sakra, ty ides prec a ja som si myslela, ze sa k tebe pojdem vysrat, keby som musela nahodou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
urcite prid ... budeme radi ... jeeej, aj ja budem na stretku :slight_smile:
29. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse a budes aj cervena v tabulke :wink: ked sa zadari :dizzy_face:
29. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
fiiiha, tak to uz hej :grinning:
29. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi nebud trubka! jasne, ze ta chceme! ved poctivo hladam reprezentativnu lavicku, aby som sa pred vami nemusela hanbitt :wink: :dizzy_face:
29. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi Ty brďo, že saje naprázdno, to som u malej teda nevidela, ona má totiž stále niečo v puse. :wink: :wink: :wink: :wink: Sranda, že každé dieťa je iné, mne malá málokedy dáva najavo hlad, keď mrnčí, tak to je už zúfalá. :wink:
@denisse Ja kojím teda posledné dni 4x, po desiatej si už nepýta, teda vlastne nechce, ale aj tak jej vždy ponúknem. :grinning:
29. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute fesandy :slight_smile: My sme dnes stravili cele poobedie na slniecku vonku, uplne uzasne bolo :dizzy_face: Maly mi zaspal behom minuty po vypiti mlieka, ja som akurat dobalila v rychlosti, ideme si na dva dni odskocit do CA... Pozeram, ze sa chysta dalsie ministretko - @maxara, budes zasa cervenit tabulku :wink: :grinning:
29. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275.....mozno sa to este upravi.....aj mne dnes zaspala az o 19:15 som ani spravy nestihla :angry:
29. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ....ze pozdravujem...inak moja svokra pochadza zo Zakopcia a mame tam opravenu drevenicu nad dedinou,takze aj my urcite na Velku noc vyrazame smer Cadca... :wink:
29. mar 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41
ja som spravy nevidela skoro 4 roky odkedy mame nelu :grinning:
29. mar 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 Ja mam na Zakopci prababku - teda mala som donedavna, ale ostal tam este ujo... nebola som tam vyse roka ale ked sa tam vyberiem, tak to je hotovy balzam na dusu :slight_smile: v celej osade je obyvana len ujova a susedova chalupa, ostatne su len v ramci vikendovych domov.. je tam uzasne :wink:
29. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 kde tam mate chalupku? ako sa to tam vola?
29. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ...pri kostole ides do prava smerom k cintorinu a hore po tej ceste a tusim sa to tam vola u Hrckov.....ked vyjdes hore,tak tam je kriz a ide sa tou cestou az na koniec...mame zelenu strechu......
29. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri aj leo mi kaka 3-4 krat denne, niekedy s nostalgiou spominam na casy ked to bolo kazde 4 dni :grinning:
29. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ...to vies ja som zhyckana.... :slight_smile:
29. mar 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 viem kde to je, mamina tam ma sesternicu v tom placi nad kostolom.. :wink:
29. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak sa konecne hlasim. dnes bol celkom fajn den, aj sme si zaplavali, patrik si aj dost pospal, takze spokojnost :wink: jeej, stretko v dubravke sa chysta, ked ja tam nie som :angry: my sme kazdy vikend prec... no a konkretne tuto sobotu ideme zahajit grilovaciu sezonu, tak nech sa laskavo nepokazi pocasie :sunglasses: budem vam zavidiet to stretko. uzite si to :wink:
29. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara...uz dlho som sa Ta chcela opytat,Ty ked uspavas malu v hlbokom kociku,tak ju mas aj nejako priviazanu,lebo viem ze v tych starsich kocikoch boli remienky.....lebo ja som kvoli tmu zrusila vanicku,lebo som sa bala,ze mi odtial vypadne ked sa zobudi,lebo isla okamzite do sedu..... :slight_smile:
29. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka svet je maly.... :wink: to je on av zimnom sate......
29. mar 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok