• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara
13.30 je pre nas v pohode ... :slight_smile:
31. mar 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse jasne, cas moze byt :slight_smile: tesim sa vela, uz aj @maxara rina lara je uz tiez odrodena :grinning: juj, ale sa tesim
barunka je podarena, sa mi pacilo ako sa na koniec krasne plazila, ved ona bude robit, co ona chce :dizzy_face:
31. mar 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @denisse 13.30 je super cas. Velke a dost vhodne ihrisko je v dubravke peknicka o inom ani neviem. Maxinka, parkovat mozes pri OD Saratov, tam blizko byvame - odtial je to na peknicku cca 5 minut, to mozes ist s nami a keby bolo zle pocasie, urcite najdeme nejaku kaviaren. Deniska, tvoja sestra pozna Peknicku? Spytas sa?
31. mar 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi
pozna a hovori, ze je to dost daleko od nich, vraj sa musi MHD ... tak neviem ... ale ked tam nejak trafime, tak dorazime :wink:
31. mar 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi
ja budem samozjreme zajtra u segry na konovi, tak sa operativne dohodneme ...
31. mar 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse @maxara okk, zajra presne doriesime miesto, lebo tu cas, kde byva denisina sestra ja nepoznam :slight_smile: ale uz mame cas, to je hlavne :grinning:
31. mar 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi @denisse baby super, cas teda mame, aj parkovisko, idem kuknut mapu :slight_smile: ale teda saratov je dobre miesto na stretnutie, lebo to je take do oci bijuce, ci? a ako sa tam parkuje? to asi od hlavnej cesty musim niekam odbocit, nie?
31. mar 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi @denisse prave pozeram na mapu a skoro som odpadla, hladam tam nejake pekne miesto a tam svieti zrazu, ze Milan Pipik, servis vah :grinning: :grinning: reklama. Tak pri nom sa chcem stretnuuut.. zartujem. Cize ak by sme sa stretli pri tom saratove, tak to asi musim obist a vratit sa, vsak? A Denisse mozes hod sem ulicu, kde budes? A Lulu ta peknicka je od saratova kam, smerom spat do mesta, alebo smerom do devinskej, k dialnici alebo naopak?
31. mar 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
@maxara gratulka ku psikom :slight_smile: ja som sa dne cely den flakala,normalne ma bolia nohy,bola som v Eurovei,dali sme s Katty take neplanovane stretko,stretla som kamosky z roboty,tak este s nimi som bola...mala som blizko Eurovei stretnutie s kockou co kupoila moju autosedacku,takze konecne mam volny kufor,kupila som flasu sektu na vecer a som ako tomu nadavate spokofon :grinning:
31. mar 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@luludi
ja budem na Lipskeho 2
31. mar 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ano, keby sme sa stretli pri saratove, tak musis obist a vratit sa, peknicka je smerom do mesta, ked hladas na mape je to pri ulici Peknická, alebo je hned vedla BIS - British International School, uvidime este ci zajtra nenavrhne deniskina sestra nieco blizsie :slight_smile: Pri saratove su 2 parkoviska, da sa tam v pohode zaparkovat a je to dost do oci bijuce, aj ked uznavam, ze tak dobre ako Milan Pipik, servis vah to rozhodne neznie :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse @maxara dosiel mm z prace, idem robit veceru, urcite este nakuknem :slight_smile:
31. mar 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ...encefalitida a borelioza je jedno a to iste v podstate....
31. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: :grinning: :grinning: aky pekny den si mala :dizzy_face: super, ty náš spokofon :wink: :dizzy_face:
31. mar 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: super, pekny dnik si mala :wink: ty spokofon

@denisse INAK, ja som pozerala toho Lipskeho a v podstate by som ta mohla vyzdvihnut po ceste, lebo teda ja urcite pojdem okolo teba. Mam vajce jedno k dispozicii a pre Nelu neviem.. ak vymyslis, tak daj vediet. Ak jej staci podsedak, tak sa pomestime. Ale som aj citala vo vyhlaske, ze tretie dieta v aute moze byt bez sedacky ak je v strede vzadu medzi dalsimi dvoma sedackami priputane. A teda ci barunke staci vajco, alebo ako.. Alebo skusit to mozeme. A ked nie, tak sa operativne zariadime, co ty nato?

@luludi a keby to bolo tak, ze vezmem Denis so sebou, tak by som potom zaparkovala na tej peknickej niekde.. ved niekde musia aj domordoci parkovat, nie?
31. mar 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
@maxara gratulkaa, tak nakoniec ich je kolko styri??? musim sa teda porozpravat este raz s mm a dam vediet jooo? :wink:
@mirka285 pekny dnik, dobreeee :wink:
Ja som dnes na rozdiel od teba doma drhla okna, sadila kvety, potom poobede som vybehla do tesca, kupila som malej stan, baby... ja sa z neho viac tesim nez nela, hi hi :grinning: :grinning:
Aleee, ja som tiez dnes spokojna, lebo mam poupratovana, navarena aj na zajtra, nasadene, taka prijemne unavena...
31. mar 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta oki, daj vediet.. asi nebude problem, keby ze nechcete. Zatial som mala na rukach dvoch samcov a jednu sucku
31. mar 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta Maci vsak niekto musi aj robit :grinning: ja mam upratane,lebo som vcera zase setky podlahy povytierala,aj navarene sme mali,takze vsetko jak ma byt...sme boli ocumovat take tie trojkolky a auticka s vodiacou tycou,najprv som bola rozhodnuta pre auticko,ale videli sme peknu trojkolku a nakoniec mi sestra povedala,nech auticko nekupujem,lebo to co som chcela,vraj mala pozicane a maly za tri dni totalne zodral tenisky lebo su tie auticka vraj nizke a deti si suchaju nohy...no tak sa zase priklanam k tej trojkolke a veru ju aj pojdem kupit :wink:
31. mar 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@luludi
zajtra poobede dorazime do BA, pobavim sa so segrou a zajtra sa definitivne dohodneme, ze kde a ako ... ok?
ja idem este dobalit, dochystat a kupat barunku .. takze sa ozvem az zajtra poobede z BA ... pekny vecer vsetkym ... :slight_smile:
31. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tam uz sme naspat v BA.. maly sa zobudil v aute pri Trencine, takze som mala co robit, aby som ho do BA zabavala a to sme ako ceresnicku vychytali super zapchu na Pristavnom moste.. Ale uz mi spi a som zvedava, aka bude noc, lebo predosla bola katastrofalna..kazdu pol hodinu bol hore, plakal, tiekli mu z toho sople a krical au au :frowning2: chudacik moj, komplet horne dasna ma zdurene, biele a dolu sa mu tlaci dalsi zubok.. dostal viburcol a od 3:30 spal do 7..
@maxara krasne steniatka :slight_smile: gratulujem
@noemarta ty si dnes akaaa pilna vcelicka pracovitaaaa :slight_smile: perfektny je ten stan
@mirka285 teda, ty si nejak rychlo predala autosedacku, sikovnica :wink:
31. mar 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.
sandricka uz davno spinka, ja som si prave vylozila nohy a cakam uz len na seherezadu. totalny relax ma caka. dufam :wink:
dnes bol paradny slnecny den, s mirkou sme sa presli v eurovei, dali kaficko na teraske. babule, vykupila by som dnes asi celu eurveu. tolko krasnych veci maju. jooooooooj, vymenila by som celu garderobu :wink: ... @mirka285 miri ja sa priklanam k tej trojkolke s ruckou. pri nasich som videla tri deticky v tych trojkolkach a prislo mi to mile, prakticke a este sa mi to aj paci :slight_smile:
31. mar 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 - mati, my sme ti prosim ta dnes s mirkou nenasli tu lolu v eurovei. @kafoditka - vazne ju tam dnes nemali. :( mala si na mysli premaman obchod?
31. mar 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 Kati pozerala si tie golface?
31. mar 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - mati my zaciname so sandrou v pondelok s plavanim. budeme chodit spolu s adelaine. dali sme si to najprv dva krat do tyzdna na jeden mesiac. a ked sa mi to tam bude pacit tak si dam dalsi kurz raz do tyzdna a vyjde to akurat do leta :slight_smile: inac, Ywett zacina tiez chodit buduci tyzden a raz do tyzdna. mozes sa pridat k nej alebo pockaj mesiac a pridaj sa k nam :wink:
31. mar 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - domi, s mirkou sme tam presli vsetky detske obchody. aspon myslim ze vsetky. mother care pri bille, potom prenatal, premaman a este aj all toys. nikde nebola ta lola
31. mar 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ahoj, my sme na tom napodobne,co sa tyka tych noc, uz dobre tri dni.... dokonca dnes aj cez den bola tak mrzuta..... :frowning2: chuda moje.... ale uz pekne zaspala, tak som zvedava ako bude dnes v noci.
@katty17,@mirka285 my mame to auticko a pohoda, ona sa uz odraza sama, takze tu podlozku na nohy sme dali prec.. my este trojkolku neriesime, na to mame este casu..
31. mar 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - maci to je nelka v tom stane? nejako sa mi nepodoba :slight_smile: boze ako dlho som vas uz nevidela :frowning2:
31. mar 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 - dobre si napisala, ze treba davat babo spat v tom istom case, ja teraz citam taku knihu o spankovom rezime babatiek a tam to tiez je. Blbe je, ze ja ked dam maleho spat skor ako o deviatej, tak za hodinu je hore a nechce spat, chce sa hrat, lozi a je hore, aj keby som ho nechala v izbe sameho, nezaspi, ale zacne kricat.

@noemarta - pekny stan, aj ja by som mala radost:slight_smile: Len mm by to asi zatrhol, lebo musi mat krasnu obyvacku:slight_smile:

@mirka285 - to je super napad tie auticka na vodenie, ja stale rozmyslam nad nejakou chodulkou, aby sa maly staval, alebo nad hojdacim konikom, ale toto ma nenapadlo. Furt ho ukludnujem v kociku a vozim po byte:slight_smile:

My sme boli vcera na klbikoch a nahodou som tam stretla aj @zrzulka :slight_smile: Tak si doktor robil srandu, ze mozme usporiadat preteky v stvornozkovani po chodbe:slight_smile:
Inak som totalne hotova, lebo uz druhu noc po sebe sa maly zobudil o 4:30 a nechcel spat:( A uz som sa chcela tesit a chvalit, ze zacal normalne spavat a budit sa len dva razy:slight_smile:
31. mar 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - maci to je taka trojkola ze tie slapatka najskor nepouzivas. bud sa odraza alebo ju mozes ty tlacit. skusim na cosi malu nasadit a uvidim co sa jej bude pacit :slight_smile:
31. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa - sasi, sandra sa posledny tyzden budu kazde rano o stvrtej-piatej. nejako som si uz zvykla. ale verim a dufam ze sa to vrati do starych kolaji a bude opat tahat dvanastky :grinning:
31. mar 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok